Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 14:49:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 160801 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 09, 2017, 22:24:52 »

Свекърва, честит рожден ден и тук!Бъди здрава, много щастлива, уважавана и обичана.
Честит празник и на ТМ!

Честито и на именниците!

Мари, страхотна торта! Изглежда многоо вкусно!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #181 -: април 09, 2017, 22:26:46 »

Свеки, честит рожден ден!!! Бъди здрава още много дълги години. Ще дочакаш внуци, само си стой мирно. Бъди себе си - много си яка!!! Семеен уют и споделеност ти желая (тук и Лазареее...Лазарееее...го включвам, да ти е жив и здрав и той).

Аз сефте се включвам в априлската. Чак 9-ти стана. Бях пак на обучение началото на месеца в Банкя. Беше сууууууупер интересно и полезно - пряко свързано с работата, която върша в училище. Самото общуване с колеги ми даде самочувствие, че не съм сама и всеки изпитва като моите или подобни емоции. Най-много ми стана приятно по време на дискусиите, когато някой колега сподели за нещо, което му е хрумнало на него и прави с децата, подход, техника, метод...иновативен....и аз съм го правила. И на мен ми е хрумнало!!!

Прибрах се от обучението, на другия ден на работа и в петък имахме Великденски базар с благотворителна цел за дете, с което работех и аз - има нужда от операция. Сега й предстои абитуриентски бал.

И снощи бях на моминско парти. Извън града, в къща за гости, сами. Страхотно си прекарахме. Имаше изненада от булката мъфини  с различни украси. Тя каза всеки да си избере. Единствено на мен поднесе с пожелание да съм следващата мъфинчето с булчинска рокля.
Ще разкажа повече, като се сетя в коя тема се разказваше за момиснки партита. Беше иновативно и много сполучливо.

В момента съм заредена с много и все позитивни емоции. Либето вкъщи след толкова дни, в които спи сам, е толкова романтичен и миличък.  heart А аз съм ваканция и мога само да си почивам и да си мисля за хубавите ми преживявания.


П.П. На моминското парти се скъсах да пея. Фалшиво, ама с чувство хахахахахахахахаахахх
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #182 -: април 10, 2017, 07:22:30 »

Още един път благодарности за пожеланията! give_rose Жалко, че днес е вече 10- ти и миенето на прозорци няма да ми се размине....
Успешен ден на всички! Надееее, ти си се радвай и почивай heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: април 10, 2017, 07:28:31 »

Добро утро на всички.Честити празници на патерици.И ние имахме много интересни преживявания тия дни.В петък татко беше юбиляр, порасна и той стана на цели 60г. Сестра ми с децата дойде и тримата се счупиха да играят.А тя нали е цвете(сестра ми) та и вчера празник, а и на Моника курбан правихме.А аз между другото и двата дни работих, че днес предаваме и ми е лудница.

Моника от петък след обед е със сополи и кашля.Днес ще я гледа баба и и после ще я водя на лекар.

Хубава и успешна нова седмица!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: април 10, 2017, 08:16:17 »

Добро утро smile

Събота и неделя се изнизаха екстремно бързо.. Нещо съм в непрестанен период на харчене на пари, не е добре.. Илиян вчера за първи път ми вика, поспри се малко.. Отидохме в ИКЕА, за да си купя разделител за шкафче за бижута... Изкупих половината рамки.. От много време съм се наканила, как вчера го реших..  blush После цял следобед сглобявахме един скрин/шкаф нов.. Който ще ми служи да си побера гримове/бижута и чанти.. Добре, че не купихме и огледало, че щяхме да осъмнем.. girl_impossible Огледалото го оставихме за след празниците.

На Свекс, още веднъж й желая да е здрава  heart heart heart

Да ни е ползотворна и слънчева страстната седмица  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: април 10, 2017, 08:20:13 »

Тонка, то и аз харча пари, ама за малкия. За мен по-скромно, поръчах си козметика българска, с това качество които имат фирми като Христина и Жоржея, скоро няма да допра до вносна.

Днес ми е розово, поздрав за всички:

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 10, 2017, 08:20:53 »

Добро утро!
Честито на Свекс и всички празнуващи!!  Е, малко със закъснение, но не намирам време в неделя да пиша - инж. си е вкъщи и ходим по разходки. Тук пък няма еечикденска ваканция за децата и въобще никакви почивни дни. Айде хубав ден, отивам да досаждам на Серьожа /администратора на школата. Моите курсистки не благововолиха да дойдат днес. Само дето аз се разкарвах рано рано заранта!   girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 10, 2017, 08:42:35 »

Еми, никога не съм чувала за тези марки козметика  huhhuh.gif Сега ще се разровя да видя.. Иначе в събота си купих така блянувания Marc Jacobs Decadence.. Отидохме до мола уж да пробвам и да се поразходим, за да видя трайността.. Пръснах двата му варианта на двете китки и след 4-5 минути вече бях на касата с единия  blush Направо съм влюбена.. Траен е.. Понеже първото пръскане направих в колата още  crazy  Вчера сутрин в колата още ухаеше на него без аз да съм си слагала heart heart heart heart

Фани,
много неприятно  sad Веднъж и на мен ми се случи да не отида на урок по немски в 11 клас, защото имахме зонално първенство с отбора по волейбол..  Никога няма да забравя, колко зле се чувствах, че забравих да предупредя преподавателката, тя ме чакала, звъняла поне 10 пъти по телефона.. Притеснила се да не е станало нещо с мен, че тя живееше чак на другия край на града..А аз.. Несериозна работа  crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 10, 2017, 09:24:17 »

Здравейте smile

Аз вчера си направих много скъп подарък за имения ден - вадиха ми мъдрец. Изглеждаже, че ще е за 5 мин като предния, но се оказа мнохо недостъпен и след почти час си тръгнах с два шева. Добре, че отидох на хирург все пак, че зъболекарката ми сигурно с часове щеше да се мъчи. Вчера мм цял ден гледа Бамнук, аз си лежах. Днес за сега оцелявам.

Та, Тони, и аз се включих в харченето на пари.

А в събота се боядисах за първи път. Същата съм, ама без бели косми Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 10, 2017, 09:44:33 »

а честито Пандич. Винаги съм харесвала поддържани коси. Искам да си направя розови краища, но още се чудя занимава ли ми се пак да ги мажа нонстоп.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 10, 2017, 09:47:16 »

Добре, аз съм в драма с тая моята коса.Не хваща никаква боя, къна и каквото и да е.На 1 седмица боя пада.Ще откача.А имам много бели коси.Вече не знам какво да правя.Приемам съвети sad
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 10, 2017, 09:52:06 »

Маги, защо не питаш някой фризьор.не може да няма подходяща за теб боя. Има толкова много професионални бои, все ще улучите нещо. А как стоят нещата с кичури? Можеш да си направиш светли кичури, с тях също не си личат белите коси.
Панде - ти си герой!
Свекс,  успех в начинанието.  Ела и моите да измиеш след това.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 10, 2017, 09:54:35 »

Маги, какъв цвят искаш или ползваш?
При един и същи фризьор ли се боядисваш?
Ще се пробвам да помогна ако мога.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 10, 2017, 09:59:48 »

Еми, какъв ти е основния цвят, т.е цвета на който ще правиш розови краища. Виждала съм на руса коса - много изкуствено ми стои, като косата на куклите на Кари. В събота за първи път от Соц-а насам видях нивеляшка - много се накефих!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 10, 2017, 10:04:41 »

За боите хич не съм компетентна.. Боядисвам се само при фризьор.. И ако ви кажа, че идея нямам с какво ми боядисва корените, където имам бели коси... Знам, че цикламените и лилави краища ми ги прави с Ола плекс, но другото  blush

Нали ви казах, че ми се чете нещо на български автор.. Не знам дали тук сме коментирали или някоя статия съм чела, но взех на Георги Господинов  - Физика на тъгата.. Ако е слънчева седмица ще тичам вечер и може и да не успея да я започна, но пътуването до Силистра ще ми осигури времето  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines