Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:02:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великденски подаръци 2017 г.  (Прочетена 60798 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 20, 2017, 16:14:13 »

Бързо колебаещите се да се включват- няма да съжалявате обещавам!
Такава хубава емоция е!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 21, 2017, 14:55:03 »

Сложих линк към темата в новините! Дано съм успяла да ви бъда малко полезна!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: март 23, 2017, 18:16:46 »

Нямах намерение да се включвам официално, но пък имам идея покрай ей тази статия в Капитал http://www.capital.bg/light/tema/2017/03/23/2939654_vzimash_li_tazi_kutiia/
Дето ще си поръчваме кутии, да вземем да завъртим вътрешна размяна, ежемесечно, с различни теми, със стойност не повече от 10-13лв. Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 23, 2017, 18:20:59 »

ДА ДА ДА, много яка идея!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 23, 2017, 18:22:54 »

Goodbox ми беше идеята тази година, но времето на доставка не ме устройва
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 24, 2017, 08:36:48 »

Моля ви, тези който са пропуснали да ми изпратят лична информация да го направят!Имена, адрес и телефон!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 25, 2017, 16:32:56 »

Много моля, Nikol_M, да си изтрие кутията, че няма място и не мога да и пиша.Също така е хувбао всички който ще участват да пишат тук предпочитанията си!Благодаря!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 27, 2017, 11:15:46 »

11 дръвчета сме, как ще стане размяната.. ?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: март 27, 2017, 11:21:20 »

Представи си хора, хванати на хоро, в кръг. Няма значение, че бройката е нечетна funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 27, 2017, 11:26:17 »

Представи си хора, хванати на хоро, в кръг. Няма значение, че бройката е нечетна funnytooth

ло-ги-ка  funnytooth funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: април 03, 2017, 09:04:50 »

На дървото, на чиито клон ще висна, хич и да не се притеснява - оставам си с искането за хубави цветни моливи, домакински прибор от Икеа /имам си вече черпак от Еми и ми върши чудесна работа ежедневно/, а ако е храна, нека е котешка good heart
Аз съм си харесала много благодатно дърво и имам намерение да му отворя работа с подаръка Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #26 -: април 03, 2017, 11:23:03 »

 Offtopic
...а ако е храна, нека е котешка good  heart
funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Вчера ММ ме събуди с гъделичкане по носа с котешки мустак. Свекърът го намерил случайно и ми го донесъл като сувенир. Светът е шарен и хората се радваме на най-неочаквани неща!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #27 -: април 03, 2017, 12:04:40 »

Offtopic funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Вчера ММ ме събуди с гъделичкане по носа с котешки мустак.
И аз пазя един косъм от мустака на моята за да правя "капан за сънища" на някой, дето хич не може да спи. То, че ще спи по 22 часа не е лошо, ама ако вземе само мишки да сънува crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #28 -: април 03, 2017, 13:52:31 »

Аз напазарувах, сега трябва да го доизмисля от към детайли и заминаваааа по пощенския гълъб smile

Толкова пъти съм писала какво ще ми хареса, та чак ме хваща срам  blush от претенции... този път ще оставя избора на интуицията ви. tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 10, 2017, 08:29:55 »

Записвам се с получен подарък  yahoo tease yahoo

Първо да кажа, че бях абсолютно сигурна, когато аз избирах дървото си, кой стои зад него (няма да издавам сега). Колебаех се между две, като бях сигурна кой стои зад избраното от мен..За другото нямах предположения. После, когато Свекърва написа това относно избрания от нея подарък, бях сигурна, че аз съм дървото, което е избрала. Мисля, че даже го казах на Никол  Girl_hide

В събота моя човек от ЕКОНТ ме събуди, по което разбрах, че имам пратка и си знаех, че е от форума.. Няма кой друг да ми праща нещо безлатно  pardon Бях дала работния си адрес, та се обадих на колежката да й кажа, да го приеме.. Трябваше да излизам и затова, докато се прибрахме вече колежката ми си беше тръгнала от работа. В неделя сутрин първата ми работа, още преди църквата беше да отида да взема подаръка  danceg

След църквата и пазаруване се прибрах в нас, като трудно устоях да не го отворя в колата . Извадих го от опаковката на еконт и се спрях.. Викам не искам да го разпердушиня тук, ще изчакам да го направя вкъщи внимателно  smile

Опаковката с лепенка на лаленце..  heart heart Като се прибрах бързо отворих и вътре страхотна чанта с две дръжки цялата в сладоледи и толкова цветна.. Точно като за мен, нали лудия на шарено се радва.. Идеална  heart heart heart Ако кажеш, че си я правила и ти  Oh my ...
Отварям и вътре страхотна книжка за оцветяване с витражи.. Мислих дълго време, дали съм споделяла тук, че мисля да опитам тази техника, за да подобря концентрацията си.. Чудех се дали да не си изтегля приложение за телефона първо.. Мисля, че не съм го казвала, но Свекърва за пореден път е усетила от какво има нужда човекът, на когото подарява  pardon Като малка обожавах да оцветявам, стоях с флумастерите с часове. Сега ще използвам разкошните моливи на Свекс  yahoo Обещавам да покажа резултата, когато оцветя някоя от страничките.. Мисля да го направя още тази седмица в някой ден след работа!
Благодаря ти Свекс, както винаги в точното време, на точното място си ти  heart Как усещаш нещата по подобен начин идея нямам  smile heart





« Последна редакция: април 10, 2017, 08:32:24 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines