Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 16:49:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 158530 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #285 -: април 13, 2017, 11:49:37 »

Бе който не чете както трябва, така е. funnytooth Мисля, че сме готови с отговора good. Наде, още един път прочетох какво си писала първия път, после гледах и условието и смятам че:
 Откриват се всички думи на картинките. Чертичките са подсказка за буквите, иначе няма кой да се сети, че онова там е вежда, а не око. После, в произволен ред се нареждат и подбират картинки в изречения, които пък съответно отговарят за букви и тяхното място в изречението. Примерно: Орехът е дърво, различно от боабаб. /може и по- умно, ама аз това измъдрих.
Ще го кажа на майката, не искам да мисля повече danceg
Хаха, Ина, съгласна съм funnytooth
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: април 13, 2017, 12:02:49 »

Привет!

Ние боядисахме едно червено яйчице и си натъркахме бузите с него за здраве, така ни е обичаят, не знам дали се прави на друго място? Останалите яйца боядисваме в събота. На мен ми е голям кеф, много харесвам традицията smile

Искам да кажа, че съм луднала просто. Остават ми 5 дни до защита на дипломната работа. Точно след Великден, а това означава, че въобще няма да ходя по гости и срещи, защото дори да не уча през цялото време, все пак ще ми е гузно да излизам. Искам вече да минавааа!

Лоли, честита половин годинка, голямо бебе си имаш вече, да е жива и здрава!

Миме, много неприятно с тези командировки, поне това временно ли е или все ще трябва да пътува?

Киви, ти рекламираш майчинството като едно безкрайно забавление  Bravo

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: април 13, 2017, 12:10:41 »

Бубе, стискам палци за дипломната работа. И при нас има такъв обичай, но няма значение четвъртък ли е или събота, с първото червено яйце стопанина на къщата, нарича за здраве и мацва по бузите, челото и брадичката, като кръст.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: април 13, 2017, 13:05:22 »

Привет момичета!Ние яйца ще боядисваме в събота и баща и да си е в къщи и всички да се наклепаме.Днес излизахме с МОника и балансиращо колело.Предизвикателството е голямо, но и тя и аз сме изморени и едва гледаме.

Бубе, ще стискам палци!

На всички хубав и успешен ден, аз нямам сили, а имам перални да пускам и да чистя.

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #289 -: април 13, 2017, 13:07:13 »

И днес ураганствам по терминологията на Булче и мултитасквам на млечния бар smile На Али ще отговоря, че след като ме нарекохте, че подстригването на черта е опасно миналия март и не смея да си пипна косата. Рано ми е още за 33 и 34, но ако ми е писано  нека.
Бубе, майчинството гледам да е забавно, но понякога е много трудно. Не мога да си кривя душата, обаче пък и не ми е в стила да оревавам света, на всички им е труден живота. Ако ви се чете колко е трудно с двама в парка, писателките да ви кажат. Аз имам течност за балони в раницата и предпочитаме да тичаме след тях.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: април 13, 2017, 13:14:10 »

Киви, имам нужда да чета такива позитивни изказвания.Писнало ми е от оплаквания колко е трудно да се гледат деца.Аз веднага питам, а защо тогава сте ги правили?Щото съм много тактична, нали  blum
Не е лесно, но е весело и забавно.А и се връщаш в детството си.В Плевен общината е с часовник и Моника днес реши да влиза в нея, за да ходи да види часовника.Сигурно 10 минути се обяснявахме защо не може да влезе там.Но пък беше весело smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: април 13, 2017, 13:15:25 »

Каква е тая течност за балони? За първи път чувам... При нас и Кик започна да бърбори на руски. Много е смешен половината на Бг, половината на Рс...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: април 13, 2017, 13:39:05 »

Каква е тая течност за балони? За първи път чувам... При нас и Кик започна да бърбори на руски. Много е смешен половината на Бг, половината на Рс...
за мехурчета, предполагам.


Не е лесно никому. понякога е весело, понякога плачеш. живот- и без дете и с дете, пак има и от двете.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: април 13, 2017, 14:16:31 »

Течност за балони е онова, където смес като веро и вода се духа през кръгче, нали? Само, как обясних и аз  funnytooth Онзи ден в джъмбо чух една жена да казва, че търси течност за балони.. До днес се чудих, какво е имала предвид.. Викам си защо ще пълни тези балони с течност, само да прави мокротия като се спука...  crazy

То, тези, които се оплакват постоянно от децата си, са същите, които на прост въпрос "Как си", който задаваш от учтивост, ти отговарят в кратък сбит стил до 6-7 хиляди думи, всички проблеми, диагнози и склерози  crazy

НЕ ХАРЕСВАМ ХОРА, КОИТО САМО СЕ ОПЛАКВАТ! Доста стесних хората, с които общувам от началото на годината и се чувствам прекрасно.. Жалкото е, че се наложи да включа и майката на Кръщелницата ми (която преди ми беше близка приятелка) в списъка, което прави и вижданията с нея редки, но психически не издържам на тормоза!!! Постоянни оплаквания от живота, от приятелите й, от бившия мъж, от сестра й, от родителите й, от новите мъже, с които се среща.. Да не говорим, че усещам, как завижда за всяко нещо, което си купим или направим, или където и да отидем.. Пуска ми някакви статии за това, че прекрасните мъже съществуват и ми пише "Ето, като Илиянчо, ти поне случи, той те обожава" и тн.. Ще ме урочаса накрая.. ааа ма ха!! постоянно "Ох, много сте ми сладки, ох как се обичате, такава любов е 1 на милион" бла бла!!  diablo
« Последна редакция: април 13, 2017, 14:19:12 от alexandrova_90 » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: април 13, 2017, 14:30:23 »

Привет!  smile
Момичетата,  усмихнете се!   butterfly
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #295 -: април 13, 2017, 15:19:17 »

Ина, ако знаеш само как се изхилих на глас. Страшен виц! funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Така де - правим деца, за да нижем жълъди.
На мен ми е прекрасно да седна в парка, а дребното да щурее. Иначе, когато сме и с баща й правим разходки с балансиращото колело. Сама в момента не се наемам да тичам. Ние сме на етап "Опитай се да отговаряш на цялата словесна диария". Защо има дъга? Защо тати я видя? Защо трябва да я видя? Защо да застана тук, искам там (мъчих се да я снимам с дъгата)? Ако на някого му е скучно, нека заповяда. Ще му надуем главата за нула време!
Купих две петунии - за мен и за майка, купих рокля на Мънинка, пуснах подарък за кумците, събрах слънце и ми е хубаво на душичката!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #296 -: април 13, 2017, 15:59:03 »

Течност за балони е точно това, което тони обясни smile Моята е розАвка, със зайче и събираме половината парк за пукане на балони сапунени. Сори, ама думата мехур ми вади от съзнанието риба и карантия и не подхожда на възвишение ми занимания.

Имам си и подарък от Еконт, но чакам да приспя дЯцата и ще си го отворяяя smile

Момичета, докато не сте се омазали в бои и козуначено тесто до ушите и още надничате тук, искам да ви пожелая много светли празници. Насладете се на времето с близките ви хора, починете си и ако можете заредете батериите сред природата!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #297 -: април 13, 2017, 16:00:31 »

Аз ще се оплача на пук на вас. Не съм доволна от отговора на задачата и края на мисленето хахахх. А онова какво е? Подсказка за какво е? "Като стана 9ти клас ще нося пола и блуза с голо рамо?"  pardon

Аз днес се разчистих, изпрах 2 перални, измих прозорците и дори излизах навън. После сестра ми каза, че днес не се чистело.... уви вече го направих! Сега съм ваканция, сега мога да свърша нещо, иначе през другото време само лежа. smile

Митко ми донесе един аксесоар за чанта. Но нямам идея как се слага. Връзката му е дълга, колкото от началото на пръстите на ръката ми до рамото. И не се регулира. Има някаква технология явно, едва ли се носи на чантата и да ти виси по глезените.

Аз принципно за хората съм "усмивка", но тук май в повече съм, за да си споделям тревогите... и го казвам във връзка с изказването на киви. киви яко ме кефиш! smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #298 -: април 13, 2017, 16:06:19 »

"Като стана 9ти клас ще нося пола и блуза с голо рамо?"  pardon
и баба ще ме гледа изпод вежда funnytooth
Наде, това твоето като нова загадка звучи. Снимай го, ще разнищим какво е smile
« Последна редакция: април 13, 2017, 16:07:58 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #299 -: април 13, 2017, 17:42:01 »

Привет!

Ние боядисахме едно червено яйчице и си натъркахме бузите с него за здраве, така ни е обичаят, не знам дали се прави на друго място? Останалите яйца боядисваме в събота. На мен ми е голям кеф, много харесвам традицията smile

И при нас така се прави. Много обичам  heart



Аз сьм от супер негативните.
Толкова сьм негативна, че понякога ми се случва сама да не мога да се понасям  lol
Винаги само се оплаквам и ми е много трудно да виждам положителната страна на нещата или ако я виждам, тя е "неутрализирана" от хиляда отрицателни страни.  blush pardon

Не знам дали винаги така сьм била или по едно някоя време сьм станала.  crazy Имам спомен преди години да сьм била усмихната и лежерна, и да нямам никаква грижа, вьпреки безкрайно по-лошото ми сьстояние тогава.
Чудя се докога ще ме тьрпят хората около мен, но е по-силно от мен и не успявам да го преборя.

ХАхахаха, оплаках ви се  girl_haha
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines