Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:55:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 167654 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« -: май 01, 2017, 02:10:20 »

Честито начало на новия месец!

Добре дошли в новата тема.


* IMG_4852.JPG (30.38 KB, 144x256 - видяно 2596 пъти.)
« Последна редакция: май 01, 2017, 02:12:09 от Kiwi » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 01, 2017, 06:39:24 »

Добро утро!  Coffe Sunshine

И хубави майски дни!  butterfly
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #2 -: май 01, 2017, 12:02:33 »

Добър майски ден  Sunshine

Високото посещение свърши  banana banana banana Кралицата и принцът са доволни от всичко, което направих за тях lol Мога да живея спокойно имам червени точки lol lol Майтапа настрана, жената остана много доволна и от подаръците, от постановката, от екскурзията, от времето с нас... Гледахме "Името" в Сатиричния, горещо препоръчвам good good good

Този месец ще обявявам фалит lol На 6-8 Май ще сме в Априлци, на 13-14 в Копривщица, на 24-ти брат ми е абитуриент lol lol На 26-ти щяхме да ходим в Лондон, но го преместихме за края на Юни, че просто няма как да понеса толкова емоции. А на всичкото отгоре на 9-ти Май имам сертификационен одит, за който подготвям всичко сама  girl_impossible girl_impossible girl_impossible Поне ще ми е весело lol lol

Хубав Май на всички и да ви е слънчево на душичките  Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 01, 2017, 12:14:36 »

Добър майски ден !

Днес съм на работа, та колко пък да е добър  girl_impossible Но съм се затрупала с фактури и няма как.. Илиян се излежава в нас  danceg

И ние този месец ще обявяваме фалит на брат ми бала, на приятелката му, 2 сериозни рождени дни, на Илиян майка му има имен ден.. И още разни солидни разходи.. Искам да пестим пари, а от 3 месеца насам сме назад дори.. Бяхме закрепили след Коледа спестените пари.. Сега пак на обратно  Girl_hide Колкото, толкова .. Да сме здрави  pardon

Да ни е щастлив месеца и изпълнен само с хубави новини  give_rose
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #4 -: май 01, 2017, 12:32:45 »

Тони, и аз съм на работа lol Обучавам нов служител в офиса и не мога да смогна с моите си задължения и дойдох днес доброволно да си доработя  crazy crazy crazy За фалита нямам думи girl_impossible girl_impossible На всичкото отгоре и по колата имаме ГО+каско+ГТП+обслужване (евентуално дискове и накладки, окачване трябва да се проверят от перфектните БГ пътища). На 16-17 Май също имам ангажименти в Пловдив, та за Май ще навъртя над 2000 км. по родните пътища angry angry angry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #5 -: май 01, 2017, 13:47:21 »

Честит ни нов месец! Пожелавам ви слънце и добро настроение! На себе си - да изкарам този месец бременна до края!
Тактично премълчавам моите точки от теста, че си е за срамотия сравнението. Обичам да се кикиморя, какво да направя  pardon Носи ми удоволствие. Иначе и аз мразя празното висене по салони, клюките и брътвежите. Подбирам местата, на които ходя не само според възможностите на професионалиста. Иначе като противовес - никога не съм ходила на козметик. Нямам нужда от толкова силова намеса по кожата, а епилацията от години сама си я правя. Вече почти и нямам косми по тия набелязани места.
За фалит тези месеци ще сме от първенците. Климатикът ни дръпна назад, обаче не ни се занимаваше с нови мръсотии, когато бебето вече се роди. За първа година данъците няма да ги платим с отстъпка, чака ни гражданска и преглед на едната кола, имаме дребни разходи по бебето, ще дойде време и за кабеларката, че я плащаме накуп и разни ей такива... Да сме здрави само!
Ние се прибрахме от вилата тази сутрин. Исках от вчера да съм тук, ама нашите хукнаха на СПА(СР*) и нямаше как да оставам сама. Уредихме вчера количката, роклята за изписването, днес ще видим и за матрака. Беше смешно, че уж трябваше капаро да се остави, роклята да си я платя, а никой не ни искаше пари в крайна сметка. Казах на мъжо в Практикер също така да се пробваме. Само там на доверие не мина номерът Girl_hide
Хайде лек ден на най-работните! Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #6 -: май 01, 2017, 19:21:52 »

Честит 1 май! smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 02, 2017, 08:00:47 »

Добро майско утро!

И при нас май ще е натоварен като април - рождени дни, малко пътуване, малко гледане на служебните деца, годишнина от сватбата. Но ако сме здрави мисля да сме на плюс Wink С приятелката ми решихме, че за 12 години сме се поизчерпали от към. Идеи за подаръци и тази я пишем нулева. Пътуванията са при бабите, а за годишнината​ няма да си подаряваме нищо, то дано не я забравим.
Та, за май си пожелавам да сме здрави smile  Пожелавам го и на вас Wink
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 02, 2017, 08:13:07 »

Да ни е честита майска темичка.Да си я напълним със сладки приказки и хубаво емоции.
И на мен май ми е много критичен месец.Рождени дни(вкл.и моя),имени дни,други разни-разнообразни.Казвам си:"За хубаво да ги давам!" и това е.
Alichka,много ми хареса този термин"кикиморене" danceg danceg :danceg:Аз от години хода на едно и също място да се подстригвам и се чуствам добре,избирам време в което е малко вероятно да има и някой друг и си побъбрям с фризьорката за разни неща,имаме общо хоби,деца на близка възраст и така.Харесвам я защото досега никога не съм забелязала да се занимава с клюки,а това е нещо,което направо ме влудява.
Пожелавам ви една хубава седмица,с много слънце и обич.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 02, 2017, 08:30:46 »

Привет на 2-ри май от мен.Моя мъж днес пораства с още една година smile Взех му билети за Deep Purple за празника и една книга съм му купила изненада, дано я хареса.

Иначе времето понеже е работна седмица вече, е прекрасно.никъде не можахме да мръднем почивните дни.Викам на моя мъж така ми се пътува, а сега нищо.Ужас!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 02, 2017, 08:37:45 »

Маги, ние подарихме на баща ми билети за Deep Purple,  но още не сме решили кой ще ходи с него. На мен не са ми много любими, макар че от бебе ми ги пуска баща ми.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 02, 2017, 08:47:06 »

Търся аз априлската тема, викам си - чак пък никой да не е писал...а то - май blush
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 02, 2017, 08:54:35 »

Привет и в майската тема. Моитепочивни дни бяха много добре. В неделя с мъжа ми в Одрин на разходка,  вчера с децата в Пазарджик. Ех страхотен е техния парк , цял ден има какво да правиш, много заведения, зоопарк, динозаври и много детски люлки, батути,замъци, влакчета ,абе всичко, каквото си поискаш. Чувствам се заредена . Ако не сте водили децата там, заведете ги, струва си. Щеше ми се някъде с преспиване да идем, но нямаше как и за гергьовден няма да може, защото мъжът ми ще е командировка .
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 02, 2017, 08:59:33 »

Добър ден от слънчева София! smile

През седмица ще е топло, за да ме е яд, че съм на работа, а събота и неделя ще вали и духа, за да ме е яд, че съм си у нас  nea  pardon

Маги, да ти е жив и здрав мъжа! Щом е фен, подаръкът много ще се хареса  good

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 02, 2017, 09:29:24 »

Добро утро, отправям своя слънчев поздрав и отивам да шетам. Натрупало ми се е, от много ходене насам натам.  smile

Активен
Страници: [1] 2 3 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines