Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 20:26:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 157300 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 03, 2017, 13:48:44 »

Здравейте

У нас положението е мъж дева болен.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #31 -: април 03, 2017, 14:01:37 »

Аз само бързо да се запиша

Малко ми иде да се застреля... малкия е много болен,на антибиотик е,  само след 3 дни ясла и го налегна първия градински вирус... и сега се гледат с баща му вкъщи, та отново важи правилото ти си правиш планове, господ ти се смее... не знам какво ще правим, мм отказва почасова гледачка а графиците на работа ни се пукат по шевовете... та тъй , омрънках света
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #32 -: април 03, 2017, 14:17:57 »

Привет! Много болни, много нещо... на всички да им минава бързо.

Панди, мъж дева болен по-страшно ли е от другите зодии болен мъж? Моя става жален, жален... а не дай си Боже да си пореже пръста на ръката... катаклизъм световен.

Булче, Змей като го дадох на ясла беше много гадно, той тръгна декември. През април вирусите са по-малко ,но няма какво да те лъжа, ще има да боледува още докато свикне. Направо не ми се мисли малкия Змей как ще ми се откъсне от сърцето да го пусна, дано е по-здрав той.

Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 03, 2017, 14:23:21 »

Включвам се и аз, много четох, кво за помних е друг въпрос.
Мери ми, поръчах мидите, тъй че до събота да си пуснала рецептата.
Свеки, мен ли визираш  със снимките и кафето? Това може би беше една от причините да не пиша, празни приказки ми се струваха и леко ме дразнеха. Но темата толкова опустя на напоследък, че малко снимки добре ще и дойдат.
Детските болести, ужасът на всяка майка. Кво повече да се каже. Лошо ми става като видя първия симптом.
Миме, много е гадно мъжът ти да е в командировка, особено с малко бебе. Аз обикновено викамнякой при мен да спи. То аз вече свикнах с постоянните отсъствия на моя, но едно десетина години ми трябваха. Сега даже понякога ми е по добре, че поне не се налага да готвя. Мале, като някоя отчаяна домакиня звуча. Каква бях, сега каква съм. Ужас.
Аз цветя в къщи само орхидеи имам, които леля ми полива. Иначе вкъщи мразя цветя. Но пък ние имаме двор и затова така съм свикнала. Миналата година засяхме 5 магнолии. Само две оцеляха и сега едната има 1 цвят. Много съм щастлива.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: април 03, 2017, 20:57:27 »

Хехе, да, Руми, ти го каза по повод на статия за най- досадните постове във ФБ. Даже не си спомням дали и лично аз не бях дала линка за обсъждане crazy  Бе вярно е бая глуповато да "черпиш" виртуално, ама е имало случаи, когато приказката тръгва точно във връзка с някоя снимка blum
И аз го разучих нашия фермерски пазар, ама до там... Едно време сами си ловяхме мидите на морето, та и аз като селянките от вицовете, дето се чудят на гражданите как дават пари за яйца, нещо много пари ми се виждат blum
Гадничко е да оставаш сама с деца, но пък виждаш, че можеш да се справиш. Понякога е нужно да стане така, преосмисляш нещата и можеш да вземеш правилното решение в друга ситуация, като си знаеш възможностите /финансови, физически, емоционални/. Хехе, както и да позлобееш на воля за късмета да се родиш мъж.
Киви, болната Дева е много старателно болна. Аз нали имам две, една по кръв и една по закон, та мога да кажа, че изпълняват стриктно всички препоръки на доктора, пият и най- горчивите хапове до последно, с две думи, уважават си болестта. Но пък си боледуват мълчаливо, не стенат и не мрънкат. Оздравяват точно в деня, когато им свърши болничния, нещо като отмятане на свършена работа. Wink
Хехе, то не е честно двете деца да боледуват или и двете да са с желязно здраве, та нищо чудно З1 да е изболедувал и за З2. При мен беше и още е обратното- малкият боледува по- често и си ги измисля все сериозни  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 04, 2017, 07:29:33 »

Добро утро, аз нямам време да търся снимки на кафе тия дни, а и желание нещо нямам.Много ми е скапано настроението в последно време, нещо все негативизми ми се насъбраха.Хубавото е, че в петък моя баща става на 60г.Ще правим парти в къщи, ще е веселба.
Иначе работа, задачи и много неразбории.И днес времето е в тон с мен!

Хубав и усмихнат ден от мен!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 04, 2017, 07:41:01 »

Добро утро!  Маги - усмихни се! След всеки дъжд изгрява слънце. Дано твоето изгрее скоро.  heart
Аз пък харесвах виртуалните почерпки. Имах един уменик Алекси. Веднъж ми предаде писмено със заглавие: Вертоално патоване в глобалният свят. Ха открийте му грешките. А днешния ми шофьор е с дръпнати очи и говори на татарски.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 04, 2017, 08:09:18 »

Добро утро smile

Днес дойдох в 8 и 30, оправихме се и нямахме какво да правим в нас. Утре ще спя с 30мин повече, за да излезем в 9ч. Снощи сме учили и сме се изпитвали от 21ч до 23:45ч  shok Илиян мрази да учи, но пък го виждам, че му е интересно.. Видях толкова думи на английски, които съм забравила, че съществуват дори. Не е лесно, аз съм си боса в тези IT-терминологии и се дзверих здраво.. Трябваше да прочета едно нещо по 2 пъти, за да схвана за какво става въпрос..  хахахах Сложна материя  nea

Мрачно е и се кани да вали.. sad

Казах ли ви, че първото ми изследване на АСТН е било лабораторна грешка според всички останали показания на другите хормони и повторното му изследване.. Пак ще го проверим след 2-3 месеца, но поне отпадна това. Тя док се е консултирала и с ендокринолог специализиран в хипофизата и надбъбречната жлеза, който е казал, че спонтанна бременност и то два пъти, пък било то и неуспешна, не би настъпила без лекарства при вродена малоформация на надбъбречната жлеза, а дори и с тях шанса клонял към 0... Луда работа..Доверявам се и продължаваме към заветната цел  Girl_hide

Маги, шарени целувки от мен (гледам всеки ден да съм с различно червило по желание на колежката ми) heart Дано ти донесе малко положителни емоции  give_rose

Фани
, какви са отзивите в Русия след случилото се в Санк Петербург?  sad

Свекс, това за девите е 1:1.. Баща ми е точно така.. Дори сега последния път, беше с пневмония, отиде на доктор дадоха му 10 дни болничен. Ние го видяхме в събота и неделя, когато му оставаха само 2 дни болничен.. Той кашляше супер здраво, говореше на носа си и тн.. Даже му виках, че няма как да отиде на  работа, да ходи пак на лекар, че не му действат лекарствата.. Във вторник беше на работа и нямаше и помен от боледуването, а уж след пневмония още се кашля от време на време, за да се изчистят дихателните пътища напълно  crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #38 -: април 04, 2017, 08:31:00 »

Добро утро!
Минавам, колкото да изпратя пловдивско слънце (докато го има).
Тази сутрин видях малкото мишле водено от баба си към градината. Започна да ми домъчнява, че не се събужда вкъщи! Много силно се надявам да не ми се разболее. В такъв случай ще се наложи да я отделят от мен за много по-дълго време.
Тони, такива грешки за съжаление не са рядкост по лабораториите.
Отивам да сготвя, че по обяд ще се кикиморя за тържеството, което предстои. Руми, хубава идея за този пазар. Ще го проуча и аз.
Междувременно си блъскам главата за цвят или комбинация от цветове за стените. Имам още малко време.
Активен
Nikol_M
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #39 -: април 04, 2017, 08:45:13 »

Поздрави от мрачна Варна!

Най-накрая ми остана малко време (и то работно) да напиша и аз нещо. Времето е в унисон с предсватбеното ми настроение. Голяма работа било да правиш сватба като се опитваш да угодиш на всички. Всеки дава съвети, казва ти кое, как да направиш и аз тотално се изчерпах и обърках, а по принцип съм доста креативна личност. Както и да е, надявам се с помощта на съфорумничките си да успея да направя що годе нещо красиво, което да се хареса и на мен.

Иначе да споделя нещо интересно. Вчера ходих на концерт-спектакъл с песните на Емил Димитров. Беше супер!!! Силно препоръчвам. Ники Априлов беше в ролята на Емил Димитров и разказа цялата му история от първо лице, като от време навреме свиреха и пееха (на живо) песните му, които се преплитаха със страхотната история на неговия живот. Разочарова ме публиката - само възрастни хора, а спектакълът определено си заслужава да се види от по-младите, които не знаят нищо за живота и творчеството му (като мен). С три думи за мен си беше - емоционално и образователно преживяване.

Държа да отбележа, че казах на Тони да махне "виенската кифличка" от рекламата, но тя нали е мила душа и да не обиди колегата си, не послуша мен и себе си. Освен това, кафето може би, също трябва да е виенско, а не черно. lol))) Очаквам новата реклама с нетърпение. yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: април 04, 2017, 09:08:49 »

О, Никол, здрасти!
Да ти кажа, въпросната кифла потвърждава правилото, че лоша реклама няма Wink Кой щеше да и обърне внимание иначе?  funnytooth
Маги, не си сама в кривотията sad. На мен ми е и безперспективно...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 04, 2017, 09:16:12 »


 На мен ми е и безперспективно...

За съжаление и на мен.А мразя такива ситуации.Винаги намирам сили и начин да се изправя, този път обаче, не зависи само от мен, а отсрещната страна не иска, запънала се е!Просто теглих една майна.Трябва да си го предъвча и да го преглътна.Ще ми мине, но ми трябва време на осъзнаване.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 04, 2017, 09:22:16 »

Николче, радвам се, че ти е харесало снощи.. В крайна сметка и ти не тръгна, с кой знае какви очаквания.. По-скоро си мислеше, че ще е разочароващо.. Така са си мислели и всички други, които са чули за това събитие.. Тъпо но, факт.. Разпространявай, че е хубаво  good

Стига с тая кифла, че колегата ми е запознат с писането ми тук, редовно хвърля поглед, заради Свекърва и нейните истории. Отдавна не ми е казвал, че е чел, ама дано не го направи скоро  funnytooth

Имам много работа, защо така ме мързи  shok angry
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 04, 2017, 09:22:33 »

Добро утро!
Днес май кофти настроението е на мода, нещо ми е смотано и на мен.
Тони, браво! А първата лаборатория трябва да те компенсират.
Вчера една позната майка от парка мемоли за услуга, но не зависи само от мен. Иска баща ми да я назначи на работа, зада си ползва врората година майчинство. Махат я от сегашната й работа,защото тя сама си каза че е постъпиля некоректно. Искам дя й пимогна, но ми е гадно да искам нещи такова от тате. Излях си дилемата, ама не ми олекна, дано намеря решение.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 04, 2017, 09:26:29 »

Рат, на Щерев лабораторията (Цибалаб) pardon Принципно се прави по специфичен начин това изследване.. Както и да.. Не ми се коментира, дано всичко е наред наистина пък, каквото станало... станало smile Доста кофти от нейна страна.. Толкова ли сте близки, че да иска такова нещо.. В смисъл, да не е кой знае какво, но все пак  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines