Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:40:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 156532 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #675 -: април 29, 2017, 19:08:33 »

Булче заби ни с тоя тест!
Ако броим смяната на пижамата с домашни дрехи и дрехи за навън минавам 10 точки.
 Еми, ти си човека оркесттр бе (салон за красота)

Ти си по добре от мен. Аз нямам домашни дрехи отделни от пижама. Лятото просто са къси пижамки с корсетче. biggrin
Да бе, цял джаз съм, ама не е кой знае какво- да си накъдриш косата и да си отнемеш връхчетата biggrin
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #676 -: април 29, 2017, 20:33:21 »

Аз честно се кипря повръхностно и наистина подръжката е супер досадна. Косата боядисвам 1път на няколки месеца на фризьор,иначе сама мога вкъщи. Маникьор си правя в офиса, гел лак, и то от миналата година, едвам издържам 45 мин 1 път в месеца... ама поне не си губя време от уикенда.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #677 -: април 29, 2017, 20:47:07 »

Булче, земи си гел лак 3 в 1, аз инак не бих се занимавала. Ако те интригува, ще ти кажа и марка. Родих се направо. Само лампата ми подариха и това е.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #678 -: април 29, 2017, 21:38:06 »

Булче, направо изби рибата с тоя тест  Bravo

Аз съм 25 точки  chee Направо се изненадах от себе си Wink
И мен много ме натоварва запазването на час за фризьор 2 седмици по-рано и ако го изпусна, много ме е яд. А на маникюр и педикюр много обичам да ходя, но сега и това не правя. Вкъщи се оправям сама, но някак не мога да се възприема без тях MANICURE

Еми, как успяваш и да се подстрижеш, направо  Bravo Дори не бих се пробвала  pleasantry
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #679 -: април 29, 2017, 22:57:08 »

Леле, 3 или най-много 6 точки, направо значи не съм за пред хора  tease

Ние сме малко на екскурзия с милото, една седмица ще обикаляме България smile

Това, дето ви бях казала да стискате палци, е, не се нареди по най-добрия начин, ама може пък и да е за добро в бъдеще, ще видим.

Беше ми много интересно да ви изчета, много сте писали, но от телефона само телеграфно от мен, ще наваксвам Wink
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #680 -: април 30, 2017, 02:56:27 »

Всичко чета,обаче по цял ден гоня слънцето smile Моята гъбка спи само навън тази седмица,а майка и посред нощ чисти къщата и прави пюрета за следващия ден.Чакам с нетърпение Свекърва да разказва  blum
  Еми и аз съм като теб,човека оркестър...Всичко сама си правя,само на три месеца веднъж ходя при моя си фризьор да ми оправя бакиите Wink  и да ме светне за някоя нова терапия.Това с висенето в салони си е чиста загубана време  ( добре,че хората не мислят като мен,щях да умра от глад )...
 А само след пет часа имам две булки за гримиране  shok  ще се спи бързо ( и качествено,надявам се ) heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #681 -: април 30, 2017, 08:29:38 »

Булче, земи си гел лак 3 в 1, аз инак не бих се занимавала. Ако те интригува, ще ти кажа и марка. Родих се направо. Само лампата ми подариха и това е.

Едно че не мога сама да се лакирам, омазвам всичко, второ с две годишно е мишън импосъбъл да се лакираш, един път вече чистих лак от ламината, а и трето правя го в работно време, открадвам си 45 мин въздух, ама пак ми е досадно
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #682 -: април 30, 2017, 09:07:32 »

Всичко чета,обаче по цял ден гоня слънцето smile Моята гъбка спи само навън тази седмица

Говори ми...  angry
Не мож се завъртя у нас. На инат го държа поне до обяд вътре, за да мога да си почина и да си прегледам филм. Или да свърша нещо поне...

Булче, значи си си за маникюрист да ходиш, определено angry
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #683 -: април 30, 2017, 09:21:06 »

Еми, това с ината е временно явление. Скоро ще те надвива. И защото ще му дойде повече сила и защото ще му се променят потребностите.
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines