Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:15:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 156520 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #660 -: април 28, 2017, 18:59:58 »

Божкеее, супер интересни сте ми! Нямам много време обаче да ви пиша, а така ми се говори с вас tease
В неделя ще наваксам може би.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #661 -: април 28, 2017, 20:37:15 »

споко, поне разбрахме че се къпеш  Swiming crazy

 lol lol lol lol lol

Цепиш мрака днес, булкатаааа
АЛи, то простотиите  ни днес не мож наваксаш, ама сме забавни верно е biggrin
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #662 -: април 28, 2017, 20:49:46 »

Олеле... аз по тоя тест съм с 15 точки и то благодарение на Змей 2 smile Днес 4 пъти сменях тоалети!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #663 -: април 28, 2017, 21:06:08 »

Булче, правила ли си някоя от рецептите от клипчето?
За рибата е ок 10-15 минути,  аспержи не съм приготвяла и не знам,  то тиквичките със сигурност ще са доста хрупкави....

Киви, чаках да се включиш с резултат от теста  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #664 -: април 28, 2017, 21:08:31 »

Пу сега го направих пак ама от компа не са 3, 15-са, ама на телефона кво съм чела не знам.Хахахаха
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #665 -: април 28, 2017, 21:12:31 »

аз съм на 18 точки. адддд
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #666 -: април 28, 2017, 23:08:40 »

Затруднявате ме - изписали сте света!

Вчера и днес при нас е много топло. Вея се по тениска и пак ми е жега.

Косата преди си я миех през ден. Просто така я бях свикнала. Сега през 2-3 дни, какво да се прави.
Ходих да ми оформят веждите, защото преди доста време едната я съсипах като махнах косъмче,  което не трябваше . Казаха ми да си вземе спирала за вежди, а на мен ми стана смешно.

Откакто сме при майка ми (много ми писва вече), поне за домакинската работа не мисля. Ям, каквото сготви, не че не ме пита какво искам, но аз все не знам.

Аз гледам всяка възможна минута да се възползваме от времето и да сме навън. В началото ми беше идеално да съм си сама. Не ми се занимаваше да си организираме срещи. После ми стана леко скучно и като гледах групичси майки как се разхождат им завидях. Сега на моменти ми идват малко в повече. Всеки си е с различен режим. Постоянно се сравнява кой колко тежи, кой колко зъба имал, ходи ли, лази ли и ей такива щуротии. Надушихме се с няколко, с които си паснахме и така. Всичко друго ми е фалш. А толкова мразя изкуствени хора.

Май не ви прочетох до края, но ще ме прощавате. И без това се включвам късно и си пиша сама.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #667 -: април 29, 2017, 08:21:22 »

Аз съм си 3 точки от всякъде lol освен ако ресането на косата не се брои за do your hair every day, тогава 6 Wink

Аз преди гледах да съм сама навън, защото Бамбук само спеше в количката и си четях книги. Сега вече не кротува така, а и се радва на други деца, та се вижда с други майки, с които се запознах във фб група, пък и тук Wink
Вчера готвих печени картофи, наденички и зелен боб. Но това е защото съм на работа. В къщи щеше​ да са само печени картофи smile аз обичам такива прости неща. Зеленчуците основно са ми супата, която гледам да има винаги за обяд. Сега почти всяко ядене е с тиквички, много обичам smile

Хубав ден smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #668 -: април 29, 2017, 10:58:06 »


Киви, чаках да се включиш с резултат от теста  blush

Как е доволна ли си от резултата smile

Ама аз никога не съм била в състояние да изкарам повече точки, просто защото винаги и всеки ден са ми твърде задължаващи. Ето миналата година по това време имах мераци да ходя на маникюр, но не не ме кефи.... хубаво резултата е ОК, но за да е във безупречен вид трябва да ходя през две седмици. Нито имам мотивацията, нито пък желанието да давам толкова средства и свободно време за едните нокти. Ами то не е на свинче звънче да вържеш, всичко трбва да ти е напудрено, а не мерси...

Успях да изпреваря дъжда и си направих половината разходка за деня! Да живеят производителите на раници!
« Последна редакция: април 29, 2017, 11:00:22 от Kiwi » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #669 -: април 29, 2017, 11:21:14 »

Как е доволна ли си от резултата smile


Като за сегашното положение си направо отличничка girl_haha

Иначе и аз съм така с "винаги" и "всеки ден". Тези неща(грижите в +) ги приемам като разтоварване, за тогава когато имам време. Като ходех на работа например и нямах деца, с кеф си ходех на фризьор(и откарвах два часа) или на масаж или на козметик. Но съм го правила, когато ми е приятно и имам настроение.
Като направиш нещо по-специално, започват поддръжките, респективно задължението. Ето там ми се губи удоволствието вече.

Като се замисля най-много време и средства съм инвестирала във външният си вид(включвам и масаж в това число) няколко месеца преди сватбата. Първо ми омръзна да си призная това висене по салоните, после една жена, за да е перфектна, не трябва да излиза оттам.
За сватбата си направих и първата и последна ноктопластика. Не отидох дори веднъж на поддръжка, направо за сваляне.
Та така. То е малко пристрастяващо, като започнеш веднъж с тунинга, после(ако имаш времето и парите) започваш да преминаваш някои естетически граници.

Браво за полуразходката! good
При нас дъждовният период е леко прекъснат, да видим слънце два дни и от другата седмица пак слагаме дъждобраните swim

П.П По темата с готвенето, направих страхотна паста с телешко, гъби и сметанов сос и сега я "дегустирам", няколко пъти badgirl
« Последна редакция: април 29, 2017, 11:23:25 от Marri » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #670 -: април 29, 2017, 11:24:13 »

Ох с Киви сме еднакви понякога.Точно и аз не обичам тези задължаващи неща.Да ходя на фризьор, но мразя да ме издухват и правят прически.Мразя и празните приказки там.Опитах се да ходя на маникюр, но много бързо ми омръзна.На козметик ми е по-приемливо, имам нужда, но нямам време.Така че всичко го съвместявам у дома.Гримирам се почти всеки ден, имам различни дрехи за на вън според случая, гледам да съм с горе-долу поносима прическа сътворена от мен и така.Сама се оправям.Не ги обичам тия салони с празните приказки, не съм такъв тип човек!
Аз сега отивам да изнасям презентация.Стиснете едни палци, че съм загубила тренинг.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #671 -: април 29, 2017, 12:43:24 »

Е как толкова малко точки като се гримирате. Аз 27 и то без грим и обезкосмяване  (нямам косми, не мислете че ходя като горила) . Като тръгна на работа още 20 ще сложа.
Аз без маникюр и педикюр се чувствам много зле. Все едно не съм аз. И си ходя на 20 дена за геллак и педикюр. И по месец издържа геллак и ноктите са перфектни. На масаж ходя един път месечно, когато сме някъде нс спа. Веднъж месечно се подстригеам и боядисвам. Ако има как бих ходила по чрсто. Но косата ми е мазна и си я мия през 2 дни. Имам колежки със сухи коси , които си ходят веднъж седмично на фризьор и са перфектни. И аз бих го правила, но 3 пъти седмично чисто времево няма как.
Ще пробвам да поспя.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #672 -: април 29, 2017, 16:07:06 »

На мен пък висенето и празните приказки по салоните ме разтоварват. Натоварва ме, че все трябва две седмици по рано да си запазя час, а сега са много трудни толкова дългосрочни планове. А и за пред блока нямам мотивация.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #673 -: април 29, 2017, 18:59:08 »

мен ме натоварва безкрайно, а и ставам все по необщителна на общи приказки, ако ме канят- салони и прочие. smile
Гел лака си правя сама. Постригвам се сама. Не ходя на прически, ако искам по-различно се къдря сама с машата и си я фиксирам. smile
В повечето време, когато ноктите ми не почиват, съм с хубав маникюр.Педикюрът ме касае лятото, през останалото време ми е се тая. blum
Не мога да се пристрастя към тунинг, защото е отегчителен и времеемък. Но обожавам солариум и фитнес.Знам колко е вреден първият, затова гледам да се контролирам. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #674 -: април 29, 2017, 19:04:58 »

Булче заби ни с тоя тест!
Ако броим смяната на пижамата с домашни дрехи и дрехи за навън минавам 10 точки.
 Еми, ти си човека оркесттр бе (салон за красота)
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines