Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:52:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142993 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #240 -: юни 15, 2017, 15:48:31 »

На мен ми е втълпена чисто визуално - тъмни силни цветове, остри ръбове и физиономии, дразнещи ламаринени гласове... Та като я зачетох и камара уродливи образи наизскачаха.  angry
Обожавам Мечо Пух, Пипи... Малкият принц я прочетох едва преди 5-6 години. Нямам детският поглед върху нея.
Хахаха, със или без, важно е пенсът какъв е.
Свекърва, хубаво са го решили мъжката част, ама се не знае булките им колко ще са отровни Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юни 15, 2017, 15:56:25 »


Свекърва, хубаво са го решили мъжката част, ама се не знае булките им колко ще са отровни Wink

Да, и аз си го представих... на цялото организиране и внимание към детайла... накрая една папионка да ти вади очите..... ужас lol  lol

Ама пък тест за булките, която не иска, не става lol lol lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #242 -: юни 15, 2017, 16:42:12 »

Ама пък тест за булките, която не иска, не става lol lol lol
Точно така, приятелки и жени сменят, приятелите са твърди. smile Заформиха една групичка от момчетата в класа /с изключение на двама, които бяха приходящи от Асеновград/ още от подготвашкия клас на езиковата и няма мърдане, без значение дали са по чужбина, в София или Пловдив, все са заедно. Аз им викам "червоточини", влачат се един след друг също като намятаните на онази снимка октоподи. Wink Ако видиш един на Главната да се ветрее, след минута около него цъфват и останалите. Всеки от тях си има и други компании и приятели и често  става "приятелите на моите приятели са и мои приятели" огромна сган мъже и тук- там по някоя жена, временна или постоянна. Това е набор 88, не е 81 женчовците на брат му Wink Доста необичайна ситуация, но не е единствената - класът на баща ми бяха така /живите трима още са/сплотени. Навързани са като кумове едни на други, жените им са приятелки, ние, децата тогава - също.
Лично аз си мисля, че ще ги изпогубят, или ще забравят какво са решили да следващата сватба. Това е втората в групата, първата беше преди две години и имаха платнени жълти папионки. Много ми е интересно, че и жененият приятел е шафер crazy Шаферките не са същата бройка и били отделно от тях pardon
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 16, 2017, 00:52:14 »

Ама наистина не мога да стигна до вас  yahoo с пет дини под една мишница тичам,къде ли ще  си подвия опашката и ще си седна мирна  blum
  За морето,решихме на Катерини да сме,само там имаше свободни апартаменти ,нали в последния момент го решихме.Не знам дори как се казва хотела,знам само,че е точно на брега , има кухненски бокс,две спални и хол.Кума кореспондира с гръка,аз се отказах,след първото му безумно изречение на руско-английско-гръцки.Рони, вие къде ще сте? Ако имате време за кафе в Петрич,ще се радвам Wink
   Иначе кума си е пълно куку,,не една книга,цяла поредица засенчваща Хари Потър мога да напиша Wink сега са в Белгия,цялото 'семейство' ,ама до кога ще е този период на 'не,не съм луд,просто изнервен',не се знае  blush  Аз тайно се надявам той да се откаже да идва с нас,че така става още едно дете за гледане Wink плюс мислене за храна,,,а ние с кумата сме лесни и двете сме на диета и можем с три кила нектарини да минем,,ама нъцки...А и с толкова хора как ще си съберем багажа не ми го побира главата.
  Тези папийонки са страхотни,и темата за горска сватба страшно много ми харесва heart Тони на Никол за сватбата става въпрос нали?
  А групата младежи много ме радват,дано да са все така задружни,аз с радост бих се съгласила да подкрепя традицията им,дано случат на добри жени Wink
   Тази Мегз продължава с боклуците,,,във форума на гримьорите обсъждаха вариант да сезират икономическа полиция,обаче момичето имало достааааа силни политически връзки,та за това е толкова смела Wink РОДНАБГДЕЙСТВИТЕЛНОСТ  Offtopic diablo Offtopic 
Лягам,че утре пак рано ,рано ще избирам бански (не на лалета) за принцеса кифла  blum
  А вечерта ме е срам да кажа на кой ще съм на концерт  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юни 16, 2017, 08:29:53 »

Добро утро smile

На работа всички знаят вече и само ме оглеждат и се радват.. Аз стоя перманентно с преплетени пръсти (в заключена поза), да не ме урочасат  blush

Лоли,
дано не дойде кумът ви, защото ще е много тъпо и според мен само ще ви развали почивката. Дано не съм права smile Нямам търпение да покажеш банския на моята любимка  heart heart heart Да не си на концерт на Веско Маринов?  Wink

Иначе сватбата е на Никол, да.. Нямам търпение, за разлика от нея, аз много се вълнувам, все едно е моята сватба  heart Откакто кумата няма да идва и не се налага да се съобразяваме с нея, вече сме сериозно напреднали в организирането.. Само за два дни, свършихме повече неща, отколкото за 2 месеца  Yes Надявам се и времето да е с нас и да се получи приказно  yahoo

Днес пристига папийонката, нямам търпение да я видя на живо, дано да е красива  heart

Хубав ден и бъдете по-активни, за да си намирам причини, да не си върша работата  blum

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #245 -: юни 16, 2017, 09:38:05 »

 Привет!
 Свекс, наистина бяха много хубав набор 88 в гимназията. Задружни, пък и красиви. Аз бях от срамежливите и само си харесвах някого от далеч, но пък им имахме програмите и ходехме на разходка до стаята на класа, в който имаме интерес  Wink  Доста ни беше скучно като завършиха. Много е хубаво, че са все така близки. И нашите момчета са, момичетата не сме били никога или на групи по няколко. Не знам сега колко се виждат съответните групи.  huhhuh.gif

Лоли, ние сме на Неа Врасна. За съжаление едва ли ще имаме време, защото пътуваме комплект 2 коли - 6 възрастни и 2 деца, а пък на връщане сме през Гърмен.Някой ден ще дойдем специално до Рупите сигурно и ще се видим.  smile

 Аз вчера си взех рокля от HM. На прилична цена, от рециклирани материали и горе-долу цветовете, които исках, та съм доволна и готова за море.
 Тони, за гривната гледа ли в etsy ? Там може да има някой, дето да прави по-различни неща. Не знам какви ще са цените, но пък поне е като каталог на майстори.

 Тази Мегз обаче си направи яко реклама. Всички я обсъждат последните дни. Аз затова умишлено избирам по време на Черешката да правим разходка в парка.
 Хубав ден за сега! heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юни 16, 2017, 09:53:57 »

Рони,хубав е плажа там.Ситен пясък е и е плитко.Разходете се до Ставрос,ако имате време.Хубав град за разходки вечер Wink Ние често ходим до Врасна,понеже от най-близките плажове той е най-чист.Има и Лидл наблизо,което си е предимство ако сте в апартамент.
  Тони на Слави сме на концерт  blush слабост ми е още от детските години.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #247 -: юни 16, 2017, 09:58:48 »

Тони, съвсем скоро ми попадна една много интересна авторка - Розмари Де Мео, има група във ФБ, май и блог има. Изследва българския фолклор, включително магии, заклинания и наричания. Та ето какво пише тя за уроките:
 1. УРОКИ! През годините съм разбрала, че хората задават такъв въпрос, очаквайки отговора "да ги устройва" :-) Моят отговор не се харесва на много хора и съм го повтаряла неведнъж. Понятието "уроки" е много старо и е много низко проявление на магията. Въпреки десетките примери, които са ми давани категорично твърдя едно: Хората, които са "пострадали" от лоши очи и нечия завист са винаги хора, вече загубили жизнената си сила - тъжни, наранени, изоставени, в дългове, болни, самотни, без самочувствие. Такива хора имат нужда от обяснение за несгодите си и несправедливостта, която им е причинена. Уроките са изключително удобно обяснение, което много лесно може да бъде подкрепено с примери. Такива хора задължително разполагат и с приятели, които да поощрят оправданието урочасване и да подкрепят пострадалия в посока намиране на лек при баячки и леячки на куршум. Това е проявление на закона - подобното привлича подобно. Каквито са приятелите ви, такива сте и вие. Тъй като явлението покълнва и се развива на подсъзнателно ниво, по воля на пострадалия, по същата логика бива и лекувано. Ако пострадалия вярва, че баячка ще го оправи, подсъзнанието му нарежда точно това! До следващия път, да следващите лоши очи и до поредната баячка. Помнете, че НЯМА БАЯЧКА ПРИ КОЯТО ДА ОТИДЕТЕ, ЗА ДА ВИ РАЗВАЛИ МАГИЯ И ТЯ ДА НЕ НАМЕРИ ТАКАВА!!! Та вие отивате точно за това! Това означава, че сте я създали, отгледали и занесли на баячката. Как да се предпазвате? Как би ви прозвучал отговора - ПРОСТО ЖИВЕЙТЕ В РАДОСТ!? Цинично?! Предполагам. Но е единственият отговор, който бих дала. Магията е сериозно знание, точно както са физиката или математиката. Има хора, които се ужасяват от числата и не ги проумяват. Те не могат да приемат, че огромна част от вселената е математика. Други се ужасяват от магията и не я проумяват. Те не могат да приемат, че огромна част от вселената е магия. Всички тези хора ще имат своите сблъсъци със Знанието, измисляйки го, страхувайки се от него.
Може и да е права, не се притеснявай излишно.  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юни 16, 2017, 10:10:51 »

На мен Аспровалта ми харесва многоооооо повече от Неа Врасна като плаж.. Малко данданията във Врасна ми е прекалена. И в морето има камъчета  huhhuh.gif

Свекс, обичам като ме успокояваш така  heart  butterfly
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юни 16, 2017, 10:24:46 »

Добър ден!
Свекърва, много добре казано /написано/  good
Лоли, дано ви ощастливи кума и да не дойде.
Адиктед, браво за находката.
И аз днес обчислям да ида до НМ, ама да видим дали ще ме огрее, че съм имам 363728задачи. А вчера как ми се заби една рибена кост в гърлото, мислех че там ще си остане завинаги  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #250 -: юни 16, 2017, 10:36:59 »

Работата по гъсеницата зацикли sad Не ми харесва какво се получава и я оставям докато получа вдъхновение Wink
Преди малко прочетох за тържеството на Симеон в градината и си спомних, как и ние /до 4-ти клас/ давахме представления пред цялото училище в края на май. По времето на майка ми и на баща ми, гимназистите заемали местния театър с постановки за около месец и после пътували до близки градове и села да ги изнасят и там. В Английската имаха много хубава традиция, май обаче я запиляха. В 10-ти клас, когато сериозно учеха английска литература, накрая имаха състезание между класовете за постановка от изучавания материал. Сами пишеха сценарий, режисираха и правеха декори и костюми. Големият беше Ромео /съвсем по оригинала/ и есето му за университета беше свързано с тази тема. heart
Исках друго да кажа, ама се отплеснах. blum Както знаете племенникът беше абитуриент и ги водиха на детска дискотека с всички екстри. На събирането на майка ми го разпитахме какво и как е минало. Е, немахме си работа.  diablo Имали аниматор, танцували, играли и щуряли. По едно време нашият взел микрофона и публично направил предложение за женитба на две момиченца. Това пред майки и бащи и учителки, потвърдиха го брат ми с клип и снимки. sad И двете с готовност се съгласили. Просто insane, това са деца на 6-7! Между другото, в групата имат майка с фризьорски салон и всички били поканени на безплатни процедури за разкрасяване. Племенникът не се е възползвал, нямало кой да го заведе, но момиченца и момченца бяха с прически - букли, издухани и с лак Oh my ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юни 16, 2017, 10:39:02 »

е кво пък, скоро на по 40 ще имат внуци, детството ще трае до 6 месеца и после ще се обиждат на бебе  pleasantry, разхождайки си сами детските си колички biggrin biggrin biggrin, пълни със спинъри, телефони и таблети.

Ще имат време за дълга пенсия biggrin
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #252 -: юни 16, 2017, 10:53:51 »

То така погледнато за внуците, сигурно си права smile. Равновесие трябва да има в природата. Брат ми роди на 52, налага се синът му да компенсира Wink Обаче това с многоженството откъде се взе, нито книжки, нито филми, нито действителни примери има crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 16, 2017, 10:54:58 »

Свекърва, дано ти тръгне пак работата.
След срещата и разказа на Сноу, какмомиченца на по 4-5г. си "правят цезарово", защото така се раждали бебета и още един разказ как дъщеричката на есин колега на майка, обяснявала в градината пред нейните и родителите на възлюбеноя си как ще се о енят и тя ще има голям корем, от където ще се появятмомченце имомиченце, в началото ми беше фрапиращо, сега ми е смешно.
Вега яидях каква поредна щуротия обикаля женски групи във фб, да напушел на мъжа си "искам банан" и после да споделяш отговора. Много шантави хора има, но някой отговори искрено ме разсмяха.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юни 16, 2017, 11:03:20 »

Свекс, вярно, че брат ти е гинеколог, ама защо не издава на света откритието, което е направил - да роди сам детето  huhhuh.gif Много хора ще се възползват  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines