Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:38:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 167645 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #645 -: май 30, 2017, 16:15:37 »

Честито момченце на Аличка!

Честито, Ина, много успехи!

Моето постижение за деня е, че излезнахме преди обед.

Бубе, браво на теб, успех с курсовете smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #646 -: май 30, 2017, 20:30:11 »

Инче, ЧЕСТИТО!  Измъчи се, но от тук нататък ще жънеш плодовете нансвоя труд.
За Али, много се радвам и още веднъж да им е живо и здраво момченцето.
Бубе, забвалявай се!
Панди, изобщо да не ти пука, 4те киша са в гърдите  Wink
Тони, бързо да ти минава!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #647 -: май 30, 2017, 23:10:31 »

Честито отново на Али! heart

Днес и моята приятелка роди, отделно имам и една рожденничка на 3г. Хубав ден е!

Вероника, почивката звучи чудесно.  good

И ние сме на такава вълна. Помолих една приятелка, която работи в агенция да ни съдейства, пък ще видим какво ще измислим.

Маги, поздравление за листовките. Изпращам ти слънчеви усмивки.

1 юни го очаквам с нетърпение заради Алекс. Много ми е вълнуващо колко цветно, детско и весело ще е навсякъде. Дано времето е хубаво, за да се разходим спокойно.

Машка, радвам се за хубавата ви почивка.

Брат ми е на морето за 3 дни. Организирали са се от неговото училище по случай завършването. Ама само неприятности покрай него. Развали му се цялата почивка.

Ина, поздравления на теб! Желая  ти много успехи.

Бубе, честито на ТМ!

Панди, това и при нас, ако стане си е голямо събитие.
 
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #648 -: май 31, 2017, 06:46:02 »

Добро утро smile И днес съм в нас, по-добре ми е, ама да видим smile

Забравих вчера да кажа на Маги, браво за листовките!! Сега и курмуването и после ще си се возите с Моника  drive speed

Маш, знаех си, че ще ви е много добре на почивката. Радвам се, че сте отпочинали  heart Искам и аз на мореее  sad
Моя братовчедка вчера е родила близнаци. Те имат 1 детенце на 4-5 годинки и при втория опит, хоп близнаци.. Това е вече сигурно 10-тия случай за последната година-две, с опити за второ, а те близнаци  heart Тя ми е далечна братовчедка, но много се зарадвах, казват се Сияна и Самуил.. много красиви имена  heart

Миме, дано брат ти е добре все пак  give_rose

Хубав ден на всички, нека ви е слънчево  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #649 -: май 31, 2017, 07:19:26 »

Добро утро!

Ина, браво на теб!Да работиш с удоволствие професията си!

Благодаря на всички за пожеланията, много се радвам, че това го махнах от гърба си.Вчера по обед обаче ми стана много зле, заболя ме главата, корема ме свиваше абе ужас.Прибрах се и съм спала до 16 часа, това е невероятно за мен.

Нали ви казах, че искам да организирам детско парти пред блока за 1-ви юни.Ние имаме пред блока нещо като оградена тераса.Под нас има магазин и на времето така са направили, три входа с обща голяма, цименирана тераса.Там има пейки, децата тичат, рисуват, карат колела.Събрахме се 5 деца с максимална разлика година.И понеже утре ще е ужасна блъсканица по центъра, а Градската градина я разкопаха, викам я пред блока.Ще им вземем балони, сапунени балони за всеки по един, някаква дребна джунджория, ще поръчаме пица(до нас има пицария), по един сок, солети, и музиката я уредихме вчера.И ще се надивеят на воля.Какво им трябва още?
Най-интересното беше, че до вчера само една майка беше навита, а вчера всичките се изредиха да ме питат дали ще правим парти пред блока  blum

Хубав ден!Ще хвърлям по едно око тук!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #650 -: май 31, 2017, 07:45:02 »

Али, Честита радост  baby_boy baby_boy baby_boy Нека Симеон расте здрав и безгрижен, да има хубав късмет в живота, да стане прекрасен мъж  heart

Ина, Честито дипломиране  Yes Изпълни знанията си със съдържание и помогни на много хора да преминат през трудните си етапи  give_rose

Маги, успех и на кормуването  drive

На почиващите завид завид blush

Ние ще сменяме жилище през Юни и ми е едно странно, защото мислех за себе си, че не пускам крени huhhuh.gif А сега хем искам, хем не искам crazy

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #651 -: май 31, 2017, 09:39:01 »

Привет и от слънчев Пловдив smile
Аз се опитвам да дишам дълбоко и да гледам философски на нещата. То хубаво се опитвам, обаче всичко се мени по 100 пъти ден и почвам да се изнервям.  diablo Тържеството на майка ми от следобедно мина на тържествен обяд и тъкмо съгласувах с всички, хоп- стана сутрешно.
Големият днес заминава за София и се връща точно в неделя с малкия, което ще рече, че не мога да разчитам на никаква помощ от тяхна страна.
Снахата няма да идва, че си правела зъбите. Е, тя вечно това прави и това и е извинението винаги. pardon Не съм от тях, как' Сийке, ама тез зъби и по небцето и да бяха расли, все щеше да ги свърши някой ден! - както казва Чудомир funnytooth. Направих дълбок разрез на чувствата си, анализирах ги от всекъде и реших да си мисля, че нейното отсъствие ме касае дотолкова, колкото какво ще кажат хората, в случая роднините. Нали пък уж не ми пука от чуждото мнение, значи, мога да тегля една майна и да се радвам, че хем едно гърло по- малко, хем и няма да слухтя дали майка ми няма отново да изпадне в откровения колко и завижда за прекрасния съпруг, в лицето на родния и внук Wink Оставам с надеждата да дойде пак за половин ден по Коледа, когато ще имаме 40-годишнина от сватбата pardon
Та в тази връзка, Панде, не зная дали ще разказвам за някоя американска Амели, щото дори и да се роди, едва ли ще ми се показва по Скайпа и  ще ми дават сведения за нея. pardon Аз лично се старая, станах щъркелица, даже и косата си подстригах миналата седмица, ама... Ще се радвам обаче на всяко детенце, чиято майка ми позволи да го правя heart heart heart
Маги, без съмнение ще е чудесен празник.  good Ако пък им купите и по една свирка и вятърна въртележка, няма какво да пропуснат от масовите тържества. Племенникът е на абитуриентски бал за завършване на детската градина точно на 1-ви и сега се чуди дали да не обяви, че ще получава детските си подаръци и полагащото му се тържество на 2-ри. blum
Миме, какви неприятности има около брат ти? Дано са само от организационен характер.
Ей, много дечица са се родили на вчерашния ден, да са живи и здрави те и семействата им.
Скай, вчера минах покрай магазин, където продават насипни бонбони и питах за такива с дупка. Имат само едни, ама те са като тръбички, бергамонови /?!!! едва ли е такава думата/ и сигурно нямаш тях предвид. В краен случай теглиш по една замбичка на лимонови резенки и си готова smile. Няма ли да ги накацат мухи и оси тези гирлянди?
Хайде, хубав ден и да се махат всякакви болежки и лоши мисли от главите ни good smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #652 -: май 31, 2017, 09:55:49 »

Привет от слънчев Люлин smile

Хора, много сте мили, ама аз искам да си стана предишните килограми, така че не ме успокоявайте, а ме мотивирайте. Не ям шоколад! Представете си колко е сериозно положението​.
Р, аз вече си нося сутиените от преди да родя, вече не лежа на тази кълка Wink

Свекърва, иска ми се да ти съчувствам, ама като знам с какво нежелание ходя при свекърите,  чак и завиждам на снаха ти, че не и пука какво ще кажат хората явно. А синът ти не и ли се сърди? ММ ще ми се разсърди ако му кажа, ходи си сам при вашите. Гледай от пожителната страна, която си видяла и тя да му мисли, явно ще и горят ушите Wink

Маги и аз забравих да те поздравя за взетите листовки. Блокът ни във Враца е така, ама от към апартаменти и само хората, които живеят там се възползват.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #653 -: май 31, 2017, 10:20:09 »

Ох и тук днес го дават жега.

Свекс, не знам какво да кажа.Аз уважавам майката на моя мъж.Родила го е, отгледала го е.Може да не е перфектна(нормално), но и двете гледаме да се държим добре една с друга.Макар да съм имала поводи в миналото да затрия всякакви връзки с тях, реших, че е по-добре да забравя и да се направя на ударена и сега живеем в разбирателство.Не оправдавам снаха ти, не мога.Съжалявам!За мен семейството е най-важното.Имахме ужасно трудни етапи в живота си и имаме, и знам че мога да разчитам на шепа хора и между тях е моето семейство и това на мъжът ми!

Панде,
разбирам те.Аз напълнях от както ходя на работа.Не много, но достатъчно да не се харесвам.Но нямам и време да стягам корем, че там е най-големия проблем.А и заради липсите на желязо, които пак са огромни въпреки пиенето на хапове, ме болят мускулите при най-леките натоварвания.Ужасно е!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #654 -: май 31, 2017, 10:56:17 »

Свекс, малко да ти кажа и аз търся вина и в твоя син.. Аз си обичам да ходя в Силистра при свекърите, не ми пречи.. Вярно, че повечето пъти ходим и с нашите, та не усещам, кой знае какви неприятности.. Но Илиян много би ми се обидил, ако му кажа "Ходи сам".. Може и да не ми каже нищо, но знам, колко ще го нарани това. Още повече, че вие се виждате по веднъж в годината, не е като да сте заедно през седмица  nea Аз бих се обидила, ако снаха ми се отнася с мен така.. Не ми се иска, да те карам да се чувстваш по-зле, ама ме е яд  на тазя жена beating

Панде, махай всичкото сладко  danceg

Маги, направо искам и аз да дойда на вашето парти, купете и на мен подаръците като за децата  tease yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #655 -: май 31, 2017, 11:26:46 »

Хаха, с риск и на него да му горят ушите, поне не дава вид да се сърди. По- скоро му е криво, защото вчера взе да заеква от зор, докато ни казваше blush. В такива случаи избягвам да наливам масло в огъня заради самия него, той си знае "стоката" с всичките и активи и пасиви. Пък и ходенето в София не е от любов към майка и и баща и, а просто се пише мъж и е редно той да пътува, а не тя. Ако трябва да съм съвсем честна, май това е най- доброто развитие на нещата, защото ще ходи и на мачовете на брат си в събота, ще спи при него и ще се виждат с приятели и братовчеди по бащина линия. В крайна сметка снахата няма нищо общо с майка ми, ако и да става на 90. Тя не я познава като личност, а като грохнала и скучна бабичка, няма смисъл.  nea
Маги, Тони, едва ли е казала в прав текст "Ходи си сам при вашите!", достатъчно умна е. Само дето и ние не пасем трева и помним /хеле яз/ какво и кога, а и все пак и ние зъби носим и идваме оттам, накъдето е тръгнала funnytooth Тя си е такава, ако се насили, ще и личи и всички ще сме още по- нещастни. Хехе, даже Родният си плю на македонското достойнство и вече не му трепва окото от нищо Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #656 -: май 31, 2017, 11:32:22 »

Привет! Нещо ме няма тия дни, но змейовете и баща им колективно сдадоха багажа и Киви трябваше да извади казана за магически отвари и книгата със заклинания против хрема. То уж само хрема, но на малкия Змей му е за пръв път и като бъдещ истински мъж е мнооого жален.

Свекс, Маги, да ви се получат празниците! А относно снахата, на сила хубост не става, предпочитам на празненствата ми да присъстват само хората, които искат да са там, а не по задължение.

Тъй... чао и до по-добри времена!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #657 -: май 31, 2017, 12:30:44 »

Привет!
Домързява ме да пиша и затова само ще поздравя Ина!!! Честито и безброй професионални успехи, Инче!!!
Свекс, така е по-добре наистина, но аз не бих си го позволила като снаха. Тя и майка ще ме убие с камъни ако направя нещо подобно. Тя много държи да съм добра снаха, и много харесва Инж. Убедена съм, че го има за сина, който няма по природа.  huhhuh.gif
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #658 -: май 31, 2017, 14:23:34 »

Чак сега прочетох за Ина, браво! Една ера свърши, започва нова. Много успехи и увереност.
Свеки, много ми харесва това , което си написала, невероятно мъдро. Чудя се аз дали бих била толкова мъдра и премерена. Уча се с годините и помъдрявам уж, но досега все съм била герой на честта и каквото мисля да го кажа.  Определено поведението ти е правилно. Но едно ще кажа снаха ти е г...о.  По детски малко, но това ми дойде. Аз мисля, че най -малкото доброто възпитание изисква да се държиш мило и любезно с родителите на съпруга ти и дори и да не ти се иска да изтърпи нещо. Заради съпруга ти , не дори заради родителите му. Не знам синът ти дали говори с нея по този въпрос и как се чувства. Но, да гледаме по-философски на нещата, поне ще сте си ваши хора.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #659 -: май 31, 2017, 14:27:35 »

Ей аз забравих Инчето да поздравя, ама на лично ще се опитам повечеко, дано успеем да си видим у Парижу и да изпием по чаша винце!

Днес ми е един ужасен ден... тичам като луда от офис на офис... удариха ни новата кола... още бухам, ама ще преживеем.

Свеко твоята е случила на свеКрива, не знам как си премълчаваш честно... то бива, бива неуважение ама нейното е извън граници, вдигнали се от края на света за да дойдат на РД и накрая зъбите...
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines