Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 19:51:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 179714 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #435 -: май 22, 2017, 09:53:30 »

свекърва, там ще си живеят - в Германия. Но тук ще правят сватбата догодина.

Във връзка с негативизма на някои хора призовавам "нека се самоанализираме и да умеем да се поглеждаме отстрани в различните ситуации". Представете си да сме точно този, който описвате, за някой друг.  Oh my ...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: май 22, 2017, 10:11:55 »

Свеки, инициативата е на Джейми Оливър и се провежда в 120 държави едновременно, имаше награди,въпроси, факти за полезните храни и разбира се готвене. Децата много се забавляваха. В другите градове гледам, че повечко са готвели, тоест по -самостоятелно, но тук нямаше много място. Учудващо беше много вкусно  (за мен, нали не обичам веган бещс) всичко много му хареса на Ники и няма търпение да сготвим. Точни пропорции не съм записала.но течния шоколад най-много ми хареса. 3 лъжици какао,  няколко лъжици тахан и малко мед. Наистина вкусно. Мажеха върху парче ябълка и отразяваха с плодове и ядки. Шоколадов мус: 1к.л. кокосово масло, авокадо , банан, какао и мед. Смути: спанак,ябълка,банан мед и вода.Сладолед от нарязани замразени банани,  после се блендират с малко кисело мляко и става сладолед. Може да се добавят ягоди какао и др. Неща.Сори от телефона пиша и няма как да съм много подробна. В общи линии за мен беше важно да правя различни неща с детето ми. Важно е да отделям самостоятелно време на всяко дете.


* 20170520_115846-240x320.jpg (31.42 KB, 240x320 - видяно 1680 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: май 22, 2017, 10:15:26 »

Аз не обичам да се оплаквам, гледам като съм излязла с някого да се забавляваме, да не се заробваме в проблеми, които със сигурност и двете страни имаме.. Така, че не мисля, че карам, някого освен майка ми понякога да се чувства така  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Свекс, няма да е часовник, стига толкова.. Исках да му купя мечтания телефон, но той си го взе вече.. Сега ми казва, нали вече си купих, достатъчно скъп телефон, да не си посмяла да харчиш пари за друго. Разбира се, няма как да стане smile Иска да отидем някъде.. Но то пак без подарък не може  huhhuh.gif
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #438 -: май 22, 2017, 10:20:55 »

Тони, мисли, мисли, после и аз да купя същото за другата седмица хахахахахах. Да не стане като миналата година - "купих" му мека мебел, тая година - може да е секция и/или окачен таван за банята хахахахххахх
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: май 22, 2017, 10:26:06 »

И аз си мислех да му взема мечтания ТВ-шкаф, но после ще иска и телевизор 55+ инча, а аз съм твърдо против  beating Шегувам се за шкафа  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: май 22, 2017, 10:26:57 »

Добър ден!


Благодаря ви за пожеланията за РД на ММ! Да ви се връща! give_rose
Вечерта ходихме на пицария.  smile Той вече не е ентусиазиран за рождения си ден, а на мен ми иде да diablo Предложих му направо да си вземем по един парцел в г.. и да се свършваме.  beating

Вчера бяхме на шопинг. И вместо да се отпочинем, толкова се натоварих, че няма накъде повече. Тръгнахме късно, прибрахме се късно. Голямо бързане беше. Не може да обиколиш на спокойствие. Едва успяхме да хапнем. И този път хич не мога да си похваля момчето. На отиване спа, но на връщане вдигна колата във въздуха, хаха. tease Голям инат е станал.  tease
И целта е изпълнена на половина. Не се обзаведохме за сватбата. Ще търсим пак. nea Накупихме дрешки за малкият господин, ама тооолкова много неща харесах, че ми идеше да си оставя там майчинството.  blush

За кръстниците щях да пиша.
Рат, разбрах те аз.  Wink Абе ще ги измислим тия кръстници, няма как. Въпросът е, че и старите приятели са се доказали кой какъв е, няма на къде повече.
За мен е важно да избера някой добър човек, както казва Киви, да дава някакъв пример на детето и с хубав живот. Такъв не знам дали ще намеря.  nea  Знам, че няма нищо сигурно. И утрешният ден е загадка. И нито аз нито Влади си виждаме или чуваме кръстниците, ама знае ли се.

Наде, обичайно е, ама при условие, че тези хора с нищо не са доказали, че заслужават да са такива, амиии НЕ! pardon

Тони, браво на братовчед ти.  smile Добре ги е оправил тия Левскарчета.  pleasantry
За юбилея на Илиян не знам каква идея да дам, но ще следя с удоволствие. Сигурна съм, че ще измислиш нещо хубаво.  smile

Внимание - 6 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #441 -: май 22, 2017, 10:34:23 »

Добър ден!

Аз уикенда го минах в изварени и зелени истории, но звяра е вече добре, по-оправя се, днес за първи път остана с детегледачката, проверих ги добре са, спокоен е. Ходих и на погача, значи имам в кръвта заложено да съм свекърва... все си викам ще си трая, ама не става бре... много се дразня като гледам как родителите бъркат, като това да се дава вода на новородено което е качило само 200 гр от кърма и да не се буди през ноща... или другата която помсрътно нямала да си пусне детето да пълзи по пода в мърсотията...

Тони аз тази година взех action camera на мм, не знам дали Илиян кара борд или колело, но може и в колата да се монтира .
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #442 -: май 22, 2017, 11:01:21 »

Булче, пести се малко Wink да не вземе да ти мине меракът баш когато трябва да свекървуваш на собствена снаха blum. Племенницата ли стана на 40 вече?
Чакай да те поразпитам сега за тази детегледачка. Тя какво прави в останалото време, че ти е на разположение когато е болен? Първата жена, която бях уговорила да гледа майка ми, имаше намерение да си взима болнични и по тази причина не искаше да стои повече от 7 календарни дни и съответно общо не повече от 20 за година. Сигурно и другаде си доработва така и е обичайна практика, но се страхувам, че щеше да ми се качи на главата /а и да създава неудобство на брат ми/.
Руми, зная за инициативата по принцип, даже влезнах в групата им във ФБ. Много са сладки с тези шапки heart Няма нужда от точни съставки на рецептите, така също вършат работа. Шоколад и сладолед /само от банан, с ягоди/ сме правили, съжалявам обаче за въпросите за храните. Преди време учеха за плодовете и зеленчуците в детската градина, тази година наблягат повече на писане и смятане. Дано има успех, храната в училищата куца във всяко отношение good Гледам, събират изпитани рецепти за нов рецептурник. Имам си обаче тайни подозрения и защото са непристойни, хич не ми се ще да ги споделям и дано и не съм права diablo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: май 22, 2017, 11:03:57 »

Здрасти!
Аз пиша от телефона и затуй нямате почерпка, но днес ставам на 34... Пожелавам си да съм все такава късметлийка в живота и да сме живи и здрави, другото се нарежда.
Никога няма да забравя 33-тата си година. Бях хвърлена без пояс направо в дълбокото, но оцеляхи даже вече бера плодовете на труда си. Страхотно мина и в професионален план макар и на хартия да се броя още в майчинство.
Оправям куфари. До петък ще е така, но и след това също - като ги разопаковам. Предупреждават ме,  че рискувам като оставям Инж. сам,  тук било опасно мъж да се оставя за повече от 10 дни. Странно как и самите рускини предупреждават - пазете се от мас, ххаха

« Последна редакция: май 22, 2017, 11:07:01 от fanimira » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: май 22, 2017, 11:13:36 »

Привет!

Панде, Тони, напълно ви разбирам за подобни приятелства. Аз съм споделяла тук за кумските ни отношения, но няма да забравя и още преди да си развалим връзката, тъкмо се бях сгодила и имах много ентусиазъм да споделям мечти и планове, а в отговор получих: "Не мога да говоря с теб, ти си толкова щастлива!"

Фани, честит рожден ден! Да си жива и здрава, за да не преставаш да градиш светлото бъдеще smile

Ние с моето момче сме родени в един месец и тази година ми хрумна, че може да си купим общо подаръците за рождените дни. Много искам колело, ще си го карам с голямо желание. Та го навивам да си вземем и двамата. Но знам, че ще му липсва изненадата...

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #445 -: май 22, 2017, 11:16:50 »

Тъй като много се наредихте на опашка за БарЦелона, моля Пандето да ме уреди за Сейшелите - ей така, без повод Wink Вторият рожден ден на дребното съвпадна със сватба на наши семейни приятели. Е, ходихме на сватба. Беше една от най-неорганизираните, обаче това не ни е помрачило настроението pardon Наистина е въпрос на гледна точка и на лично настроение! Специално за тази ти приятелка - имах колежка от университета и после такава от работа, които се бяха вторачили в това кога и за кого ще се оженят crazy То как да ти върви някакъв интимен живот, щом още с появата на мъж около теб, ти си готова да го задушиш с присъствието си?! pardon
Свекърва, таралеж е кодово наименование, дадено от майка ми. Док нищо не казва за цвета на очите и за прическата Wink
Хахахаа, Булче, то и аз бях като теб, ама разбрах, че трудно може да налееш мозък с голямата фуния в нечия глава smile Който иска - чете, интересува се, пита, пробва... Пък за другите невежеството е благодат!
Този сладолед от замразени банани съм го чувала и все се каня да пробвам. Започнах да се захранвам вече бавно и полека и ако оплезя скоро един шоколадов, ще си е цял празник danceg
Фани, да си жива и здрава и дълги години да береш плодовете на досегашния ти труд! give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: май 22, 2017, 11:20:17 »

Фани, честит рожден ден! Да си жива и здрава!

Наде, замисляла съм се, знам си ги моите такива периоди. Ама вече минаха 3 години от както приключи тази връзка. Тя за мен не е същият човек, но това не означава, че през това време тя не си създава нови приятели и обкръжение. На тази сватба ще е кума на двойка, с която се е запознала в този период. Разбира се и аз съм се променила.

Бубе, ти ме разби, ужас.

За подаръци  - отдавна си купуваме неща, когато имаме нужда, а не по повод. Сега сме с нови телефони​ и няма нужда нещо конкретно за рождения ден.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #447 -: май 22, 2017, 11:31:24 »

Цитат
Булче, пести се малко Wink да не вземе да ти мине меракът баш когато трябва да свекървуваш на собствена снаха blum. Племенницата ли стана на 40 вече?
Чакай да те поразпитам сега за тази детегледачка. Тя какво прави в останалото време, че ти е на разположение когато е болен? Първата жена, която бях уговорила да гледа майка ми, имаше намерение да си взима болнични и по тази причина не искаше да стои повече от 7 календарни дни и съответно общо не повече от 20 за година. Сигурно и другаде си доработва така и е обичайна практика, но се страхувам, че щеше да ми се качи на главата /а и да създава неудобство на брат ми/.

Ни мога да се пестя бре, снахата да му мисли... Мне, племеницата е вече на 2 месеца, там ме слушат поне, въпреки снахата е доктор, първо до мен се допитва за всичко smile

За детегледачката уговорката ни е следната : Плащам и гарантирана сума за месеца за до 10 дни гледане, без значение дали е гледала или не детето, може и нито един ден да не го е гледала но ще си ги получи, за над 10 дни си получава на ден допълнителна сума. Гледах, смятах, както и да го завъртя ми излиза по-евтино от частна, от работа ни дават един бонус за дете което ходи на градина също,  с тази разлика че ако ходи на частна и се разболее, пак няма кой да го гледа

Фани честит рожден ден, да си жива и здрава и многооо щастлива!

Аз съм в шок от вашите приятели... не могат ли ревноста да си крият поне малкичкооо
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: май 22, 2017, 12:22:28 »

Ох, четох отгоре, отгоре.. Преди време за рождения ден на Никол, й поръчах риза с шевици от НОСИЯ. Исках да платя по банков път или с карта, казаха ми, че плащането с карта още не върви и платих по банков път, включително разходите по доставката. В деня на рождения й ден, тя получава СМС от куриерската фирма, че ще получи пратка за около 70лв. Веднага ми звъни и ми вика "Здрасти, ти ли ми пращаш подарък, който трябва да си платя? Никой друг няма да ми изпрати нищо, та знам, че си ти" Аз полудях.. (тази история може и да съм я разказвала де).. Обадих им се и ги направи диви и щастливи, че са ми провалили изненадата и тн.. Те веднага звъннаха на куриерската фирма и махната наложения, Никол си взе пратката и беше безкрайно щастлива и доволна. Каза, че ризата е със супер качество и много й харесва. Аз се поуспокоих и ги оцених 5 от 5 във фейсбук и оставих хубав коментар, като ги помолих да внимават при изпращането на стоките към краен клиент. Те още тогава писали на Илиян, чийто фейсбук филтрирал съобщението като спам и не го видял.. До онзи ден.. Когато им писал за размера и адреса ми.. Днес получавам риза от тях безплатно, като компенсацията за причиненото неудобство.. Е много мило ми стана, ризата наистина е разкошна !  heart heart

Има надежда, млади хора има добри бизнес идеи и ги осъществяват кадърно, а когато допуснат грешка, я поправят и искат клиентите да са максимално доволни!  yahoo

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #449 -: май 22, 2017, 14:30:41 »

Тони, да покажеш ризата Wink Аз много харесвам този тип мотиви да се вплитат в по-ежедневно облекло. От години ми е мерак да си купя пафти, дори и да са от обикновен метал, а не сребро. С една изчистена рокля биха стояли повече от добре.
Купих си пола за след отслабването. Нищо особено не е - черна, права, ама баш от такова универсално нещо имах нужда lol Имам цел до края на лятото. lol И понеже последно време вкъщи се купува само за бебе и кака, ако преведат майчинството навреме, може и с обувки да се уредя, докато са в промоция.
Върнах се от преглед. Утре пак съм по доктори crazy
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines