Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:33:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 169031 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: май 30, 2017, 10:39:52 »

Привет! smile
Маги, идеята ти за организиране на празника е страхотна, лошото е, че организаторът си го отнася pardon
Дано добре ви се получи good

И аз си мечтая за море, пусто като не бях ходила 5 години ми беше все тая, обаче като ходихме миналата година... и сега много ми се ходи.

Падне, ще ти скъсам ушите, може ли такова нещо да ти разваля почивката blum
Стягай се и стискай палци да сте здрави, другото каквото дойде. Знам, че е не е приятно това с килограмите, но ти все още си "извинена" good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: май 30, 2017, 10:58:50 »

Ох, 1-ви Юни ми е един от любимите празници.. И зарята във Враца е тогава, както и празникът на града  heart Не, че в последните 7години съм я гледала де, ама по спомени, беше хубава.. Сега се опитвам по телевизията да гледам, но с тия БНТ не се разбираме хич..  Аз по случай първи юни ще се почерпя с маникюр, понеже съм пораснало дете  pardon

Маги, пращам ти малко положителни емоции, я стига с тези проблеми  heart
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #632 -: май 30, 2017, 12:11:40 »

Привет, привет smile

Напоследък само ви чета, нещо не смогвам със всички задачи. Вчера нещо ми се сгъстиха облаците над главата в работен план и направо си изгубих съня и спокойствието. За пореден път се убеждавам, че трябва сама да си върша всичко - може да е трудно, но всичко е както трябва и в срок. Сега в последния момент хиляда неизвестни. Дано се наредят нещата до края на деня. Уф, оплаках се  blush

Мамин сладък сега спи и най-накрая си направих кафе danceg

Панди, само да сте здрави, тези 4 кг само ти ги забелязваш. А и по плажовете със сигурност не се разхождат само модели  blum Дано да е топло времето и водата  Swiming

Вече избягвам да организирам почивки за всички. За нас избирам хотел за 10 минути, ако някой иска да идва, да заповяда. На нас и сами ни е добре. Преди и аз така се наемах с организирането, не само на почивки, а и на екскурзии. Едни таблици, програма по ден и т.н. Все на някой нещо не му харесваше, накрая и гид го раздавах, защото четях къде и защо отиваме. После никой не ни звъни като тръгнат другите да ходят по екскурзии или намерят добра оферта.

Много хубави съвети за облекло коментирате. Понякога като ми писне от цялото търчане и си викам ще си търся работа от есента. Искам офис, хора около мен и да не ходя с гуменки. После като ми мине напрегнатата ситуация и си казвам "Я, колко си ми е добре по нощница в "офиса" и Мамин в ръцете" Wink
« Последна редакция: май 30, 2017, 12:13:14 от ma6ka_ » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #633 -: май 30, 2017, 12:16:43 »

Ние след едно злощастно пътуване с двойка приятели, с общ транспорт за 5 дни.. НИКОГА повече не сме ходили някъде, с други хора. На море ходим с нашите, защото ги отсвирваме и си правим, каквото си искаме, без да се притесняваме. На екскурзии само двамата. Ние ходим и разглеждаме по 15 часа от денонощието минимум, мисълта за спане до 10часа сутринта и непрекъснати кафета ме побърква  angry

Маш, как изкарахте на морето вие?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: май 30, 2017, 12:21:48 »

Много добре, направо презаредих батериите smile

Времето беше идеално - около 25 градуса, водата беше студена, но не страдах особено заради това. Иван беше спокоен, въпреки че не хареса нито пясъка, нито водата. На мен ми беше като репетиция за следващото море - да видя какво не съм се сетила да взема за Иван и какво не му допада. Нямам търпение отново да отидем в края на м. Юни  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #635 -: май 30, 2017, 12:45:22 »

Да взема да кацна и тук, като една голяма прелетна птица, дето разнася бебета smile
 Днес, към обяд се роди Симеон - 3.130кг., 50 см! Много е беличък! И си е таралеж- с косичка!
Това е доставката за Аличка smile. Момъкът е известил, че тръгва с разкритие от тази сутрин, погрижил се е и да не остане гладен, като е предизвикал предварително отделяне на коластра, имало е време да се свика голям екип. Сега мякал в съседната стая, майка му все още е под упойка, но си личи, че е щастлива!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #636 -: май 30, 2017, 12:47:14 »

Много се радвам  yahoo yahoo yahoo сега си пиша с нея smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #637 -: май 30, 2017, 13:51:57 »

Ооооо... ЧЕСТИТО на Али !!!! Да й е жив и здрав, да расте добре и да ги радва.

И аз имам добра новина: официално завьрших. Излезнаха резултатите и сьм вече с титла. Днес получих и оценката на работата ми в болницата и писхоложката е много доволна от работата ми и ми е написала много хубави препорьки  danceg

КРАЙ !!!! Хораааааа.... свьрши се. Окончателно.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: май 30, 2017, 14:05:36 »

Брей, брей, днес паметен ден се заформи.... danceg

Честито, Ина! give_rose
Само ти си знаеш какво е да сложиш точка на този етап от живота си good

Сега значи, ако не вземеш една бутилка шампанско и нещо сладичко, да отбележиш повода.... , не се признава, да знаеш blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #639 -: май 30, 2017, 14:11:22 »

Ина, честито и хайде на покрива! good heart
Едва ли е свършило, тепърва ти предстои четене, а сигурно и нови изпити Wink.
Да си работиш работата с кеф, да ти носи удовлетворение и достатъчно пари!  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #640 -: май 30, 2017, 14:16:13 »

Благодаря ви! Добре съм, но трудно пиша с лява ръка, че вървят още системи. Няма как да не сме щастливи цялото семейство! Още трудно осъзнавам, че съм сбъднала една мечта - да имам повече от едно детенце  heart
Ина, голямо браво и поклон пред целия ти труд!!! Пожелавам ти тепърва при теб да започва една успешна реализация, която да те вдъхновява!  give_rose
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: май 30, 2017, 14:54:26 »

Ехааа,,,наистина прекрасен ден,,,осеян с добри новини smile
Честито ни ново попълнение в групата,мъж с манекенски размери и прекрасно име smile да е здрав и голям късметлия..Ина,браво на теб smile Много успехи да ти донесе тази трудно извоювана победа
Машка ,ще разкажеш какво с носи с бебе на море Wink от сега ми става лошо ,като се змисля колко багаж ще помъкнем
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: май 30, 2017, 15:19:48 »

Леле, какъв чуден ден!

На Али още веднъж честито!

Ина, огромно браво! Знам какво е да ти падне такъв товар от плещите, а сега смело напред!

Напоследък все ви четях, но толкова ни беше динамично ежедневието, че нямах време да се разписвам.
И аз имам новини - милото има нова работа  smile Много е доволен, макар и отначало нещата да се стекоха зле (фалира предната му фирма и съкратиха половината програмисти, та един месец се измори по интервюта) сега намери място, чийто разработван продукт наистина му допада като идея.

А пък аз си дадох малко почивка (много го мислих и се терзах дали го заслужавам, но реших, че на този етап от живота си мога да си го позволя), ще кандидатствам на есен за докторантурата, а сега се захванах най-после с неща, които отлагам отдавна. Започнах курс по фотография, ще запиша и един по английски, че да си опресня знанията. Единственото ми терзание сега е, че като нямам съществени притеснения, ще започна да се тревожа пак за глупости (first world problems)  tease  Но иначе - животът е хубав!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #643 -: май 30, 2017, 15:26:24 »

Бубе, после ще казваш какво си научила от курса good Добре си решила за докторската степен, браво!
Малко за разведряване:
https://www.diana.bg/kakav-idiot-ste-spored-zodiyata/
Естествено, за мен не е вярно, но за останалите важи 100% funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #644 -: май 30, 2017, 16:00:31 »

Много се радвам, Али  heart Честито отново!  give_rose

Ина, честито и на теб. Много доволни и платежоспособни пациенти да имаш  give_rose

Аз се прибрах в нас, от сутринта се опитваше да ме боли главата.. Към обяд стана ужасно.. Носът ми е запушен и за жалост се оказва, че съм си възпалила синузита. .Вчера бяхме навън да се видим с едни приятели и накрая ми беше бая студено, а и духаше, като се скри слънцето и ето ме днес.. Голяма съм тъпачка.. Дано ми премине.. Правя инхалации с лайка, ама да видим  angry

Бубе, успех на новата работа на ТМ. Да си изкараш прекрасно на курса и да научиш много нови неща  give_rose



Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines