Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 21:02:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 160191 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #225 -: април 11, 2017, 08:36:49 »

Добро утро!
Има слънце и на нашата улица! Дребното е изкъпано от-до и въпреки това няма пъпки yahoo Обривът е бил от нещо неясно. Следобед сме при педи все пак. Карантината продължава в тяхната група. Още малко ще постискаме зъби.
Днес ще ни монтират климатиците и за целта ще бягаме по женски по магазините. Дано има успешен улов! Утре ще имаме пак майстори и ще трябва да сготвя нещо. Никакви идеи нямам! Надявам се вуйчото на ММ донесе и роклята, която си харесах. Мерак ми е да я меря било то и с корем.
Хахаха, Никол, тук понякога и по-стари съфорумки трудно хващат края.
Фани, мила, нищо ново - всяка си е със собствени бръмбари в главата.
Миме, никакви суеверия не съм спазвала. Аз толкова да обичам да боядисам яйца heart Това е една от любимите ми традиции!

Усмихнат ден на всички!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #226 -: април 11, 2017, 08:50:52 »

Добро утрооо... Великденския дух е завладял темата и душите ви.  heart Яйца, козунаци....и козунаци на топчета. Аз като малка мекия хляб така ядях хахахха

Аз понеже хич не съм мокаетна и на фризьор не ходя, нито се боядисвам....от няколко години вече, имам 2-3 бели косъма, които чат-пат забелязвам, ама не скубя от страх, заради онова поверие, че ако отскубнеш един, на това място ще излязат три нови хахахха

Купих си рокля за сватбата на приятелката, на която бяхме на моминско парти. На Митко сайта започна добре да ми идва, станах редовен клиент. https://badu.bg/%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%8F-%D1%81-%D0%BF%D0%B0%D0%B9%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0-p-16162.html

Харесах червенката, ама сестра ми каза, че розовото било на мода сега...та вече е вкъщи розовата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: април 11, 2017, 08:56:51 »

кой е митко, аз съм изпуснала blum ?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #228 -: април 11, 2017, 09:01:33 »

кой е митко, аз съм изпуснала blum ?

Нищо не си изпуснала. Митко е оня от който чакам пръстена вече 10 години хахахаххахахаха
Изразих се неправилно - работи "в" сайта.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: април 11, 2017, 09:07:05 »

Нищо не си изпуснала. Митко е оня от който чакам пръстена вече 10 години хахахаххахахаха
Изразих се неправилно - работи "в" сайта.
ааа, аз имена не помня. Инак помня какво си разказвала хаха.
реших че някой колега.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #230 -: април 11, 2017, 09:10:10 »

Добро утро!

 Али, много се радвам, че се развиват добре нещата, дано ви подмине за момента, а иначе че в детска възраст е по-добре да се кара е ясно. Аз се чудя дали е възможно да съм минала някоя шарка в много лека форма. По едно време имах и разни обриви, които лекари твърдяха, че са алергии, но така и не установиха от какво. Снощи като говорихме за шарки с ММ, той каза : " Еми купил съм ти Плейстейшън, като забременееш ще седиш в къщи и ще цъкаш да не се заразиш "  funnytooth мъжка му логика.

 Ох, и аз трябва да ходя на лов за пролетни обувки, защото всички ми бяха за изхвърляне и ги метнах. Сега се шматкам с кецовете от сватбата, ама те не отиват на всичко, пък и са много светли и се мърсят. Чудя се дали 10-левовата инвестиция за тях ще издържи на пране в пералня, но не съм убедена. Обувки ще си търся в Пловдив обаче- 4-та година пазаруването в София не ме влече и нищо не ми харесва. Макар че мисля че от миналата пролет не съм стигнала дори до центъра на Пловдив и не знам и там какво има вече.
 Миме, чудесно те разбирам за отвикването, ако не се скараме в първия половин час с майка ми, то ще е в последния преди да си тръгнем. Най-добре си е всеки вкъщи, много сме си мили така. Въпреки че съм живяла доста време с 2 поколения възрастни не мога да си представя да си го причиня. Аз например в последно време много се дразня на свекърва ми, която непрекъснато намеква за бременност, дори последния път каза, че й изглеждам като да съм бременна. Първо дори да съм бременна аз ще избера дали и кога да кажа и второ чувства се като пресиране, което е ненужен стрес, ако опитваме (което е лично наша работа дали го правим или не). Представям си ако живеехме заедно до сега да не са ми издържали нервите. Майка ми веднъж повдигна въпроса и казах, че ако има нещо, което трябва да знае,ще го разбере, ама ММ нещо не успява да скастри тяхното семейство. Знам, че не го правят нарочно, но пък и да вземат да се замислят дали е нужно.
 Иначе много се радвам, че се затопли и ми е едно леко на душата. Желая ви и на вас лек и цветен ден  heart
4 отговора..еми ще дочитам, няма да трия Wink
 
« Последна редакция: април 11, 2017, 09:11:46 от addicted_to_u » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: април 11, 2017, 09:22:59 »

Добро утро и от мен smile

Да ви е щастлив вторникът smile

Трябва да се стиковам и да опаковам подаръка на дръвчето ми, ама ме задуха един друг топъл вятър.. Не знам дали ще е днес.  girl_impossible

Рони, обувки и аз бих взела от Пловдив... Аз нови не съм си купувала, само маратонки.. Дори и на работа друго освен двата ми чифта маратонки не съм носила, откакто е свежо и пролетно времето  Girl_hide

Николче, искам и аз да хапна от тия твои козунаци.. Спретни ръкави и направи пак! Ще те поканя на обяд в Силитра при свекървето ми  blum blum
Наде, роклята е готина, ще ти отива.. Представям си те в жълти цветове, но сигурно и червеното ти отива   heart

Миме
, не разбирам притесненията ти да си сама у вас.. Но, ако и така положението е изнервящо.. Прибери се у вас и майка ти да дойде с теб  pardon

Али
, много се радвам, че всичко се размина добре. Знаех, че всичко ще е наред  give_rose
Целувки и положителни емоции от мен smile
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: април 11, 2017, 10:04:01 »

Привет о т мен.Днес тук е слънчево и безветрено.Наде,роклята ти е много хубава.Обувки си купувам от Весика,имам широки крака с кокалчета и е истински кошмар да си купувам обувки.Техните модели ми пасват.addictet нищо ново под слънцето в този филм съм 15 години ние живеем заедно има си плюсове,но ми идват златни.
Много обичам да боядисвам яйца.Козунаците мама ще ги омеси и аз ще си отида да си хапна.Днес ММ има Р.Д. отивам да му взема подаръка .Дано му хареса.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: април 11, 2017, 10:57:12 »

Здравейте smile

Аз съм ок, ама мм извикал мама, да от следобед ще си лежа lol lol
За първи път ще отслабна по Великден и то толкова, че май ще видя 5тица в началаото на кантара, голям кеф  girl_wink girl_wink
Ама ще се запася със шоколадови зайци за след това


Надя, много ще си яка с тази рокля Wink

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #234 -: април 11, 2017, 11:20:48 »

Разходихме се! То си е предизвикателство (хахаха телефонът го е поправил на предимство) с дете пълно с енергия. Гледала по магазините, разбирайте, че пипна всичко...
Панде, забравих да ти кажа - малко зъболекари са склонни да вадят мъдрец. Късмет, че си попаднала на такъв, който не се надценява! По-добре да е при хирург, макар изживяването да не е приятно.
Наде , много е кукленска heart Ако ми отиваше толкова силно розово, и аз бих взела този цвят.
Рони, може да се провери тази работа с изследване при вирусолог. Показва дали имаш антитела. Наистина има деца, които са минали с две -три пъпки.
А защо не кажеш на свекърите точно това, което си казала и на майка ти? Има интелигентен начин да парираш подобни подмятания.
И аз имам нужда от обувки. Не съм обикаляла по центъра от миналото лято за кумските. Само дебна онлайн един сайт.
Тези дни гледам Дребосъчка в нашите. Е, не е вкъщи! Пък ако трябва да сме под един покрив, ще е предизвикателство. Мъж в командировка не е лесно, ама ако трябва да се натоварвавам допълнително - мерси!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: април 11, 2017, 12:46:39 »

Привет и от мен.

Значи опитвала съм какви ли не бой.При фризьор и без фризьор, все тая.Предполагам, че хормоните ми яко са се разбутали и това дава отражение.Като бях бременна ми ловеше най-добре.И държеше много време.То аз и тогава какво коса имах, ехееее.

Аз не съм спазвала никакви поверия като бях бременна.не виждам смисъл в повечето от тях.

Ние обиколихме с Моника града, сега съм като пребита.Тя е уж добре, ама уж.

Иначе вчера направих една доза козунаци, станаха много вкусни и съм доволна!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: април 11, 2017, 16:56:34 »

Привет и от мен smile

Честит празник на всички (със закъснение  give_rose)

Свеки, и на теб Честит Рожден ден! (Толкова съм заспала, че съм пропуснах ФБ)

Нямам търпение за дойде четвъртък - преди Коледа и Великден ми е толкова напрегнато и натоварено, всички бързат, всичко е за вчера и много се изнервям. Утре последно поемам някакви неща за работа и в четвъртък само боядисване на яйца и събиране на багаж  blush

Значи Маги, скоро пак да си бременна, за да нямаш проблеми с боята Wink


И аз искам да си изсветля косата - омбре, балеаж или каквото фризьорката реши. Дано скоро намеря време, че съм и за подстригване. Вече 6 месеца не съм ходила и направо ме е срам да й се обадя  blush По едно време се чудех дали не мога да отида с количката през седмицата, че събота 100 неща имаме за правене  pleasantry

Лоли, завидях ти за миризмата на козунак. На мен в петък ще ми замирише на липа и козунак  yahoo
« Последна редакция: април 11, 2017, 16:58:13 от ma6ka_ » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: април 11, 2017, 18:01:13 »

Ние днес минахме на консултация, после се разходихме с майка ми и накрая завършихме в парка.
И преди съм казвала, че в тоя парк няма къде да се усамотиш със спящо бебе. След 16ч, когато започнат да се прибират децата от детската градина, настава пълна анархия. До парка има училище, от което постоянно хвърчат някакви топки, а до училището има детска градина, в която се събират групички тийнове, който викат на умряло. Чудя се кое ли е по-малкото зло. Засега сме в градината, поне малко да поспи малкия.

Вероника, стрес си е постоянно някой да ти натяква такива неща. В случая ТМ трябва да им даде да се разберат, а не да те подпитват. Много е неприятно.

Тони, няма драма да съм сама вкъщи, просто ме е страх и ще съм неспокойна. Все тая дали майка ми ще дойде в нас или аз ще отида в тях. При тях ми е по-удобно излизането и  за достигането до различни точки.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: април 11, 2017, 18:23:02 »

Рони, казах ли ти Кари има куче играчка - Вероника. Ходи навсякъде с нея. Говорои си с нея, спи с нея... Направо сме във филма отвсякъде  pleasantry
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #239 -: април 11, 2017, 18:33:23 »

След 16ч, когато започнат да се прибират децата от детската градина, настава пълна анархия. До парка има училище, от което постоянно хвърчат някакви топки, а до училището има детска градина, в която се събират групички тийнове, който викат на умряло. Чудя се кое ли е по-малкото зло. Засега сме в градината, поне малко да поспи малкия.

Мимеееееее...свиквай! kiss2 Твоето мишле скоро ще бъде едно от тези, правещи анархията.  heart
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines