Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 09:06:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 160759 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: април 27, 2017, 09:04:27 »

Пандич, в две трети от случаите като те чета и се смея сама в стаята. biggrin

Маги, едва ли някога ще свикнеш с Плевен, но пък можеш да преоткриеш добрите му черти, ако дойдеш да живееш пак в София . biggrin

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: април 27, 2017, 09:32:36 »

Добро утро smile Днес ми е слънчево и щастливо  heart

Панде, посмях се яко с тебе.. Какво ти е странното на очите...  huhhuh.gif И моите са супер различни едното и другото.. Понякога със сенки е трудно като нанасям, че трябва да ги слагам по различен начин  crazy

Хубав четвъртък, днес идва зълвето и се радвам.. В последно време не ме дразни.. Много съм дзен  Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: април 27, 2017, 09:49:05 »

Здрасти!
Панди, само трябва да измислиш кой вариант по-ти харесва като са отворени или затворени. Само че не знам как ще се придвижваш ако избереш втория вариант.
Трябва да почна да ги обработвам наште, че каквито са забутани ще се чудят какво да ми подарят 100 часа и накрая ще измислят някакво извинение и ще кажат да излезем, че сама да си избера подарък, което впрочем не е лош вариант... Ще гледам да снимам шала по някое време
Издирва се Свекърва.... diablo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #558 -: април 27, 2017, 09:58:42 »

Панде, да права си за формата. Наистина не е лесна за гримиране. В ютюб има уроци за всякакви форми. Ако някой ден ти дойде огромно желание и не можеш да го преодолееш, може да намериш там каква е техниката за твоите очи.

Моите са hooded downturned и си има определена техника за сенките, а очната линия е много специфична, но кот' тако'а  pardon

Днес напук сьм само с очна линия и ярко червено червило, което ми се комбинира с червения кант на чорапите, които пьк са на бели и сини черти, защото сьм с дьнки и бял пуловер.
Е имам и тониращ крем, пудра и руж, ама те не се броят, защото не би трябвало да се забелязват, а само да подобряват тена на лицето.  Wink

Пак не спи Софето. Заминаването на майка я разстрои дьлготрайно (и си е права) и казано честно на майка сьм й много сьрдита вьтрешно. Та се чувствам изцедена и вече едва тьрпя да стигна до края.

Ама не сьм в лошо настроение де, нормално сьм си. Пия си кафе в библиотеката и има сльнце  danceg

Свекс ?? Притеснително.   huhhuh.gif

ПП. Магазиньт, от който си купих роклята има селекция на 30% Щеше да ми се прьсне сьрцето докато я разгледам, че дадох луди пари и ако беше с 30% сега, щях да сьм много гневна. Слава Богу - не е! По-лошата новина е, че и другата, която сьм си харесала и тя не е  girl_haha Но има още две, които изглежда като да стават и особено едната вече е сьс сьвсем приемлива цена, та може да мина оттам след библиотека.
« Последна редакция: април 27, 2017, 10:01:17 от inaxastra » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: април 27, 2017, 10:06:19 »

Аууу завидях ти чак!!!  good Купувай не му мисли много много...
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #560 -: април 27, 2017, 10:07:20 »

Имам нужда от едни палци... ох, как може всичко да се обърка толкова бързо, дано се размине!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #561 -: април 27, 2017, 10:10:05 »

Фани, имам 20е в сметката, ама  blush  pardon

Другото, за което много мечтая е да почна най-сетне да изкарвам пари. От 6 години не работя и с две деца на една заплата и то не особено висока  star


Бубе, така ли се получи? Гадна работа. Имаш силно стиснати от мен !!! Дано се нареди каквото трябва и както трябва   Friend Clover

На Свекс никой ли й няма телефона, да й звьнне да я провери, дали е ок и всичко е наред ??
Аз не си спомням с моята кьопава памет, но тя нямаше ли пьтуване предвидено?
« Последна редакция: април 27, 2017, 10:12:21 от inaxastra » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: април 27, 2017, 10:18:46 »

Бубе, палци и ти пращам положителна енергия!
Булче, прегръщам те, не че ще ти олекне, но ти съчувствам и желая успех със свикването на мъника.
Инче, щом са ти на душа поне една си купи.
Панди, ти си толкова про в прическите, че и пари може да изкарваш от това.
Абе иа з тияд ни се присетих за свекърва, дано от хубаво да я няма!
Мм днес е има рождвн ден- става на 30 и си представете, че ви черпя виртуално, ама ми е трудно със снимките!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: април 27, 2017, 10:23:41 »

Ина, аз имам нула лв в сметката си. Чакам държавата да благоволи да си свърши работата.

 А вместо рокля, си поръчах  дантелен гащеризон, жълт. smile smile smile


* 62a18bd103a7e5e5b6a4944cc361f075.jpg (35.07 KB, 287x554 - видяно 99 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #564 -: април 27, 2017, 10:32:11 »

Аз мога малко да си позволя да изляза на червено, но утре трябва да пазаруваме за седмицата... А там си отиват повече отколкото ми е червения лимит. Даже сега като се замисля, ще трябва сигурно да платя с чек, за да отложа плащането  sad Писна ми с тия парични недоимьци.

Те и болницата трябва да ми преведат парите за месеца, но се бавят нещо, а и те не са много (колкото за една рокля (и половин обувки) ахахаха)

Рат, честито на мьжьт !!

Не ми се чете и поглеждам все тук, но трябва да се вьрна кьм реалността, че време никакво.

Иначе психоложка смешка:
"Вьв Франция предстои изключително Едипов втори президентски тур: между тази, която уби баща си и този, който се ожени за майка си."  lol lol lol
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #565 -: април 27, 2017, 10:48:09 »

Ина lol lol

За майката четох историята,  за бащата не я знам.
Ти гласува ли?


За Свекърва всички да се успокоят,  сигурно другата седмица ще разказва прекрасни впечатления от избраната дестинация,  така както тя умее smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #566 -: април 27, 2017, 10:52:02 »

Добре, че има един с нормална памет !!!

Не сьм гласувала, не сьм се записвала в листите. Трябва да се подаде молба и пр.

Убийството на бащата е символично  good

ПП. Забелязали ли сте колко е трудно да се мери рокля, когато имаш червило? Вьртиш, сукаш да не я изцапаш и напомняш за оня виц дето един отишьл на лекар и му казал:

"Докторе, като се наведа напред и опиша полукрьг с протегнати рьце, ме боли под льжичката."
Лекарят го попитал подозрително:
"Често ли ви се случва да правите такива движения?"
"А вие знаете ли друг начин човек да си облече пуловера?" отговорил човекьт...
« Последна редакция: април 27, 2017, 11:21:52 от inaxastra » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #567 -: април 27, 2017, 11:04:01 »

lol lol
Днес си "облякла" особено чувство за хумор good

Убийството на бащата е символично  good

Предположих pardon
То и другото не особено реално, но им се възхитих на историята. Явно тези дни съм романтичка tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: април 27, 2017, 11:07:16 »

На не се смейте, сериозна съм lol lol . Като са ми отворени очите, клепачите не се виждат. Затова няма смисъл от сенки Wink

Ина, аз много клипчета гледам, ама то при мен очите странни, ръцете две леви, мани, мани

Рат, ЧРД на ТМ! Да е здрав и да се стяга! На ръце да ви носи Wink

Бубе, стискам палци!

Булче, кураж, майка!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: април 27, 2017, 12:10:54 »

Булче, кураж наистина.. Представям си колко е гадно sad
Бубе, стискам палци, всичко да се развие по най-добрия начин heart

Свекърва, каза че има работа, ама чак пък толкоз  beating

Спи ми се зверски  oversleep И ме мързи, а трябва да пазарувам и готвя след работа  danceg
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines