Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 06:43:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 158510 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: април 18, 2017, 08:17:13 »

Маги, просто ми липсва! Ние не сме свикнали да се разделяме. Постоянно го мисля, мъчно ми е, на него също. Знам, че работата го изисква и затова се опитвам да се примирявам. Досега не е ходил така и затова ни е странно. Иначе ние се оправяме. Ние сме при майка ми най-вече, защото през нощта ме е страх да оставам сама в апартамента. Пък и наистина там вече не ни се седи. Само като се сетя за хората, които живеят там, се напрягам. Като знам колко неща имаме да оправяме, когато се върне... Сега, заради тази командировка, трябва да преустановим и търсенето на жилище. Аз трябва да продължавам да се оглеждам, но не знае дали ще имам времето. От друга страна си мисля или поне се надявам, че е за добро и така е трябвало да стане.

Като за първа година Алекс не беше много впечатлен от боядисването на яйцата. Други щуротии са му в главата на него.  tease
Много напрегнат ни беше този Великден. Нямах търпение да свършва този ден.

Али, браво за ремонта. Предстоят приятни занимания с преглеждането на бебешките дрешки. Ще изплуват и спомени от моментите, в които Мария е била бебе.  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: април 18, 2017, 08:20:35 »

Хай!
Проведох един онлайн урок заранта, падвам се, че успях с Кико. Ще трябва да го почерпя затова че си игра с колата и разбира се с моята чаша с утайка от сутрешното кафе. Като приключих с урока и видях какво е сътворил ми дойде да го напляскам - изсипал цялата утайка в гърнето, междувременнпо се наакал и наклепал лицето си с розовия балсам за устни на Кари. Сега отхапва от пастелите й. Лудницата е пълна просто. Добре, че има настроение, това означава, че не е много болен  good
Ох, Миме, какво да ти кажа , кураж  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: април 18, 2017, 08:24:30 »

Миме, ще мине.Кураж!Дано намерите скоро своя си дом.Наистина е много гадно да живееш някъде където не се чувстваш добре.Тежи ти!

Фани, класически номер ти е врътнал малкия мъж smile

Али, браво че приключихте толкова бързо.Ние само си говорим за сега за хола.Да видим кога ще го почнем.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: април 18, 2017, 08:33:33 »

Миме, ще мине.Кураж!Дано намерите скоро своя си дом.Наистина е много гадно да живееш някъде където не се чувстваш добре.Тежи ти!

Фани, класически номер ти е врътнал малкия мъж smile


Класика отвсякъде просто!
Миме, ще стискам палци скоро да намерите желания дом. Към ново строителство ли сте се насочили? със заем или възрастните ще помагат?
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: април 18, 2017, 09:02:15 »

Христос Возкресе!Да има мир благодат между човеците.Аз бях при  мама тези дни и не съм стигала до компютър.Все едно съм се родила отново толкова заредена се усещам.Децата доволни от обикаляне и преживявания.Видяй се само с едни мой съсед дошъл си от Германия за малко.С мам двете нощи почти осъмнахме.Не може и без гадости ,та вчера сутринта както си закусвах ми се счупи една пломба на предене зъб и сега съм като Баба Яга.Довечера имам аудиенция със зъбаря.Яйца боядисвахме в събота между две излизания.Голям кеф.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #320 -: април 18, 2017, 09:03:44 »

Честит първи работен ден smile Понякога е облекчаващо да приключат тежките семейни сбирки и софри. Нашите празници минаха добре. Аз съм минималистично настроена, боядисах едноцифрен брой яйца, бяхме на гости и направих само погача, та сега нямам излишна храна.  В началото на април загубихме без предизвестие близък роднина на възрастта на родителите ми и това някак съвсем ми смени перспективата. Колкото и да ме напрягат близките понякога, по-важното е че ги има и са добре.
Али, много мило пожелание!
Фани, а също съм лоша майка. Змей колко клипчета в Ютюб е изгледал в дните, в които сме балансирали между работа и градина. Нищо му няма, научи се да чете просто. Крайностите са вредни, защото има родители, които държат децата пред ТВ постоянно. А Кик е доста изобретателен, това мен би ме радвало само, детето няма да е овчица, а лидер Wink Мятай един валерян в кафето и кураж!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: април 18, 2017, 09:43:28 »

Оооооо, да наистина да са ни живи и здрави, па макар и далеч или да ни вбесяват.
Нашта треньорка по гимнастика е претърпяла катастрофа. Добре, че се е оттървала с с леки и със средно силни наранявания. И тук карат като луди
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: април 18, 2017, 09:44:43 »

Добро утро smile

Слънчево ми е и празнично все още smile Изкарахме си страхотно празниците, ходихме на разходки, времето беше слънчево и хубаво.. За 7 години връзка с Илиян, най-после ме заведе на Сребърна.. Всички ходихме де... Видяхме пеликаните.. Поне 60-70 бяха  shok , аз си мислех, че иа 5-6 колкото да не е без хич.. Тази година имало и 2 розови, но не можахме да ги видим.. То с бинокли се гледа, ама бяха толкова много, че  girl_impossible Ходихме до едно рибарско селище и ловихме риба.. Ядохме уловена от други хора  funnytooth Беше супер.. Много се радваха и нашите.. и свекърите.. и племенницата най-вече  heart heart heart

Видяхме се с кумовете, с приятели на Илиян.. Едните му приятели имат момиченце на 2 години.. Боже, как говори това дете..  shok Скри ми шапката.. Не съм знаела, че двегодишно дете може да прави такива сложни изречения и знае значението на толкова много думи  Girl_hide  Залепи се за мен и няколко дни не се отплепи smile  heart

Хубава и успешна седмица на всички  give_rose give_rose give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #323 -: април 18, 2017, 10:15:48 »

Миме, гледането не е като купуването. Ние всяка вечер бяхме пред компютъра и следяхме обяви. Нищо не пречи да търсите. То ако слушаш агенциите, много бързо се продават жилища. Реално изобщо не е така. Едни и същи се търкалят с месеци. С гледането човек си избистря какво иска и с какво може да направи компромис. Например, взехме нашия апартамент. Седмица след това пуснаха за продажба апартамента точно под свекърите. По-добър етаж, обаче по-малко квадратура и за тотален ремонт. След още седмица обявиха за продажба жилище в на майка и татко входа. По-голяма квадратура, по-добър етаж, обаче половината жилище е към много шумна улица. Въпрос на плюсове и минуси!
Маги, то ние обмисляхме ремонта от есента. Избистряхме кое и как да се направи. Реално много се забавихме. Но направихме и някои странични неща - нямахме контакти на терасите, сложихме трети климатик.... Свекърът и вуйчото работеха за наши семейни приятели, които не знаеха какво искат. Тут-бут... Голямо мотане! Чакат да им се шпаклова, а не си дават зор да махнат старите интериорни врати и да поръчат нови. Вуйчото беше бесен.
Фани, много ме разсмя! Цената на тишината понякога е  girl_impossible
Ау, какви работи изскачат при мен! Едни рокли, едни чудесии, барабар със спомените. Почти е обяд, а вкъщи е по-разхврърляно от снощи. Уж всичко е на купчини кое за къде, ама нищо не е на мястото си.
Добре, че днес ще готвя риба и ще стане бързо, за да не го мисля и това.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: април 18, 2017, 10:27:09 »

Здравейте и Воистину Воскресе smile

Във връзка със забързаното ежедневие и влизането в черква, и при мен беше така.
За това ви поздравявам с пожеланието ми за деня:

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: април 18, 2017, 10:35:35 »

Фани, Кико е типичното щуро детенце. Със сигурност не ти е скучно. Май не съм писала, но много се радвам, че се занимаваш с нещо и ти е хубаво. Бързо свикваш.  smile

Благодаря ви за куража!  heart Не искам да се оплаквам, ама ей така споделям.

И като съм тръгнала... Вчера се качих на кантара и вместо, като нормалните хора да се хвана за главата, че покрай празниците съм напълняла, аз съм станала 50кг. Преди да забременея бях повече.   И проблемът е, че не се харесвам толкова слаба. Никак не ми се иска да се връщам към един период в ученическите ми години, когато бях доста слаба. На мен и 2 кг ми личат, дали надолу или нагоре. Ужас! То и все се намира някой да каже - мале, много си отслабнала!!! Мисля да започна и аз да отбелязвам, когато някой е надебелял. Да висим тогава как ще се приеме!

Фани, не сме се насочили само към ново, или само към старо. Ако ни попадне нещо добро, обмисляме плюсове и минуси и действаме. С кредит ще е, няма как иначе. Ние по принцип сами се оправяме. Wink


И на мен ми се отчупи пломбата от един зъб, който се счупи, докато бях бременна. Още не е паднала, но не знам на какво се държи дори. Под напрежение съм кога ще ме изненада и ще трябва да ходя на зъболекар. Хубаво е да отида сега, но типично по български, пък и ужасно ме е страх, та чакам. Без коронка няма да се размина, но ще видим.

Не знам от кои майка съм,, но понякога залитам в едната крайност към забраните, което не ми харесва. Най-малкото не мисля, че детето ми ще е по-щастливо така, а за мен това е най-важното. Започвам да се пречупвам обаче.

Има няколко нови отговора. Ще ви чета после, защото отиваме на разходка, а пък това го пиша от сутринта.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: април 18, 2017, 10:37:59 »

На мен и 2 кг ми личат, дали надолу или нагоре. Ужас! То и все се намира някой да каже - мале, много си отслабнала!!! Мисля да започна и аз да отбелязвам, когато някой е надебелял. Да висим тогава как ще се приеме!

Фани, не сме се насочили само към ново, или само към старо. Ако ни попадне нещо добро, обмисляме плюсове и минуси и действаме. С кредит ще е, няма как иначе. Ние по принцип сами се оправяме. Wink


 good good good
Цял живот си мислят че е ок да ми правят подобни Отбележки. А не е.
И аз не ядох по празниците, не ми се ядеше тежка храна.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #327 -: април 18, 2017, 11:02:19 »

Миме, и аз съм от тези, дето с 2 кг надолу или нагоре веднага ги отбелязват. Сега ми казват, че съм "голяма" или "огромна" (засега съм +13 и няма изгледи за +още много). Други пък казват, че трябвало да си остана такава и след раждането  crazy Равносметката ми е, че след бременност свалях повече отколкото качвах. Сега се надявам да си върна килограмите от лятото. Нито повече, нито по-малко! Само на милото не се сърдя, когато ме бъзиква, че съм била Хъмпи Дъмти.
Ще се научиш да си контролираш крайностите, спокойно! Трябва ти стаж.
На Великден имахме обедовечеря - заседнахме към 13 ч. и финиширахме към 23 ч. За цялото време изядох 2 салати от маруля, кебапче и половина и 2 яйца. Е, не се скъсахме от движение - отчитам го! Не мога да разбера хората, които ядат по много по празниците.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: април 18, 2017, 11:05:48 »

Нито е добре да си отслабнала, нито да си надебеляла... Ужас smile Всеки с проблемите си  tease

Миме, успех в търсенето на жилище. Дано скоро намерите и се изнесете, щом толкова не ти харесва мястото.. Нали му правихте ремонт sad Това е гадното..

И мен пак ми се обажда зъба.........  huhhuh.gif

Аз ядох риба, много риба.. Агнешко ще ям днес, че само снимах онзи ден funnytooth
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: април 18, 2017, 12:49:48 »

Обикалях, обикалях, но взе, че ми се доспа и седнах на една пейка.

Фани, важното е, че се е разминала само с това.  good

Тони, звучи като да сте си прекарали чудесно. smile

Али, така е с гледането. Аз не обичам да разглеждам обяви, но няма друг вариант. Още повече сега сама да се лутам. Ако тръгна да чакам ММ да се върне, което е неизвестно кога ще стане, много напредва времето. Нещо не сме на едно мнение с квадратурата с ММ обаче, но ще се изясним. Като знам колко време ще се моткаме и че нещата няма как  да станат от днес за утре, ми се убива желанието. И двамата сме толкова припряни, че няма  накъде повече.  blush

Еми, най-после някой който ме разбира. Не мислех, че съществува такъв човек. smile

Тони, за ремонта най-много ни е яд. Като знам колко пари и нерви хвърлихме. За банята най ще ни е яд, защото й направихме основен ремонт. Много си я харесваме, а знам че ако се махнем от там, няма да си направим същата.
И преди сме си живели там, и хората са били същите, но явно приоритетите ни се промениха, емоциите ескалират.  tease
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines