Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 13:58:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 160786 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #585 -: април 27, 2017, 14:25:34 »

Пак за гримове си говорите. Миналият път ме накарахте сериозно да се замисля.  Като студентка много се гримирах, в смисъл всеки ден, иначе спирала и червило и мааалко грим. На работа спирала и гланц. Напоследък въобще. Някак си не ми се връзва майка с грим. То аз и парфюм не слагах докато не станат на година и половина. Но като пишете кви скъпи козметики си купувате и сериозно се замислих. Викам си , на 38 си, пари имаш , а нищо не правиш, виж хората хем по-млади , хем повече се поддържат. Та трябва да се замисля за качествени и хубави неща да изглеждам по-млада. Иначе въобще не ми пука как изглеждам.харесвам се без грим.от години не ми пука от каквото и да било. Това му е хубаво на годините,  чувстваш се осъзнат,знаеш кой си, не ти пука от нищо.
Видях реклами на кулинарна революция на Джейми Оливър и записах Ники в кулинарна работилница на 20 май. То аз в къщи нищо не му давам да помага, та да видим как ще се справи. Аз ще помагам, че до 5г. С придружител. Освен това докато се натуткам и циркът , който беше дошъл си тръгнал, а уж пишеше че до 30 ще са тук,  а му бях обещала да ходим, та ще измисля как да го компенсирам.
Аз и след двете раждания бях по-слаба от преди да забременея, но съм си дебела по принцип и почти нищо не бях качила.
 Фани много хубаво че успяваш да поработваш от вкъщи.
Инче, купувай, не му мисли. Веднъж се живее. Макар че аз съм винаги разумна в покупките си.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #586 -: април 27, 2017, 14:26:34 »

Ina http://goodgadget.ru/shop/product/water_gel/
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #587 -: април 27, 2017, 14:38:53 »

Киви е много права.Важното е на каквато и възраст да си да се чувстваш добре със себе си.Аз съм на 36, имам едно родено дете и не мога да изглеждам, а и не искам като 18 годишна.Щастлива съм, че успях с повече движение и малко спорт да си върна килата, но плосък корем няма да имам никога.Аз също много обичам да ходя, това ме отпуска и така свалих кила, без да е било целенасочено.Важното за мен е, че отвъд този си вид мъжът до мен ме харесва, за него съм привлекателна и секси.

Руми, и аз не пишех за грима, щото и аз не слагам.От нова година слагам фон дьо тен и спирала.Това е моя максимум за сега.Като това е като съм на работа.Иначе забрави!Даже моя мъж ми вика що се клепаш?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #588 -: април 27, 2017, 14:47:48 »

Пука ми на любовните дръжки
Моят спорт сега е ходене с бебе, в раница, в количка, в каквото дойде. И ходя не защото трябва, а защото движението ме релаксира и ме зарежда, пък ако взема да стана по-съвместима с някои рокли ще е бонус Wink

 lol lol lol Много ми е познато! Много! Аз не искам да влизам в нечий калъп под/над 50/60/80 кг. Искам да се чувствам добре, да се харесвам, да мога да се движа. Ей, това да мога да се движа ми е едно от най-ценните неща! Може да ви се струва леко глупаво, ама след първото раждане, когато го бях изгубила като възможност, осъзнах колко е ценно. После след второто бях Джони Уокър отвсякъде... Wink
Затова и много ме радва промяната на Ина good Не е въпрос на грим, въпрос е на лично възприятие, на личен тонус, на нещо дребно, което те зарежда. Това е причина и да се гримирам ежедневно - понякога по-силно, понякога нещо по-леко. Вчера например бях в много различен от моя си стил - молив, очна линия, спирала (дотук обичайното), обаче си бях сложила червеното червило от Лоли. Много различно и в леко ретро стил. Беше ми интересно да се наблюдавам така Wink
По повод написаното от Руми - имам комшийка, която редовно ходи да кара колело. Не се гримира силно, облича се основно спортно. Изглежда много добре good Та тя един път каза, че не иска да е слаба. Иска да е стегната, защото на 40, ако е прекалено слаба, няма да изглежда добре, а с бръчки и съсухрена. Тя си е намерила явно нейния баланс и сияе. pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #589 -: април 27, 2017, 14:53:29 »


Затова и много ме радва промяната на Ина good Не е въпрос на грим, въпрос е на лично възприятие, на личен тонус, на нещо дребно, което те зарежда.


Абсолютно така го разглеждам и аз. good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #590 -: април 27, 2017, 14:54:40 »

Иска да е стегната, защото на 40, ако е прекалено слаба, няма да изглежда добре, а с бръчки и съсухрена. Тя си е намерила явно нейния баланс и сияе. pardon

Там е цялата хватка: да трьгнеш от малко и с напредването на годините, да качваш по кило на година, за изпьване  pardon

Много се смях на разпознаването на телефона.  funnytooth

Еми, мерси прекрасна моя. Аз бях щастлива оня ден вече  good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #591 -: април 27, 2017, 15:26:13 »

Аз като ученичка нищо не спортувах, даже гледах да скатая от физическо, за да си уча. Чак на 23-24г взе да ми се спортува леко - малко тичане, малко йога, малко пилатес, какво ми е на сърце. И определено се харесвам повече. Сега мисля малко по дълги разходки поне да правя, че морето ще сме с кумата, която само от 2 години не е професионална спортистка lol lol lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #592 -: април 27, 2017, 17:16:56 »

аз пък имам слаба воля, която спортът тренира. За мен думата "трябва" е неизпълнима- слаб характер. smile
Затова си намирам мотивация. При всеки е различна, вътрешна, външна, не виждам причина на бичувам хората с външна такава. Ако имат само вид- нека го ползват. Ако имат само вътрешност- нека я ползват.
Ако имат и двете- браво на тях, да са живи и здрави. smile smile smile

Но не обичам да заклеймявам кой какво прави напоследък. Защото като опозная някой, виждам причините зад фасадата вид или фасадата характер.
Не ям генерално боклуци, защото Трябва да си пазя здравето, имам семейство. Но ако ми се дояде пица, си купувам. Ако ми падне кръвното - си взимам кОла.
Спортът е лечение на нервите, лично за мен. Години наред и аз като пандичка по време на ученическите години, се скатавах. Съжалявам за което, лично за мен е загуба. pardon
Искам да изглеждам  като 18 годишна, но не мога. Защото всичко което сме преживяли, го има в очите ни, те придобиват различен вид с времето- не по-стар, Различен. smile

А матриците 90-60-90 са за хора без въображение и отдавна дори не са модни. Имам задник за размер ел, на тяло за размер ес. Дреме ли ми? Не. pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #593 -: април 27, 2017, 17:50:03 »

Искам да изглеждам  като 18 годишна, но не мога. Защото всичко което сме преживяли, го има в очите ни, те придобиват различен вид с времето- не по-стар, Различен. smile

Напълно вярно! good
Всичко е там....

И човек не бива да се чувства неудобно или да изпитва вина, от това че е готов да положи усилие, старание да изглежда добре. Не бива да съдим другите, всеки сам решава, но и не дължим обяснение защо правим или не правим нещо повече.
« Последна редакция: април 27, 2017, 17:53:25 от Marri » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #594 -: април 27, 2017, 18:01:50 »

Напълно вярно! good
Всичко е там....

И човек не бива да се чувства неудобно или да изпитва вина, от това че е готов да положи усилие, старание да изглежда добре. Не бива да съдим другите, всеки сам решава, но и не дължим обяснение защо правим или не правим нещо повече.
good good good
Както винаги, на едно мнение smile

Забравих да кажа, Руми, ти поне по снимките които виждам в социалните медии, имаш такова силно присъствие и излъчване, че не виждам смисъл да коментираме друго в твоя случай. Не знам колко грим ползваш, но чарът с грим не се придобива, нито се покрива biggrin .
A разстоянията които Тони минава пеша, никога не мога да ги измина.
Та всеки с дарбите си. smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #595 -: април 27, 2017, 20:28:08 »

Този клип ми привлече вниманието и донякъде е по темата, която обсъждаме:
https://www.facebook.com/BuzzFeedNews/videos/1471972856157061/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #596 -: април 27, 2017, 21:18:42 »

Много ме кефят такива естествени хора. Усмивката й е без претенция.
И виж как гледа на нещата, пак натурално.  smile
Родила е на 17 години.. бре, не знаех.
Но да, като цяло идеята е че задаваме програмите на тялото си, за които мислим. pleasantry

Момичета, като й гледах косата на тази жена  и се сетих, препоръчайте ми сух шампоан. ПОлзвала съм масовите маркетни марки, но не ми харесва ефекта върху скалпа. А и ми трябва отзив за такъв дето не оставя бели следи.
Мерси.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #597 -: април 27, 2017, 21:29:20 »

Отвьд това как ме виждат другите, аз самата не се харесвам сьс сегашната фома на тялото си. Не знам дали има врьщане назад, но определено не се чувствам добре физически и не си допадам естетически.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #598 -: април 27, 2017, 21:37:55 »

Остана да очакваме включване от Свекърва Ни. Каза, че ако и утре Везувий кротува, ще се върне.  girl_haha

Днес най-после отидох на фризьор. Все отлагах и днес ме хвана чак срам от фризьорката. Косата ми беше доста зле -нацъфтяла, на места се къса. В резултат на кърменето, сешоара и това, че ходя все вързана, това се получава и като за капак, че 6 месеца отлагах тази процедура, естествено. Имам си и естествено омбре, защото в краищата е станала по-светла. Абе, ужас! Хубавото е поне, че ми расте нова коса.

Аз бб крем слагам, защото съм изгоряла на очила, та поне малко да изравня тена..  pardon Освен това и по принцип съм си бледа и малко цвят не ми е излишен. Сенки слагам на някой повод. Тогава се цапотя повече.

Пак за килограмите се заговори. Не съм спазвала никакви диети и режими, то и това остана. Свалих си килограмите и даже отгоре. Не ми трябват упражнения, Алекс ми е достатъчен. Доста ходим. Гледам по педометъра поне по 12-13 км на ден си минаваме. Даже, ако кача някое и друго килце ще е екстра. Зависи къде де! По време на бременността се чувствах много добре в кожата си, даже и с 10 кг отгоре. Много се харесвах!  Чувствах се жива и щастлива! heart

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #599 -: април 27, 2017, 21:40:15 »

Клипчето ми попадна на друго място, уникална коса има и създава усещане за спокойствие и щастие smile Да, това ми е идеята да сме спокойни с това, което имаме, а ако искаме да променим нещо да си даваме време, за да се промени, да се наслаждаваме на процеса и да не се инквизираме. Тялото трябва да си го обичаме и да го моделираме с любов и спокойствие, не с изтощение и глад.

Сухите шампоани са гадни до един, всички оставят пудра ефект, чалъм е да се пръска по отдалече, по-слабо, но ... Една чиста коса е бляскава и подвижна, докато със сухия шампоан се докарва обем, сърбящ скалп и малко каска ефект дори. No like sad
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines