Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:55:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 158545 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #615 -: април 28, 2017, 09:08:55 »

тва за маникюра са глупости. с най-дълги нокти съм сега и кат бях бременна, оправям се.
сухия шампоан споменат по горе, пудрата де, е марка, която предлага ДМ. good

А косата ми падаше на сезони и преди, момичета. не е от раждането.
адиктед, мерси за конкретното предложение. не съм пробвала този. smile smile smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #616 -: април 28, 2017, 09:55:30 »

Брутру  Coffe

Мен денят ми започна добре. Вьпреки, че вали - повод да изпробвам новия непромокаем шлифер, който си взех за ирландската реалност



Две майка имаше пред училището, отиваха на кафе, а аз имах 15 мин и отидох с тях. Ммммм ... как добре ми подейства !!! Отворили са една нова хлебарница - чудничка. Само дето персональт (една вьзрастна лелка) е мнооооого бавен. Предполагам някой трябва да им го каже, защото е жалко - ще се откаже клиентелата, вьпреки много приемливите цени и хубавото качество.

После веднага хванах влаковете и вече сьм в библиотеката. При това започвам да се чувствам малко по-добре подготвена.

Пьк следобяд сьм на терапевтична релаксация и тьй.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #617 -: април 28, 2017, 10:19:31 »

Шлиферът е жесток, направо ще си безсмъртна! good Искам и аз Eeager и по един за децата .... естествено.

И на мен така ми се отразяват срещи с майките, може и за 10 минути good

Панде, долу горе така стоят нещата, хубавици сме, но все нещо не ни достига да сме доволни,точно затова ми хареса клипчето pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #618 -: април 28, 2017, 10:23:07 »

На тия майки им разправях тая сутрин, че от две седмици нашия супер има проблеми с доставката, защото имат технически проблеми и на мога да направя големия пазар, та нямаме нито вода, нито кисело мляко (аз нямам колко, а супера е на 20мин и не могат да се нсоят тежки неща).

Те веднага ми предложиха като хоят да пазаруват, да ми купят каквото ми е нужно и да ми го донесат у дома. Това е супер мило, но според мен вече е ок доставката, а и за един пак с минерална вода не си струва да се разкарват до нас.

Тя обаче сега е в супера и ми пише смс какво да ми купи. Много мило, но няма как да се обадя на свекьрва ми, защото телефоньт ми не работи с чужди номера, а тя не си носи френския номер, който й дадох. Затова си разменихме 20 смс с тази жена, която предлага ама да мина не знам кога, ама аз тогава не мога, ама добре ще кажа на мьжа ми да дойде довечера и пр и пр. и то става толкова сложно, че направо се проклех, че вьобще сьм говорила за това.

Тя не разбира защо отказвам помощта, аз си казвам, че хората не са ми такси да ми разкарват нещата в удобен за мен час, а и аз и без друго утре ще пазарувам и сьм сигурна, че доставката е Ок и без това ще купя всичко и ще ми го донесат у нас. НАпьлно безсмислено е да я притеснявам нея и да губим един час в смс-и и още половин час тук, да ви разкажа тая случка  funnytooth

Мани-мани !!!!

Кой разправяше оня ден, че насила добро не можеш да направиш?
Е това е моя случай, ама наобратно хахаха

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #619 -: април 28, 2017, 10:25:51 »

Ина, направо lol  lol  lol
В какви ситуации изпадаш не е истина tease

Аз от два дни не мога да спра да гледам бебешки дрехи, супер ме разтоварва, макар че от някои цени, като 100 франка гащеризонче съм леко шокирана shok
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #620 -: април 28, 2017, 10:26:33 »

Ина, страхотен шлифер. Има едно движение в паневритмията, което е от две части. ОТдаване напред с ръцете и получаване ( обратно към гърдите ). В природата няма баланс, ако не правиш и двете. Научи се да получаваш. smile smile smile smile

Панди, във връзка с това че викаш че сме красиви, ама не се харесваме, ето това видях днес blum :



Мен ме напрягат всички майки,с които се засичам наживо по линия на мъжа ми и неговите приятели,  с изключение на две. А и нямам нужда от социални контакти с жени, извън форума. Такава съм си. pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #621 -: април 28, 2017, 10:30:23 »

Аз нямам нищо против да получавам, когато имам нужда и когато АЗ моля за помощ. Да моля за помощ не ми е проблем.

В случая това много повече ме затруднява и ми усложнява живота, отколкото да ми прави някаква услуга. Затова не го искам, но няма как да го обясня.

Хич не обичам насила да ми тикат в рьцете: хем излизаш неблагодарник, хем си дльжен, хем реално повече те дразни от друго...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #622 -: април 28, 2017, 10:33:12 »

Има едно движение в паневритмията, което е от две части. ОТдаване напред с ръцете и получаване ( обратно към гърдите ). В природата няма баланс, ако не правиш и двете. Научи се да получаваш. smile smile smile smile

 good good good

Еми, по принцип бих го казала за контактите си в България и аз. Нямах желание да общувам с майките в парка например.
Но тук е различно. Хората са много по.... не знам... деликатни. Избягват да ти се месят в личното пространство, говорят се позитивни неща... има разлики.
Това което тук ми пречи е прекаленото театралничене и лицемерие.
Ето например онзи ден се запознах с една майка, предполагам е германка, не ми се стори учтиво да я питам, та как да кажа усмивките ми дойдоха в повече и не до там естествени.
Имам друга позната, полякиня, тя ми е по в породата. Не се усмихва постоянно, но когато го прави е от сърце и е напълно истинска.
А като е така от отсрещната страна(това с усмивките), ти се чувстваш "длъжен" също да си така, че иначе изглеждаш темерут и в крайна сметка ставаш точно такъв човек, какъвто не харесваш-неискрен и неестествен.
« Последна редакция: април 28, 2017, 10:35:32 от Marri » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #623 -: април 28, 2017, 10:41:21 »

Влязохме в дьлбоки теми от сутринта...  danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #624 -: април 28, 2017, 10:43:39 »

Ина, не съм доразбрала че не желаеш помощта им. реших че ти е просто неудобно.
Непоискана помощ се води доста голям проблем във вселенските закони, поне такива каквито аз ги чета, виждам и изпитвам върху себе си.

Мари, тук ме дразни махленството и бъркането във всичко. От съвети как да зарежеш мъжа си, до това как да си приспиваш детето. На някой от вас тук съм искала съвети, но по своя инициатива. И да ми кажете нещо, което не ме кефи, си е мой проблем, аз съм ги потърсила тия съвети.
А инак за изкуственото поведение при вас- вярваш ли ми, толко ми е писнало от невъзпитани, нагли пачи по парковете ( при това само гледам отдалеч ), че предпочитам да ми се усмихват фалшиво като нови силиконови цици ...  pardon  pleasantry
Разбира се, би било прекрасно да сме в златната среда, но някак си тук нямаме възпитанието че да ходим дори в другата крайност. biggrin Най ми е любимо да ми обсъждат количката, която явно не им се връзва с хубавите ми дрехи. Моят син й е трети наемател, явно й личи. biggrin
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #625 -: април 28, 2017, 11:07:58 »

Добер ден!
Инче, много е тъпо така като някой иска да ти направи услуга, а на теб това ти носе повече затруднение, отколкото удобство.  Шлифера е 1 път, ама друг да.го носи, аз ще съм като тол в такова нещо.
Косата си я мия като Маги- когато имам време. А докато бях бременна си я миех мн9го рядко, защото трябваше да прекарам повече от позволеното ми време права и ми беше супер здрава и лъскава/ искам пак/.
Как намирате време за спорт, не знам! Аз съм мързел и предпочитам да го прекарвам по градинките, само гледам на ден да мина поне 5км, но да ходя на фитнес... По-добре да съм си дебела  tease
В тих ужас съм свека искала да идва, а майка й е болна /едва говорела и много лошо й било/ и за какъв зор сега ще ми се пльосне да носи бацили  diablo , разбирам че сина й има рд, ама моя син е бебе и не искам да го заразява!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #626 -: април 28, 2017, 11:09:37 »

Рат, кажи й на свекс че пазиш малкия, дано схване.

Мари, за дрешките... Мен тук ми се вижда скъпо 25 лв за гащеризон, спрямо  заплатите. Този гащеризон го носи макс две седмици, после му е малък. Инак и аз обичам да кипря smile
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #627 -: април 28, 2017, 11:15:55 »

Най ми е любимо да ми обсъждат количката, която явно не им се връзва с хубавите ми дрехи. Моят син й е трети наемател, явно й личи. biggrin
На теб нали ти върши работа,какво толкова.И нова да е пак ще намерят какво да одумват,я цвета,я марката,я модела и др. подобни безсмилици.Това просташко ровене в живота на хората ме дразни до полуда.Аз живея в малък град където всички знаят всичко за всеки.До гуша ми е дошло от непоискани съвети и добрини,като воденични камъни са.
Говорехте си за отношения майка -син.У дома така и не са си прекъснали пъпните върви и двамата(имам девер).Контактите на ММ и свеки са почти денонощни.С моите родители освен да ги поздрави за Р.Д. не се чува.Моята връзка с мама и тати и сестра ми е много силна с мама се чуваме поне по един път на ден с тати ако не всеки ден ,през ден.ММ като чуе за ходене на Плевен откача,все едно ще го бесят.
По отношение на грима много обиам да се гримирам.Използвам бяла козметика задължително.спирала,червило и молив за очи,сенки когато ми дойде музата.Маникюра ми е къс аз се занимавам с него,2-3 пъти в годината по поводи хода на маникюр ,преди време имах голямо желание за гел лак,не ми го направиха като света още същия ден започна да се лющи и приключих с тези мераци.
Моята женска слабост са обувките,бижутата(нося само сребро) и шалове.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #628 -: април 28, 2017, 11:34:55 »

Цвете, грам не ми дреме.

Какво значи почти денонощни контакти, да не сте в една къща?  shok
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #629 -: април 28, 2017, 12:18:51 »

Привет  girl_wink

Днес направо си дойде лятото smile Сутринта излизахме за малко, направо се сварих  pardon

Тониheart

Булче, как е днес положението като оставяхте малкия? А като остане в градината, заиграва ли се, интересно ли  му е?

Еми, много се смях с картинката, явно всичко е в главата ни  pleasantry

Ние с Иван сме навън между 3 и 5 часа на ден, но нещо контактите в парка ми убягват  pardon Не, че съм темерутеста, но постоянно имам задачи и хвърчим напред назад. А ако имам време да вися на някоя пейка, го използвам да чета. Пък може и да не ми се получават контактите, защото и аз съм с количка втора ръка   girl_haha
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines