Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:03:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 111404 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: март 23, 2017, 08:20:35 »

Добър ви ден.Аз след малко заминавам на терен  angry Дано няма змии и гущери, че само това ми липсва.

Прекрасен и слънчев ден ви пожелавам.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: март 23, 2017, 09:16:15 »

Мен колежката ме сюрпризира, че е видяла МИШКА в ОФИСА  girl_impossible cray cray cray cray

Изпитвам ужас от мишки и змии  sad sad sad
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: март 23, 2017, 09:37:22 »

Добро утро!

Вчера разнообразихме разходката, като се раздвижихме по центъра. Много ми е послушно детето, пу пу.  heart На прибиране минахме и през парка. Бях забравила, че ще има предизборен концерт на ГЕРБ. Показах на Алекс как танцуват батковците и какичките народни танци, а на мен ми се сви сърцето от вълнение, когато чух музиката, на която и аз танцувах преди известно време. cray  Малчо мяташе ръце и крака, много му харесва да танцуваме. Попитах една баба от къде мога да си взема балон и знаменце, а тя ми вика "ооо, не, не. Тези са за моите деца" crazy Е, не че съм искала нейните, но както и да е. Раздавали ги още в началото.

Благодаря за палчетата.  give_rose Брат ми и майка ми и днес трябва да се разкарват до ВМА само, за да вземат едни резултати лично. Дано и комисията се произнесе в наша полза, защото иначе всичко е безсмислено. Ако всичко е наред, утре пък пътуват за Плевен, където в два поредни ни има изпити. Та продължавайте да си стискате.  smile


На мен още ми е трудно да се климатизирам. Винаги ми е било сложно обличането в този преходен сезон. С бодитата не се разделям дълго време. Странно ми е да видя някой март с къси гащи, а в същото време то си е за бански.

Наде, обичаш ли наистина чесън? Аз много, но сега заради Алекс го избягвам.

Тони, да кажеш после как беше филмът?
Как мишка? Ужас...И мен ме е страх от такива гадове. БлякС... shok

Маги, не моЙш ме накара да ида на такова място, ако знам, че има такива твари.  angry

Хайде, дано и днешният ден е прекрасен!  smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: март 23, 2017, 11:15:34 »

Здравейте smile Завърнах се отново от двучасова разходка, направо ме болят краката (трябват ми по-удобни обувки, още съм с есенно/зимни). Много хубаво било да дишаш сутрешен въздух, скоро съвсем ще заухае на пролет  Girl_hide

Днес ще ми е ден за готвене, малко да се разтоваря, че вчера се отегчих само от учене и нищоправене.

Тони, ние също мислехме да ходим на филма тези дни, ама покрай целия този хайп  nea Страх ме е и че малко са го "осъвременили", вкарвайки хомосексуална нишка.



Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: март 23, 2017, 11:35:52 »

Здравейте smile

Вчера бяхме на бебешки рожден  ден и беше много готино. Всички лазят, изправят се тук там, някой заплаче и всички се включват. Много ми беше смешно като сложих Бамбук в една количка от тези дето се бутат с крака и едно друго бебе се изправи за облегалката и взе да бута Бамбук, и двамата доволни. После се размениха хаха lol lol

Днес подадохме документи за паспорт на Бамбук. Тези дни много излагане на бацили, дано не се разболее нещо.

Ау, Тони, как мишка. Не ги разпространявай такива информации Wink

Мими, брат ти авиатор ли иска да става? Стискам палци!

Бубе, страхотен е Красавицата и звяра. Много красиво, пресните са супер изпулнени (Юъм Макгрегър е Люмиер все пак!). Ема Уотсън на мен ми се страшно любима също! Това с "хомосексуалната нишка" е много преувеличено. Просто Лафу танцува с мъж накрая.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: март 23, 2017, 11:42:18 »

Е защо да не ги разпространявам, офиса няма общо с цеха, дето се бъркат торти.. Плюс това, нали се сещаш, че няма място, където да не идват мишки в случай, че има ядки и толкова храна. Има си препарати за дератизация и капани на критичните точки, ако ги нямаше сигурно щеше да е пълно е мишки smile Изискванията са големи в това отношение и няма "лабаво" .. За офиса обаче.. sad
Вчера чистачката щеше да ни отрови с доместос, докато миеше пода. Отворихме широко входната врата и хоп тази сутрин мишка.. То тук дори капани не се поставят в офиса, защото просто никога не сме имали.. Сега тръпна постоянно и сама гледам да не оставам в офиса  shok shok shok Тя сигурно отдавна е избягала на някъде, дано да е към местата, където са поставени капаните  cray
« Последна редакция: март 23, 2017, 11:44:22 от alexandrova_90 » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: март 23, 2017, 11:46:01 »

Панде, щом казваш, че е бил хубав - доверявам ти се  smile А и аз бях разбрала, че ще има целувка м/у мъже и не че съм хомофоб, а просто не мисля, че е толкова задължително да се вкарват подобни неща във филм на Дисни, само за да са в крак с модата и да са политкоректни.

О, колко забавно звучи такова детско тържество!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: март 23, 2017, 11:51:15 »

О, Красавицата и звяра си е супер. На мен много ми хареса. Не съм чела за хомосексуална нишка. Да, реално към края на филма има един - два погледа на Люмиер и да, дават го най- накрая как се пада с един мъж да танцува, ама първо - не мисля, че децата изобщо ще го проумеят това и второ - толкова е бегла препратката, че...

Мен пък ми хареса и че имаше някакви по- различни неща от филмчето - например как Бел е загубила майка си. Само ме дразнеше как си загащваше полата хахаха
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: март 23, 2017, 12:01:56 »

Това загащване на полата ми беше много стил Хармаяни  lol lol lol

Тони, аз се сетищам, ама ей така стават жълтите новини Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #369 -: март 23, 2017, 12:05:27 »

Здравейте и от мен smile
 Тони, аз съм същата с мишките. От това животно най-много ме е гнус по-скоро, отколкото страх... Миналия месец докато отивахме към Витошка, ММ ми извика Внимаваай! и тъй като вървяхме по Патриарх Евтимий там, където е заградено заради строежа на метрото реших, че има някаква дупка, а то някаква малка мишка ми била точно под крака и съм щяла да я настъпя. Щях да умра от гнусотия само при мисълта, камо ли ако я бях настъпила bad
 Миме, аз вчера пропуснах - стискам палци на брат ти, със сигурност е решил да е свързан с авиацията щом и към Плевен ще ходят. Аз съм много привързана към мъже в униформа, дядо ми е бил военен летец и много им се радвам, миналата година на парада се разплаках като прелитаха. Много мъжка професия и много достойна. Дано всичко е наред и си постигне мечтата  good
 Красавицата и Звяра ми е едно от любимите филмчета като дете и честно казано не разбирам тази мода да правят игрални филми по класиките. Самият рисунък е толкова красив, че не може да бъде надминат с костюми и компютърни ефекти. Скоро даже пуснах песните сравнени от настоящата версия и от анимацията, ами гласовете са доста по-богати в класиката.Може да е хубаво, но ще пропусна да го гледам, без да искам да засягам някого.
 На мен ми зауха на пролет и ще почвам пролетно почистване, искам да си прочистя въобще и съзнанието след тази тежка зима и физическия израз ще е чистенето на терасата, хем да съм и навън. Чакам ви на тази тераска Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: март 23, 2017, 12:09:45 »

И аз мисля в събота и неделя, да направим почистване на терасата и озеленяване малко с цветя и тн.. Дано Илиян се навие да ми помогне, че иначе сама няма да го направя..  blush
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: март 23, 2017, 14:56:34 »

Може да е хубаво, но ще пропусна да го гледам, без да искам да засягам някого.

Що пък да се обиди някой, това си е до усещане. Аз лично отидох да го гледам, защото видях, че е доста близо до анимацията, иначе посмъртно нямаше да си разваля удоволствието.

Да, права си за музиката, но това е като да речем мюзикъл, на анимацията могат да направят много повече неща, които на живо реално няма как да станат... pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #372 -: март 23, 2017, 17:40:21 »

Аз пък го гледах покрай децата от отдалечени населени места, че нали имаха такова желание по Коледа.
Момчетата, 10-12 годишни, изобщо не бяха впечатлени, даже в края бяха отегчени. На мен по принцип в киносалон ми е много висока силата на звука и едва  изтраях. Ходя с удоволствие на опера, оперета и театрални постановки с пеене и танцуване, не е като да не харесвам този род изкуство, но там не оглушавам smile
Също като Рони предпочитам рисуваната версия за приказки, сигурно така съм свикнала и това очаквам. pardon
Даже обложките на книги с приказки, ако имат обработени човешки снимки ме стряскат blush. Всеки си е башка луд Wink
Я да питам някой гледа ли снощния епизод на разменени жени по БТВ? Аз го хванах случайно и от немай къде, ама много и искрено се ядосах, че съпоставят две семейства с огромна разлика в жизнения стандарт и финансови възможности. Изводите, които се очаква да бъдат направени, някак бият жестоко феминистката ми настройка Wink Цяла нощ сънувах кошмари, хем нямам навик да се вживявам в реалити предавания. blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #373 -: март 23, 2017, 17:59:28 »

Приветски!

Аз два дни хайманосвах в Пловдив, уцелихме много хубаво време, направихме страхотни разходки. Най-накрая стигнах и до стария град. Разхождахме клиенти, присъединихме се към Free Plovdiv Tour, много беше приятно, научихме историята за Crazy Miljo shok, хапнахме в Атлас и Хемингуей, после в капана приключихме купона smile

Свекърва аз вчера се събуждам в хотела и 5 мин се пулех телефона аджеба по Парижко време 7 или 8 часа е. После се сетих че съм в Кючук Париж, не в Париж  pardon pleasantry

Аз пък нямам търпение да гледам Красавицата и Звяра, ама ще е по тв
« Последна редакция: март 23, 2017, 18:01:59 от bulche91 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #374 -: март 23, 2017, 18:09:02 »

Свекърва аз вчера се събуждам в хотела и 5 мин се пулех телефона аджеба по Парижко време 7 или 8 часа е. После се сетих че съм в Кючук Париж, не в Париж  pardon pleasantry
Ейц, какъв комплимент само blum.
Мен Мильо Лудия лично ме е задявал, Златю Бояджиев - също smile Казаха ли ви за размерите на мъжкото достойнство на Мильо?  Oh my ...
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines