Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 10:34:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 160777 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: април 25, 2017, 13:15:41 »

И аз зимата окастрих 3 от моите орхидеи, че в продължение на 2 години цъфтяха нон-стоп, честно! Чак всички ми се чудеха.. Е така зимата залиняха и спряха.. Орязах здраво и сега така са се разлистили и са започнали да излиза пъпки  heart heart heart Ще цъфтят скоро.. Иначе имам 2 други цъфнали в момента.. Аз само кактуси и орхидеи мога да гледам..  pardon Боря се с една циклама.. Вече 3 път си купувам/ми подаряват.. До сега е 2:0 за цикламите.. Да видим дали ще вкарам гол и аз с тази  tease
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #511 -: април 25, 2017, 13:37:44 »

До сега е 2:0 за цикламите..

 lol lol lol Аз така измъчих няколко броя бегонии. Пусто обаче не намирам такива, които да са от хубав разсадник. Все са едни напомпани да цъфтят и накрая умират отровени.

Еми, то и сега има някаква промоция за над 300 и за над 500 лв. Сметнах обаче, че при мен ще е по-изгодно с отстъпката, а не в момента. Схемата е много важна LAUGHTER

За дрехите щях да казвам - аз вече намерих решение за излишни дрехи, които иначе отлежават някой ден пак да излязат на мода crazy Някои ги връщам в H&M и си взимам талон за отстъпка, някои - директно в контейнерите на БЧК. Такава чистка направих последните няколко години! Иначе се получава отваряне на гардероба и вътре нищо свясно за обличане. pardon Сега направих сортиране и на детските - една част остават за таралеж, една запазвам от Дребосъчка за спомен, една за подаряване и една за гореспоменатите обекти.
Тони, дай тия чанти тук на търг Wink
Бабите ни с ММ са царици по отношение на покупки. Баба ми купува де що шарения види. Направо ме съсипва! Тя се е оженила млада, тогава нищо не е имало и по магазините. Та сега наваксва с покъщина и най-вече с кич и лъскотии nea Бабата на ММ е друг тип Плюшкин. Навремето е купувала всичко, което е зърнела. Гарсониерата й е задръстена от секции с джунджурии. На всеки празник се вади нещо архаично, което да се подари. ММ се шегува, че има някоя лада или жигула на части под спалнята. Понеже деверът е най-големият внук, всичко най- най- трябва да е за него. Та по празници се чудя да се смея ли, да рева ли от смях. За именния ден му се подариха чаши дуралекс. За Коледа на мен ми подари плато от оловен кристал и уцели 6-ца, защото имам такова и сега са ми комплект. Поне са нещо класическо като шарка. На етървата (пак трябваше да е по- по- най-) - познайте! Чаши на Кока Кола от нам кое си световно lol lol lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: април 25, 2017, 14:31:35 »

Ох, прибрах се.Ние бяхме на път, срещи, приказки и накрая главата ми гръмна. Времето е разкошно, на вън всичко се е разлистило и е една красота!

Аз цветя не мога да гледам, абсурд.Всичко мре.Виж моя мъж ги отглежда, че и прекрасни стават под грижите му.Ама имаме 2 броя котки, ако не го наскубят го изравят цветето и то умира.

Мери, много подаръци браво на вас.Аз лично бих се зарадвала мнооого на билети за театър или хубава книга.Но и портмоне става.Виж аз не съм чак толкова зле с портмонетата ама чанти много обичам и сега имам червена и зелена(Киви благодаря).Зелената е като чорапогащника дето взех и даже днес съм в тая гама, в тон с цъфтежите из страната  blum

Ще видя аз дали искам да взема нещо на Моника на 5-ти май.Чудя се.Може едно Лего или някой хубав пъзел.Тя сега е запалена по самолетите и има Лего сити самолет и само го разглобяваме и сглобяваме.Има малка енциклопедия от тези на Фют за летището, четем я всяка вечер.Та се чудя да и взема ли още един самолет? Не е типичната игра за госпожица, ама я предпочитам пред Елза и Анна, че им научих песните на изуст на тия филмчета с принцеси.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: април 25, 2017, 14:50:34 »

Маги, може да стане РВД, няма да й е зле Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: април 25, 2017, 15:07:09 »

Тони, верно чакаме чантите за търг. Може да ги разменяш срещу книги  във форумната библиотека  smile smile smile

аз подарих една торба мои дрехи, другото което бързо се продаде, замина и то наскоро.
с дрешките на малкия- пазя му единици, другите давам. ако някой си ги е поискал обратно, квото му е дал, съм го върнала вече и такам.

И аз цветя не мога да гледам, а и са ми тежест вкъщи, не харесвам.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: април 25, 2017, 15:15:46 »

Не мога да се откажа от тях, колкото и да не ги харесвам.. Това е Плюшкин  cray
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #516 -: април 25, 2017, 15:36:34 »

Аз сьм Плюшкин по душа и по вьзпитание.

Но понеже мастера имаше терапевтичен и рекнструктивен ефект вьрху мен, някаква нарцисична рана зарасна в душата ми и вече не изпитвам тази дьлбока нужда да стоя вкопчена в старите си вещи и особено дрехи. Сьщо така вече не се чувствам недостойна да бьде добре облечена и да изглеждам добре.

Онзи ден си отварям гардероба и оглеждам...
Рафтьт на Фабио, който вече 3 месеца не живее тук и моят рафт, на който имаше по-малко неща от неговите.

Сега много на мода вьрви някакво капсулирано чудо (да си организираш гардероба на капсулен принцип)
https://www.youtube.com/watch?v=AP9EiAFe7Pw

И ти говорят за 33 бройки дрехи, които да вьртиш. Това било скромно като бройка.

Аз не сьм убедена, че имам 33 неща. А тези, които имам (с изключение на две рокли за кьрмене) са на 10-15 години и повечето от толкова време са у мен, иначе са втора употреба, което значи, че друг ги е носил, преценил е, че вече не стават и ми ги е дал, а аз ги нося оттогава  pardon

Всичко хвьрлих.

По-точно не хвьрлих, а за огромен мой кьсмет, точно сега, когато се пренасяме и бях напьлнила торбите за махане, в любимия ми магазин има сьбиране на дрехи - за всяка чанта с 3 неща ти дават купон за 5е покупки при тях. Чудничко ми дойде !!!  yahoo

От една година вече се гримирам и имам пьлен набор от всичко нужно, и то с достойно качество. Сега е ред на дрехите.
Децата вече ги имам, скоро и дипломата се надявам да получа и сьм Новата АЗ  Bravo danceg

ПП. Откакто се гримирам, когато спра някой на улицата да го питам "Кьде се намира..." не ме гледа с подозрение, сякаш ще му прося пари.
ППП. А винаги сьм си мислела, че е заради акцента. То не било, просто сьм си изглеждала като циганка хахахаха
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: април 25, 2017, 15:40:40 »

ММ е близък с родителите си, но брат му, например е по-близък. ММ от 8 клас живее в друг град и малко се е откъсна от родния си. С баща му си говорят често, техни си работи за коли и мачове. Майка му звъни всеки ден почти, разговрът от страната на мм е следния:
-Ало
-Да
-Да
-Не
-Да, добре сме, айде чао
-Не
-Да, бе
-Оф, айде чао
-да, чао
-чао!

Карах го да не се държи чак така, че един ден Бамбук ще почне да го имитира и ще се държи така с мен. Но се сетих за бившия ми, които си е близък с майка му, много и разказва какво прави, а баща му е голям темерут.

Ина, и аз не ги хвърлям, а ги нося в НМ smile дават 15% отстъпка smile много добре се чувствам след това smile

Аз взех да слагам малко грим, че нещо се чувстам стара и погрозняла. Но мисля, че съм си същата, просто през бременността бях по-хубава и си завиших очакванията.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #518 -: април 25, 2017, 15:49:21 »

Аз сьвсем реално сьм си (за)стара(яваща) и погрозняла, но след определена вьзраст това е бьдещето.

В денят, в който ще мога (практически и ментално) да правя спорт, да се храня добре, да спя и да си правя масажи, сьс сигурност ще изглеждам по-добре.

Сега като го написах и ми се стори някак, че този ден се казва "никога", но пьк и никога не се знае.

Абе това да ми е проблемьт !
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #519 -: април 25, 2017, 15:52:16 »

Привет от мен днес, добрах се  yahoo

"Кралицата-майка" е в мил смисъл, думата свекърва в българския език е натоварена с голям негативизъм и гледам да я избягвам  Girl_hide А е кралица, защото синковецът е принц неземен  heart Пък и е свикнала да я обгрижват (най-вече като внимание) от всички страни.

За подаръците не знам какво да кажа  Girl_hide Аз не съм такъв вещоман, но напоследък все вещи подарявам. На моята майка и подарявам лични емоции, но тя си е мечтател по душа.

Много странно, но тази година на моя рожден ден (първи като официална снаха) тя ме забрави и не ми подари нищо cray Аз си замълчах и на никой нищо не казах, моите родители пък са над тези неща и те не подаряват нищо на ММ, та танто за танто го броях.

ММ и "мама му" lol се чуват на ден по няколко пъти, откакто почина баща му. Аз нямам проблем с това (за сега), наблюдавам от страни и ако стане неприемливо, ще си индикирам. С "моята мама" lol се чувам веднъж седмично, обикновено тя ме търси и ми се кара, че аз не се сещам  blush С баща ми може да се чуя веднъж месечно, а може и на виждане на един-два месеца  blush От 14 годишна не живея с тях и някак си нямам навик да ги търся blush Но ги обичам страшно много  heart Най-вече като са на 150 км. lol lol lol

Да се върна и малко на подаръка за свеки, аз исках копринен халат, синковецът беше твърдо против. Останах леко изненадана от реакцията му. Той се притесни от идеята да подари на майка си нещо, което се води в графата "бельо" lol И си помислих колко освободено сме възпитавани вкъщи, баща ми ни е подарявал на мен и сестра ми, когато е бил навън и е купувал нещо хубаво. Ще ми се да му налея малко акъл, ама нали съм на принципа "free will" (свободна воля), та да си живее така...

5 нови отговора  shok Като пиша и работя така е, ще дописвам...
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: април 25, 2017, 16:03:51 »

Привет и от мен smile
Крада си малко спокойствие да ви изчета, докато Мамин спи Wink
Навън действително е супер, дано да се задържи така времето и за почивни те дни.

Мери ми, може да гравирате портфейла. Вече на много места се предлага тази услуга.

ММ уж си е близък с техните като цяло. С майка си се чуват 1-2 пъти в седмицата и водят нормални разговори. Странното е, че ако той не й се обади 1 или 2 седмицаи(има работа, пътува или нещо подобно), тя не му звъни. Обажда се на мен да ме пита какво става, защо той не й се обажда. Това ми се струва доста странно  pleasantry След като говори с мен, веднага му се обажда да изкоментира какво съм казала, какво правя и т.н.
Иначе за подаръците Свеки не се свени, с повод и без повод си поръчва разни неща - крем, парфюм или каквото й е нужно  pleasantry

И аз имам нужда от разчистване на гардероба. Имам основно дрехи от предишното ми Аз т.е. преди за забременея и сега нищо не ми става от гардероба на онази девойка. Някак вътрешно не съм готова да се разделя с него, а и все се надявам да влезна във форма и да си нося част от дрехите (някои от тях са много добри находки, много качествени, класически/универсални и не заслужават да бъдат изхвърлени  badgirl)
« Последна редакция: април 25, 2017, 16:09:57 от ma6ka_ » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #521 -: април 25, 2017, 16:46:35 »

Машее не се разделяй с тия дрешки! Аз си бях наумила че пак ще ги нося и постигнах, имах едни дънки дето до коляната ми влизаха само, и след 2 месеца диета и спорт си ги обух като стой та гледай smile

Аз понякога се замислям че съм много зависима от това как изглеждам... направо ако не съм с изправена коса, грим и с дрехи в които се чувствам красива не се чувствам удобно. Лошото е че нямам време да пазарувам, хубавото е че имам какво да харча... Иначе и аз пускам всичко в H&M smile

Webit-a беше много яко, наснимахме се, пуснахме томболи, плаяскахме ръчики на вожда. Речта на Плевнелиев беше много добра, страхотно разчупи публиката си като каза: I am now a free man, and I can finally speak in English  Bravo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: април 25, 2017, 16:51:26 »

Аз уж съм същите килограми и форма, но имам панталони и блузи, които не мога за закопчея, а други ми стават идеално. Със сутиените положението е смешно lol lol lol
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #523 -: април 25, 2017, 16:53:40 »

Аз понякога се замислям че съм много зависима от това как изглеждам... направо ако не съм с изправена коса, грим и с дрехи в които се чувствам красива не се чувствам удобно.

И аз това си мислех, че човек като свикне така, после му е трудно да се покаже пред хора инак, но се насилвам да се чувствам добре и без грим и ако някоя сутрин (ведньж в месеца) не мога да се гримирам не го изживявам като катастрофа. В крайна сметка така сьм естествена и това показва на другите, че няма нужда да сме винаги на 6, защото сме хора и може да сме изморени, и понякога не изглеждаме добре.

Не искам да поддьржам илюзията, че всички винаги са идеално направени, това задьлжава.

H&M не пазарувам.

Но пьк имам нова рокля и сьм хубава  girl_haha  heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #524 -: април 25, 2017, 16:59:02 »

Аз уж съм същите килограми и форма, но имам панталони и блузи, които не мога за закопчея, а други ми стават идеално. Със сутиените положението е смешно lol lol lol

като спреш да кърмиш балкона ще се прибере smile

Ина така е, не знам що го правя, тъпо е, щото понякога искам да не ми пука и да съм без грим, без прическа, ама на работа такава не съм влизала от 7г ( тук работя 9г)
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines