Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 07:09:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 160757 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: април 20, 2017, 15:35:30 »

Магнолия  heart
Знаех си! Ще взема да пусна тото - представяте ли си може да съм втора леля Гошка, дето спечели джакпота във Испания.....
« Последна редакция: април 20, 2017, 15:37:34 от fanimira » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: април 20, 2017, 15:37:17 »

Знаех си! Ще взема да пусна тото - представяте ли си може да съм втора леля Гошка, дето спечели джакпота във Испания.....

Недей, Гошка май изчезна безследно след това  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: април 20, 2017, 15:38:22 »

Недей, Гошка май изчезна безследно след това  pardon
Глупости! Виж какво четох за нея вчера:
https://www.novini.bg/news/418754-%d0%bb%d0%b5%d0%bb%d1%8f-%d0%b3%d0%be%d1%88%d0%ba%d0%b0-%d1%81%d0%b8-%d0%ba%d1%83%d0%bf%d0%b8-%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%be%d0%bc%d0%bd%d0%b0-%d0%ba%d1%8a%d1%89%d0%b0-%d0%b2-%d0%bc%d0%b0%d0%b4%d1%80%d0%b8%d0%b4.html
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: април 20, 2017, 16:04:56 »


разрешаваме ти значи, ама да не ни забравиш кат удариш милионите diablo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #439 -: април 20, 2017, 17:05:53 »

То където млечен бар, там и кафе, ама Тбилиси е наистина изненада Wink

Това нищо не е, аз колко хотели по моретата имам Wink

Иначе абсолютна тъпотия... едни хора, които не разбират навиците на едни други хора, се бият в гърдите как те са най-прави на света. Не харесвам агресия и показност. В отговор на такива вегани пък се поливат в кръв и се обличат със сурови пържоли. И двата вида са ми за консултация с психиатър...

За десерт ви пращам една карикатурка за друга групичка с крайни мнения smile


* IMG_4711.JPG (63.64 KB, 360x459 - видяно 95 пъти.)
« Последна редакция: април 20, 2017, 17:37:15 от Kiwi » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: април 20, 2017, 17:33:06 »

Киви,като каза за психиатър се присетих, че Тъкмо гледах снимки на една дет не се обезкосмявала, че да бъдела естествена, е краката й направо изглеждаха ужасно, отщя ми се да ям, пия и правя секс за месец напред bad bad bad bad huhhuh.gif blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: април 20, 2017, 17:48:20 »

Много сте писали. Беше ми интересно да ви прочета. Не запомних всичко, защото и аз съм "спряла" малко.
География ми беше любим предмет. Обожавах да учим за различните страни, бит, култура и всякакви любопитни факти. Изпитът за кандидатстване в Уни ми беше география и направо сдъвках тия тестове. Не се явявах на редовен, защото още на предварителния влязох.
Като по-малка ми беше мечта да имам или поне да работя в туристическа агенция. Е, да ама в това хляб сега няма. Останах си с мечтите.
Обожавам всякакви енциклопедии, речници, абе всичко що е книга. Като малка чаках с нетърпение да ни дадат списъците с литература за прочит през лятото. Мечтая си за голяма библиотека, но напоследък покрай моята хала нямам време за почти нищо. Вниманието ми е изцяло погълнато от  него.
В този ред на мисли, как мислите, има ли нещо вярно в това, че ако детето е кротко като бебе, после няма да е така и обратното? Свекърва???

Сетих се, че нашата племеница имаше такава или подобна игра, която и на нас ни се стори неподходяща. Имаше въпроси, които на нас ни бяха трудни, да не говорим за дете на нейните години.

Фани, ти, каквато си късметлийка, пускай!

Тук днес се смениха няколко сезона. Валя дъжд, после сняг на парцали, след това пече слънце. Ние излязохме за малко, че иначе издивяхме вкъщи.  tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #442 -: април 20, 2017, 21:09:11 »

В този ред на мисли, как мислите, има ли нещо вярно в това, че ако детето е кротко като бебе, после няма да е така и обратното? Свекърва???

Абсолютно не вярвам в това, макар че сигурно веднага ще има кой да ме обори с примери на сьседското дете или сина на пьрвата братовчедка.

Кротко или не се определя от темперамента, а темпераментьт е вроден и не се променя коренно с вьзрастта.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: април 20, 2017, 21:23:11 »

Да, и аз съм против и не вярвам в такива обобщения,  ако  и да има примери в тяхна подкрепа.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #444 -: април 21, 2017, 08:16:47 »

Добро утро!

Днес отнех функциите на Мари и ходих по бебешките теми да раздавам акъл lol lol lol
Миме, аз хич не обичам такива генерализации, разделения по пол и тн. Това е същото заключение като "щом си имала тежка бременност, ще имаш леко раждане". Да бе да! nea Гаранционни карти в родилното не раздават! Що се отнася до моето дете беше кротко бебе - ящно, спящо. Какво повече да искаш като за този период?
Вчера беше толкова студено тук, че хич не ми се излизаше. Е, преди градината направих една врътка на квартала, че и мен ме хванаха карастанчовите. tease Направих 1/2 успешен Лидл. Доволна съм - с тумбака се събрахме в къси гащи S lol Днес ще се забавлявам пак вкъщи. Довечера чакаме гости, но ще сме лесни - скара, зеленчукови шишчета, салати...
Преди две седмици бях седнала на компютъра и беше като болен охлюв. Вчера ме изненада с бързина, та отсега нататък ще ви досаждам повече. Явно си е оправил всичките ъпдейти вече.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #445 -: април 21, 2017, 08:17:48 »

Те тези приказки са повече за успокоение на майките, защото кротки деца май рядко се случват. С възрастта няма как да не се променят, започват да спят непробудно по- дълго време /особено като тръгнат на училище, не препускат като луди, кротват се малко физически и ни се струва, че не са това, което са били. Приближават се до тези, по рождение не толкова нетърпеливи. Wink Кротките пък се изравняват с приказки и дела с "бесните" и родителите си мислят, че децата им са се променили и са станали лоши. Реално и в двете категории само са пораснали и човешките им характери са станали видими за по- възрастните. Драстични разлики може да се очакват ако бебето е имало медицински причини да плаче повече или се е случило обратното - чести боледувания в градинска възраст са  изнервили сравнително спокойно дете.
В компанията на големя някак се случиха да са от "един сой дренки", ама при малкия имах пример на братовчедче с 9 дни разлика. Моят ревеше, онова - кротуваше. Все още са близки приятели, имат сходни интереси и лъвски характери, спят по 18 часа без да ходят до тоалетна Wink много са усмихнати и никой не би и предположил какво чудо е бил моят и какво ангелче пък беше братовчедът.
Хайде, стига съм философствала, работа ме чака Wink приятен и ползотворен ден! good
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #446 -: април 21, 2017, 08:40:33 »

Добро утро!

Али, днес ме радваш с реплики smile Винаги мога да науча някоя колоритна фраза от теб. Наздраве с млечен шейк за болния охлЬОв  Bravo И преди да сте се оцъклили с какво ви черпя... споделям рецептата. Ленено семе, лъжица сусамов тахан, банан, мляко и какао по желание smile И таз хубавинЯ като мине през блендер е чудесен източник на фибри, омега киселини, калций и засищане.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: април 21, 2017, 08:41:37 »

Да и аз да се присъединя към другите, всичко е темперамент и характер. Няма такова нещо като промяна в детето, а порастване, заместване на функции, изравняване и мислене.Сестра ми винаги е била дива за 100 и сега е такава, няма значение, че има семейство и две деца, просто лудостта и има друго изражение  blum Аз съм послушна, оправям всичко, чета, търся, занимавам се сама, от дете до ден днешен.Ми не е ОК това.Лесно манипулируема съм, но поне го открих на време и сега се стремя да се оправям и с тоя си минус. Не те успокоихме, но това е живота.

Ние снощи имахме гости.Сестра ми с дечурлигата и един братовчед с жена си и тяхното хлапе.В къщи беше лудница, буквално.Крещяха, тичаха, падаха, ставаха, биха се, реваха!Всичко това се сменяше през 5 минути.Съседите под нас стоически издържаха и не казаха и гък smile Ще има направя торта за благодарност!

хубав и усмихнат ден, аз чакам събота да се наспя!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: април 21, 2017, 09:13:31 »

Добро утро! smile

 Киви, това ленено семе не пресяда ли? Аз си правя банан, тахан, мед, мляко(прясно и кисело, микс) и става разкошно, но тоя лен  nea
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #449 -: април 21, 2017, 09:31:50 »

Бутру!

Ааа това с децата хич не го вярвам : аз съм с тежка бременност, спокойно бебе и ей го сега е голяма хала, не се спира...

Аз днес пак си закусих стандартното : Ов. ядки, ленено семе , к.мляко, мед и ягоди, купшеко от Вегото в офиса smile
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines