Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 10:59:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 160430 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 05, 2017, 12:26:47 »

Здрасти!  Ще ви чета довечера докато чакам Кари да свърши гимнастика.  Аз не съм шофьор и ми е много добре само да се возя...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 05, 2017, 13:36:34 »

Ама как така без книжки бе момичета. Аз няма търпение да навърша 18 че да взема книжка, както и всичките ми приятели де. Може би и затова никога не съм се притеснявала. Живеем и в центъра на града,  тъй че почти навсякъде съм пеша последните години , то главно в разходки с децата , но винаги съм карала. Не мога да си представя живота без кола. И много съм се дразнила като гледам жените да пътуват с рейса, а мъжете с колите. Така нечестно ми се е струвало винаги. Преди обикалях цяла България с кола по командировки и много бях задобряла.  Сега като карам веднъж месечно ми е притеснено понякога и то най-вече като търся къде да паркирам. Иначе с автоматик бързо се свиква, ако само това караш, ако сменяш колите е по-неприятно, защото до голяма степен Не се замисляш какво правиш, а просто си го правиш.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 05, 2017, 14:36:34 »

Ами Руми, аз никога не съм искала да карам.Аз обичам да зяпам, да гледам на вън през прозореца, не да внимавам кой, как се движи.И сега ми е трудно да си съсредоточа погледа върху платното само.Днес се зазяпах в един изкопан банкет(работна деформация) и добре че карах бавно.Та работя върху себе си.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #108 -: април 05, 2017, 14:39:26 »

Маги, на първия ми шофьорски дъжд се зазяпах геройски по чистачките smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: април 05, 2017, 14:41:46 »

Хахахаха, Киви хипнотизира ли се?При мен днес имаше мъгла, Ужаст беше!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #110 -: април 05, 2017, 14:54:10 »

Хахахаха, Киви хипнотизира ли се?При мен днес имаше мъгла, Ужаст беше!
Върнах се в детството, имах си една игра по време на дъжд... фантазьорска му работа.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 05, 2017, 15:30:28 »

Върнах се в детството, имах си една игра по време на дъжд... фантазьорска му работа.

И аз си имах. blush

Марта, доволна съм, да. Но косата ми бързо привиква към продуктите, които ползвам, тя пак съм в търсене.



Ето това е новата марка, която съм харесала, шведска, органична козметика за коса.

Но шампоана с арганово масло е страхотен и като аромат и изобщо good

За шофирането, имам книжка от 2000-та година. Изкарах курса, точно когато се сменяха документите и трябваше да чакам около два месеца, първо за лична карта, после за нова книжка, след изпита и това доста ми попречи на увереността.
В България така и не се отпуснах да карам, но тук е съвсем различно.

Нямам против да карам автоматик, страшно ми е полезно, особено за паркирането(тук паркинг местата са точно премерени, та си ми е проблем като цяло да се наместя някъде). Но също е вярно това, че някак с ръчната скоростна кутия имаш повече контрол над колата, точно така го усещам, обаче автоматикът си е мързел blum
За обратното движение, Ина, не ти завиждам, но поне нямаш изградени шофьорски навици при другото движение. Но да имаш кола на разположение е лукс и независимост.
Ето сега, колкото и да е на перфектно ниво логистиката в транспорта тук(буквално няма от какво да се оплача), колкото и да е чисто и да има правила, които се спазват, си остава публичен транспорт. Съвсем друго си е да си седнеш в колата. Wink

Маги, напълно те разбирам за шофирането. Дано си случила на добър инструктор и дано си силна личност. good
« Последна редакция: април 05, 2017, 15:47:43 от Marri » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #112 -: април 05, 2017, 18:13:24 »

Изчетох ви и само се записвам , че от скитосване нямам време за повече  heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: април 06, 2017, 01:56:21 »

Среднощно включване от една 'бандитка' шофьорка  blush
 Аз имам книжка от 14 години.Нямах търпение да навърша годините,за да изкарам курса,обаче после реших,че е по-важно да ходя на море,та изхарчих парите.И след това, насред  лютата зима,началото на Декември взех книжка.А преди това карах без книжка цяла година blush не знам как,но всеки път ми се разминаваше.Репертоара ми беше един и същ:забравила съм си книжката в работата,тогава работех управител в една дискотека,та ги черпех после полицаите.Хич не се гордея с този период от живота ми.И не знам каква смелост съм имала.Главата ми не го побира,,,,Баща ми ако беше разбрал,със сигурност щях да съм затворена до края на живота си в нас.
 А най-смешното беше,че тъкмо изкарах книжка и ми откраднаха всички документи  funnytooth funnytooth funnytooth и тогава никой не ми вярваше,че имам книжка,дори и като им показвах акта за загубата на документите....Ма на лъжливото овчарче никой не вярва.
Та...Маги смело напред,важно е веднъж да се почувстваш сигурна и спокойна.С времето ще станеш "копче" шофьор.
 Ще пропусна темата с храната,че още съм на диета,,,  cray
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 06, 2017, 08:10:00 »

Добро утро smile

Лоли, страшна бандитка си ти!

Снощи се видях с колежките.. Не знам как, но виждаме се веднъж в годината..Същевременно имам чувството, че не се делим.. Толкова спокойно разказваме най-странните си, трудни и щастливи моменти... Някаква химия е, усетихме я още първия път по време на изпитите в Свищов  Girl_hide Преди време едното от момичетата ме попита, къде ходим на лекар с Илиян. Казах й и от скоро с приятеля й са пациенти на д-р К smile И двамата са спортисти, той на професионално ниво, но след година неуспешни опити са решили да потърсят проблема. При нея всичко е наред, но той е с тежка олигозооспермия като резултат от спермограмата. Д-р К им е казала, че иска да види резултат от 2-ра СМ, но ако се потвърди, само ин витро е вариант.. Той се е ошашкал здраво, но тя е положително и спокойно настроена, че ще постигнат това, а което се борят.. Казах й всичко, което съм чела, дано съм помогнала и най-вече док да им помогне smile Много, ама много силно им стискам палци.. Толкова са прекрасни  heart heart

Мрачно е, но на мен ми е хубаво на душата.. Днес пак съм от по-рано, че довечера съм на маникюр  tease
« Последна редакция: април 06, 2017, 08:11:46 от alexandrova_90 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 06, 2017, 08:13:07 »

Добро утро или ден?Не можах да спя тая нощ.Събудих се, въртях се, мислих глупости, абе ще е веселба днес.Затрупана съм от работа и нямам време да си вдигна главата.

Тони, казвай и да чете в Зачатие.В нета има много недоброжелателна информация.Ние филтрираме и трием глупостите.Задължително да мине при андролог.Абе ти знаеш smile

Аз от два дни съм много ядосана.В нета се въртят едни статии за успеваемостта на клиниките който сравняват круши с ябълки.Сметките са бакалски направени и се търси сензация.Не знам какъв е замисъл на всичко това, знам от опит, че няма крушка без опашка, т.е. някой е решил да направи голяма поразия.Чакам сега да видим какво ще стане.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 06, 2017, 08:39:57 »

Да, ще мине при Къцаров в Щерев, тя и док й е казала  good

Аз пък не спирам да сънувам.. 2-3 дни ебаси сънищата.. Имам чувството, че по цяла нощ сънувам..
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #117 -: април 06, 2017, 10:28:50 »

Добро утро  give_rose
Аз имам книжка от 18 годишна, демек от около 8-9 години вече, но хич не я ползвам  blush Първоначално имах големи мераци да карам, ама трябваше с някой да свикна, а тати хич не е от спокойните и обяснителни хора и така ми секна ентусиазма...после нямаше какво да карам, а като се събрах с ММ и си взехме колата вече съвсем ми се бяха изпарили мераците. Пък и съм като Маги - предпочитам да зяпам, а и сега с тва бебе още повече ме е страх. В един от малкото пъти, които съм карала един хубостник ме засече, разминахме се на косъм, скарах му се и от тогава съвсем вече ме е хванало шубето  girl_impossible Не знам как ще го преодолея този страх, но трябва...може би като се върна на работа ще си взема една малка количка да си джиткам да свиквам  pardon
И ние сме пазарували от Котлет и сме доволни  good Напоследък обаче месо пазаруваме главно от едно магазинче в центъра на Драгалевци, което си е специализирано само за месо и ММ се разцепва от барбекюта...Нали ми е и беличък, та вече успя и да изгори  blush Аз като отявлен НЕфен на месото си хрупам зеленчуци на скара и всички са доволни  girl_wink
Дойде ли сезонът на тиквичките правя всичко с тях, много са ми любими  heart
Друго не запомних...
Започнала съм лека полека да си правя пролетно почистване, прозорците съм ги оставила за десерт, ма като знам колко са много хич не ми се почват  girl_impossible Мазето ни е в плачевно състояние, мисля да командироваме бебето някоя събота/неделя на баба ѝ и дядо ѝ и да изринем всички боклуци, че сме се задръстили...а и котлето още не е запролетено, абеееееее има си за една седмица работа  angry
Чууус, че принцес се събуди  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #118 -: април 06, 2017, 11:57:35 »

Здравейте!
Днес е почивен ден за мръсотия вкъщи. Свекърът е отворил поле за действие, обаче вуйчото на ММ има да довършва друг обект. Утре се започва шпакловането. Междувременно избрахме цветове за стените - зелено и лилаво. Дано сме улучили нюансите. Със светлите мебели трябва да се получи хубаво. Имаме вече контакти на терасите и най-после ще може да ползваме скара. От стария апартамент насам не сме я включвали. Обожавам зеленчуци на скара, поляти с малко зехтин и подправки.
Хахаха, Киви, върна ме в детството. Веднъж бях питала татко дали не му пречат чистачките. Аз се зомбирах по тях. А той беше много учуден и каза как може да му пречат, като те му помагали. Оттогава има ли дъжд и съм се старала да гледам през предния прозорец въпреки тях shok
Фери, остави прозорците. Ще позволиш времето!
Снощи беше тържеството в градината. Дребното беше разкош! Нали си е моето гардже... Много труд бяха положили госпожите! Яд ме е, че една майка с бездействието си едва ли не провали нещата. Ще разказвам всичко в нашата тема.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #119 -: април 06, 2017, 12:24:41 »

Привети!
Със Змей 2 имаме нова придобивка, Ерго раница, тамисля да и направим тест драйв до Еконт. Подаръкът ми е опакован, окомплектован и се надявам да повлека днес крак и да настане голямото подаряване. Мисля, че е истинско щастие, че успях да напазарувам НЕЩО с Малък З, още има антишопинг аларма. Убедена съм, че нарочно проектанта я е включил в настройките, ама ... какво да се прави и такъв си го обичам ( всъщност и двамата smile )
Нещо съм се бъгнала, по нощите не спя, мъжете ги омагьосвам към 10-11 като злата вещица от спящата красавица... и почвам да обикалям до първи петли, а не е да не ми се спи. В резултат имам ужасни торбички, направо са за тежка категория крем.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines