Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 21:10:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 160192 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: април 24, 2017, 12:58:43 »

Мери ми, писала съм ти лично съобщение.
Инак благодаря и за препоръката за трите ябълки !
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: април 24, 2017, 13:27:29 »

Голям бум беше покрай тая книга.. Следя на Гринуич центъра топ купуваните книги, тя е първата, на която аз попадам и тотално се разминава с очакванията.. Бавно и мудно действие.. Направо клонеше към бездействие. Пълно противоположност на експанзивната ми личност smile Аз после прочетох и коментарите, които са на двата полюса.. Просто, както за всеки влак си има пътници, така и за тази книга си има не малко читатели, които я намират за разкошна и ги кара да преосмислят доста неща, както при теб  pardon
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #482 -: април 24, 2017, 14:04:49 »

А може ли да направя малко brain-storming  Girl_hide Дайте ни идеи за подарък на свеки blush Подарявали сме и парфюми, козметика, техника (лаптоп и телефон)... Хем ми се иска да не се повтаряме, хем нищо ново не ми идва на ум. Не мога да й подаря нищо арт, тя не харесва такъв тип неща. За книга не смея (жената е работила библиотекар в годините на соца и малко след това). Не смея сушилня  funnytooth
Вие на какво бихте се зарадвали като подарък, какво харесвате, може да си открадна нещо  girl_wink

Тони, точно това имах предвид като смисъл, но с други думи. Всяка книга се чете с различни очи и може да има хиляди интерпретации. А бавното действие е с цел изграждане на пълна представа за героите  Girl_hide
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #483 -: април 24, 2017, 14:21:23 »

Подарете й ваучер за спа/процедура каквато харесва. Поне на мен много ми харесва да ми подаряват такива неща blum

Момичета, я ми кажете, някой поръчвал ли е от Емаг ( смях в залата, сигурно всички, ама да питам)? Искам да поръчам нещо о да го платя с кредитна карта и направо да го доставят. Коректни ли са и за колко време стигат нещата?

Извинете, че така телеграфно, ама главата ми е пълна боза, малко ми спи blush
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: април 24, 2017, 14:27:35 »

Емаг са най -коректната фирма, която ми е доставяла.никакви оплаквания. Бързи, точни и акуратни. Десет пъти поне съм поръчалвала.   С всички други съм имала проблеми -зора, технополис,  фешъндейс,  кимекс
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: април 24, 2017, 15:12:42 »

А може ли да направя малко brain-storming  Girl_hide Дайте ни идеи за подарък на свеки blush Подарявали сме и парфюми, козметика, техника (лаптоп и телефон)... Хем ми се иска да не се повтаряме, хем нищо ново не ми идва на ум. Не мога да й подаря нищо арт, тя не харесва такъв тип неща. За книга не смея (жената е работила библиотекар в годините на соца и малко след това). Не смея сушилня  funnytooth

Свещ?
Бижута
Торта специална
платнена подвързия за книга ( това се води май арт  pleasantry  , уви )
Билети за театър?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #486 -: април 24, 2017, 16:16:31 »

Билети за театьр е много як подарьк  good
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #487 -: април 24, 2017, 16:45:50 »

Емаг са най -коректната фирма, която ми е доставяла.никакви оплаквания. Бързи, точни и акуратни. Десет пъти поне съм поръчалвала.   С всички други съм имала проблеми -зора, технополис,  фешъндейс,  кимекс

 Благодаря, Руми! Значи да поръчам смело! Искам да поръчам нещо за майка ми и да го платя и тя само да си го получи вкъщи. За колко време пристигат поръчките, 2-3 дни за страната предполагам?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #488 -: април 24, 2017, 16:57:29 »

Благодаря, Руми! Значи да поръчам смело! Искам да поръчам нещо за майка ми и да го платя и тя само да си го получи вкъщи. За колко време пристигат поръчките, 2-3 дни за страната предполагам?

зависи от кой доставчик им е , но обикновенно още на следващия ден пристигат
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: април 24, 2017, 17:12:28 »

Здрасти!  И аз не съм имала проблеми с е-маг,  поръчвала съм над 20 пъти сигурно.  Ама защо не ги прправиш с наложен платеж?  Аз не плащам нищо п
 предварително. За книги искам да прочета книгата за златните момичета. Мисля, че се казва "Златните осем" Мисля че това ще ми е първата книга на Бг земя. Точно месец и 2 дни. Днес се скъсах от работа. 6-7 часа и сега не ми се приказва.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #490 -: април 24, 2017, 17:32:57 »

Не искам с наложен платеж, защото искам аз да го платя, а не майка ми, за да не я притеснявам финансово. Благодаря за отговорите!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #491 -: април 24, 2017, 17:42:46 »

Привет  Sunshine

В събота имах Ленски съботник в офиса и ми се получи дълга работна седмица. В неделя го отдадох на мързел и ПМС cray

Ние ще очакваме високо посещение от кралицата-майка в сряда lol Свеки има рожден ден в четвъртък и ще дойде на гости, за да си го празнува с нас smile Запланували сме й театър и ресторант, с ММ ще си вземем отпуск, за да може да сме с нея повече време и да се чувства специално жената heart След като прочетох "Три ябълки паднаха от небето" много си преосмислих поведението към всички роднини по кръв и закон Girl_hide

Еми, не знам за кой търсиш книги, но тази е много заземяваща и връщаща към истински ценните неща в живота.

Хубав ден на всички и повече усмивки  butterfly Love girl
Аз уж писах, ама пак спря интернетът и се затри. Има си билет за театър, има си и почерпка. Аз бих се зарадвала на орхидея или друго цвете в саксия, достатъчно е. Ако искате да и купувате нещо, може и да е без повод. Нека тя сама си избере каквото и когато, вслушвайте се в думите и и ще разберете от какво има нужда и дали може да си го позволи и после като обслужване. Не обичам СПА Wink
Много съм доволна от Емаг, коректни са и лесно се работи с тях good Плащам винаги с карта.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #492 -: април 24, 2017, 17:55:18 »

Аз бих се зарадвала на орхидея или друго цвете в саксия, достатъчно е.

Ако имаше как, бих ти пратила моята дето цьфтя миналото лято.
За пренасянето ще трябва да махна цветята, а особено едното ми е с много висока сантиментална стойност  sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: април 24, 2017, 19:14:43 »

Аз уж писах, ама пак спря интернетът и се затри. Има си билет за театър, има си и почерпка. Аз бих се зарадвала на орхидея или друго цвете в саксия, достатъчно е. Ако искате да и купувате нещо, може и да е без повод. Нека тя сама си избере каквото и когато, вслушвайте се в думите и и ще разберете от какво има нужда и дали може да си го позволи и после като обслужване. Не обичам СПА Wink
Много съм доволна от Емаг, коректни са и лесно се работи с тях good Плащам винаги с карта.

значи се присъединявам, че сте направили достатъчно и остава едно цвете . smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #494 -: април 24, 2017, 22:17:17 »

Е аз не започнах ли с кралицата-майка lol Театър, ресторант и букет са по подразбиране lol Бонус еднодневна ексурзия и тадам... измислихме кожен портфейл. Имам два дни да намеря нещо хубаво и качествено girl_impossible Много харесвам такива с щампа инициали на притежателя, но уви нямам време да издирвам кожар  pardon
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines