Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:04:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 167658 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #660 -: май 31, 2017, 15:21:06 »

Булче, гуш! Ти ще се оправиш, ама Реното добре ли ?!?!?! kiss2 Wink kiss2

Тони, то има ли друго сладко, освен шоколад lol lol ММ не го давам lol lol
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #661 -: май 31, 2017, 15:32:26 »

Здравейте. Моето любимо момче днес има рожден ден!  heart



До сега правих торта....пак е шоколадова, но доста по-аматьорски изглеждаща от тази. Скоро трябва да се залавям и с другите ми гозби - мариновала съм пържоли от снощи, които ще правя на грил тигана, картофи соте, гъби в масло...и вероятно шопска. Днес ще пробваме подаръка ни от немеца, някаква немска ракия. Ако не ни хареса..ще си пием бира. А Митко ще е в нова халба, която сложих в камерата с панделка хахахахах нарисувала съм и картичка с Мики и Мини маус, по традиция - нали работя в училище, рисувам си на воля детски неща хахаха

Готино ми е....  heart

В петък имам в училище супервизия, никога не сме имало, та леко се притеснявам...  shok

Алииииии, честито!!! Родила си на рождения ден на сестра ми. Симеон нека бъде здрав, красив, ухилен до уши и с розови бузки!!! kiss2

Ина, честито и на теб! Заслужи си го!  heart
« Последна редакция: май 31, 2017, 16:05:04 от nadelina88 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #662 -: май 31, 2017, 15:44:18 »

Булче, гуш! Ти ще се оправиш, ама Реното добре ли ?!?!?! kiss2 Wink kiss2


миии със счупено огледало е... едно комби докато се разминавахме го удари и то пукна, одрано е ... абе мъка
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #663 -: май 31, 2017, 20:59:18 »

Здравейте в тази лятна вечер!

Свекърва и според мен си взела най-правилното решение за себе си - да не се косиш, може пък и да няма защо наистина. Аз последните пъти постоянно бях възпрепятствана от ученето, та не ходих дори за Великден. Надявам се, че не ми се сърдят, не беше спрямо тях.

Панде, като едното нищо ще свалиш килцата, важното е, че отиваш на море, другото да не ти пука! Аз тази година мисля, че ще мога да си позволя само цял бански...

Наде, честит рожден ден на твоето момче! Да е жив и здрав, много да те слуша  girl_wink

На всички боледуващи пожелавам скорошно оправяне, времето вече ще се стабилизира, та от сега само здраве!

Курса по фотография за сега ми е много интересен и ненатоварващ. Харесва ми да имам домашни и да снимам по тема. За сега са ми оценили две снимки, но за аматьор се справям що-годе добре. Ето едната (както често ми се случва, главните герои са борчетата):




Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #664 -: май 31, 2017, 21:21:38 »

Благодаря на всички  heart

Много благо днес, като ходих на терапевтичната група и видях преподавателите ми, да ги чуя как ми казват: "Честито, скьпа колежке !"  girl_haha  (тук не се обрьщат с "колега" в университета, или поне не преподавателите кьм студентите).

Бубе, при кой ходиш на курс по фотография? (питам, защото една моя приятелка дава курсове знам)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #665 -: май 31, 2017, 23:11:53 »

Днес писах, писах и всичко се изгуби. Така най-обичам.
Тази вечер бяхме на почерка от щастливия татко, който вчера се сдоби с щерка.  pardon Не знам какво ядох, но беше много вкусно. Не дочаках десерта, но казах на Влади да изяде и моята част.  pardon

В събота сме на моминско/ергенско. Бройката на момичетата плашещо намаля. Днес още една се отказа. Днес говорихме с кумата, която се оплаква, че е изтощена от подготовката, хаха. А на мен ми се струва, че нищо кой знае какво не е подготвено. Радвам се поне, че се отказаха от идеята за стрийптизьор..

Маги, много хубаво сте го измислили да празнувате пред блока. Аз най-много да изляза с една пушка пред нашия. Лоша съм, нали? pardon

Свекърва, погледни го от другата страна, за да не се ядосваш. Може пък на снахата наистина да й растат по небцето зъби.  nea

За свекърите бих го написала като Маги, само че до първата половина. Другото не важи за нас.

Хм на брат ми му откраднали портмонето в автобуса във Варна още с пристигането.Пари, лк, шофьорска книжка..всичко! Учителите не са направили нищо по въпроса веднага. Цял ден брат ми не може да намери отворена банка или нещо, по което нашите да му преведат пари. Цял ден никой не го е попитал гладен ли е, жаден ли е.  diablo А на всичкото отгоре тръгна малко болен и му станало зле.
Тичане до полицията да пише обяснение и още 300 глупости. Учителите само успокоявали нашите, че няма да го оставят, а в същото време НИЩО.Не знам по какъв начин носят отговорност. Стана ми мъчно, че отиде да си отпразнува с класа, а какво излезе?  huhhuh.gif
Не знам, за мен не е нормално толкова негативни неща да ме се струпат зя кратко време. Карам майка ми да му запази час за курбан, поне една молитва да му прочетат.

Хайде отивам да спя бързо, че ми е вълнуващо за утре! heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #666 -: май 31, 2017, 23:45:37 »

Миме, много кофти за брат ти. Много неприятно да ти вземат нещо, пък документи най-вече. Но той е пълнолетен и е завършил вече, та вече не е грижа на учителите. Но пък те от човещина е можело да се погрижат малко.
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines