Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:44:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 169689 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #75 -: май 04, 2017, 14:46:17 »

Е, изобщо не мисля, че са ви показали точно тази фреска. Екскурзовод Фабио беше нападнат от мометата да ги води само на интересни места, та ние покрай тях намазахме. Докторите веднага констатираха, че въпросния надарен има херния, а вечното състояние на ерекция си има медицинско название и е трудно за лечение. Wink
Скай, той си е сложил члена на везна, не го е топнал във вода, че да коментираме обем smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 04, 2017, 14:54:35 »

То, това е една от не многото запазени постройки на богаташите.. Но на мен хич не ми е направил впечатление този член.. Аз се криех от жегата в тия тъмни стаи  tease
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 04, 2017, 15:27:19 »

Скай, той си е сложил члена на везна, не го е топнал във вода, че да коментираме обем smile

Съгласих сЪ. Ама е наполовина изтрита и не съм я видЕла хич.
А за да съм съвсем обстоятелствена...имах предвид, че освен на дължина, се взима предвид и ширината...та става "обем" Girl_hide

Така...днес е само четвъртък. И добре,че не сте били в любимият ми Парижки музей на секса, че тогава темата за размери и други работи щеше да е доста по- различен. Наскоро вадих едни парижки снимки от архива, та имаше попадения, може да ви ги споделя pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 04, 2017, 23:04:31 »

Ама тук баш на четиво за преди сън сте го обърнали lol lol lol
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 05, 2017, 00:10:16 »

Забравих си "сериозните " неща", дето имах да казвам  funnytooth  ще ме уморите от смях.
Свекърва,към всички бизнес идеи,които ти предлагахме,слагам на първо място писане на книга...Толкова увлекателно,подробно и завладяващо разказваш,потопих се в изцъклените очи на тоз момък.Чакам си продължението,май пак ще го чета по нощите утре Wink
  Маги, хотела е" Гранд Платон Бийч",обаче вече всичко е заето sad
 сега от агенцията ни предлагат "Платон Бийч",който не е лош,но кумата му се чуди още.Явно хората са много по-организирани от нас,,,И с време си прваят резервациите.Ако още се почудим и този ще отпадне,накрая на палатка ,с две деца,,,веселба голяма.
 Тони ,брат ми идват средата на Юли,сега почнахме отновоооооооооо лек ремонт.Аман от майстори,абонирани сме да ни е лудница къщата.Но му се вижда края.Аз тихо се измъквам с малката и хич не помагам,но ми е супер писнало от подреждане,а и майка е страшен Плюшкин,нищо  не изхвърля ( за разлика от мен) и се побърквам с нея.Та съм я оставила да си прибира пак хилядите вещи и не се бъркам.
  Днес термометъра на центъра показа 31 градуса,,,,,,, shok не ни е лесно
  Ех,тези италианци бе,,,,ГоЛеМи мъже Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 05, 2017, 08:15:27 »

Добро утро, как сте?Айде чакаме продължението на разказа на Свекърва smile

Лоли, аз не искам хотел с малко дете не ми е удобно.Предпочитам самостоятелно студио или нещо подобно.Но ще го мислим.Моя мъж е един....И тук вчера беше много топло.С Моника се разходихме след ясла, ядохме сладолед и царевица и накрая се возихме на рейс.Голяма забава и е.

Хубав и усмихнат, макар и дъждовен петък ви пожелавам!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 05, 2017, 08:32:11 »

Добро утро!

Маги, 2 години ходим в Аспровалта, където плажната ивица е супер широка и не е каменисто. Мястото, където отсядаме е разкошно. Фамилна къща с няколко апартамента и тройни стаи. Вземаме си винаги един  същи апартамент от 2 спални с кухня, който има тераса, където може да се вечеря и е със самостоятелен вход. Мястото е идеално има люлки, барбекю, разкошна градина.. И е на 100 метра от плажа, излизаш от двора и минаваш улицата и е плаж  heart

Мога да дам координати, за хора с дете там е разкош, защото не е претъпкано, винаги можеш да намери шезлонги на първа линия с чадър.. А и е много близо от българската граница. Препоръчвам горещо  good

Петък е и направо нямам търпение за почивка, тая седмица бая ми опъна нервите...  angry
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 05, 2017, 08:37:38 »

Добър ден!Отдавна не се бях смяла така.Добре,че няма никой около мен сама съм и днес е спокойно на работа.Тук пак стана студено и гадно.Онзи ден щеше да ми се пръсне главата ,а сега с грейка.
Свекърва,добре дошла.Забавлението е било на max.Пожелавам ти още щури пътешествия.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #83 -: май 05, 2017, 09:09:45 »

Добро утро! smile

Аз подхванах разчистване из нас. Днес ме чака пак такъв безгрижен и лежерен ден като вчера. Гледам сама да си измислям задачки, за да не се отпускам съвсем.
Вчера си беше страшна жега. Днес се е оперило едно слънце, а аз се подлъгах по прогнозата и пуснах дребното на градина с много тънка рокля, но с дълъг ръкав. Вярвам, че ще я преоблекат, ако се наложи, и няма да е сварена в собствен сос. Отсега трябва да пусна заявление през кои месеци ще ходи лятото на градина. Голямо умуване crazy
Почивка, море... Мечтиии tease Swiming Миналата година уж нямаше изгледи, а ме огря на края на лятото. Дано и тази година пак така стане. Няма да забравя как започнаха да дават "Спасители на плажа" в такова безперспективно лято, а изведнъж успяхме да отидем с нашите за 10 дни в Приморско. Други морета може да ми се размиват в паметта, ама това го помня funnytooth
Хайде, чакаме продължение на емоциите по италиански Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #84 -: май 05, 2017, 10:14:13 »

Днес тотално ми тече носът и се налага да ходя с отворена уста за да дишам sad Известно е, че не мога да върша две неща едновременно /в случая да не си затварям устата и да чукам по клавиатурата/, та не очаквайте много. blum  Неапол е изключителен град и за да го почувства, човек трябва да отвори артистичната част от сърцето си, нещо невъзможно за прозаичното ми настроение в момента.  Wink
Върнах се да прочета старата тема smile. И клипа с бившата манекенка гледах и имам какво да кажа, точно като лисицата за киселото грозде Wink. Първо се замислих дали ползва Корега за да и са така хубаво прилепнали кастанетите blush Второ, не мисля, че дълга коса приляга на възрастна жена, освен ако не е хипи. Последното пък ми докарва съмнения за употреба на един бял прах и разни подобни, все в тази посока blum
Да кажа и какво мисля общо по въпроса и защо резко смених настройките си в последните дни.
Този път се наложи да търся жена, която да се грижи за майка ми в мое отсъствие. Голям зор ви казвам, почти се бях отказала да пътувам. Случиха се събития, все едно съм в черна комедийна поредица, но накрая обстановката се разведри и вкъщи цъфна една рускиня, която познавам от предишна работа.
Жената е на 67 години и досущ прилича по телосложение и склонност до се върти около собствената си ос на белокосата. На тази косата е ярко червена, сплетена на плитка, има огромни сини очи и собствени зъби /е, не толкова изрядно подредени/ и по- малко бръчки. Впрочем, аз също имам по- малко бръчки, ако и да съм на 63. danceg Поинтересувах се дали прави нещо специално, за да е толкова жизнена и енергична. Нямах си работа.... Последва лекция каква литература чете и как си е обърнала процеса на стареене, тоест подмладява се като казва 5 пъти дневно по 40 пъти нещо като мантра "здраве, младост, красота". Питам я за какво пък точно красота и трябва, защото младостта сама по себе си е красота, пък тя отговаря, че защото трябвало да са три неща и за друго не се сетила. Напънах се да мисля аджеба аз каква мантра с 3 желания да си насосам и като първо реших твърдо да заменя красота с акъл. Да, има и предимства германецът /като това, всеки ден да си с нов мъж, по вица на Ина/, ама няма гаранция, че ще помниш да си казваш и броиш пътите на мантрата, или пък точно кои три неща трябва да казваш.  Wink Второ, голо здраве си е чиста болест без пари, а и тези на Титаник са били хем здрави, хем млади, ама хич не искам да съм на тяхно място.
Хихи, май сведох мантрата до: късмет, пари и акъл  funnytooth 
Вие какво ще си пожелаете? Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 05, 2017, 10:34:43 »

Ауу, Свекърва, много материалност в теЗ духовни неща си вложила funnytooth funnytooth funnytooth
Така, както си ги пожелаваш на към джакпот отива работата. blum

Аз от здравето не бих се отказала, така че моите биха били: здраве, душевен мир и късмет smile

П.П Ако имам душевен мир значи съм красива lol
« Последна редакция: май 05, 2017, 10:36:34 от Marri » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 05, 2017, 10:38:09 »

Свекс и аз не харесвам дълги коси над определена възраст. И цветът не ми допадна. Но ми допадна жизнеността, като на рускинята за която говориш. pardon
Мантрата ми е здраве. И голо да е, по добре от нищо. Ето, вчера ми настинаха краката само и днес съм като парцал, без да съм грипозна или нещо. какво мога да свърша? нищо.  sad Развалиха ми се и скромните планове за днес. За утре - Божа работа.

За членовете имам какво да кажа и разкажа, ама не е за тук, майките копирачки ще спретнат нова книга, ако им го поднеса на тепсия във форума biggrin. С две думи- гледам и ръцете- големина, форма, нокти, че понякога ясно показват "по кой член и алинея ще работим " biggrin

И днешната рисунка от любимата ми хипи поредица, с която ви гощавам редовно ( рисувана надявам се, без белия прах )  pleasantry pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 05, 2017, 10:50:14 »

И аз не се отказвам от здравето.. Искам го по много.. Моите три се припокриват с тези на Мари.. Истината е, че ако нямам душевен мир, нищо не ми носи радост и удовлетворение, всичко ме дразни и ми пречи.. Късметът винаги е нужен, каквото и да си говорим за голяма част от хубавите неща, които ни се случват трябва късмет!..  heart

Еми, обичам рисунките ти и всеки ден си ги чакам с интерес  good
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 05, 2017, 10:52:55 »

Тони, това с душевният мир сигурно е от зодията. Като няма равновесие, не сме ние, изпитвам го и го доказвам всеки ден. blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #89 -: май 05, 2017, 11:12:59 »

Интересна работа, никой не иска да има акъл crazy funnytooth
Една случка от черната комедийна поредица: Майка на близка приятелка, на 92 години, жизнена за четирима и здрава за петима, решила да мине за по- напряко през оградата, вместо да обикаля къщата и да излезе през вратата. Домъкнала си стол, покатерила се успешно, но не се сетила, че от другата страна тротоарът е на същото изходно ниво и така се потрошила, че сега е в корито pardon
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines