Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:43:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 169620 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: май 25, 2017, 15:06:35 »

Да, той е дипломиран лекар, но тези около него не са.  Как се наричаха, че не мога да се сетя. Те са както се казва в археологията​ - разбира от палеолита до сателита.
Да, има и хора завършили медицина, които са и хомеопати. Малко са ми оксиморон. Затова казах, да ни пази Бог (за сега вярвам повече в него).
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: май 25, 2017, 15:26:51 »

Първият път като ходих на ирис диагностика ми беше като на врачка, такива въпроси, паднах направо.... girl_impossible
Но пък човекът говори за проблеми, които съм имала от преди 10-15 години и сега нямат симптоми, отделно, че аз бях твърде пестелива с информацията, защото отидох с голямо недоверие, просто защото случайно се беше появила възможност.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #512 -: май 25, 2017, 15:39:53 »

Утре очаквайте включване от милите майки, ако вече не са писали по темата с хомеопатията и боледуването на малки деца lol lol lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #513 -: май 25, 2017, 15:46:25 »

Още миналата година го минаха това Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #514 -: май 25, 2017, 15:48:16 »

Свекърва колко е запозната с творчеството им. Защо направо не ги поканим открито да се присъединят blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #515 -: май 25, 2017, 16:19:54 »

в моята глава щом нещо няма логично обяснение няма как да очаквам подобрение от него. За справка давах и давам страшно много хомеопатични, но никакъв ефект не виждам от тях.

Ох тия милите майки съвсем изперкаха... ония ден вдигнаха скандали че майки разпространяват техен текст без автора да е цитиран, във фейс постове... не е да кажеш на сайтове да са го качвали... съвсем ми паднаха в очите...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: май 25, 2017, 16:28:33 »

Ценят си "интелектуалният труд".
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: май 25, 2017, 16:47:47 »

колко е техен текстът, всички знаем pleasantry pardon

ирисовата диагностика е изключително точна. smile

забравих да покажа, днес коя дама от Кан ме впечатли като тоалет smile

« Последна редакция: май 25, 2017, 16:51:42 от emmmmmy » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #518 -: май 25, 2017, 17:40:38 »

Ама и останалите майки са големи заплеси. Пишат коментари под статиите и така дават безплатна информация.
За съжаление Майките, Първите седем, Училище за родители, LaMartina, Parentland и разни още блогове, така се преплетоха, че чак се заплетоха и загубиха собствен образ и стил sad. Буболинки, бинибанбини и много други, които в началото бяха с интересни идеи, също зациклиха от много разменени гостувания и взаимно влияние. До преди две години /почти/ можех да позная по начина на списване кое откъде е, сега даже и не се опитвам да предполагам pardon.
Покрай майката на немската Амели попаднах в немските сайтове по темата и бях много изненадана, като напипах "източници" за нашите без цитирани автори. Има откраднати цели пасажи, като на места са тълкувани по друг начин. После ми казаха, че и германките си покрадват от английски и американски и изобщо всички сме си едно цяло. pardon
Миме, не може и не бива да си затваряме очите за духовната бедност. Кой както може да се бори, дето се вика и една жлъчна дума да каже, може пък някой дето трябва да я чуе и да се освести. Това имах предвид smile
Тони, много хубава снахата heart Ама и много аджамия /не намирам подходяща звучна българска дума, простете/ да се радва и снима с евентуални бъдещи роднини по закон Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: май 25, 2017, 17:53:41 »

Ама и много аджамия /не намирам подходяща звучна българска дума, простете/ да се радва и снима с евентуални бъдещи роднини по закон Wink
Свекърва, то това им чарът на първите тръпки(и затова е такава сладурана), после като им дойде умът..., всичко е съвсем различно pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: май 25, 2017, 19:28:41 »

Свекърва, то това им чарът на първите тръпки(и затова е такава сладурана), после като им дойде умът..., всичко е съвсем различно pardon
аз и тогава не бях аджамия. надушвах проблемацията. разбрах че съм била права, когато умиращата ми "свекърва" тогавашна, се е въздигнала pleasantry ,  летейки от щастие от болничното си ложе, в момента в който е разбрала, че съм си била шута от безподобния й син biggrin biggrin biggrin , че даже и пица му е направила от зор.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #521 -: май 25, 2017, 20:15:22 »

Ценят си "интелектуалният труд".

Даааам, този плач, вопъл и липса на грижа за косата... бил интелектуален труд. Сега понеже е модЙерно, нека да направим дарителска кампания - четки за коса, гребени, шампоани. Сега за първи юни поне да се зарадват децата на спретнати майки smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: май 26, 2017, 07:30:00 »

Добро утро.Аз нещо не мога да стигна до тук.Имам да чета, работа имам, въртя се в един омагьосан кръг.

Гледам за Милите майки сте писали, аз не ги харесвам, идват ми свръх.Да не е лесно да си майка, особено за първи път, но това не е края на света и има много хубави моменти!Но пък от Мама Нинджа приеха да публикуват статии и интервюта с репродуктивни специалисти на тема стерилитет!Ти да видиш!До сега всеки ни е искал пари за това, а жената се съгласи, защото ще дадем гласност на голям проблем.Вдигна ми се в очите.И апропо Милите майки бяха пуснали подобна статия, но непроверена и беше едно огромно плюене срещу лекари без никаква подготовка и се велечаеха клиниките по света.Аз щото знам как е по света и у нас, само стисках зъби и сумтях от яд, защото българина цени всичко чуждо и плюе на родното, ако ще да е 100 пъти по-хубаво.

Изказах си мъката  blum

Еми, обожава Марион Котияр.Като актриса не съм я гледала никъде, не обичам да гледам филми, но като жена и как се облича много ми харесва.В тая връзка вчера гледах снимки на г-жа Радева(президентшата) с още президентши и ме потресе.Значи жената е висока, слаба изглежда добре, защо по дяволите обича всичко дето блеска не знам.С една рокля, да стилна е, но не е за случая!Дано попадне на добър стилист и човек дето се занимава с протокола и се остави в неговите ръце, че като гледам иначе стила и е потресаващ!Апропо, харесвам я нея, не плюя ей така за спорта!

и за последно стиснете едни палци днес за мен!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #523 -: май 26, 2017, 08:13:44 »

Аз днес от рано съм дейна. Простирах поредната пералня, имам една купчинка дрешки по педя и половина за гладене, обаче преди това реших малко глезотии MANICURE Боядисах се за самочувствието, а и да пооправя онзи по-тъмен нюанс, с който се сдобих последния път.
От вчера имам ново перде в хола и много ме радва danceg Майка уж отидоха да гледат за спалнята ни, обаче хареса това за хола, аз го одобрих и решихме, че ще режем това в спалнята. Харесвам дълги пердета, ама сега с разместването заради кошарата не е удобно и прежалих настоящото pardon
Маги, успех днес. good
Аз по-късно пак съм на преглед. И аз ще имам нужда от палчета.
Интересни са ми роклите по такива светски събития, обаче от прическите им ме втриса. Защо винаги са толкова зле в главите? huhhuh.gif Лилавата рокля е повече от феерия, обаче кокчето мога по-добре аз да го сглобя. Като вземат да им правят и от онези букли тип "не съм се ресала от вчера"... nea Да им имам стилистите!
Същото е с официалните дами в България. Всяка се мъчи да изпъкне със свой стил. Антонина с нейните шапки. Зорка пък беше другата крайност. Все пак жената продължи да си работи нейните неща и не й беше приоритет да лъска по събития. Сега новата президентша явно прави опит и тя да е запомняща се по нейн си начин. Личен стил - да, протокол - да, обаче трябва и да има кой да ги насочва накъде и как. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: май 26, 2017, 08:28:11 »

Али, кокът и на мен ми направи впечатление и как не е сресана по средата. Някакъв стилизиращ продукт да беше ползвала. Май всички имат нужда от дарение Продукти за коса, наистина. АМА не само в БГ, ами и в Кан.  shok

От днес любимата ми рокля, много смела, е на Бела Хадид. И гримът е лек и ми допада. ( косата пак е все едно аз съм я правила рано сутрин, преди да се захване да сменям памперси ) shok

Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines