Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 14:09:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 171732 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: май 19, 2017, 13:06:37 »

Ако ти кажа, че и аз гледах за тях билети за Барселона точно.. Харесваме много Rolling Stones, отдавна искам да отида аз в Барселона.. Щеше да е супер, но се отказахме, че нямаме нужда от излишни разходи, а ако вземе отпуск Илиян, няма да отидем до морето въобще...A и септември е далече...  Да си изкарате много хубаво и да качваш много снимки  tease

Винаги си помнех, какво съм написала и си проверявах.. То, реално винаги имах по 2-3 въпроса, на които се колебаех яко, та затова и си знаех, за другите винаги си бях сигурна..  Мразех обсъждането на задачите по алгебра, аз много бързах като решавах и винаги около предпоследния ред обърквах крайния отговор. Добре, че беше важно решението, а не само отговора, че 6-ца щях да видя през крив макарон..  Girl_hide
« Последна редакция: май 19, 2017, 13:08:29 от alexandrova_90 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #406 -: май 19, 2017, 13:19:55 »

Булче, съвет от препатила с ангини покрай Моника.Компрес с извара на гърлото най-малко по 8 часа, и мазане с гранофорин.Много течности, чай, но не топли, направо студени си му давай.То с АБ бързо ще падне Т ако е имал и ще започне да се подобрява, после е трудно възстановяването след АБ и да не повтори ангината, че организма много отслабва.Само за справка първата година на ясла Моника ми направи 5 гнойни ангини, не всичките ги лекувахме с АБ, но аз си познавам детето.Тази година има само 1! Но мисля, че моята профилактика и навременно хващане на най-малките симптоми, както и бабините илачи много помогнаха.Отделно, че те израстват и не боледуват толкова често.

Всичко горно правя, надявам св понеже беше в първоначлна фаза да го излекуваме бързо, сега седи с компрес картофи и сода, чакам да ми истине изварата, че бях чела че е хубаво да е домашна
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #407 -: май 19, 2017, 13:26:59 »

Сменят системи на оценяване, ама начините на преподаване са си същите, особено в горните класове.
good По-точно не може да се каже!
Мда, и аз не издържах първо на жуженето преди контролно, а после на вълната "Какво написа на.... въпрос?". nea
Отдавна не е имало зрелостници около нас. Минахме и основната вълна от сватби. Бебета - тук-таме... Ще си почакаме до следващите балове на близки деца.
Вчера се чух с кумата. Доста по-адекватно звучеше вече в роля на майка. И все още има разни странни изводи "Детето не обича да е навън" (детето почти не е вадено навън). Да видим! Дано не излезе през носа на това дете някой ден събирането със себеподобни pardon
За мен въвеждането в работата е повече от ключово. Практиката учи, не учебниците. Едва ли има специалност, от която да излезеш, и да си напълно в час как точно се работи дадената професия. Странно е това да не въведеш човек, с когото тепърва трябва да сформирате екип. Особено за работа с деца екипът трябва да е железен smile
Булче, дано бързо се оправи малкия човек smile
Разходих се, ама не супер ползотворно. Ходих до ДМ. Гледах, гледах и нищо. После се наврях в Лили и накупих сума си неща. Извадих си и карта, пък да видим колко ще я ползвам. Взех си точки за домакинските съдове. Остава ми да взема още една и ще си купя тенджера danceg Много ми харесват на дизайн, а и имам нужда, че моите са с много тънки дъна и взеха да им се чупят дръжките.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: май 19, 2017, 13:28:03 »

Тоз компрес какъв е с картофа? Иначе аз взимах купешка, не съм правила никога домашна.Най-важното е да е добре оцедена и да седи над 8 часа на вратлето.Няма искам не искам, общо взето.Ще мине и това, но първата година на ясла/градина си е ад за всички.Аз първата година минавах всяка болест с нея.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: май 19, 2017, 13:31:08 »

Абе да няма някоя по-дълга почивка? Всеки е тръгнал на някъде.
Днес много ми се пише, но не знам докъде ще стигна. Само се местя от една място на друго. То не са косачки, несъобразителни хора и гъзарчета с автомобили т.н.

Рат, не става от днес за утре да се избере. Който ни е по-близък е станал такъв с времето. Не мога да гласувам на някой такова доверие, а той да няма никакво отношение към детето.
 А това, което описваш е чак несериозно. Как така страх от бебето? Луда работа.  tease

Спомням си и при нас трябваше 50 +1% за 3-ка.И в Уни беше така. Вси пак имаше хора, които с това се успокояваха.

Обичам Йовков!  good

Тони, брат ти в кое училище беше?

Булче, отвратителна е тази ангина. И аз знам какво е. Дано да се оправи бързо.


Али, каква  е тази карта, за Лидл ли? Нещо към пропуснала, а съм абонирана там.
Аз пък искам тигани.

Днес няма никакви познати за компания. Чудя се дали така ми е добре или ми е скучно. Май по-скоро ми е спокойно.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: май 19, 2017, 13:39:49 »

Миме, той е в София на училище.. Спортното в Надежда, хич не зная кой номер се води.. Във Враца учеше в ПМГ, а преди това в Иванчо Младенов Wink Картата, доколкото чета е за ЛИЛИ (дрогериите) smile

« Последна редакция: май 19, 2017, 13:47:25 от alexandrova_90 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #411 -: май 19, 2017, 13:40:21 »

Не, Миме, за Лили дрогерия говоря. На всеки 15 лв дават по един стикер и различните съдинки са с определен брой стикери плюс сума. Тиган има само един и е малък - 22 см, 2,5 л. Иначе пък е за 11,50 лв плюс 2 точки. Аз не направих нужната сума, ама касиерката даде единия стикер от нея smile Отделно имат и карта, с която трупаш точки и после си ги приспадаш от сметката.
През Лидл се бях наканила да мина, за да видя дали има нещо интересно. Малшанс - скъса ми се едната каишка на сандалите и гледах да се прибера преди да има тотална щета. pardon Бях си набелязала от техните подрафтови кошници, ама нещо ги скриха.
Отивам да лепя сандали, ако не станат - поемат към кофата. Яд ме е - цикламени са Love girl
Имам намерение да гледам и Откраднат живот. Нещо последните два-три епизода мнооого го разводниха. Да вземат да се стягат beating
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: май 19, 2017, 13:56:25 »

Ами да, не съм видяла хубаво. Нали слънцето ми свети в телефона. Лили дрогерия не харесвам, ходя си в ДМ.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: май 19, 2017, 14:08:28 »

Булче, бързо да оздравява малкия сладур!
Али, ти големи разходки правиш, щом сандала не е издържал на натоварването  Xixixi
Аз нямам Лили на близо, само ДМ, но и него рядко посещавам.
Майка ми наскоро беше в една комисия /още си е де, предстои устен/ и всеки от комисиите дава казус, е да ама изтеглили такъв казус, който колегата им не дал решението и 3 дни 10човека умуват правилното решение. След като проверили всички казуси се връщали да коригират оценки според решенията.
Миме, ти не ме разбра, нямах предвид да си търсите нови приятели, а щом се колебаете между няколко от близките ви приятели да измлизате с тях, за да видите те как се държат с Алекс и той с тях. Ние сме си набелязали няколко варианта и едното момче много се кефи на Ники, а и той на него / има дълга коса и иска да му я дърпа  tease/.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: май 19, 2017, 15:06:06 »

Не ги мислете толкова кръстниците. Нашите умували, умували и избрали едни техни приятели с които тогава постоянно излизаха. Сега от десет години не си говорят, защото кръстницата​ не можа да понесе, че сестра ми завърши с много повисок успех от нейния син и я обиждаше на ляво и дясно, че била с проблемив общуването и понеже само си седяла била назубрила всичко.  На Томи кръстника е кумът ни. Сега сме си близки, за в бъдеще кой знае. И ММ не е виждал кръстника си от 15 години, нищо че свека си направи устата да сме го канили за кум ха ха ха
Та изберете, без да го мислите за след 20 години.
Рат, на теб ти предлагам братовчедка ти, а на Мимето и Лили - братята им.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: май 19, 2017, 15:10:44 »

Панда е права.Човешките взаимоотношения се менят.В зависимост от ситуацията и близостта ни се променя.Но семейството остава!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: май 19, 2017, 15:17:23 »

Близки от семейството, че аз съм кръстница и на 3 момчета, с които сме 2-ри братовчеди, но и роднинските връзки са .......... Не се виждаме и не поддържаме връзка  nea

Кумове на нашите са били братовчед на баща ми.. И с тях не си говорят.
Мен ме е кръстила сестрата на мама, добър избор  heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: май 19, 2017, 18:14:29 »

Значи,минавам само да вметна,че тотално съм изкукала.....Снощи писах,писах и днес виждам,че не съм го публикувала,,,,явно съм заспала пред лап топа и ММ го е махнал по някое време.А днес идея си нямам какво съм искала да пиша tease....Симптомите  ми са разсеяност,къса памет,тотална липса на звук и картина,желание за водене на адекватен разговор-без успех,осъзнаване на ситуацията-след известно време....и т.н.  тази информация ще ви е нужна,ако ме подгонят с белите престилки.Иначе стисках палци за матурите на момчетата  Wink  аааа,да и разбрах,че Рони иска да ме вземе с тях в Барселона,,,едвам ме навиха  yahoo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #418 -: май 19, 2017, 23:09:39 »

Лоли, и аз като тебе.... писах, писах и аха да постна и батерията ме предаде. Всяко зло за добро, пропуснала съм ходещите в Барселона. Моля вииии, вземете и мен. Слушам, храня се сама, няма нужда да ме наглеждате,  а дори мога и да ви снимам.

Помня, че за кръстниците писах. Моят избор е да е добър човек, с хубав живот. По мои наблюдения кръщелниците повтарят до някаква степен живота на кръстниците си, тъй че избирайте мъдро.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #419 -: май 20, 2017, 08:33:00 »

Моля вииии, вземете и мен. Слушам, храня се сама, няма нужда да ме наглеждате,  а дори мога и да ви снимам.
funnytooth Вдигам мизата: Плюс горното, даже и ще си платя и на концерт няма да ходя, пускате ме в парка Гюел и ме забравяте там Wink Обичам Барселонааааааа и хамон обичамммммм!
На мен кръстница ми е най- добрата ми приятелка, също и на НИ2. На НИ1 кръстница му е дъщерята на нашите кумове, стара мома /истинска стара мома, на 62 е сега/. Като гледам колко вярващи сме всички, май цялата работа е от чиста суета pardon
Аз последно съм кръстница на кума на големия син, ден преди църковния им брак. Това пък доведе до раздяла с гаджето му, японска католичка, която имала тайна надежда да го направи католик, но не казвала. Предложих да го откръстя, но той реши да се пише мъж Wink. Пускаме си по един, два имейла годишно по празниците и толкова. Още не се е оженил, но се надявам да ме покани в Сан Франциско без повод smile Наистина, изобщо не се чудете, братя и сестри вършат работа за кръстници. Най- важно е да изглеждат добре на снимка и да не разревават много детето blum
Днешния ден съм го писала дъждовен, ама май трябва да си променя плановете. Счупихме си Приста-та, дето спим на нея 40 години и ще ходим да си търсим широко легло. Така ми се иска да е 2х2 метра, да си се въртя и да заемам всякакви пози без да се съобразявам, че ще цапна Родния... От тази теснотия и двамата спим в поза "монах", благоприлично опнали тялото и с ръце, скръстени на гърди, та ако се гътнем в съня си, да имаме вид и изглед за пред Онзи smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines