Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:24:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 179795 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: май 13, 2017, 07:40:23 »

Сега се сетих - да ви почерпя и за годишнината от сватбата smile

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #286 -: май 15, 2017, 08:18:44 »

Добро утрооо!!! smile Ставайте, момичета!



Сватбата мина страхотно. Булката беше прекрасна. А аз бях след нея най-красивата! Свекърва, да знаеш! хахахахаха

Панде, още много годишнини да празнувате. Будете пламъка всеки ден!
« Последна редакция: май 15, 2017, 08:21:16 от nadelina88 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 15, 2017, 08:49:14 »

Добро утро smile

Панде, много вкусни изглеждат тези сладки, да направиш и да почерпиш на живо!!  blum Да сте здрави и да се множите още, че много хубави деца ви се получават  tease

Наде, видях снимки и ти наистина си била много красива  give_rose

Голям мързел ме е налегнал, искам да си почивам и да се фръцкам  Girl_hide

Успешна седмица  good
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: май 15, 2017, 08:54:43 »

Добро утро и от мен smile

Наде, видях снимки във фб, много си хубава и роклята ти е много свежарска  smile

Панде, честита годишнина на патерица, да сте си подкрепа и упора един на друг, да се обичате поне още 100 години!

Май месец ми отвори съвсем различно ежедневие. Учене, спорт, ставане навреме - е, не съм още синхронизирала всичко, че да съм доволна напълно, но напредък имам.

В петък бяхме на кино с брат ми, гледахме Артур. По принцип искахме това да ни е загряващ филм, защото вечерта щяхме да ходим на Пазителите на галактиката, но пък толкова ни хареса, че след като излязохме от залата бяхме като ошашавени. Отдавна не съм се "вкарвала във филма" така. Затова отидохме пак на него още същия ден  blum blum луда работа!

Днес става цяла година откакто сме кумове. За жалост (а може би не) кумците си сме виждали два пъти от тогава - единият път беше на нашата сватба. Радвам се, че въпреки всичко горе-долу сме запазили добрия тон и желанието ми да бъдем просто познати. И все пак си мисля, а какво ще стане ако някъде се засечем случайно? Какво ще си кажем? Никога не съм била в подобна ситуация...

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 15, 2017, 09:19:19 »

Постоянно виждам добри отзиви за този Артур, кога ли ще го гледаме.. Програмата ни е пълна до края на май.. Вече запълваме и за юни..  angry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #290 -: май 15, 2017, 09:37:56 »

Писах, писах и дадох refresh crazy Да ме пита човек защо!

Ха, здравейте! smile
Тони, тук съм, нямам намерение още да раждам. Днес имам среща с док и дано ми даде насоки за всички неразположения, че вече не се издържа. Зобам едно и също и то точно сега, когато излизат хубави плодове и зеленчуци. pardon
Ако съм във форма, ще ходя и на лекция за детското възпитание. danceg
В събота предиобяд бяхме на детски рожден ден и ми подейства чудесно! Имахме планове и за следобедно матине, обаче всичко отпадна. Бяха организирали един събор тук, но се наложи да го отменят, заради катастрофа със загинал полицай.
Имам чувството, че искам да свърша една камара неща, обаче или нямам сили за тях, или няма чалъм да обикалям толкова. Майка е бясна, че няма да им дадат почивната седмица, която уж бяха обещали. Надявах се на малко съдействие от нейна страна.
Отивам да се мотивирам и да се заемам със задачки.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: май 15, 2017, 09:48:04 »

Аз пък днес официално се отказах да участвам в Легион cray С тоя моя крак...все се надявах, че ще се оправя до тогава и се записах, супер бях ентусиазирана и сега остават 3 седмици...а аз дори и да съм по- добре до тогава, ще ме е супер страх да не се натоваря cray cray cray
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #292 -: май 15, 2017, 09:54:03 »

Привет! Аз съм за вече втора седмица с двата Змея вкъщи:( Не знам от къде го пипна това чудо големия, но кашля, киха и е хремав на ново, а почти го бях оправила.
Днес ме чака луууд ден, но имах чудесен уикенд. Мъжа ми реши да натоварим катуна и да идем на разходка на юг. Ами много беше хубаво, не бях излизала от София от много време.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #293 -: май 15, 2017, 10:08:11 »

Добро утро!  smile
 
 Ние си изкарахме чудесно в Казанлък, нямаше още рози, но пък двата красиви бонбона на колегата компенсираха всичко. Бяхме като цяла делегация на децата на разходката, всички около количката. Отдавна не се бях виждала с мои приятели, че в Сф всички са на ММ. Беше много хубаво, спомнихме си студентските години, макар и малко носталгично, че вече всеки е със семейство, ангажименти и безгрижните дни са свършили.

 Всички само се чудихме как се справят с близначките, но пък са такава радост...
 И нашата програма се позапълни неочаквано. Тази седмица пък Враца ни зове. Дано е хубаво времето, че миналата година почти нищо не разгледахме от дъжд и студ. sad

 Бубе, малко кофти е това с кумците. Ние се стараем да се виждаме с кумовете. Истината е, че покрай децата трудно се нацелваме да ги видим, но правим всичко възможно. Ние имахме само едно изискване към тях и то е да си останем близки, защото аз не познавам кумовете на нашите заради караници и винаги съм си мечтала да имам близки кумове. Не разбирам хора, които избират с идеята само за деня и после са си почти  непознати. Важното е, че вие сте направили всичко по силите си, а другото е само по тяхно желание.

 Хайде хубава и слънчева седмица  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 15, 2017, 10:55:01 »

Добър ден!

Чакайте да ви покажа как се посмях снощи преди заспиване. Ама и малко ме жегна, де...
Милата ми свекърва какво си е постнала във фейсбук. Чудя се, това камъни в моята градина ли ще са?! tease



Наде, много си Убава. Една такава бонбонеста.  heart

На нас от този месец ни започват многото събития. ММ има рожден ден в събота.  heart Брат ми има бал, рожден ден на майка ми, рожден ден на щерката на една приятелка. Юни сме на моминско/ергенско и сватба на кумовете.
Вчера се видяхме и за разлика от последния път, този път ми се говореше с тях.  pardon Майка ми се е заела да им прави разни красоти за сватбата и те са много очаровани.  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: май 15, 2017, 11:01:28 »

Ние па бяхме на Витоша. Дребният там поне спи. Или гледа дърветата- и двете ми изнасят.
Където има много хора, се шашка и после доста реве. Та не ми изнася хаха.
Явно е затворен тип, като нас двамата. smile

Пандич, много празници, много чудо, да си здрава и да си празнуваш все повече празници smile

А  относно деня на майката- ден на майката е всеки ден, защото нямаме отпуска и почивни дни. А понякога са ни нужни smile
« Последна редакция: май 15, 2017, 11:10:21 от emmmmmy » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: май 15, 2017, 12:02:18 »

Ние пък трябваше да обикаляме за костюм на брат ми.. Дойдоха да тук, говорихме и за последно реши, че няма да ходи на бал. Всичките му приятели от отбора са в други училища, в класа му във спортното били само тъпанари и не искал да дава 300лв/куверт + пари за костюм.. Накрая си поднови гардероба в Зара, както обичам да му казвам "Ники гъзара се облича само в Зара"  crazy И си остави пари за море, а ако успее и да продаде сегашната кола (моята) и да си купи нова..  pardon Може и да е по-практично, но на мен ми стана жал.. Всичките му приятели качват снимки от изпращане/бал с роднини после ще качват и от баловете си.. Емоцията, колкото и тъпа да е на моменти си е готина за годините му и е важен момент, ама той твърдо се отказа..  huhhuh.gif

В събота бяхме на Концерт на ЪпсурТ, беше много яко, бяха се постарали да направят интересно шоу.. С костюмите на балета си, с мултимедия.. Имаше една танцьорка, цялата светеше и се движеше играейки на въжета, над главите на правостоящите.. А бе много хубаво беше, само дето Арена Армеец не беше пълна.. Изкефих се, а Илиян още повече, той нали е рап-почитател.. Аз съм по-скоро пас, но ЪпсурТ си ме кефят  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #297 -: май 15, 2017, 12:43:35 »

Да ти кажа - явно е добре обмислено решение good Може в очите на околните да е по-различно и леко странно, ама все пак е лично решение.
По този повод - бях на 8-ми декември с едната ми специалност, на другата година - с другата ми специалност. Вторият път бяхме на ултра-супер-дупер лукс, защото е мнооого важно хотелът да ти е N-звезди. Изкарахме си хубаво! Спор няма! На следващата година - пак такава беше идеята. Теглих чертата и се оказа, че за две вечери трябва да профукам към 400-500 лв. (хотел, пътни, разходи там...). Отказах се! Повечето колеги само вървяха след мен и ме навиваха, майка и татко - също. Реших друго - накарах нашите да ми купят климатик за моята стая, че до този момент нямаше. Е, до ден днешен не съжалявам. В последствие се оказа, че колегите, които са ми най- на сърце и до ден днешен поддържам връзка с тях, и те не са били поради една или друга причина.

Миме, тази кралица с повдигнатите вежди баш любов и щастие не ми излъчва laugh

Панде, хубави празници сте имали, ама по енерция подминах сладките Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #298 -: май 15, 2017, 14:10:27 »

Ей, ама наистина ли 300лв. куверт? Тези организатори това заслужават - никой да не им отиде на бала, та да си преразгледат цените diablo
Иначе момъкът е намерил, та премерил Wink. Явно ще си получи предвидените суми, защо да не ги похарчи, както смята за добре smile. Да, това би трябвало да е важен етап в живота му, но ще го осъзнае по- късно. Жалко наистина за всички около него, родители, роднини, приятели, че даже и съседи, че ще ги лиши от емоцията да отпразнуват порастването му sad. Дори и да прекара тъпо, поне ще може да разказва колко е било тъпо, отколкото да няма спомен за нещо, за което всеки друг има.  pardon
Какво ще прави после?
Аз определено се изморих от толкова много хора angry. Дано я пуснат тази пуста топла вода, че не мога да издържа на напъна, ако пак дойдат другите почивни дни blush. Те реално стояха само за една вечеря и две закуски вкъщи, иначе ходиха из планини и чукари, ама пак blush
НИ2 е пуснал бузи от американската храна, особено като е била на аванта sad
Наде, изобщо не съм се съмнявала, ти и със стара рокля да идеш, като си засмяна и слънчева, няма кой да ти съперничи! heart
Миме, то това нито смисъл има, нито пък е особено красиво или написано правилно, та да му обърне внимание човек. Хихихи, освен и ти да си го сложиш на стената и да чакаш дали ще го лайкне Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: май 15, 2017, 14:18:19 »

Свекс, ще запише НСА, но реално не знам колко ще изучи, защото отдавна загуби навиците си за учене с тези спортни училища.. Иначе онзи ден се бяха обаждали, че го искат в Кипърски отбор.. Толкова му е несигурно бъдещето, че аз бих се побъркала, ако съм на негово място.. Но сам си го избра този живот.. Толкова е умен, с такъв потенциал.. Беше от първия випуск приет в математическата гимназия с изпит след 4-ти клас.. Беше първи по всякакви състезания по математика, знайни и незнайни.. И заради тъпия му баща се запали по футбола, сигурно мислейки, че ще скъси дистанцията по този начин и ще има неговата упора и подкрепа, но уви.. Пак си е само с нашите, които вече напълно приема за свои родители, но сигурно на детето в него, му се искаше и неговите родители да го зачитат за такова.

280 лв. е кувертът, да..  good Не знам какво включва, но едва ли нещо по-различно от Новогодишно меню, т.е оптималния минимум.

Минаха ли гостите, Свекс? Мислех си, че ще е по-натам.. Пак не съм разбрала..

« Последна редакция: май 15, 2017, 14:23:15 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines