Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:01:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 167662 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: май 24, 2017, 16:06:42 »

Да ви вдъхновя малко, като сме рекли балове:

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #481 -: май 24, 2017, 21:13:55 »

Връщам се от бал. Нашата абитуриентка беше най-красивата...Е най-красивата ОЩЕ.
Много бяха стилни всички. Не лъжа. Нямаше никоя гола, както показаните от Фани. Нямаше и нито една с обръчи на роклята (като мен). Явно времето се мени, модата се мени...

А аз, повярвайте ми, и до ден днешен като си видя снимки от бала, с обръчи на роклята като торта, си се харесвам много. Дано не ви се сторя смешна, като си ме представите.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: май 24, 2017, 23:04:59 »

Наде, видях снимки, наистина много красиво момиче! Попътен вятър и желая, както и на брата на Мимето!  give_rose

Аз пък днес бях с най-хубавата абитуриентка за 2025г Wink Wink Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #483 -: май 24, 2017, 23:33:07 »

Мисля, че е крайно време да спра да чета форум по нощите, защото виждам неща дето ги няма. Гледам сега примерно кака Фани как трепала въшки с "Вампирин" .... и се чудя какъв е бил тоя маркетингов отдел с чувство за хумор да кръсти така препарат за борба с кръвосмучещи.
Еми, класна е мацката, не я знам коя е, но роклята е супер. Ама трябва още няколко такива и да се полее обилно с вампирин, че да се деконструира онази кукАвица с гърдите. Дожалява ми за горките ментално бедни хора в тая държава, сигурно е много трудно да си толкова прост. И както Камен Донев казва, най-доброто средство никой да не разбере колко си прост е нищичко да не казваш. Ако го намеря това видео, ще ви го пусна цялото и лека нощ!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #484 -: май 25, 2017, 07:13:10 »

Ето представянето на книгата на професора:
https://www.vbox7.com/play:35190b1a26
Аз наблягам на третото, признавам си, че съм проста funnytooth
Предногърдестата госпойца може да е всякаква, но май запълва нуждите на пространството също както правеше и Джорджано с фалшивото си пеене.  pardon Нормално, малко да си почешем самочувствието, че има и по- зле от нас. "Певецът" вадеше по 5000лв. на концерт, тази може и да го задмине, броят на гледанията е огромен. И не съм съгласна, че трябва да се подминава, сериозно го казвам. diablo
Погледах абитуриентки снощи, на английската, в Новотела. В основната група имаше много красиви момичета, изненадващо предимно с къси сребърни и златисти рокли, стилни и ефирни, без голота. Нямаше тежък грим и прически на букли. Момчетата, както винаги, изглеждаха като недорасляци с тънки вратлета и детски личица, все едно облечени в чужди костюми. pardon
После, когато всички бяха влезли в ресторанта, поединично започнаха да се появяват кортежите на по- специалните. Направо да паднеш - лелки и чичковци от поп-фолка, вадени по калъп еднакви, не  можеш да кажеш кои са родители, кои деца. Но не бяха много, максимум десетима.
Обикновено от Махалата тържествата са след 24-ти, та ще се ослушвам тези дни Wink. Да видите това какви изпращания са, все едно в Оксфорд после отиват.
Хубав ден на всички!
« Последна редакция: май 25, 2017, 07:15:03 от svekarva » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: май 25, 2017, 07:56:59 »

Добро утро smile

Вчера беше балът на гаджето на братовчед ми (с училището й). Братовчед ми е на двуразови тренировки с неговия отбор и с мъжкия, та часът съвпадаше с времето за снимки с абитуриентката ни.. Понеже имало и страшен порой, нашите бяха готови да се откажат от ходенето си, добре че им звъннах точно на време  beating Тя толкова пъти каза, колко много иска да отидат, за да се снима с тях и да я видят, колко много държи на това.. Че направо щеше да е още по-разочарована (понеже със сигурност не й е станало приятно, че брата няма да може да отиде). В крайна сметка на бързо се оправили нашите, след разговора с мен и са отишли. Тя разбира се много се е зарадвала, мама вика не спря да се гушка в нас. Била е със страхотна рокля (поне на мен много ми харесва), точно мой стил.. Ако бях слаба и бях абитуриентка, с такава рокля бих отишла 100%.. Косата й семпла на една страна и с грим, но не тежък. Може би само чантата й ми идва в повече, но на фона на всичко, което видяха очите ми.. Преживява се Wink  Съученичките й изглеждат поне 10 години по-стари от нея, по-скоро като мой набор  crazy

Брата, се е изкъпал светкавично и е сложил явно първите дрехи, които са му попаднали (измачкани  beating), но е успял да отиде до Мездра (тя там си учи) след тренировката, точно преди да влязат в ресторанта. При което радостта е била на 300%, майка й само е констатирала, че който се е снимал с нея до сега, снимал, защото щом той е там, за друите няма да има каквото и да било внимание.. Любов ли бе да я опишеш..  pardon

Ето 2-3 снимчици да видите smile



Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: май 25, 2017, 07:59:03 »

Здравейте!!!!
Днес пък открих това:

Хубава идея, а?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #487 -: май 25, 2017, 07:59:58 »

Мисля, че е крайно време да спра да чета форум по нощите, защото виждам неща дето ги няма. Гледам сега примерно кака Фани как трепала въшки с "Вампирин" .... и се чудя какъв е бил тоя маркетингов отдел с чувство за хумор да кръсти така препарат за борба с кръвосмучещи.
laugh laugh laugh laugh Ако Киви вампирясва посред нощите, то аз осъмнах в 5, когато минаха ония с кофите. Нали спим на отворена врата на терасата и ми идеше да hunter Обаче като прочетох за маркетинговия отдел и ми дойде смешката от рано. blum Безмълвно се тресях от смях в леглото!
Фани, баш за това имам предвид като казвам, че все изцепки са в очите на хората! Тази снимка на разчекнатите е стара. Зелената рокля в ляво беше хит покрай клип на Малина и Азис. Появи се някъде година или две след моя бал и всичко живо шиеше този модел в продължение на няколко години. pardon
Що се отнася до ретроснимката - много ми беше интересна баба ми. Тогава е имало 2 вида плат. Момичетата от техния клас са се уговорили и всички са били с костюми от единия вид. Другите класове са били нашарени, а техният определено е обрал обациите навремето. good С много добри чувства споделяше как хазяйката й дала ръчния си часовник като бижу за бала. heart Баба говореше за абитуриентската си хем с любов, хем с много лека нотка на носталгия по ученическите години, хем пък с много ирония за тогавашното време. Това е било средата на 50-те години.
Виж, майка ми в края на 70-те е имала много красива рокля, изненадващо различни цветове от това, което тя по начало носи. Прическата обаче е като лелята на булката. Съученичките й са били със същите кошници по главите tease
Тони, много е нежна heart На тъмна коса този цвят стои божествено. Жалко, че аз мога само като аксесоари да го нося.
За пластиките се нагледах на картинки от близо. Докато лежах за задържане видях не едно и две момичета след оперативно. Едното момиче беше много свясно. good Бяхме си направили приказка. Визията, която постигна, беше много добра. Не беше прекалила с предните и със задните. Беше ми обаче жал. Много тежък е следоперативния период в някои случаи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: май 25, 2017, 08:05:52 »

Марион  Котийяр е жената от Кан - Генезис, Еди Пиаф, Добра година, Полунощ в Париж, са филмите с нея, в които блести поне за мен. Другите не ги помня или не съм ги гледала.

Аз пък бях единствената с пола пачка и корсет- дори не се разбираше, че не е рокля, а две части. Червени, разбира се хаха. Дълги години след това почна тази мода на пачките, но тези от тюл, а моята беше от плат, не знам как я бяха изградили.  smile

Тони, чантата ми е ок, само по-малкА трябваше да е, зарад дължината и цвета на роклята.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #489 -: май 25, 2017, 08:27:19 »

Тони, много е хубава абитуретнката, нежна като цвете, чанта да и е кусура smile

Ние нашия набор бяхме всички в семпли черни рокли, много държахме да не са бални, с обръчи, да няма излишни джинджурийки. Целия випуск беше така, доволна съм че мога да се погледна и сега и да кажа че и днес да я облека роклята пак ще е модерна.

Аз съм яко сдухана днес... вчера малкия отново ми вдигна температура и погледнах и все още е с налепи по сливиците... писна ми... ще се почва нов антибиотик явно...


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: май 25, 2017, 08:45:10 »

Булче, много съжалявам мила sad Дано спадне температурата и му премине бързо  sad Декораторката ми Цвети е така с детенцето й.. Отива на детска и пипва нещо.. 2 седмици на антибиотик вкъщи.. После 1 седмица ходи, пак.. Ужасно е, в продължение на 1 година и половина го оставиха да се адаптира уж, но сега се е отказала.. Каза ми, че няма да го пуска повече. Не знам добре или зле е, но за да го направи..  angry
Дано при вас скоро да премине този период на адаптация и не боледува толкова  heart heart

Аз имах две рокли една дълга във Враца на бала.. Тъмнолилава, много си я харесвам. Втората ми беше къса цикламена.. Но пак много хубава. Може и преди да съм казвала, отидохме за 3 дни целия випуск на Пампорово, там имахме втора бална вечер.. Всички бяхме много по-красиви и семпли там, без излишен грим и прически.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: май 25, 2017, 08:57:41 »

Здравейте

Тони, много хубаво момиче smile

Марион я харесвах в Такси. После, откакто  стана голяма звезда не мога я понасям (не заради нея, а че по едно време изкачаше от всякъде). Ама е много стилна и елегантна винаги, не мога да и го отрека.

Моята рокля от бала е от Романтика, ама тогава бяха само 300 лв роклите им и не бяха толкова известни. Аз много си я харесвам, прическата​ също. Гримът и тогава не го харесвах. Още ме е яд, че роднините ми се изсипаха половин час по рано у нас (аз не се бях облякла още) и чак в ресторанта можах да го махна. За това на сватбата гримът ми беше по-скъп от прическата​, не исках пак да е фал.

Булче sad измъчи се горкото sad дано на есен е по-здрав
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #492 -: май 25, 2017, 09:22:48 »

Булче, силни прегръдки... всички майки на болнави деца те разбираме. В един момент става затворен цикъл, ти даваш антибиотик да оправиш едно, той сваля общия имунитет и сте готови за следващия актуален бацил. Бих ти препоръчала хомеопат да опитате. Нас това буквално ни спаси.
Много нежна роклята, момичето е много хубаво.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #493 -: май 25, 2017, 10:14:03 »

Привет на всички  Sunshine

Честит Рожден Ден на всички рожденици, които изпуснах. Да сте живи и здрави, зло да ви забрави и многооооо усмивки.

На абитуриентите пожелавам успех в живота, да имат хубав късмет и да радват семействата си.

Ние също изпратихме моето малко-голямо братче. Беше ми много носталгично. Сменяла съм му памперси, хранила съм го, гледала съм го нощно време, точно като детенце си го чувствам. А сега е голям, има си планове за живота, има си приятелка, имат си общи неща  heart heart heart И ми е едно странно, кога порасна това дете girl_impossible

Надявам се да имам повече свободно време и да наваксам с четенето, че доста сте писали smile

P.S. Поправете ме, ако греша, но свекърва май не си довърши разказа, а аз за едно легло се бях наредила lol lol
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: май 25, 2017, 10:24:33 »

Привет! smile

Булче, напълно подкрепям Киви в мнението, макар за в случая да се съмнявам да може да се направи нещо друго, освен антибиотик, но очевидно не е правилното лечение(лекарство), щом не дава резултат sad
Иначе и аз съм минала през това, Симеон супер много се разболяваше като започна да ходи на групите за игри, една зима беше постоянно със сополи и кашлица. Обаче тук, няма ли бактерия, няма антибиотик(а ако има, той подейства с един курс на лечение, 7 дни и забравяш повече). По този начин след една година ходене по мъките, Симеон доби имунитет и от детската градина(при нас предучилищна) е отсъствал два-три дни за две години общо.
Обаче този омагьосан кръг, антибиотик, детска градина, т.е контакт с болни деца, при не особено укрепнал организъм, антибиотик... честно да си призная, не знам как се преодолява.
Тук децата също ходят болни на групите за игри и детска градина, кашлица, хрема, не се брои. Детето не ходи, ако има температура, разстройство, повръща...във всички останали случаи няма проблем. Да не ви разправям каква мацаница и надкашляне и зимата...

Тони, момичето много ми хареса като визия, много любим мой цвят good

Аз бях от първите с екскурзии и една бална вечер, плюс една вечер вечеря с дискотека. Нямаше прически, гримът сами си го правихме, тоалетите бяха "обрани", но не съжалявам. Беше страхотна емоция три дни заедно с класа, на места, където преди това не бях ходила. smile
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines