Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:08:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великденски подаръци 2017 г.  (Прочетена 60793 пъти)
 
Nikol_M
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #45 -: април 11, 2017, 09:13:39 »

Eeee вие ме знаете, аз вас не. Къде дават така?
Много сте ми потайни, мистериозни...

Мистериозни дами ме следят,
в сватбено було те тайните си плетат...

Днес ми е много ползотворен ден. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 11, 2017, 09:17:14 »

Николче, за пореден път, тии си чисто луда!!! Пасваш на форума и общността ни идеално  funnytooth funnytooth girl_haha lol
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 11, 2017, 10:17:44 »

Съжалявам,че не съм видяла темата по-рано.Много обичам изненадки и съм се включвалал в такива размени на подаръци.Мога да споделя,че тръпката от избора е В-Е-Л-И-К-А,премилсянето  ,оглеждането ,опаковането като ритуал.Живот и здраве по-нататък с удоволствие ще се присъединя.Моят ФБ е Sisito Dimitrova,бих се радвала да се запознаем и там.
Тони,подаръкът е просто върховен,твоят Великденски заек е страхотен. Bravo Bravo Bravo
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #48 -: април 11, 2017, 20:10:21 »

Аз имах късмета да си получа подаръка лично smile
 Подарява ми го Миленка (marry_me). Наистина е прекрасно всичко, много стилно и внимателно подбрано. Имам си красиво, огромно, уханно великденско яйце във формата на свещ, адски свежи обеци, които веднага като се прибрах сложих и адски ми харесват. Едно сладко малко великденско зайче, поставка за борец и мила картичка с пожелания, които идват точно на време.  heart
 Най-много от всичко ми хареса възможността да се запознаем с Миленка и буквално не се спряхме да говорим, добре че захладня, за да се усетя да си тръгнем. Много ми беше приятно и много благодаря, Миленка!
Ето и всичките красоти и вие да ги видите :

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #49 -: април 11, 2017, 20:21:41 »

Рони, радвам се, че успях да предизвикам в теб тази положителна емоция heart
Удоволствието от срещата и разговорите е взаимно girl_wink kiss2 След безсънните нощи и усилия напоследък за първи път се прибрах усмихната, ММ чак и той се усмихна и вика: "Явно е било зареждащо по женски."  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 11, 2017, 21:22:01 »

Аз най-накрая се добрах до еконт, КИВИ извинявай че със закъснение ще се радвам на подръка ти и ти благодаря! Утре ще гледам да кача.снимка от лап топа.
Имам си страхотна покривка /как си ми нацелила размера на.масата браво  good /, едно дървено зайче и не знам как се казват мечетата на Ники.

И аз днес си.пуснах подаръка, да е извини дръвчето ми за ужасно грозно написаната ми картичка, ама който забравя после пише на крак и с бебе в раница  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 12, 2017, 07:32:01 »

Адиктит,честито, ратче, чакаме снимки! smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: април 12, 2017, 07:55:03 »

Рони, много красиви обеци heart, със здраве да си ги носиш! Браво на вас за срещата good
Коато имаш време, покажи разопаковани другите подаръци, че май нещо интересно пише на чашката, пък не виждам какво smile
Имам съобщение за пратка и аз danceg danceg danceg
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 12, 2017, 09:02:02 »



Я да видим дали успях да си кача подаръка.
« Последна редакция: април 12, 2017, 09:03:33 от ratatui » Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 12, 2017, 09:10:14 »

Да са ви пълни с хубави емоции домовете.Имате си страхотни подаръци.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #55 -: април 12, 2017, 09:18:10 »

Имам си подарък от Адиктед  danceg Вчера имах две пратки. Едната знаех от кого е, ама за другата не издържах и  проверих предварително  blush
И така - имам си книжка за оцветяване, зиг-заг ножица, картичка с едно от най-милите пожелания, книжка за оцветяване има и Дребосъчка. heart Много благодаря за старанието  heart
Снимка ще пробвам да кача в скоро време, че през телефона няма как.

Рони, влюбена съм в обеците!
Рат, много се смях на описанието за картичката...
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 12, 2017, 11:14:30 »

Супер подаръци! Много сте се постарали момичета  heart

Аз днес получих СМС от Еконт обаче каквато съм разсеяна напоследък, дала съм адреса си в Самоков (явно с умисъл, ако пристигне в почивните дни), а до последно се притеснявах, че съм посочила в София и ще си го изпусна. Мазало  badgirl
Да се извиня на зайчето, ще си го видя подаръка утре вечерта, нямам търпение вече!

А и моят лети, надявам се най-късно утре да намери своя притежател  girl_wink

И никой не казва кое дърво е бил или кое е избрал, бива ли така?!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #57 -: април 12, 2017, 21:40:08 »

Аз най-накрая се добрах до еконт, КИВИ ...
И аз днес си.пуснах подаръка, да е извини дръвчето ми за ужасно грозно написаната ми картичка, ама който забравя после пише на крак и с бебе в раница  pardon
Рат, аз пък докато имах време да влизам реших, че нещо се случва и не съм нацелила грам подаръка. Е щом покривката е в точния размер, ви пожелавам да ви краси празничната трапеза и да посрещнете едни хубави празници. Явно интуицията ми е сработила, защото наистина ни беше критично пазаруването със 32. А "терличките" стават ли му на Ники, то 19/20 се носи около годинка уж, ма на моя наследник се оказаха идеални? А картичките не ги мисли, нали има и по-тежки "картичкови" случаи.
Аз няма да ви кажа кой съм била, защото си чакам още подаръка, но пък още като видях списъка си бях изжрала бреза. Много харесвам брези, брезови горички, дори имаме такава картина вкъщи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: април 13, 2017, 06:44:56 »

Моят подарък беше отишъл в друг офис, на същата улица. Често ми се случва да объркат номера и трябва да пренасочвам. Днес ще ме чака, надявам се smile
Рат, много красива покривка, ще ви грейне къщата good Дървеният заек ми напомня на моя, донесох си го чак от Германия. Да ти пази вярно яйцата Wink.!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 13, 2017, 18:24:24 »

Много съм завеяна - забравих да мина през Еконт, сега се сетих angry утре сутринта съм там
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines