Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 18:30:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 171764 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: май 16, 2017, 10:19:01 »

Привет!

От известно време тичаме сутрин с моя мъж и да ви кажа - настроението ми много се е подобрило. Досега да съм се смазала от непосилното учене.

Днес търсих коза, е, намерих я, и не се стреснах да я доведа на стопанката ѝ. Тъжно ми е само за жената, толкова е остаряла вече, едва ходи, плачеше, че трябва да си предаде козите. Децата ѝ са далече - чужбина, София, не се прибират, не знам колко помагат, ама все си мисля, че могат повече да се грижат.

В Легион не би участвала, защото малко съм отвикнала да се състезавам и това не ми носи положителен адреналин, а само сърцетуп.

Скай, много е трудно да не живееш според очакванията на обществото. Аз често се хващам в мисли "ами, какво ще си помислят хората?", браво, че се опитваш  good (каква е татуировката?)



Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: май 16, 2017, 10:28:44 »

Добър денннн,,днес няма слънце,та си седнахме на дупето с малката,тъкмо да ви прочета.
  Злати,браво...Подкрепям с две ръце.И аз не мисля,че е криза,а просто отваряш съзнанието за нови неща.Сега му е времето...Да покажеш татуса Wink
  Наде,,,,ма много си ми Убава,,,пу пу...Наистина,след булката ти си най най найййййй–Убавата ми kiss2  Всичко си изпипала със стил Wink
 Алексиа,да ти е жив и здрав рожденника  give_rose
 Аз  малко се поуспокоих от драмата с кумовете,не ми е минало,но дето се вика,не е моя работа.Тя си тръгна,,,сега  е при майка и с малкия и обмисля какво да прави.Нека си почине малко.Тъпото е,че имаме планувано кръщене Юли месец и не знам как ще го направим,ако са сърдити,,,тъпа работа.
 Свекърва,да ти е жива и здрава милата майчица ( на патеричка) .Не знаех,че е бивша балерина...Представям си колко грациозна е била на младини.
 Друго не запомних sad
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: май 16, 2017, 10:39:20 »

Скай, много е трудно да не живееш според очакванията на обществото. Аз често се хващам в мисли "ами, какво ще си помислят хората?", браво, че се опитваш  good (каква е татуировката?)

Всъщност не е толкова трудно. Разбира се, говорим за нормални неща, а не да колиш и бесиш, пък да си мислиш, че ще те разберат...

Снимката не е много читава, цветовете са розово и тюркоазено...и черно де pardon Обмислям още една + продължение на тази, ама по- нататък blush


* 18197332_120332000405574661_264512088_n.jpg (59.9 KB, 345x427 - видяно 2594 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #318 -: май 16, 2017, 11:38:16 »

Ей, ако четете и любовните си писма така, "ойдел коня у ряката". funnytooth
Майка ми има рожден ден на 4-ти юни, през почивните дни ни гостуваха мръсни /в пряк смисъл/ софиянци, приятели на малкия син. Големият син ще си дойде в края на май, а снахата и родата ще каним за годишнината точно в деня на майка ми, който пък за щастие се пада неработен. smile
С две думи, голямата слугинска работа тепърва предстои.  Макар и да се знае още от Коледа за събитието, почна се вече с " ние точно тогава не можем да дойдем, защото..". Вчера много се бях ядосала, ама си направих сметката, че хич няма да е лошо всеки да идва когато може. Тъкмо майка ми да си поговори с всеки, без да се натоварва и нищо да не чува в общата суматоха. Има и две останали живи приятелки, които се придвижват на собствен ход, та тях ще ги каня в друг ден, да имам време да ги наблюдавам какви ги вършат. Wink
Хехе, трудно ми е да разбера хората, които се съобразяват с "какво ще кажат", по простата причина, че това за мен никога не е било от значение. Имам си собствени граници и бариери и много се надявам преценката за възможностите ми да не вреди на мен и на околните в бъдеще. Имам предвид майката на приятелката ми, дето тръгна да щурмува оградата, а сега лежи на ръцете на децата си. pardon
Като съм тръгнала да споделям, да разкажа и за още една от черните истории малко преди тръгването ни за Италия: Почина млад мъж, наш близък познат от задавяне с палачинка. На връх Великден... Правил за закуска, явно опитал първата гореща и до там. Мир на праха му, точно по това време вратите на Рая са отворени за всички, без съд, ако това може да е утеха за майка му. cray Звучи обаче повече от нелепо и несъзнателно буди абсурдни усмивки. Та както се казва, неведоми са мислите Божии...
Сега и аз със закъснение да честитя за отминалите ви семейни празници good
Дийп Пърпъл са и наши любимци от младини, но малкият каза, че са били яко  и видимо напушени за да издържат концертите си в Щатите, та някак ми стана криво още миналата година и нямах желание да ги гледам на живо. Имам достатъчно плочи, касети и дискове, тях си слушам с удоволствие heart
П.П. Харесвам татуировки good heart
« Последна редакция: май 16, 2017, 11:40:33 от svekarva » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: май 16, 2017, 12:00:44 »

Само да кажа, Свекс, че и аз разбрах, че рождения ден ще е напред в бъдещето... Учудих се, че каза за гостито, не съм разбрала, че ще са две гостита  blush

Много странно.. Снощи ядох слънчогледови семки... GROAN И днес за първи път в живота ми имам нещо като афта в устата  cray Дано да е от солта, а да не е афта sad Как изглеждат и се познават афтите по дяволите? sad Какво да я правя  shok

ЕДИТ: Сега гугълнах, как изглежда афта в устата и моето не изглежда така... дано да е само от солта.. Няма да се докосна до семки отново.. АМАН  angry
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: май 16, 2017, 12:19:55 »

Тони, да много е вероятно да е от слънчогледа. Тези дни и мен ме е избило на люпене, та един ден така се събудих с едно такова в устата. Аз знам как изглеждат афтите в устата, защото най -редовно съм с по няколко на нервна почва...споко, би трябвало до утре да си ок. И си мисля, че по- скоро е от солта...много са солени вече, направо не се трае...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #321 -: май 16, 2017, 12:23:09 »

В началото афтите са само леко зачервени болезнени участъци, бялото се появява доста по- късно и тогава не боли толкова. Може да стане от връхчето на семката, както и от твърдите кристалчета на солта, при наранена лигавица на устната кухина.
На мен ми се появяват при ядене на неизмити добре плодове и зеленчуци или ако се прехапя. Жабуркам със сода за хляб, но ефект почти няма - траят около седмица и минават.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: май 16, 2017, 12:25:58 »

Хехе, трудно ми е да разбера хората, които се съобразяват с "какво ще кажат", по простата причина, че това за мен никога не е било от значение.

На, и аз съм така, обаче ела да видиш майка и особено баба. Не говорете високо, за да не ви чуят съседите; ти знаеш ли еди кое си дете, как помага в къщи, а ти...; прибери си фланелката в панталона, не ходи така размъкната; до 22 да си се прибрала; няма да каниш никой в къщи, ако нас ни няма; няма да излизаш с еди-кой-си, защото не го харесвам...Защо съм в София, а? И защо не искам да се прибирам.

Последнаа случка е от миналата седмца. Прибрахме се, знаят че ще се прибираме, но никой не благоволи да каже, че баба щяла да ходи в Поморие на санаториум и в къщи няма никой.

Та...прибрахме се, кифла изяде балатума на втория ден, щоТ си седи сама, а валеше много и нямаше как да я взимаме с нас. Като казах на майка - значи, мен като ме наяде кучето не беше такава драма. Циркове, ревове, сръдни...за един балатум от 1974. ОК де, не е лош балатума, няма да намерим такъв,щоТ дядо го е донесъл, като е пътувал с камионите, ма е един балатум мама му. Щяхме да го сменим. И така pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #323 -: май 16, 2017, 13:00:59 »

Ей, ако четете и любовните си писма така, "ойдел коня у ряката". funnytooth
laugh laugh laugh laugh
П.П. Харесвам татуировки good heart
Само така Wink

Днес се разбих от ходене по задачи, а предстоят още. Поне времето е благоприятно за такива дейности.
Да ви кажа - дошло ми е до гуша от "какво ще кажат хората". Ама ми е писнало мнооого отдавна!
Моята татуировка я премислях добре. Направих я на 20 г., за да скрия белег, че някой доктор си е оставил ръцете върху мен. До ден днешен съм много доволна, че си я имам. Тя е част от мен, виждам я всеки ден, обаче не може да ми омръзне, защото съм я приела и в ежедневието не я забелязвам, не се фокусирам върху нея. Повече може да ме дразни някоя бенка например. pardon Когато я направих, си беше екстравагантно. После народът се нашари масово, та вече не е нищо особено. Майка се притесняваше от алергична реакция и после от това как ще ме приемат околните. Е как да ме приемат?! Да не говорим, че повечето не я виждат, макар да е една педя (сега е две, че бебо я надува). Не е нужно да имаш татуировка и да приличаш на турски тираджия pardon
Когато се събрахме с ММ, осъзнахме, че и двамата обичаме да се глезим с осъществяване на подобни мераци. Кеф ти е това, събираш пари, организираш се или нещо друго и го правиш. Дали ще е курс, дали промяна в някакъв навик, дали покупна на нещо дребно, което ще ти достави кеф. Така съм си решила във времето две неща - едното е лазерна операция на очите, че съм с нисък дьоптър, ама с астигматизъм. Само да приключа с бременностите и ми е в главата. Второто са курсове за маникюр и грим. Може да не ми стане професия, обаче ми е краста smile

По повод напушването - има един стар концерт на Металика в Москва (по-скоро нейде около Москва). Начииии... регистрирани са около 100 хил. души на него. Охраняван е бил от армията, като си личи войската как е на линии наредена. Уникален клип в интернет е, ама не знам дали ще го намеря сега. Гледаме го с ММ и с кумовете и четиримата реагираме, че няма начин просто музикантите да не са на твърдо гориво. Напушването би било като детска игра в сравнение с енергията, която беше на сцената. Взех, че го намерих:
https://www.youtube.com/watch?v=_W7wqQwa-TU

Ще ви хвърлям по един поглед, че часът напредва Wink
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: май 16, 2017, 13:05:39 »

хахххахахах,,,,Свекърва,,,ама баш съм си за хокане,,,,ми бързам да не ви изтърва писането,,а то нищо не съм разбрала  blum
Злати,много е яка татуировката,май я видях във фейс,сега си спомням,,,хич не ми се хващайте,,хич ме няма.Как го каза Ина:  синдром на майчинското чувство,слушам избирателно,помня избирателно и всичко забравям,дето уж съм запомнила  tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: май 16, 2017, 13:41:34 »

Много яка татуировка, Злат! И аз си имам, едната я направих на 14, майка ми първоначално беше в прединфарктно състояние като чу, после премисли и накрая баща ми разреши, но майка ми дойде с мен, за да попълни декларацията.. Щеше да припадне като започна боцкането и се наложи да я спасяват smile

Не съжалявам, за тях, радвам се само, че си ги направих на места, които не виждам постоянно, защото на мен бързо ми омръзват нещата и щях да се чудя постоянно, как да е преправям.. Макар и сега да се чудя за едната, но трябва да направя нещо много голямо, в което не ми се инвестира мисъл и пари  blush

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: май 16, 2017, 14:04:45 »

Мен ми омръзва всичко бързо и не бих си направила тату.

Свекс, темата с родителите които Не си знаят възможностите ( а и ума ) днес ми е болна. Та ще си замълча. diablo

Тони, имаш-нямаш афта, това е добре да го има в аптечката ти- http://apteka.framar.bg/30049942/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%84%D1%82%D0%B8%D0%BD-%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B9-15-%D0%BC%D0%BB

аз бях на театър, гледах Случайна среща. От 4 актьора, 2ма играеха добре, другите двама- не особено. Но който иска да се посмее- препоръчвам. Има и известни сред тях. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #327 -: май 16, 2017, 14:18:48 »

Али, ами те са си млади Металика и някак им ходи и гориво, и освободена енергия smile. Аз съм твърдо на принципа "всичко, с времето си" и усилията /от всякакво естество/ това да се пренебрегне, само ме натоварват. Хихи, в случая, би ме било страх някой да не тупне на сцената pardon и ще съм стегната през цялото време. Всеки луд, с номера си Wink
Лоли, Тони, ние прескачаме и си говорим разпокъсано, та е въпрос на изградени умения да се следи всичко или да се дава вид, че е така funnytooth Пък сме и тук за разтоварване, не е задължително да се чете всичко и да се помнят ненужни неща, спокойно good heart
Злати, покрай вашия балатум се сетих да кажа, че Майките успяха да замотат в мрежите си и автори от сериозни и добре списвани блогове. Вчера имаше статия за швейцарските детски градини. smile
Хаха, да ви кажа и поредната простотия - правя сироп от цвят на бъз след 15 годишно прекъсване. Донесоха ми цяла чанта, по докторска линия и снощи късах дръжки. Днес съм два тона по- жълта и отходните ми води са с аромат на бъз- така се е набил и влезнал в организма ми прашецът Wink
Еми, аз затова и не искам младост, а акъл Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: май 16, 2017, 14:20:11 »

Пък на концерта на Пърпъл били изпълнявали главно нови песни, които шефа ми не знаел и останал много разочарован.. Той си мечтаел да мята коса (която почти няма вече) и да си спомня младостта си  pardon


И нашите са правили сироп от бъз миналата седмица.. Обожавам го лятото с мента, лимони и газирана вода/минерална вода  heart heart heart heart heart

Свекс, ще прощаваш, но аз съм много разсеяна напоследък..  crazy
« Последна редакция: май 16, 2017, 14:22:42 от alexandrova_90 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #329 -: май 16, 2017, 16:25:23 »

Ей, ако четете и любовните си писма така, "ойдел коня у ряката". funnytooth


Четенето се превърна в рядък талант. Ние нали се тръшнАхме болни със Змей1, но въпреки това си натоварихме илачите и микробите и акустирахме при родата от мъжова страна. Беше време да се дава на 31 поредната дозичка, а аз спях с 32, чели, чели.... нещо не разбрали рецептата, пък се отказали. Пък имат виШУ уж, та тъй... ставам аз, те чели моята рецепта. crazy Нищо де, добре че поне снАата чИте.

Да вметна, Злати, много добре я караш кризата на средната възраст.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines