Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:26:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 179769 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #105 -: май 08, 2017, 21:07:46 »

Много сте били тихи тези дни smile
А аз мислех, че има много да наваксвам с четене  pardon
И аз вършах в Хиполенд в петък, ама онлайн, че не искам да си помислям какво е било във физическите магазини  angry
Поръчах гърне, ще се престрашаваме скоро, една кола за нашия приятел Жорко за подарък, пясъчник и разни дребни бебешки неща  smile Мноооооого се чудех за някаква количка, която се сгъва като чадър, ама засега нямаме проблеми нито с мястото в багажника, нито вкъщи, не ни се налага да я влачим по стълби, та реших, че може да си я спестим  pardon
Толкоз, отивам да гушкам ММ, че Мис реши да заспи по-рано днес, мама и тати да имат време за тях  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 09, 2017, 07:44:04 »

Добро утро и честита ви нова работна седмица.Аз вчера Панталей пътника.Ходене до София и обратно.Отвикнала съм от това пътуване и не ми действа добре вече.Правих и йога, бях я занемарила и сега ме болят разни мускули и стави от натоварването.искам сутрин да ставам с 30 минути по-рано да правя йога, ама това значи да се оцъкля в 6,30 и въобще не знам дали и как ще ми се получи.

Хубав и усмихнат ден от мен!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 09, 2017, 08:00:39 »

Здравейте smile

Най- после вкъщи <3 При свекитата беше поносимо като за ден и половина.  Те разхождаха Бамбук, аз цъках по един лаптоп, ММ си чисти колата.
Бамбук вчера беше малко сополив, сигурно служебното момиче, го е заразило, защото и тя беше с течащ нос миналата седмица. Дано му мине за 2-3 дни като на нея.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #108 -: май 09, 2017, 08:03:34 »

Добро утро! smile

Днес отново не съм в час, ама дано вече се оправя и да престане това състояние на приливи и отливи. Имам разни стомашни и не само дертове.
Тези дни смачкахме диваните! Предиобед излизахме, валеше, прибирахме се, валеше... Общо взето не посмяхме да мръднем наникъде, заради това променливо време. Голямо отегчение, а ми се искаше да направим 1000 неща.
Нали ви се бях жалвала, че трябва да си върнем колелото за баланс на ин-лоун, което иначе преди това уж било за хвръляне. Е, върнахме го pardon Сега дребното няма с какво да вилнее пред блока освен с бебешки колички. Имаме и тротинетка, ама тя се кара само по велоалеите, че иначе паважът ни е пръв приятел. Тази седмица ММ ще стяга голямото колело и да видим там как ще е положението.
Първи работен ден е, а аз се чудя вкъщи откъде да я подхвана. crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 09, 2017, 08:17:00 »

Добро утро smile

Някакво ми е никакво, кога така изгубих желание за работа, направо не знам..

Али, да ти минават неразположенията!  give_rose

Ще заспя на бюрото, давайте бързо някаква тема за писане!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #110 -: май 09, 2017, 08:22:44 »

Дъжд се лее, реки... Мразя дъжда. И не се обличам още за работа, визуализирам, че ми звънят да не ходя хахахахахх

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #111 -: май 09, 2017, 08:38:42 »

С днем победы! Честит ден на Европа! Честит мини понеделник!
Ние днес сме с двата Змея и ще изучаваме нови кътчета на парка, но първо да си изгледам парада. Не, че нещо, обаче е пълно с мъже в униформа Wink



Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #112 -: май 09, 2017, 08:50:30 »

Ние по pleasantry традиция се събираме с нашите на днешния ден и гледаме вечер руска телевизия. Е, на онова там му викам парад! Киви, приспивай по-отрано двата Змея и се наслаждавай Wink Пък Фани да вземе да разкаже от първа ръка Wink
Тук е светнало едно ясно време. Виждам даже покривите на къщите в близките села. Всяко баирче на Родопите е очертано. Явно ще жули пак дъжд tease
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 09, 2017, 09:54:16 »

Здрасти!
Честит празник на всички,  кой каквото празнува. Толкова се каних да ходя на парад, а то вали ужасно и е мъгливо. Ще пропуснем, не искам децата да хванат някоя настинка. Та гледаме празника по Тв на живо от  Красньiй площад.
Но мога да кажа, че от седмица насам кипи трескава подготовка,  репетиции на военните, навсякъде плакати, знамена. Цял ден ще има програма, та когато Инж. се прибере ще ходим към центъра да се снимаме поне пред някое знаме или плакат, пък и да погледаме малко.
« Последна редакция: май 09, 2017, 09:58:17 от fanimira » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #114 -: май 09, 2017, 10:00:49 »

Бутруу

Нямах никакво време да се разписвам напоследък. Добре сме, звяр си е сополив , но си ходи на градина, явно трябва да приема сопола за неразделна част от неговото градинарско съществуване smile

Ние уикенда естетсвено бяхме отново на режим турбо. Омъжихме малката ми братовчедка, онази дето ви разправях че не я искаха. Сватбата беше разкошна, булката невероятно красива, въпреки че беше бременна в 7я месец въообще не и личеше. Много весела сватба се получи, доволни сме, макър че все още ми е свито сърцето за нея, че е малка, дали ще се оправят двамата добре, дали ще се рзбират. И те така. Стискайте силно палци днес, звяр трябва да остане да спи в градината днес. Хубавата новина е че си наехме и жена да го гледа болен/ваканции
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 09, 2017, 10:27:48 »

Булче, много симпатични снимки видях от уикенда ви.
Звяр е важно че има кой да го гледа, така ще си по-спокойна.
На сватбата поне невербално се е виждало дали се обичат, па дали се разбират, ще видим. КОмпромиси му е майката и разговори.

И поздравът ми за днес:
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 09, 2017, 10:53:19 »

Чудех се аз на чия сватба сте, Булче! Много красива си била, прическа, грим, екстра  good Дано се обичат и живеят в разбирателство, за да отглеждат щастливо и здраво детенце!
Браво, че сте намерили жена, поне ще ви е по-спокойно, дано я ползвате само за ваканции, да не боледува много  give_rose

Фани, ТМ на работа ли е днес? Не е ли почивка, като е национален празник?  Ще чакаме снимки  heart

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 09, 2017, 11:48:38 »

Привет!

Ето тема за размисъл:
http://m.webcafe.bg/article/1140410187



Свекърва, пак се загуби,  ще изтървам нишката в разказа.  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 09, 2017, 11:59:45 »

Четох го това и малко се ядосах. Където и да съм ходила по света винаги съм чела предварително, как се процедира в градския транспорт, за да съм наясно. Налагало ми се е да купувам билети от шофьор, неприятно е, защото навсякъде и винаги се мръщят, ако нямаш точни, и не не е само в България! Относно това, как контролата се е отнесла с туристите.. Под въпрос ми е, грубо и гадно е, ако е истина...но българите сме склонни да преувеличаваме, когато искаме да покажем колко е хубаво в чужбина и колко е зле у нас.. Какъв е скапан манталитета на другите българи и тн..

Все по-често виждам и комуникирам с безкрайно доволни туристи по софийските улици.. Дори да стане нещо такова, само българите ще създадат такава суматоха и ще оплюват контролата 2 месеца във всички пространства. Туристите, с които се е случило сигурно са забравили веднага, като са видели за колко малко пари, колко хубави неща получават като продукт.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 09, 2017, 12:04:15 »

Щях да кажа същото като Тони.
И защо 84, а не метро? Нещо ми е съмнително.
Преди време една булка от форума, живееща в чужбина, но организираща  сватба тук се вайкаше, как щели гостите и да се справят с джебчиите тук. Ще кажеш, че тук са най-изпечените.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines