Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:34:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 111399 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: март 30, 2017, 08:48:07 »

Добро утро smile

Не е сложно, не го изкарвайте като нещо уау.. Има хора, които се ограничават далеч повече.. Като Панди, като една моя Колежка, която е веган и на всичкото отгоре и ядки не яде и брашна никакви и тн.. по здравословни причини.. И картофи, и ориз също.. Винаги се чудя, какво аджеба яде sad ...

Свекс, сирене и кашкавал да (домашни от приятел на баща ми, който има малка мандра и прави за себе си и нас отделно). Аз мляко не ям по принцип, иначе е позволено да се яде. Снощи ядох таратор, ама това ми е количеството мляко за няколко месеца напред.. Като малка до 3 годишна съм била почти само на кисело мляко, домашно заквасено и издоено от точно определена крава  funnytooth Луда работа, като кравата е нямала мляко по някаква причина и са ми давали от друга съм го плюела... Така де, изяла съм си дажбата като дете и сега кисело мляко не поглеждам, а прясно пък само по 5 капки в кафето. Никога не съм пила прясно мляко в чаша, много ми е интересно по филмите като гледам "чаша топло мляко преди лягане"  girl_haha
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #451 -: март 30, 2017, 09:45:34 »

Добро утро!
Ние хвърлихме бомбата вкъщи и вече няма подредено ъгълче. Всичко е разместено по странни правила.
Днес ще имам време за разходка и нямам търпение!
Много интересна закономерност е как или нищо не се случва, или 100 неща едновременно. На подписване сме в събота, другата седмица е тържеството в градината и текат някакви организации, искаше ми се да отделя повече време за подарък на дръвчето, междувременно ще тече всичко вкъщи, а дребното ще е командировка първо при едната баба, после при другата.

Никога не съм пила прясно мляко в чаша, много ми е интересно по филмите като гледам "чаша топло мляко преди лягане"  girl_haha
Хахаха, същата работа! Ще има по три пъти на нощ да ставам иначе.
Аз пък като дете не ядях мляко. Хем имахме крава на село. Виж, домашно сирене и кашкавал - да. Но пак имаше условия. Едното ставаше по-хубаво зимата, а другото - лятото в зависимост с какво се храни животното. Кисело мляко проядох в ученическа възраст, а прясно - много по-късно, покрай кафетата май.
Преди бала се вталих принудително, че ми изби алергия от едно китайско зеле. Две седмици глад, майка!  lol lol smile)Ориз, картофи и ябълки. Ако щеш... Кумицата е изживяла същото и обясняваше после как е минала на "зърнена" диета.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: март 30, 2017, 09:54:51 »

Здравейте smile

Значи вчера какво загаряне на тава направих lol lol нали гледах от една рецепта на Джейми Оливър, трябваше да се готви на котлон и после във фурната. Ама аз не съобразих, че тавата е тънка ламаринка и по една време взе да ми ми миреше на изгоряло от фурната. И аз взех уникалното решение, да я върна на котлона. Обрахме най-горния слой картофи и ядоха, какво да правят. За мен си имаше обикновени печени картофи и си бях добре.

Абе вашите диети са много гадни - това да не ядеш шоколад, хляб и картофи е ужас.

Много хора ми казват, че моето хранене нямало никаква логика от гледна точка на здравословното хранене. Аз и не съм търсила логика, това ми казаха и започнах да го изпълнявам. Единствено кумът ми е казвал, че ям храни, които започват да се разграждат в устата, вероятно, за да не се натоварват червата (той се интересува от хранителни режими). Ще чакам следващото изследване и тогава ще го мисля. За сега се чувставам добре, поне.

Аз прясно мляко никога не съм можела от преглътна. Повръща ми е от него. Кисело започнах да ям, кагато спряхме да имаме домашно (много ми щипеше на географския език).
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: март 30, 2017, 10:00:16 »

Да, аз ако се храня като тебе Панде, през стандартна врата няма да мога да вляза хаха smile И на колежката ми режима ми се струва крайно не хранителен, тя не приеми никакви протеини ама никакви.. Според мен нищо не яде направо.. Супер нелогично, но казва, че така са й казали лекарите и от тогава няма болки. Така и не разбрах, какво й е, но е нещо с жлъчката, от което и черния дроб й е станал зле  huhhuh.gif

ЕДИТ: Направо побеснях, като изчетох статия относно плановете на кмета и градския съвет на Копривщица, които искат да поемат инвеститорски потенциал и да превърнат това прекрасно място в ... развит индустриален мегалополис сигурно?!  GROAN

Прилагам линк, за петиция,  в която който иска да се подпише и дано се спре това безумие.
https://www.peticiq.com/171517
« Последна редакция: март 30, 2017, 10:16:35 от alexandrova_90 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: март 30, 2017, 14:25:25 »

Привет дами, тия дни нямам никакво време да пиша.Започнах шофьорските курсове на дърти години  blum но ми трябва кола.Много съм зле, много, от мен надали ще стане читав шофьор ама това е положението.

Тони, и аз го слушах това.Шепа идиоти обслужват една мутра.Общо взето позната ситуация.То и ние нация от идиоти обслужваме няколко мутри, ама това е друга тема на разговор,

Диетата, не е толкова трудна, но просто трябва да се пренастроиш.Сега с пресните зеленчуци, гледам всяка вечер да съм на салата.От позволени зеленчуци де.Картофите не съм ги премахнала напълно, сладкия картоф го намразих, ама го правя на фурна като чипс и става за ядене.

Свекърва, като имаш време пусни някоя рецепта.

Ей стана хубаво времето и всички се покрихте!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #455 -: март 30, 2017, 14:46:12 »

Тъкмо щях да кажа, че всичко се е изпокрило... По-скоро мери улиците. Тук вече аз поне гоних сенките.
Много съм разочарована от разходката. Обърнах всички детски магазини по път и шарениии, шарениииии... Нищо не добавих и за дръвчето.
Разбрах защо повечето хора се изнервят покрай ремонти. Ние се чудим кое, как, а майка се е втурила да ми търси рокля за изписването. Бебето ще е голо, каката - на полеви условия и без пролетни обувки, обаче за мен нова роклА lol Всичко "Мара втасала"... Добре, че си я познавам.
Маги, браво! Няма да се шашкаш. Трудно е в началото, няма как. Пък и вярвам осъзнаваш, че 30 часа няма как да те направят шофьор. Иска време - малки крачки.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: март 31, 2017, 07:32:20 »

Добро утро!Зад офиса са цъфнали лалета, на мен ми е пролетно на душата и ми се чете книга.Мисля, този месец да си подаря едно разказче на Тери Пратчет, много ми радва душата този човек!

Аличка говори за ремонти и ние сме тръгнали натам.Трябва да ремонтираме хола.На мен ми се иска да оправим и прилежащата му тераса.И понеже много неща си ги прави сам моя мъж, на него хич не му се занимава, но няма как.Хола за съжаление не е пипван вече 35-6 години.Има да маханаме не знам колко пласта тапети, да се шпаклова, преди това да се прекарат нови контакти, да се оправи осветлението на тавана, искам да сложим окачен таван със лунички, и пода трябва да оправим, че сега е ужасен мокет, а аз искам хубав ламинат.Е ако ме питат искам естествен паркет, но нямам толкова пари сега  pardon

Айде оплаках се и аз.Хубав ден!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: март 31, 2017, 07:46:46 »

Добро утро smile

Честит ПЕТЪК smile

Много сте тихи?  huhhuh.gif

Не съм чела книга след Лолита.. Прочетох една боза романтична на английски, но не го считам.. Чете ми се нещо съвременно и много зарибяващо.. Искам пак да изпитам чувството, каквото предизвика книгата на Маргарет Мацантини.. Тя има още няколко книги, но ме е страх, да не ми провали идеализирания образ в главата ми, за себе си с тях  Girl_hide

Ние пък още умуваме прословутата ни секция в хола, с въртящия се телевизор.. Дойде майстора на Скай, обаче ни каза, че този вариант, който сме харесали ще му е трудно да направи и предложи друго.. Проблемът е, че аз не мога да си го визуализирам и не искам да стане готово и да не ми харесва, защото ще сме дали едни 1000лв. Та, все още сме в чудене.. Отделно изпотроших 4 рамки в нас, които бяха залепени с двойнолепящо, защото винаги искам да се слагат там, където минават кабелите и Илиян отказва да дупчи.. Като паднаха отлепиха от мазилката.. Сега трябва да купим и нови рамки от любимата Икеа  Girl_hide.. Падна ни и кутията за ключовете, тежка и с декорация плочки от Рим и Флоренция.. Поне не се счупиха те, но тя  е за брак sad Дървото е наранено и пантичките са изпотрошени.. Все едно имахме духове миналите събота и неделя  Girl_hide
« Последна редакция: март 31, 2017, 07:48:21 от alexandrova_90 » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: март 31, 2017, 09:25:03 »

Здравейте smile

Аз чета To Kill A Mockingbird, ама нещо не ми остава време и върви прекалено бавно. Все чакам бебето да заспи навън и аз да си чета, ама май го бъркам с новородено.

А моя мъж е много шашав. Във вторник го заболя гърло и имаше малко температура (37,2-3). Сряда също. Вчера уж по-добре и отиде да рита футбол. Ей сега ми звънна, че минал през личната и тя му дала болничен, че има налепи по гърлото. Той не искал, защото се чувствал добре, ама пък щял да поседи у нас.


Една закуска с по нещо за всеки

« Последна редакция: март 31, 2017, 09:29:41 от pandapanda » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: март 31, 2017, 09:47:36 »

Панде, вирус е. Илиян беше първи и както протече при него, така и при мен 1:1. Първо гърло, после спря, после пак заболя, после сополи, после суха гърлена кашлица..  crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #460 -: март 31, 2017, 11:47:50 »

Прочетох една боза романтична на английски, но не го считам..

Коя беше? Аз сега сьм в тоя трип.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: март 31, 2017, 12:30:38 »

Времето е мрачно и аз съм в тон с него.
Писах в темата ни да се оплача, но като видях, че не ми олекна, се отказах. Може пак да пробвам, ама знам ли.

Започнала съм една книга на Блага Димитрова, но никак не ми остава време за нея.

Кукувам си сама в парка. Тия пък всички много изплашени от времето.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: март 31, 2017, 12:37:53 »

Ина, пускам ти линк, но наистина е много тъпа.. Моя колежка беше "лудо запалена" по нея, че я има в някакъв български сайт с преводи и я четеше, погледнах.. Стори ми се лековата и затова реших да я прочета на английски.. Може и да ти хареса де, но по-скоро мисля, че няма да е ок.

https://www.goodreads.com/book/show/24806344-revved


Миме, тук изгря слънце. Пращам ти слънчеви лъчи и положителни емоции  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #463 -: март 31, 2017, 13:04:14 »

Днес е топло и при нас изгря, не приемам повече мрънканици за време... абе идва лято, времето все по-хубаво ще става, до степен за оплакване от жегата Wink
За четене преди да подхвана Анито, прочетох за една нощ Ламя ЕООД. Книгата е българска, на млад автор. Чете се леко и уж е фантастична, но с елементи на реалност. Препоръчвам!Мисля на Анито да и дам шанс нощес и ако не хубаво ми напомнихте за Мацантини.
Маги, стискам палци за шофьорските... в началото ще ти е трудно, но няма невъзможни неща. С практиката и опита ще свикнеш.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: март 31, 2017, 13:41:05 »

О Киви, интересна ми стана тази Ламя ООД.Ще я пробвам.Имам нужда точно от такъв типаж книга.
 
Миме, кажи си какво те мъчи, ние поне сме добри слушатели, освен, че сме идеални свекърви smile

Аз сега направих обиколка по центъра, времето е идеално тук!

Тони, сега гледах снимката на виенската кифла.Наемете си фотограф.Аз не съм невероятен естет, ама тая снимка, по-скоро колаж е като ученически проект, даже по-зле.А интереса на клиента се формира от красивата визия.
« Последна редакция: март 31, 2017, 15:06:03 от магито » Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines