Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:09:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 111757 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #420 -: март 28, 2017, 12:00:16 »

Здравейте!
 
 Аз от малка съм по зъболекари и ортодонти, та не ми правят впечатление никакви интервенции по зъбите. Вярно, че не е много приятно след чистене на зъбен камък, но след 2 години стягане на дъги на брекети и махане на 4 постоянни зъба, това не е нищо. И аз преди не трупах, сега все по-често се налага да чистя.
 Точно това снощи се замислих как нямам вече тийнейджърски драми и никога няма да имам, честно казано има си собствен чар и този период. Като работех с ученици си ги имаше и ми бяха забавни, пък и аз тогава бях току-що започнала връзка с ММ и имаше трепети,ама ще ми се обади ли, ще ми пише ли, а сега е ясно като бял ден, но пък има други предизвикателства.  smile
 Аз съм от умерено ревнивите, ММ по принцип е много контактен и има много приятелки. Предишните ми гаджета бяха темерути и не бях свикнала да имат жени приятелки, но пък той толкова говори, че ако направи нещо аз веднага ще разбера. Те са му били приятелки и преди мен и не са на моето място сега, така че приемам спокойно нещата. Иначе ако се изпадне в крайност според мен е като да размахаш червено пред бик, така и така си подозиран, що пък да не го свършиш. ММ пък не е от ревнивите, но има и моменти, когато показва, че нещо го е жегнало.
 Хайде хубав ден от мен  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #421 -: март 28, 2017, 12:55:38 »

Е, да! Ако ще става нещо, то ще стане, ама ако го оставиш да стане Wink Действам на принципа "контролирано доверие", че в определена възраст да не стане "безхаберие" с неочаквани изненади funnytooth Вече ми са толкова ясни и тримата ми мъже, по вида и говора им разбирам има ли притеснителни ситуации. Разпитвам ги изненадващо и обикновено си казват истината. После ги "мотивирам" в моя полза, къде деликатно, къде с ултиматоми. Понякога успявам, понякога- не, но поне съм наясно, че назрява проблем и трябва да готвя план Б, В или Г. Wink
В случая на Тони бих сгащила момъка, че то така приятелка и гадже не става. Пък момата вместо да реве и да слухти за доказателства, да си каже ясно и точно какво иска. Wink
Хехе, в този ред на мисли, Родният си тренира мозъка да помни телефони и в указателя си има много малко записани. Понеже и мен ме няма там, съвсем скоро го подкачах, че ако нещо му се случи и друг трябва да набира по неговия телефон, със сигурност ще попадне я на доставчик, я на длъжностно лице от държавната администрация, дето хал хабер си няма за него като физическо съществуване pardon
П.П. Забелязвам интересна тенденция на милите майки smile. По- рано вървяха по думите на Киви, сега си намират идеи от Аличка blum. Ден след съмнението за въшки по главата на Мария цъфна статия за "Въшката - враг №1", ей го сега и за ремонта funnytooth
http://www.maikomila.bg/%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%B1%D0%B2%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0/
« Последна редакция: март 28, 2017, 13:01:53 от svekarva » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #422 -: март 28, 2017, 13:21:43 »

Днес направих едно СПА. Много ми хареса този лаф. Мих банята - да не се втурнете да завиждате! Wink
За мен ревност е много силна дума. За себе си в този ред на мисли- не съм ревнива. Виж, за жегване - друга работа. Там сме умерени и двамата. Хахаха, моят мъж също е от приказливите, та трудно спотайва нещо. Той подарък като купи и ще се пръсне, ако го карам да чака с подаряването. Не знам как е спал преди рождения ми ден. Искаше вечерта да ми подари всичко. Изтормозих го да чака до сутринта.
Е, историята на Тони е за съвсем друга възраст и ниво на общуване. Там нещата са черни или бели. Иска време човек да мине и през това. Тук присъстващите вече сме врели и кипели, дет се вика. То винаги можеш да станеш за резил! Гаранции не дават. Тук в квартала обсъждат едно семейство към 45 годишни. Всички знаят коя е любовницата на мъжа. Е, само тя ли е виновна? Жена му как си затваря очите толкова години, когато мъжът й най-демонстративно се разкарва на разходка из квартала с другата. Ние имаме семейни приятели, които уж заради детето запазиха брака. Детето им обаче избяга от къщата на ужасите чак в чужбина и няма намерение да се връща. Хорски взаимоотношения - всякакви.
Миме, детската искаме да оправим - по-хубав стъклопакет, подмяна на вътрешната изолация, нова ел. инсталация. Общо взето нищо, което да се види на пръв поглед. Но... Все пак купувахме жилището ремонтирано и обзаведено, та почти нищо не сме правили досега. Ние сме си шантави с мъжо и държим на редовното поддържане. Единствено няма да сменяме (засега) ламината, макар да не го харесваме като вид. Нека децата съвсем му разкажат играта! Свекърът трябва още едно голямо легло да ни направи. Тук е малко под въпрос дали ще намери баш същите плоскости поне на цвят.
Маги, аз не бих залагала на готова секция. Много от тънки плоскости ги правят, които се измятат във времето, плитки са и с кофти обков. По-добре да си намерите човек и по поръчка.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #423 -: март 28, 2017, 13:48:40 »

Здравейте!
 
 Аз от малка съм по зъболекари и ортодонти, та не ми правят впечатление никакви интервенции по зъбите. Вярно, че не е много приятно след чистене на зъбен камък, но след 2 години стягане на дъги на брекети и махане на 4 постоянни зъба, това не е нищо.

ооо и аз през същото съм минала, явно и ти високи кучешки си имала. Няма по-гадно нещо от това да ти стегнат дъгите... бърррр... зъбите си ги усещаш като гумени. Въпреки че и аз трябва да се съглася че зъбния камък е доста гадничко. Аз зъби нямам проблеми да правя, отивам с усмивка, при една приятелка.

Ревнивост няма при нас, мен ме мързи да ревнувам, един път в годината се сещам да видя фейса на мм, или е много умен или нищо не прави.Иначе не може жените или мъжете да се винят само, това не е насилно, и двамата са  виновни.

Тониии много се гордея с теб! Браво за инсулина! Целта е 5 инсулин, та имаш още работа, на 5 инсулин ти обещавам и бременност и бебе!!

Аз съм иначе в голяма драма, на Аличка разправях днес сутринта. Звяр мамин златен вчера почна ясла и положението е мнооооооого плачевно  cray. Реве най-много от всички, за капак в неговата група има варицела+скарлатина и е под карантина, та той ходи в другата група, където много много не се стараят да го адаптират, въпреки че днес са си мръднали малко с пръста, чели му книжки, но пак е ревал през цялото време. Според тях е от прекаленото внимание от баба му, а и цяла зима си беше вкъщи, не е много много социялизиран. Аз съм ужасно болна, някъкъв Риновирус пипнах, само се моля малкия да не го стигне. Таа стискайте палци да имаме малко напредък, че почвам силно да се притеснявам
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: март 28, 2017, 14:32:16 »

Излязоха резултатите и двете неща, които изследвах са в средата на реф. стойности. Ще видим док, какво ще каже утре.

Булче
, не ми се чака още 1 година де.. Стига хахах smile Не питах док предния път, но според теб може ли яйцеклетките да са некачествени при инсулин 20+ и заради това да са двете БХ? Просто информативно, ако има някаква корелация, както аз си предполагам.. И док ще питам, разбира се smile Бързо оздравяване на теб sad Дано хубавеца свикне с яслата, ще разбере, че е по-готино с децата, отколкото с баба сигурна съм.. Но всяко начало........

Сори, че питам тук, а не в другите теми, ама сега ми дойде на акъл да питам smile


Свекс, браво на Родния.. Аз освен моя си номер не помня друг. На шефа и на Илиян са супер мега еднакви, но трудно налучквам кой на кого е smile  angry
« Последна редакция: март 28, 2017, 14:34:17 от alexandrova_90 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: март 28, 2017, 14:39:22 »

Булче, много лоша ситуация, много.Момчетата по принцип са по-ревливи, това е едно на ръка.Говори с лелите, подмажи им се, опитай се да си им уж приятел, те обичат вниманието.

Тони, възможно е от некачествени яйцеклетки.По принцип при инсулинова ако е зле положението с хормоните има много чести повтаряеми аборти или БХ, както е при теб.Не е година, говорете за оптимални стойности за бременност, имай в предвид, че при нейното наличие, започва още по-стриктна диета.Ама ти ще се справиш smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: март 28, 2017, 14:40:23 »

Булче, стискам палци да се адаптира сладурчето. Не му е лесно, ама и за теб е трудно. И бързо да оздравяваш!

Браво, Тони smile

Аз знам моите два номера, на мм, на мама, на тате и на сестра ми. А и на шофьора на работа.



Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #427 -: март 28, 2017, 14:42:42 »

Излязоха резултатите и двете неща, които изследвах са в средата на реф. стойности. Ще видим док, какво ще каже утре.

Булче
, не ми се чака още 1 година де.. Стига хахах smile Не питах док предния път, но според теб може ли яйцеклетките да са некачествени при инсулин 20+ и заради това да са двете БХ? Просто информативно, ако има някаква корелация, както аз си предполагам.. И док ще питам, разбира се smile Бързо оздравяване на теб sad Дано хубавеца свикне с яслата, ще разбере, че е по-готино с децата, отколкото с баба сигурна съм.. Но всяко начало........

Да, много е висок за да са качествени яйцеклетките, ей сега отворих да си видя след моя К, колко е бил ( Инсулин         11.76 - 0 min ) тъй че разбираш нали че 20 е висок. Забременях на 5 инсулин, то не е казано че година ще ти отнеме до там, сега даже по-бързо ще слиза, махай изяло въглехидратите, пий хаповете и за 3 месеца си на 10, още 2 максимум на 5  good

магито подмазвам се какво да правя  pardon жаля ги, викам и вашата не е лесна, давам им подсказки как да го укротяват, днес вика ами той не яде, викам дай му една филия хляб, ще се залъже, и така Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: март 28, 2017, 14:54:05 »

Булче, ясно е че скача при Б
И за още по-строг режим при Б също съм наясно.. Просто имах период на насищане и бая бях загубила хъс за хранене и движение, около 1 месец.. Сега Пак съм си аз  Girl_hide

Благодарско девойки kiss2
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #429 -: март 28, 2017, 15:25:43 »

Булче, много труден е периода с адаптацията като човек, който е стоял от страната на адаптиращия детето, го казвам. Това, което изглежда естествено и се пропуска, но е много ефективно е обяснението всекидневно да не кажа ежеминутно, когато се повиши тревожността е да се обяснява какво предстои във времето, докато се съберете отново с детето, тоест кое след кое ще следва и кога ще дойде мама. То трябва да знае какво му предстои и да е изговорено от мама като човек, оторизиращ други хора да се грижат за него, тоест прехвърлящ авторитета на лелки и госпожи.Не го казвам за пръв път, но съм изпитала на свой гръб колко ефективно е. Съчувствам на всички майки в този период, защото децата израстват и забравят, но майчиното сърце си трупа. Желая бързо адаптиране на малчо. good
Тони, стискам палци да има хубава вест възможно най-скоро. Възхищавам се на дисциплината и устремеността на двама ви  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: март 28, 2017, 16:28:28 »

аз за съжаление не съм забравила нито една своя травма от краткия си престой в детска градина.  sad
Поне знам какво да не правя с детето. pardon

И по темата, ама не съвсем ( таз с въшките )  biggrin biggrin biggrin

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #431 -: март 28, 2017, 17:00:15 »


П.П. Забелязвам интересна тенденция на милите майки smile. По- рано вървяха по думите на Киви, сега си намират идеи от Аличка blum. Ден след съмнението за въшки по главата на Мария цъфна статия за "Въшката - враг №1", ей го сега и за ремонта funnytooth
http://www.maikomila.bg/%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%B1%D0%B2%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0/

Ами то Кивито бездънно потъна нейде из дън горите тилилейски, т.е. парка smile И хич не пише... ама и Аличка на там върви, ко ши праим ся... smile

Едитирам си поста, за да се включа и по другите теми, а 32 е очарован от черно-белия принт с въшките и форумстваме заедно.
Булче, неговата група може още 3м да е в карантина, да го поемат тук и да свиква. Действай както Маги е казала, меко ... и ще се адаптира. Имай предвид, че на неговата възраст вероятно е повече театър от колкото драма, час след оставянето всички са млъкнали, а сутрин в градините по традиция и деца и майки реват.
Тони, обмисляла ли си зоново хранене, аз много добре се чувствам с него и уж целта е да регулира хормоните.
« Последна редакция: март 28, 2017, 17:11:44 от Kiwi » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #432 -: март 28, 2017, 17:34:50 »

Това, ако Киви не го беше цитирала, нямаше да видя. При нас по-скоро е "ще правим ремонт въпреки че чакаме бебе". А що се отнася до съдържанието на публикацията - както си го научиш наследството. Наши приятели са с много скъпи мазилки. Отдавна не бях ходила в тях. Е, така са си постлали, че в момента е като след бомбардировка. Сигурно са дали чук и секач на детето - стените леш, коминът накълван, крака и ръце по тавана сигурно има, ама да те е срам да се загледаш. Е, ние сме с прост латекс плюс хубави тапети на места да акценти. Грам поражения няма!
Еми, бих казала: Гледам 7-годишните имат вече Айфони, Галаксита, ама от въшките по левче не мож се отърват.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #433 -: март 28, 2017, 18:36:26 »

Хехе, Али, това ще си го запиша и запомня Wink След година и половина може да се наложи да ти го припомням funnytooth Първо зависи кога се пада "периодът" и второ, повечето момчета обичат да хвърлят, да блъскат и да бутат, такава им е природата. Твоето, като моите, върви да е в най- големия бяс в зимни условия, предимно вкъщи и ако е по- находчиво от каката, като нищо да има следи по стените. Трето, децата вече ще са две и ще е невъзможно да вървиш по петите непрекъснато, ако искаш да обърнеш внимание на всяко и четвърто, няма да ти пука толкова кой какво върши, стига да не е животозастрашаващо. Wink Да са живи и здрави, колко му е един ремонт, особено ако има домашни майстори good
Булче, гледам, че утре имате пак събитие в Пловдив. Само така, да живнем и ние good Дано се позакрепиш и онзи сладур да не ти къса сърцето дълго.  heart
Тони, случват се такива месеци, не си машина, човек си  heart. И на мен операцията ми видя сметката на хормоните и килограмите, ама на, късмет pardon Пък и съм взела структурата на баща ми, а брат ми се е уредил със слабия ген nea. Имала съм право на избор като първа, но нали съм отстъпчива, сега се мъча Wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: март 28, 2017, 20:29:27 »

Тони, много хубави резултати си постигнала. Като се видите с док ще обновите плана за действие и ще се случат нещата! Тръгнали сте по пътя и бебчето ще се случи  girl_wink

Булче, искрено ти съчувствам! Дано бързо да свикне момчето. Много са ми жални децата като тръгват на градина/ясла, то ясно, че е неизбежно, но все пак ... ММ иска Иван да тръгва на ясла от септември и стискам палци да не го приемат. Много ми е жален и мъничък още.

Али, то тава си е класика - бременност и ремонт Wink Дано бързо да го отметнете, че обикновено едно се започва, 100 неща изкачат.

И аз не съм ревнива, ама изобщо. ММ даже ми се дразнеше преди. За него ревността е равна на обич  crazy А той беше много ревнив, сега вече не толкова. Мисля, че недоспиването променя приоритетите му lol Но и аз вече не хващам толкова окото както преди (хихих и съм скромна Wink), а и социалните ми контакти са сведени до минимум.
« Последна редакция: март 28, 2017, 20:54:45 от ma6ka_ » Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines