Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 16:41:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 169155 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: май 22, 2017, 14:32:16 »

Али, ще кача, надявам се всичко с теб и бебчо да е наред, а прегледите да са просто рутинни  good

И аз се оглеждам за нови сандали.. Още нищо, което да искам да си позволя, не ми е попаднало на очите  huhhuh.gif
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #451 -: май 22, 2017, 16:34:44 »

Булче, интересна схема  на заплащане. При това положение би трябвало да не работи другаде и друго, за да може да се отзове веднага и да няма ограничения на дните. Ей, много е гъвкав пазарът на труда, спор няма. Wink
Тцтц, как бързо растат децата. Гледай ти, госпожицата станала на 2 месеца. Добричка ли е?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: май 22, 2017, 17:02:08 »

И аз се възхитих на схемата на Булче, супер е стимулираща и не му трепериш всеки път като се наложи да се обадиш на жената.  good

Аз да попитам каква е цената на билета за концерта на Ролинг Стоунс в Барселона, защото тук супер се говори за това, че билетите са безпрецедентно скъпи, дори за тукашният стандарт. Ще имат концерт и в Цюрих и най-евтините билети, за най-лошите места са 230 евро, а най-скъпите, за ложите са 1100 евро Oh my ...

Купих си бегонии и карамфили, отивам да си доразкрасявам терасата, действа ми много отпускащо danceg
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #453 -: май 22, 2017, 17:05:32 »

Булче, интересна схема  на заплащане. При това положение би трябвало да не работи другаде и друго, за да може да се отзове веднага и да няма ограничения на дните. Ей, много е гъвкав пазарът на труда, спор няма. Wink
Тцтц, как бързо растат децата. Гледай ти, госпожицата станала на 2 месеца. Добричка ли е?

Чисти по къщи и офиси та е с доста гъвкаво работно време и търпи на промяна, но има много опит с гледане на деца. Чи как няма да го измисля хахаха това ми е работата. Wink взаимствах го от наши ценови модели. Wink Момата е добре, расте като гъбка, само че нещо стачкува с кърменето и сме вкарали моя приятелка консултантка да помага че докторицата беше купила вече шишета и адаптирано
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #454 -: май 22, 2017, 22:26:53 »

Честит Рожден Ден, Фани! Няма нищо да ти пожелавам, освен да запазиш стихията си от изминалата година още три пъти по 33 поне smile Колежките инженерки и математички да го сметнат в цифри!

Аз тази седмица съм на бал и исках да си поосвежа гардероба, ама отчаях се в този мол, само едно бяло сако харесах. Всичко е толкова скъпо, но за сметка на това недоушито, смачкано, евтино на вид. И за подаръка съм в чуденка - пари в брой или някакво малко златно бижу. Момичето отива в чужбина да учи и в никакъв случай няма да са подходящи обемни подаръци. От друга страна обучението навън си е скъпо, може там да си вземе нещичко.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: май 23, 2017, 07:23:36 »

Добро утро.Аз днес съм направо полу-запслала.Моника снощи реши да си покаже всички магарии и се държа ужасно, заспа с рев накрая и то доста късно.Не искала да спи.Да очите и едва седят отворени ама тя не ще да спи! През нощта имаше ужасна буря с много силни гръмотевици, та се събудих и заспах трудно и сега съм като бита.

Фани, да си много здрава и щастлива!Живота е интересен и не знаеш кога, какво ще ти поднесе.Аз ти се радвам, че успяваш да минеш през него с високо вдигната глава и чувство за хумор!

Киви, може да и вземеш малки обички с камъчета Сваровски и каквото остане-пари.Те обиците не са толкова скъпи, но са много красиви и нежни и са идеално допълнение към почти всеки тоалет.

Нас ни поканиха на рожден ден в неделя, на кръщене сме на 4.06, а на 10.06 сме в Бургас на ДРЗ.Направо фалит!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #456 -: май 23, 2017, 07:35:10 »

Фани, какво се замотах и не успях да ти честитя вчера... Да си жива и здрава, много засмяна, спокойна и щастлива good heart
Киви, при всяко положение пари е най- добрият подарък. Теб обаче винаги те свързвам с рози, та може към пликчето да има нещо символично българско, с включена розова вода, ако ще и крем за ръце да е. И копче да и направиш задължително good
Когато моите заминаваха, подаръците от близките роднини включваха пътни чанти, куфари, леки вълнени завивки, несесери за път за козметика, ножички и нокторезачки, мини настолни лампи и разни други нещица, включени в списъка от университета. Хехе, тогава обаче бяха разрешени два големи куфара, пък и кампусите в Америка са предимно извън големи населени места, да не говорим за ценовия шок, който трябваше да се преживее преди 17 години. Сега вече всичко и отвсякъде можеш да поръчаш онлайн Wink
На фона на ужасяващите новини от Манчестер, да пусна и нещо ужасяващо глупаво от нашите миски. Никой не иска акъл, обаче според мен, точно липсата му в комбинация със здрав разум е най- страшното в днешния свят pardon
https://www.dunavmost.bg/Fun/Video/85482-miska-reshih-da-podarya-svoite-predni-gardi
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: май 23, 2017, 08:05:33 »

Аз си мислех че вчера се майтапят с тия гърди в ФБ, ясно откъде е тръгнало   shok shok shok

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: май 23, 2017, 08:28:43 »

Утро!

Пак се събудих и първото, което прочетох бяха новини за Манчестър.. Пълен ужас, зала пълна с тинейджъри.. Аман вече и на концерт да не смееш да отидеш.. Ако щете ми вярвайте, въпреки че знам, колко малка е вероятността от атака в България, винаги ме е супер страх.. Особено на Котките онзи ден.. На нито едно събитие в НДК, няма проверка при влизане.. А вътре има 5000 човека, да не са много, но не са и малко.. Викам си, щом започнах и затова да се замислям, дали няма да има някакъв инцидент/атентат и тн..   crazy


Фани, честит рожден ден! Да си жива и здрава, щастлива и нека живота ти е още по-прекрасен с всяка изминала година.  give_rose

Миската направо ме втрещи.. Гледах я преди 1-2 седмици, преди да измисли тази гениална идея. Имаше някакъв конкурс Мис Плеймейт Ол старс.. И тя беше там, тази ми била последната корица на Плейбой.. Ехооо... От кога снимат такива близко до травестити.. То в Тайланд има по-красиви мъже-жени от нея! Бляк.. И е с едно самочувствие на красавица.. Сега пък поредният гениален ПР-ход.. Да си подарява старите импланти.. И я изписаха навсякъде...  diablo

Киви, ние също сме на бал.. В петък на приятелката на братовчед ми, която е много прекрасна, но от супер богато семейство.. Дрехи за обличане имаме и ще използваме, но с подаръка съм в голямо чудене. Мисля да й вземем чарм за гривната Пандора, която братовчед ми й подари за Св. Валентин и да й дадем пари.. Тя принципно е много мила и противно на първоначалните ми очаквания е крайно не меркантилна, ама все пак  искам да е нещо, което хем да й се хареса (чарм) , хем да й е от полза (парите). Въпреки, че е богата, родителите й я карат да работи през лятото, за да си спестява пари и не й дават да харчи като обезумяла, та дори и за нея ще са в +.

Хубав вторник  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: май 23, 2017, 08:58:42 »

Здравейте smile

Аз пак не съм разбрала какво е станало.

Аз също мисля да вземем висулки за гривна на служебното момиче. Нейната не е Пандора, с верижка, на която се закачат.
Тя снощи за моя изненада се прибра от Белгия и в 4ч сутринта замина за Испания, така и излизало по-евтино хаха. А този месец и в Англия беше, кръстосва си континента, откакто и свършиха изпитите
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: май 23, 2017, 09:13:47 »

Добро утро!
Как ще подариш гърди на абитюриентка???? от сега да й развалиш психиката. Ужас! То това е птеродактил безподобен...
Благодаря за пожеланията на всички! Инж. и децата ми подариха часовник и хубав букет. Ходихме да ядем на ресторант. give_rose heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: май 23, 2017, 09:29:47 »

Фани, покажи го тоз часовник да оплакнем око.  good

Аз пък ям попара с кисело мляко, бисквити и кокосово масло.  blum
И чета статия за кокоса, много ми се стори интересна, не съм се сещала за повечето варианти за приложение. Мажа си устата с него и го хапвам, но дотам:
http://zdravivsekiden.com/kokosovoto-maslo-25-neveroiatni-ejednevni-upotrebi/
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #462 -: май 23, 2017, 09:46:08 »

Добро утро!
 
 Много дълга опашката за Барселона, ама ще качвам снимки, не мога да ви взема, самохранещите се и разхождащи се Wink Ужасно е това за Манчестър, сега ще има да го мисля до Септември какво ще е на този концерт. А свекърва ми още вчера казала на ММ как не ни било страх от атентат. Ама каквото е писано да стане, ще стане, не мога постоянно да се тревожа. Тони, да ти кажа според мен тука няма нужда въобще никой да ни прави бомби, толкова сме окаяни, че даже не им се занимава. Иначе не са рекли, не са го направили. Мари, ММ ги взе за около 200 евро и бяха от най-евтините, така че явно навсякъде са адски скъпи.  Oh my ...
 
 Честита да си, Фани! Да си все така кипяща от енергия и хъс smile

  Аз имах едни ученички, които бяха 6-ти клас, когато ги учех, а сега са абитуриентки и ми е толкова странно. Вчера бяха дечковци, сега гаджета, пък тоалети и с тях приключва познанството на абитуриенти, вече ще са децата на познати след 12-13 години. Колко бързо минава времето.

 Днес са ми дошли книгите от промоцията на Сиела и нямам търпение да ида да си ги взема. Искам и рокля да си купя, че моята лятна е вече от 5-6 години и даде каквото можа и обувки не мога да си харесам. Абе, и ние сме към фалита. pleasantry

Хайде лек ден на всички smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: май 23, 2017, 09:48:38 »

И аз гледах за 196 евро/човек  good, сигурно са много скапани места, но другите не можех и да си ги помисля дори б pardon
В промоцията на Сиела, този път не бяха пуснали както за 3-ти март супер яки книги.. Нищо не успях да харесам, че да натрупам повече от 20 лв, за да има смисъл поръчката ми..  sad
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #464 -: май 23, 2017, 09:53:53 »

 Аз си взех Детски и домашни приказки на Братя Грим и тази за отбора по художествена гимнастика. Яд ме е, че можех да си взема и Вещерът, че  разцъквам сега играта на PS, ама чак снощи се усетих.  Нищо, те щели да правят сериал по нея, та дано да е сполучлив.  good
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines