Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 19:20:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 171777 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #225 -: май 11, 2017, 19:09:15 »

Рат точно тия ги бях гледала, едната ги разхождаше навън даже в количка.

Свекърва, кулирам ми идва от cool, демек си ми е кул навън, сакън, не съм на кОл, аман,  че миналата седмица висях на един кол с вождовете до 20:0... Oh my ...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #226 -: май 12, 2017, 05:25:16 »

Официално преминавам на ново часово време, обожавам всичките да спят, а аз да си върша нещо мое тихо.

Тони, дай отчет за котките smile Звучи супер!

Булче, наркотика за мушкато живо ме интересува.

Тази година вече съм изкарала всичко на терасата, прозорците са измити, гадния гранитогрес, който ужасно се захабява, е излъскан до блясък с CIF и тактично напомних на наемателите над нас да не си ръсят цигарите из цветята. Милите не знам точно от коя гора дойдоха, ама ще станат хора... спряха да си мятат кутиите през балкона още миналото лято.

А тия кучета, хамстери...  crazy Аз пък се забавлявам на друг квартален феномен, засичам няколко пъти някакви меганатренирани батки да разхождат кучета тип плюшена играчка - шпицове, йоркита. Чудя се дали по своя воля или под влияние на някоя от тукашните кифли.


« Последна редакция: май 12, 2017, 05:28:34 от Kiwi » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #227 -: май 12, 2017, 07:25:52 »

И Константин певеца, докато беше с Райна, нали имаха такъв тип кучета. Сигурно и той ги е разхождал, те са си част от семейството.

Добро утро. При нас пак вали. Вчера бях с обувки, днес пак ще се чудя какво да обуя.  angry

Утре съм на сватба. А либето на друга. И в този ден имаме организация за 10-годишнина от завършването - и двамата я пропускаме. Много ангажименти на това число 13, бе.
Купила съм си рокля, обувки и чанта. Яко се кефя. Един път и аз да си напазарувам като хората за повод.  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: май 12, 2017, 07:28:02 »

Привет и от мен.

Киви, звучиш супер.Тоя феномен с батките и мини кучетата и тук го има.На кифлите са  blum

Наде, ще си супер мацка.А вие защо така на две различни сватби?

Ние вчера пропуснахме концерта на Графа.Моника просто се измори и се прибрахме.Детето се счупи да тича по центъра, то не бяха фонтани, пързалки, люлки и какво ли не.Накрая, чак баща и на конче я сложи.Това не се е случвало от май година.

Аз сега отивам да ме боцнат за изследвания и после с нови сили се мятам на работата.


Хубав ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #229 -: май 12, 2017, 07:30:20 »

Привет!
Киви, сега и на мен ми идва на ума, че зачестиха дребните кучета и из нашия парк. smile Обаче не ги разхождат, носят ги гушнати в ръце или в специални ранички. Ще измествам бизнеса от дрехи за животни към носилА за тях Wink Само PR ми трябва. smile
Днес ми идват цяла кола мръсни софиянци нагости за почивните дни. Понеже имаме неизползвана бяла техника, ще се и поизперат и изсушат, а докато чакат ред, май и ще ядат.  blum Хубаво, че в Кауфланд има телешка кайма на промоция и ще купя 2-3 кг. за кифтаци.
Ще ми подлудят котката и ще нарушат комфорта на майка ми... smile
Наде, да си най- хубавата след булката! heart
Маги, чакаме хубави резултати! good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: май 12, 2017, 08:26:13 »

Киви в 5ч. ли  обичаш да си правиш твои си неща? по-добре си спи.
Маги ,дано са ок изследванията.
Ей, Свекърва доволна и щастлива си, колкото и да се оплакваш. blum и аз все така се оплаквам от мъжа ми.
Аз няма кво да се похваля и да кажа.днес учудващо нямам някакви задачи и чак ми е неестествено,че няма да търча нанякъде и да разпределям децата в последния момент.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #231 -: май 12, 2017, 08:29:34 »

Май по TLC даваха за жените които си ги купуват, и повечето бяха с починали деца, бездетни или такива останали сами. Много тъжна история имаха, гледаха си ги като истински деца и ги третираха като живи.

Не знам дали ще ми повярвате, обаче изживях такъв шок с едно "бебе", подарено на малката. Това е най- ама най-красивото, което са й подарявали. Мъничко, за да го разнася навсякъде, с хубаво лице, главата не е стряскаща (повечето са крийпи без шапки), със сиво-сини очи, дори пластмасата е приятна на допир. Обаче... Какво ми стана в началото - не мога да си го обясня crazy Когато ми се наложи за първи път да го докосна и цялата се разтреперих. Все едно ми дадоха в ръце бебето, което изгубихме. Понякога съзнанието си прави много груби шеги. Беше наистина шизофренично чувство - хем много го харесах, очи не откъсвах, хем ужасно ме стряскаше самата асоциация.
Тези бебета са ми даже по-приемливи в сравнение с порцелановите кукли. pardon Там вече ми са психотрилър отвсякъде! Даже си спомням много интересна серия от "Престъпни намерения" за жена, която отвличаше жени, упояваше ги и ги ползваше за кукли, с които да играе. Май беше базиран на истински случай.

За хамстерите - може и морски свинчета да са били, защото майка имаше израз от сорта на "Баба ти Милка пак е извадила свинарника навън" lol Единия път се прибирах и влизайки във входа - бабата се мъчеше да качи pleasantry свинарника, хванат на количката за пазаруване, и запречила цялото стълбище. Мен като ме напуши един смях! Ама от ония, дето те задушават преди да избухнеш звуково. tease Направи ми път, проврях се аз и бегом нагоре по стълбите. До третия етаж само скимтях, на петия - сълзи течаха, а вкъщи вече всичко кънтеше! laugh И аз трябва да си запиша явно час за Надето blush

Йоркита не харесвам, колкото и да ми ги хвалят, че не пускат косми. Обичам големи кучета dog

Тук е мрачно, а имам мерак да обикалям навън. Уж щяло да е 27 градуса nea Искам вече да обувам летни сандали и чехли. Всички пролетни са ми на едни високи токове и ми умаляват краката.
Наде, показвай Wink Тони, ти разказвай!
Маги, успех!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: май 12, 2017, 08:47:08 »

Добро утро!

Котките за мен лично бяха кошмарни, както и самите животни по принцип, но не заради самият мюзикъл...  angry Първо в НДК правят ремонт... УЖАСНО Е. Не знам кой и с какъв акъл е дал разрешение да се провеждат мероприятия. Изглежда все едно сме във война.. Всичко вътре е в строителни отпадъци има прах все едно е мъгла.. Влизането беше с толкова препятствия, а представете си добре облечени жени на токчета, как се придвижват.. Истински кошмар.. От целия този прахоляк, а може и да са си били болни хората.. В цялата зала не се чуваше музиката и какво пеят, а само кашляне.. Силно и постоянно кашляне, може и да е имало проблем с озвучаването, но ако нямаше кашлянето по-добре щеше да е.. Казвам ви нищо не се чуваше, насилваш се да разбереш откъслечни думи, а претендирам, че с английския проблем нямам.. .

Отделно беше пълно с кифли, които не преставаха да се снимат със светкавица!!!!!! Цялата зала тъмно и някакви светкавици.. Толкова ли са тъпи да снимат срещу светлината със светкавица не знам, но просто беше кошмарно..

Естествено 5000 човека със собствените си аромати, а на всичкото отгоре една принцеса-парцалеса зад нас реши половин час след началото на представлението, че не мирише достатъчно добре и се напръска звучно с някакъв безумен дезодорант, при което не издържах и избухнах!

Болеше ме супер много главата и просто помолих Милена да си тръгнем, тя също беше изнервена на макс от цялото нещо и на драго сърце се съгласи, даже не съм сигурна, дали не ми предложи първа тя..  angry Иначе хореографиите им бяха великолепни, не мога да преценя пееха ли на живо, на моменти ми се струваше, че не.. Дано не съм права, но при целия този прахоляк, ако и да не са пеели, няма да ги виня.. Горките артисти, сигурно са се чудели къде по дяволите са попаднали.. КОШМАР.  sad

Има нови отговори, ще чета после..
« Последна редакция: май 12, 2017, 09:19:38 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #233 -: май 12, 2017, 08:55:14 »

Руми, така е, доволна съм, че ще ни се напълни къщата с млади хора smile Щеше ми се обаче да имам малко лично време с НИ2 и да го поразпитам, че се връща от командировка в Америка. Може пък така да е по- добре, да не тъжи за там, а и аз да не му напомням pardon.
Ей, на 9-ти май стана една година откакто е софиянец. Как лети времето smile
В края на месеца пристига и другата невъзвръщаема инвестиция за да вземе участие в тържествата по случай 90- годишнината на майка ми. Надявам се да дойде в Пловдив и снахата, поне за няколко часа smile. Живот и здраве, ще събираме пак родата по нейна линия вкъщи и ме чака яко слугинска работа по чистене и готвене. Остави другото, ами трябва и да държа бабите под око, че да не изтърсят някоя крива дума на роднините по закон Wink
Тони, много жалко cray
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: май 12, 2017, 08:57:18 »

Тони, това звучи ужасно.Чак ми е трудно да повярвам.Те НДК-то нали заради европейското ни председателстване го ремонтират.Ужас!А народа е прост, много прост.Аз съм била на Камен Донев и той предупреди, че ако го снимат със светкавици или звънят телефони спира представлението и си тръгва.И да видиш колко бързо изгаснаха звуците.

О Свекърва, ще имаш хубави преживявания ти!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: май 12, 2017, 09:15:15 »

Свекс, защо не ги събирате на ресторант, за да спре този нонстоп слугинаж? angry
Али, мен ме е яко страх от този тип кукли, разбирам те.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: май 12, 2017, 09:25:12 »

Али, като прочетох това за куклата.. Такива тръпки ме побиха  shok

Свекс, виж ти какви хубави моменти ти предстоят smile Какво ще творите за Юбилея на майка ти?

Отивам да чета коментари на други хора и всички ли са били така втрещени като мен.. Мисля да пиша и гневен коментар на НДК и скапаната им организация... Дали има смисъл не знам.. ама ми е бясно на душата.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #237 -: май 12, 2017, 09:37:41 »

Добро утро!

Котките за мен лично бяха кошмарни....

Ужас просто !!! Уау !

За парфюмите си имам теория, че са сьздадени така концентрирани, защото хората са живели в много просторни помещения (Версай и компания) (макар, че и зала 1 не е никак малка, напротив !), но 5000 души...

С напредването на вьзрастта развих някаква непоносимост кьм аромати  sad Искам да се парфюмирам, но не мога и малко ме е яд, защото това е подпис. Мислех да започна да прьскам сьвсем леко само в гардероба, по ведньж на всеки рафт. Не е идеално, защото ароматьт се развива в досега си с кожата, но пак е нещо (за Март така правя). 

Когато бях сьвсем млада, в една от пьрвите ми работи (като шивачка в завод Витоша, с намерение да мина през всички постове, за да стигна дизайна (бях с врьзки), нали сьм завьршила "Моден дизайн" (което никак не си личи), та....

Голямата шефка беше една белгийка на вьзраст. Когато влезеше в цеха, нямаше нужда да вдигаш глава от машината, по аромата се познаваше. Бях луда по тоя парфюм ! Исках го на всяка цена, за мен той беше символа на успеха, в лицето на тази супер елегантна и стилна 60 годишна дама.

Когато дойдох вьв Франция, открих Сефора на Шанза (в Бг навремето нямаше). Бях решила да вляза вьтре и да душа всички парфюми докато намеря нейния (ентусиазма и безумието на младостта !), което естествено чисто физически е невьзможно.

Докато един ден го подуших на улицата. Спрях жената и я питах кой е. Тя естествено ме изгледа супер странно (не ми пречи, когато искам мога да сьм луда, особено когато имах по-малко години), но все пак разбрах: Rive Gauche на YSL  danceg

Имам го, но почти не сьм го използвала.  pardon

Извинете за дисгресията girl_haha Ashamed
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #238 -: май 12, 2017, 09:39:20 »

На змейовете баща им отбеляза( като съм почнала в тоя тон, да ви черпя малко простотии), че съм станала MILF, ама не мерси ... предпочитам да си поспя - MIL ми е достатъчно smile

Киви, бива ли баш F-то да махнеш, то е най-забавното в цялото определение lol lol lol

Лоли, уж не проектирам връзките на други двойки върху нашата, но бях супер шокирана, когато установих, че един колега от университета има бебе от друга жена. Това беше двойката, която като нас станаха гаджета по време на следването, бяхме в една компания 4 години, те също живееха в София, после заминаха за Англия. Малко след това се разделиха и преди 3 седмици изненада - бебе от друга. Нещо ме жегна, не разбрах защо се появи тази емоция, търсех й корена, но греда, накрая се предадох...

За куклите ме е срам да си призная, но като деца вуйчо носеше от Англия порцеланови в кутия, големи, с естествена коса и мигли. На тях само главите, ръцете от под лактите и краката от прасците са порцеланови, тялото е меко. Само по поводи се вадеха, още са в кутии  blush blush Дано не сме крийпи lol lol

Ина, не си хвали така мъжа, нали не го продаваш/подаряваш? Че има един виц за един слон, твоето малко така се получава lol lol

Напоследък имам един много любим афоризъм: "Щастието обича тишината..."

Хубав ден  Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #239 -: май 12, 2017, 09:46:42 »

Порцелановите не са "крийпи", те са колекционерски. Обожавам !!!  heart heart heart

Кажи за слона?

А за щастието... абсолютно, много, ама много ... (поне моето)  Girl_sing  

И ни в клин, ни в рькав, но така го почувствах, искам да ти кажа marry_me, че теб и addicted, много високо ви ценя  good heart

(ценя и други сьфорумки, да не си помислите... , но те си го знаят вече, а вие - не)
« Последна редакция: май 12, 2017, 09:48:53 от inaxastra » Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines