Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:04:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 169656 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: май 23, 2017, 11:01:52 »


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: май 23, 2017, 11:15:04 »

Фани, по-често качвай снимки, направо те забравих, как изглеждаш  beating Много е хубав часовникът, със здраве да си го носиш. Даде ли им стотинки, за да си го откупиш Wink

Рони, аз ги имам приказките още като излязоха, Илиян ми ги взе като допълнение към Коледния подарък. Много са интересни, стига да знаеш, какво да очакваш.  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: май 23, 2017, 11:17:06 »

супер е часовникът. много обичам камъни  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #468 -: май 23, 2017, 11:46:53 »

Така, така, Фани, не се крий, а по-честичко показвай снимки. Wink Откакто сте там, не си показала нищо.
Аз за бала исках неща, които да ми останат спомен. Тогава повечето роднини и приятели ми даваха пари и с тях си купих точно такива неща. Не исках да профукам сума за GSM с VGA камера или фотоапарат, който е 5 мегапиксела. Иначе за младо момиче хубав парфюм винаги е опция. Аз лично бих се зарадвала.
Сега се сетих, че ще имаме скоро (след 2 г.) абитуриентка - дъщерята на комшийте ни. Тази същата, където я боядисвам във всевъзможни цветове и я уча как да харчи пари по магазините. Всичко, разбира се, за ужас на татко й. Wink Така де - да не ми е учил детето на щуротии.
Тази със pleasantry старите гърди ми е ужасна като идея дори. Не заслужава да се задълбочавам над нея.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #469 -: май 23, 2017, 13:38:09 »

Тази със pleasantry старите гърди ми е ужасна като идея дори. Не заслужава да се задълбочавам над нея.
funnytooth funnytooth funnytooth Що бе? Задълбочи се, не става въпрос за стари гърди, а за предни, даже консервирани в пликче Wink Аз задните си бих дала, хем в прясно състояние, без преработка Wink
Еми, кокосовото масло и аз го ползвам и почти за всички ползи зная, обаче, че трепи въшки, чувам за първи път. Oh my ... Сигурно им слепва краката и ги задушава, горките гадини Wink
« Последна редакция: май 23, 2017, 13:55:44 от svekarva » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #470 -: май 23, 2017, 14:19:34 »

обаче, че трепи въшки, чувам за първи път. Oh my ... Сигурно им слепва краката и ги задушава, горките гадини Wink
Стават полуфабрикат good tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: май 23, 2017, 16:13:53 »

евтин полуфабрикат при това. good  И като говорим за полуфабрикати, то именно жените станаха такива. Аз задните гърди не си давам. biggrin biggrin biggrin Таз е по-щедра от мен, дава поне предните biggrin ....
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: май 24, 2017, 07:44:11 »

Честит празник!

Днес работя, в понеделник ще ми се наложи да почивам, а не искам да използвам някой от 10-те дни отпуск, които са ми останали, та съм първа писта от сутринта.. Поне не ме е яд и Илиян работи вече на празниците  yahoo

Мрачно е, но нека да ви е слънчев деня в душите  butterfly
« Последна редакция: май 24, 2017, 08:15:43 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #473 -: май 24, 2017, 07:54:32 »

Честит празник!
http://www.teacher.bg/Article/Details/78165?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: май 24, 2017, 08:54:52 »

Благодаря!  heart
Не си давам нито предните, нито задните, нито която и да било част. Виж като умра могат да дарят каквото искат...
Пропуснала съм въшките. Ние имахме по-миналото лято. Слагах виприн, май така се казваше... А като бяхме малки мама ползваше олио, оцет и газ в равни съотношения, миришеше ужасно дори след като си измиеш косата със шампоан 120 пъти  diablo Тук е слънчево и приятно. Как е в Бг?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: май 24, 2017, 10:20:27 »

За да деконструирам образа на Предните гърди в главата си, предлагам една класна дама на вниманието ви.
Излъчването говори самО по себе си. smile
Кан, тази година. smile


Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #476 -: май 24, 2017, 10:58:47 »

Честит празник! Буквите са знаците, които сбъдват мечти - перифразирам мизъл, която прочетох тази сутрин и много ми хареса.

Днес освен поднасянето на венци пред паметника на Народните Будители, открихме и паметна плоча на входа на училището на патрона на нашето училище - Гоце Делчев.

И въпреки проливния дъжд, който още се лее, внесохме светлина в душите си.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: май 24, 2017, 13:22:14 »

Честит празник!

Фани, с малко закъснение ти пожелавам да си здрава и много щастлива. Дано успехите се умножават! ЦелуФфФ ки!  heart

Снощи беше балът на брат ми и ходихме да го изпращаме. Беше много хубав. girl_wink Събирането с родата ще е в събота. Добре, че и времето беше с него и не валя. Желая му попътен вятър и да следва мечтите си   smile

Такива статии директно ги подминавам. Не си заслужава да си губя времето с глупости. Затова и някой път си седя неинформирана по супер "важни" въпроси.

ММ днес е на работа, а ние още сме си вкъщи. Ще изчакам Малчо да се събуди и ще излезем. Хладничко е, ама се побъркваме така.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: май 24, 2017, 14:08:16 »

Миме, попътен вятър на брат ти! Да се справя с трудностите в живота с лекота и да има успешна реализация.  give_rose

Тук цял ден, ту вали, ту спира.. Мрачно е. Мислех след работа да се виждам с една приятелка, но ще пропусна определено. Не ми се затваря в някое кафе.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #479 -: май 24, 2017, 15:52:13 »

Здравейте и честит празник! Пазете богатството, което имаме и нека го предаваме с любов на нашите деца!

Миме, разказвай! Интересно ми е около баловете - кой, какво, как... За съжаление последните години все гледат глупости и изцепки да отразяват. А има толкова идейни зрелостници, които са хвърлили усилия и мисъл за празника си.
Хехе, днес стават цели 12 години от моя бал. Хубаво беше! Доволна съм. А и все още се харесвам как съм изглеждала - рокля, прическа, грим...
Чакаме свекърите на гости. Не сме се събрали в нас от много време. Свекърва ми дори не е виждала детската след ремонта, че етажите пеша я отказваха няколко пъти.
« Последна редакция: май 24, 2017, 16:03:00 от Alichka » Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines