Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:33:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 156535 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 03, 2017, 07:18:20 »

Добро утро Wink

Мери ми, правим ги в canva.com като предварително ги изрязваме. В интерес на истината неговите често се получават по-хубави и от моите, а за тези на фирмата, която бяхме наели, няма да говорим smile Просто явно и той не е имал муза тогава, но е такъв човек, че никога не би ми отказал и го е направил. За разлика от мен, която го режа здраво  pardon

Събота премина в обновяване на пролетния гардероб, нашите идваха от Враца и оставихме една крупна сума в Сердика.. От 11 до 14:30 сме пазарували, за първи път баща ми и Илиян не се противиха до безкрай. Но на нас всичко ни е голямо и седи грозно, на баща ми всичко му е малко  Girl_hide

В неделя правихме основно пролетно почистване.. Изхвърлихме от нас 6 чувала с боклуци.. Докато ги остави Илиян до контейнирте и ги бяха взели вече, дано послужат на някого нашите вещи.  pardon Мислех да засадя цветя, но като отидох на Димитър Петков беше станало 16ч. в събота и бяха останали само гадни цветя, хубавите сакъзчета, които исках да купя бяха по 4.80лв/брой, а на мен ми трябват минимум 10  nea  
В неделя пък не ми се ставаше в 6ч, за да отидем да купим хубави и по-изгодни като цена.. И така пак останах без цветя, но пък ми беше слънчево и чисто на терасата.. Как хубаво пееха птичките..  butterfly

Днес е първият ден на Илиян на новата работа.. Беше ми гадно, че сутринта като станах, нямаше с кого да се гушкам на дивана в хола.. Може би ще започна да идвам от 9 до 6 на работа  huhhuh.gif  Той е много ентусиазиран, аз съм притеснена повече от него smile Много ми е щастливо за него  heart heart heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 03, 2017, 07:25:13 »

Добро утро, и дано началото на седмицата да е добро.

Ние се прибрахме снощи след 18 часа, бях смазана от разисквания и път и нямах сили да гледам.Киви, благодаря за насоката, но не съм излизала от УАСГ, луднах.Само в събота вечерта бяхме малко со колегите на пица и това беше.

Хубава и успешна седмица дами!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 03, 2017, 07:29:48 »

Някой чел ли е "Мосю Жан в преследване на щастието"  на Томас Монтасер?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 03, 2017, 07:40:44 »

Доброе утро, мои хорошинкие!  Как сте в понеделник сутрин?  Защо още никой не е пуснал кафе? А аз казах ли ви, че тук няма еспресо?  А аз мразя инстантно. Имаме още около 250 гр. Нова Бразилия и не знам после какво ще пием. Аз съм в автобяса. Шофьорите карат като луди.
Тони, аз не съм разбрала,  че Илиян ще сменя работа,  но нека да му е хаирлия. Желая му успехи и парички!  Yes
Временните, кога са ви термините? Ако имах 2 момичета можех и аз да кандидатствам за 3-то, но Инж. е категоричен. На 39 вече не бил за баща ами за дядо. Всъщност аз не искам бебе,  а просто да съм бременна! Момичета,  моичкия ми е обещал Прага през лятната ваканция.  А вие имате ли наблюдения над някоя агенция? Споделете впечатления. Не искам да отидем и да се мъчим. Че то на снимки едно,  а като отидеш на място се оказва съвсем друго!
А в Бг има ли Спрайт Краставица? И вие пили ли сте го?
Днес съм се облякла в бяло и черно - бяла шапка и черно-бял шал.
Идва време да слизам. Хайде Чао!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #19 -: април 03, 2017, 08:55:22 »

Фани, снимки с кафе пускам рядко вече, има хора, които не харесват "виртуални почерпки", а и по мнение на разбирачи по интернет комуникации е проява на лош вкус smile
Ти от България ли смяташ да тръгваш? Има много подходящи агенции, но е добре да търсиш местни, които организират тръгване от най- близкия град, че да не пътуваш до София.  smile Да чукна на дърво, не сме имали оплакване от организация. За по- засукани дестинации, където е трудно да се справиш сам, сме ползвали Бохемия, Географски свят и Александър тур. good
Хехе, ти кво не му харесваш на руснака, дето иска да те види пак? Грозен, глупав или беден е? Wink
Тони, има време да си купиш китки за терасата до края на април. Аз още не съм извадила моите мушката, рано им е. Вън са здравецът, теменужки и няколко стръка миризлив карамфил. Теменужките така и не ги прибрах, изкараха студовете на прозореца, та ги бях отписала. Оказаха се герои, три корена оживяха heart
Зависи колко разчитате на интернет рекламата за "Пчела" crazy Тенденциите на снимки на храна са да са без много обработка, да личи, че каквото виждаш, това и ще получиш. Въпрос на майсторлък при снимане.  Wink Та в тази връзка имам идея: гледах, че съвсем скоро почва фотографски курс в София, ще ти дам ако искаш линк. Срещу някаква малка награда от вашата продукция, предложете им да направите конкурс между участниците. Идват, снимат и публикувате най- успешните. Пък вие тайно може да подслушвате указанията на треньорите. Двете страни ще имате полза, а и сигурно някой ще си поръча и популяризира продуктите good
Чакам техник, предполагат, че е проблем в люка.
Хубав ден на всички good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 03, 2017, 09:16:40 »

Не знам бе Свекс, много ми е страшен - висок, едър, рус и синеок, не е глупав.  Питам ги кой какво работи? И тоя ми вика - аз не работя, аз съм бизнесмен! blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 03, 2017, 09:19:43 »

Добро утро!
Гледам всички с пролетно почистване са се захванали, а у нас от както дойде братовчедка ми и се настани в хола е като цигански катун. Само обикаля дискотеки и приятелки, а у нас е като на хотел и вече почвам да избеснявам, все едно аз съм на гости- не мога да отида в хола, пазя тишина щото спи през деня, само мята чинии в мивката и дрехи за пране.
В събота сме на сватба, нищо че всички се надяват на младоженеца да му дойде акъла и да се откажат. Булката вече е бременна и родата е в шок /колко неочаквано, все едно падат от Марс/.
Аз съм болна от седмица почти, а май заразих и мъника. Днеска ще го наблюдавам и може да се срещна с лл по-скоро от планираното.

Свекърва, дано Бошка да не те изостави и да я оправят.
Тони, вие голяма шопинг терапия сте имали, направо не знам как издъжате толкова дълго в мол.
Маги, като работи събота и неделя, сега поне няма ли 1 ден почивка да ти дадат или директно на работа?
Фани, харесал те е човека. Ако е просто закачка чувствай се поласкана.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 03, 2017, 09:20:54 »

Честит ви нов месец!

Тази нощ изпратих ММ в командировка за 2 седмици.  sad Много ми е тежко!  cray Имам чувството, че е на хиляди километри от нас. Дано времето бъде хубаво, за да сме навън по цял ден и да нямам време да мисля. Добре, че е Алекс да ме вдига, защото иначе бих се затворила в една стая и няма да изляза от там.
Вече ми липсва ужасно много! sad
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 03, 2017, 09:32:35 »

Спокойно бе, Миме, ще си дойде - ей го къде е,  ей сега ще минат 2 седмици.   heart
Рат, те не са ли имали връзка преди това та всички са шашнати!?  Май булката ще е персона нон-грата за родата.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 03, 2017, 09:37:44 »

А аз искам моя мъж да го пратят някъде за няколко седмици, имам нужда да си почина от него  blum Не ме разбирайте погрешно, много го обичам, но имам нужда от почивка от него от време на време.

Рат, то не беше точно работа събота и неделя, събиране на инженери, много разговори, гласувания и т.н. екстри.Снощи се прибрах като изцеден лимон, днес съм една идея по-свежа. А на таз госпоица и тегли една майна и я пращай да си оди.Аз не обичам такива хора.Дано не заразиш малчо.

Фани, колко да е голям мъж, а му покажи ква си люта ти Wink

Миме, ще мине и това време, мисли положително!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 03, 2017, 09:48:00 »

Миме, викни си майка ъи или ти ходи при нея. Ще ти сготви, ще имаш компания... През деня с някоя приятелка и времето ще мине. А през деня по градинките с приятелки. Гледай от хубавата страна- като си дойде ще сте като младоженци  Wink
Маги, аз мислех че командировка нещо от работата си била.

Фани, то цяла Одисея с новата булка. Той серазведе лятото, тази я познава от 6м някъде и голям зор да се женят.
Малкия май ще го водя на лекар ,че ми се струва хремав и той.
А братовчедка ми, кара някъв късен пубертет, беше много добро дете, свга е като отвързана. Още 4 дни и си отива...
« Последна редакция: април 03, 2017, 09:51:17 от ratatui » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #26 -: април 03, 2017, 09:51:57 »

Честит ви нов месец!

Тази нощ изпратих ММ в командировка за 2 седмици.  sad Много ми е тежко!  cray Имам чувството, че е на хиляди километри от нас. Дано времето бъде хубаво, за да сме навън по цял ден и да нямам време да мисля. Добре, че е Алекс да ме вдига, защото иначе бих се затворила в една стая и няма да изляза от там.
Вече ми липсва ужасно много! sad

Знам какво ти е и ти сьчувствам !!! Много е гадно, а две седмици могат да бьдат ужасно дьлги.
Прегрьдки  Friend
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #27 -: април 03, 2017, 11:13:42 »

Добър ден на всички!
Аз имах екстремно събуждане - звънна ми госпожицата от градината. Такова сърцебиене!!! Не знаех какво става, нито колко е часът. Тя жената бързаше да ме предупреди, че имали варицела в групата. Отдъхнах си, че съм я карала, а ако Дребната я лепне - нека е сега. Ох, нещо й текат бистри сополи. В чуденка съм какво да правя.
Свекър ми дойде след 15 минути, а ММ още търкалящ се в леглото каза да не го пускам вкъщи, че нямало 8:30 funnytooth
Обнадеждена съм, че ми звъннаха от една фирма за асансьора. Сагата с ремонта също върви. Е, не успяхме в неделя да отидем с майка до Панаира. Исках китки на ниски цени. Хахаха, в цялата авра вкъщи една комшийка ми подари орхидея, защото тя щяла да я унищожи.
Свекърва, права си за сватбата! По-важно е родата да дойдат за бебето. Че то са разходи по пътни, вадят и визи било то и формално. Но приемат по-добре момичето да е тук. Там е едва ли не без особена перспектива. Беднотия голяма е в тяхното село.
Фани, Миме,  heart
Мери ми, ще ти драсна на лични...
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 03, 2017, 11:19:21 »

Здравейте! навън е слънчево, а на мен ми е мрачно. Ужасно тягостно настроение ме е налегнало. Искам да се прибера до вкъщи, но не знам дали се струва да бием път само за една вечер през седмицата. Имам куп неща за довършване и започване, а ми се иска или да са минали, или да са далеч и с нищо да не се занимавам...

В събота бяхме от 10:00 до 20:00 за сватбени рокли с кумата. Всичко в София обиколихме (пеша!) обаче няма и няма такава каквато тя си представя.

Миме, много са 2 седмици, но като няма как, настой се и го приеми, пък после ще се обичате наново  Wink

Тони, голямо пазаруване сте му спретнали, дано сте имали сполучливи попадения  smile

Фани, в Прага много ще ви хареса, на мен ми е един от любимите градове, там всичко е забележително!

Рат, е щом са само 4 дни, стискай зъби, ще минат и няма да я каниш скоро.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 03, 2017, 13:30:54 »

Аз пък харесвам много, ама много повече Будапеща! Имах такива огромни очаквания за Прага... Хубаво е да, но Будапеща и Виена са по-хубави.. (Давам ги за пример, че обикновено има комбинирани екскурзии) Имам братовчеди там все ни канят, но един път сме ходили, не знам дали ми е от дестинациите, които бих повторила smile

Обикновено организирам всичко аз, единствената агенция, която сме използвали е Атлас-С, преди много години за една Великденска екскурзия в последния момент. Маршрутът беше Виена-Будапеща-Братислава, екскурзоводката разказваше много интересни истории, а не уикипедични, които всеки може да прочете. Във всеки град имахме местен екскурзовод, те също разказваха много интересни неща, а не резонните от сайтовете. Останах много доволна  good
« Последна редакция: април 03, 2017, 13:33:23 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines