Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:33:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 167665 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 03, 2017, 12:26:58 »

Нямам никакво време днес, че дойдох в 10:30ч на работа и бая съм се затрупала, но Свекс, с нетърпение чакам пъстроцветен разказ. Аз искам да се върна единствено в Равело.. Но сигурно няма да ми се отдаде възможност.. Харесва ми лекия и красив начин, по който си описала най-мръсния град, който очите ми са виждали  LAUGHTER Ще чакам да разказваш повече!


Да ви кажа за крем супата, сложих глава лук, 2 зелени чушки, 1 тиквичка и 5 сладки картофа.. Получи се разкошно... Жалко, че нямах чесън, за да сложа и него.. По-вкусно нещо не бях яла скоро  heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 03, 2017, 12:29:52 »

(тук вали, но нали имам ирландски дьждобран  danceg )

Направо ми прозвуча като да си имаш неопрен хахахахахаха
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #47 -: май 03, 2017, 12:42:02 »

Почти, ама е по-шарен  good

Само дето за отдолу за Ирландия шь ми трябва и вьлнен пуловер  pardon (тук и с памучен бива вече).
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 03, 2017, 13:44:27 »

Да и аз имам такива спомени от Неапол.Мръсен град, разбит някак си.Абе върнах се в България мислено.

Ина, ние сме по къс ръкав вече smile Пуловерите ги зазимих.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 03, 2017, 23:19:14 »

Аз днес имах много хубав ден. Прекарах го със семейството на Фери, може да ми завиждате. Аз си мио, че Бамбук много говори, но нейната бърборанка ми скри шапката. Много е готино да се срещаш с позитивни и зареждащи хора smile

Свекс, голяма си свежарка. Нашите бяха в Прага тези дни, ама не разказват интересно като теб. Добре, че донесоха чешки вафли. Ако някой ходи в Чехия, свиркайте да си поръчам едни вафли.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 04, 2017, 00:08:22 »

Влизам на проверка за разказ от Свекърва Wink
Панди,завид за гостуването при Фери,кога и аз ще се добера до тази кукла,не се знае  heart
И тази година няма да съм хАмериканка,а дано следващата ,,,13-та ще  ми е,,,да е  на късмет Wink но за това пък се подготвям за американската снаха с пълна сила,,,сега иска специален матрак принцесата,та сме се юрнали цяло село матрак да избираме....И на нас ,като на Свекърва нискотарифната,ще ни излезне през всички дупки това гостуване,,,Ама стискаме зъбки и ще търпим.
Правим планове с кумата за море по женски,с двете деца....Усещам,че ще се приберем по-рано от предвиденото  funnytooth funnytooth funnytooth,,,,за сега плана е Катерини в Гърция,харесахме и апартаменти,ще го мислим до края на месеца и ще резервираме Wink
На Маги мъжа да е много здрав ( с малко закъснение) и много поводи за празнуване да има Wink
Друго май не запомних Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 04, 2017, 07:25:13 »

Добро утро на всички!Как сте в този слънчев, за сега, ден?

Аз днес съм някак лежерна, макар да съм затрупана с работа.

Лоли, я дай линк към тия апартаменти.

Хубав ден!

ПП. Чакаме разказа на свекърва, всички!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #52 -: май 04, 2017, 07:36:51 »

Ина, ние сме по къс ръкав вече smile Пуловерите ги зазимих.

Наистина ли? О ! Не ви завиждам  sad

 funnytooth pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 04, 2017, 08:21:44 »

Добро утро!
Я кажете някакво хубаво кафе. На Якобс монарх съм, но хич не ми харесва, мирише ми на мухъл някакси.
Тук няма обикновената българска Нова Бразилия. А на мен пусто си ми харесва точно тя...
И тук е слънчево, но чак за къс ръкав не е , около 15 градуса е blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #54 -: май 04, 2017, 08:40:31 »

Добро утро!
При нас е топло, слънчево, а мен нали ме тресат и хормони - пот и от ушите ми извира blum Пих кафе и сега слушам лястовичките как цвърчат. Още не са извадили децата пред блока, та няма писъци и крясъци. Лежерно и готино Coffe
Разказвайте за минали и предстоящи пътувания, че да се насладя и аз. Нашите ходиха на СПА във Велинград и казаха, че това лято поне до там ще ме заведат само док да даде зелена светлина.
Днес ще се повъртя из къщи и да отметна изостанали задачки. Следобед пак сме по бебешките магазини на оглед. Трябва и подарък да търся за 2-годишно момченце на наши приятели. Пусто всеки път са купували уникални неща за нашата и сега ми е трудно да избера.
Хайде, лек ден! Аз отивам в бебешките теми на отчет. Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 04, 2017, 08:59:57 »

Добър ден!
Най-накрая да се разпиша и да хвана да ви следя, а и да се наредя за разказ от Свекърва.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 04, 2017, 09:12:26 »

Добър ден и от мен smile

Аз вече месец и повече съм с къс ръкав и пролетно леко якенце, но през повечето време го махам. Много е приятно и топло. Но разбира се, събота и неделя, когато сме почивка ще вали  nea

Лоли, кога идват гостите ? smile За морето ви съм твърдо за, тази година не знам кога и как ще имаме възможност, с новата работа на Илиян.. За сега сме само за няколко дни през август на моминско/ергенско парти. Аз може да поостана повечко във Варна. Ходи ми се в Гърция.. Леля ми ни чака вече 3-то лято.. Но е в Атина и ще видим.. Има евтини полети до там, но ще го измислим.  smile

Друго не запомних smile  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #57 -: май 04, 2017, 09:41:05 »

Фани, ако има Carte Noire  good

Аз сьм си вече в "офиса"  danceg (на меото място в библиотеката). Най-хубавото: с грьб кьм стената, лице кьм цялата зала, прозореца ти е отляво, парното и контакта до тебе и лампата не ти свети в монитора, защото си накрая. За това място е винаги война, но нали идвам пьрва  good Настанена сьм и сьм готова да започна деня. Сега ви преглеждам и хващам една Мила, дето от вчера я мисля. Много интересна.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #58 -: май 04, 2017, 09:51:11 »

Аз сьм си вече в "офиса"  danceg (на меото място в библиотеката). Най-хубавото: с грьб кьм стената, лице кьм цялата зала, прозореца ти е отляво, парното и контакта до тебе и лампата не ти свети в монитора, защото си накрая. За това място е винаги война, но нали идвам пьрва  good

Наскоро братовчед ми беше за изпитите тук. Отишъл да купува билет за влака, решил да купи за първа класа, защото му предстоят 6 часа с БДЖ и разказва "Знаеш ли как се почувствах само?". Очаквах нещо супер негативно, а той "Взеха да ме питат - Господине, до прозореца ли искате или до вратата, с гръб ли към движението? Аз дадох толкова паунди да се прибера от Лондон със самолет и никой не ме попита "Къде искаш да седиш", а ме тупосаха на една седалка, сега за 20 лева получих куп предложения" lol lol lol
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #59 -: май 04, 2017, 10:03:13 »

Привет и от мен  Sunshine

От няколко дни не мога да се добера да пиша sad Първо, Маги, честит да ти е рожденикът, да ти е жив и здрав, да е опора и тих пристан в живота ти  heart
Аз 7 дни умирах от болки във врата и главата, имам шипове на врата, разместване между 1-ви и 2-ри прешлен. Е няма такъв ужас, що химия изпих, ще изкарат Менделеевата таблица от мен. А така мразя лекарства, ако ме боли нещо, си търпя... Обаче 7, вече 8 дни толкова болка поех, че съм сигурна, че без проблем ще родя нормално lol lol lol
Ние ще ходим за 3 дни в Априлци и тази прогноза за времето така ме бърка  diablo Исках Видимското пръскало да видим, до хижа Плевен да се качим... Ако вали ще се ориентираме към Орешак и Троянския манастир sad И етно-кръчми тур lol lol lol
Свекърва, аз се нареждам за разказа с леглото  blum blum blum
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines