Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 04:43:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 172397 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 05, 2017, 11:18:09 »

Акъла, води до загуба на душевен мир  blum Майка казваше, че глупаците са щастливи, аз се чудех защо, като да си глупав е лошо.Сега я разбирам.

Свекърва, това е страшно чак, никак не ми е смешно.Нали и аз си имам едно бабе, та съм готова на всякакви изненади.

Моята мантра ще е здраве, късмет и разбирателство!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #91 -: май 05, 2017, 11:26:40 »

Хехе, "За какво да пием - за здравето или за късмета? Дай за късмета, че прасето вчера си беше в отлично здраве, ама ей на - липсваше му късмет!" pig При мен душевният мир е като последствие от хубаво стечение на всякакви обстоятелства. Акъл не ща на този етап. Далеч съм от германеца, а работите как да ги въртиш, все отиват към пари или връзки Wink Пък и умните са все сбръчкотени от мислене. Хич не ни трябва! Друго е да си оправиш грима на екрана на телефона Wink Сега като се завихрят тез мантри и да се чуди човек от кое да се откаже, че да съкрати мераците само до три.
Еми, толкова розово само със зелено ще да е подложено tease Aviator
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 05, 2017, 11:30:01 »

Ох, дори вчера разбрах, че колкото повече чета и знам... Толкова по-несигурна и зле се чувствам.. Страховете ми са по-големи, като знам! Пред мен хора, които хал хабер си нямат.. Си живеят екстра.. Мерси от акъл и знания, по-добре по-глуповато да го карам  pardon
« Последна редакция: май 05, 2017, 11:37:19 от alexandrova_90 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 05, 2017, 11:40:53 »

с две думи, акъл не ни требе, дай ни пари biggrin

Подсещам за черния петък в хиполенд днес, горе не си спомням дали го направих  shok huhhuh.gif nea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 05, 2017, 12:48:24 »

Значи всички искаме да сме глупави и щастливи.Тони, много ясно го е написала.Знанията ми ме карат да съм несигурна и да се колебая.За съжаление това е и черта изградена през годините.

Ох тук се е задънило яко ще има дъжд!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #95 -: май 05, 2017, 14:14:27 »

Е защо да го правя? Ако много ви ареса, мое ми го земете, а пьк ако не ви, проблемьт си е ваш, мен нали ме задоволява, така да се каже.  pardon
Хахах, Инке... права си, трябва да си го пазиш. Аз примерно вече имам две английски якета за дъжд и понеже са ми малко мъжете вкъщи, ей така от скука бих скокнала до Дъблин с мисия smile

Въх прИмоцията в Хиполенда баш тук не очаквах да ми я споменете, ама аз знам, че с добро намерение и най-вече зарад писателките се прави. Господ ме опази от пазаруване в ХипоПоланд ( цитирам Змей 1), защото същия се тръшнА хремав и в Оксфорд не ми го искат. Сега съм ги приспала и двамата едновременно и съм най-шастливия човек на света. На моменти е голяма лудница, но продължавам да се радвам максимално на всеки ден с двамата.

И сЯ понеже Булче ме провокира да съм красива с онзи тест, си купих палитра за козметика на Есенс, два нюанса сенки, руж и матираща пудра. Да живеят кифлите, много ми е готино като се гримирам. На змейовете баща им отбеляза( като съм почнала в тоя тон, да ви черпя малко простотии), че съм станала MILF, ама не мерси ... предпочитам да си поспя - MIL ми е достатъчно smile

И последно искам да съм достатъчно мъдра, за да не се ядосвам на простаците и да не се тревожа за нещата, които не мога да променя. И да съм здрава, близките ми също... другото ще го натъкмим.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 05, 2017, 14:34:55 »

Трябва да намеря снимка на майката на моята шефка, да се почудите с мен на колко е години. На мен ми изглежда на около 55, но дъщеря и е на 47. Ей това се казва ген.

Моята мантра би била здраве, спокойствие и щастие. Това са ми любимите​ късмети от баницата.

Този път нищо не купихме от промоцията в Хиполенд. Много вече не работи в мол, а на мен не ми се разкарваше.

А за утре да не забравите - изяж Георги, спаси агне Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 05, 2017, 15:31:18 »

Отидах и аз в Хиполенд , беше натъпкано и ужасно задушно и както си влезах, така си и излезах.  Реших , че не мога да си го причина и по-добре в друг ден да дойда. Аз колело/триколка искам да купя, но нищо не ми харесва тъй или иначе,нали все имам завишени изисквания.
Иначе както беше 26 градуса сутринта и такъв порой вали вече няколко часа. Аз обикалям цял ден с колата,  но поне на няколко пъти се намокрих.не знам ,ако и почивните дни са такива мокри и студени, кво ще правим в къщи.
Свекърва, както винаги разказва толкова интересно, че нямам търпение за продължение.
Моята мантра : здраве ,щастие,  спокойствие.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 05, 2017, 15:54:27 »

И тук се изсипа бая дъжд. В центъра имало градушка.. Ние ще пътуваме към Враца, дано няма зверски порои..

Мимето, къде се загуби?  huhhuh.gif

Свекърва, нарочно ни държи  в напрежение.. Освобождава удоволствие на малки дози  Wink

Само да не пуска разкази през почивните дни, че няма да мога да чета  beating Най-мразя да изоставам и да се връщам назад  blum В понеделник ще работа, та тогава може  Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 05, 2017, 17:05:05 »

ооо на място не бих отишла. онлайн метнах квот ми трябваше blum blum blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 06, 2017, 23:17:51 »

Днес баба ми и дядо ми имат годишнина от сватбата 55 години. Сутринта дядо ми ме помоли да му помогна да намери снимките от сватбата им, за да зарадваме баба.
Много ги обичам и им пожелавам още много годишнини да посрещнат със всички деца и внуци около тях.

П.п. вече сме при свекитата. Някой така хърка, че се тресе къщата​. Може и ММ да е, той е в съседната​ стая, ама у нас не хърка lol lol lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 08, 2017, 08:41:10 »

Добро мрачно утро smile

Стига сте спали, ставайте. Аз съм на работа.. Мързи ме ужасяващо...

Събота и неделя минахаа и заминаха.. Ходи ми се на почивка..  blush

Свекс, ела да разказваш за екскурзията, да се разходя малко из Европата smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 08, 2017, 09:13:07 »

днес не е ли почивен ден  angry
мен ми се губи, всеки ден ми е работен ден. Детето е по-стиснато от шефовете, в отпуска не пуска.  pardon nea

настинала съм и лежа- това скапано време ме досмазва. diablo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 08, 2017, 09:14:58 »

Почивен ден е, уж  NO
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 08, 2017, 09:20:10 »

Здравейтеееее!
Честит празник с малко закъснение!
За реванш пускам да оплакнете окото и ухото:
https://www.youtube.com/watch?v=EZf00ad3G6o
за сведение, певиците му са българки  good
И аз искам разказ от Свекс!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines