Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:45:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 111402 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: март 01, 2017, 23:13:13 »

Миме, Свирчо е анимацията, която спечели Оскар. Piper  е на английски, потърси го в you tube.
Това е от старата тема, нали? Има линк на предпоследната страница, дадох и на двата.
Наде, само двете сме в подкрепа на Вайша срещу Свирчо. И не само във форума, а изобщо. Днес 16 мои колежки ме наквакаха яко, хем бях тренирана предварително blush
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 02, 2017, 01:20:50 »

Свекърва,не мога да повярвам,че си се оставила на дружките  Wink уж имаш тренинг със снаха и мъж с македонска жилка,пък им се даваш.Знаеш мотото на нашия край: И да знам,че не съм прав,пак ще споря  funnytooth  с ръце на буквата Ф.Реално,както казах,идеята е страхотна,но ме загубиха в мрачното изпълнение.
  Маги,браво на принцесата heart
Относно гостите,аз много обичам,ама наистина ,,,и се раздавам на макс.Обичам да ми е добре подредена масата,с подходящите прибори и салфетки,с красивите чаши и хубави вина.ММ се шегува,че иска да имаме често гости,понеже тогава много готвя  funnytooth От основно до десерт и коктейли,даже и различни кафета накрая.Голям кеф ми е.Е,имаме и гости само за по вино ,със сирена примерно.Миналия месец за американците правих китайска вечер: суши,салата  със скаридки,пиле в сладко-кисел сос,пиле с бамбук и нудели и панирани пържени банани.Даже намерих в Лидл и от тези сладки с късмети Wink
 Много обичам тематични вечери,докато живеехме в Сф ,имахме гости ВСЯКА вечер почти.Дори и на кино да ходим,след киното,веднага в нас.Много ми беше весело и безгрижно.Но сега нещата са лекоооо променени Wink Едно обикновено гостуване за кафе се планира няколко дни предварително,заради малката Wink но пак ми е много приятно.Само не обичам гости с приспиване,,,,,,това ме ужасява.Колкото и да са ми близки ,не ми харесва.Искам си личното пространство и домът само за мен.
 Наде,дай снимката  give_rose
 
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 02, 2017, 01:25:09 »

Аз пак по нощите да се разпиша.
Добре, че днес се оправихме по-рано да излезем. Поне хванахме слънчевите часове, макар и ветровито. Прибрахме се и по-рано, защото трябваше да приготвям трапезата за предстоящите гости. Добре, че майка ми дойде да удари едно рамо, занимавайки се с Алекс, иначе досега още да съм в кухнята. Бая тежичка вечеря спретнахме. Дано бременелката да спи спокойно. Ох, а като я гледам с това коремче, така ми липсва бременността.  heart
Сега не ми се влиза в кухнята. Чудя се от къде.имаме толкова чинии. Колкото и да мразя да оставям мивката пълна, ако тръгна да мия сега, няма да свърша скоро.

Мразя да спя с нощници, защото ми се вдигат до ушите, кръстът ми е гол и не се чувствам комфортно.

Линкове с клипови рядко отваряям, защото имам навика да стряскам Алекс докато спи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 02, 2017, 08:17:42 »

Добро утро!

Надявам се да съм ви залипсвала. Много е напрегнато при мен, на всички фронтове. Не ми остава време, влизам чета малко и докато тръгна да пиша... На работа е лудница, бях много притеснена от едно образувание на мама, водих я на Мамолог, не е проблема там, мастна тъкан е ще се наложи да се оперира, за да се махне. В търсене съм на добър гръден хирург, по възможност в София?  huhhuh.gif Предният ден преди прегледа им се счупи колата (на нашите) и то по кофти начин, можело е да катастрофират, но са се разминали. Мама я беше страх да идва до София с другата кола с брат ми, но аз я убедих. Тя си е предусещала може би и на тръгване след прегледа, след като се успокоихме че всичко е наред, някакъв турбо гъзар с БМВ Х-6 ги е засекъл и половината от колата е на сол.. На кръстовище в София. Поне и на двамата им няма нищо, това за мен беше най-важното.  angry

Илиян започва нова работа, в нов бранш, за английска компания. Доста е добре, като заплата ще получава само 100+, но всички останали показатели са супер, осигуряват го на реалната заплата, че сега беше на 500лв  crazy Има много социални придобивки, най-важното е, че му дават шанс да се занимава с нещо, което отдавна иска, а без опит никой не му позволяваше. Хубавото е, че там може да натрупа нужния опит и след това да търси поле за изява и в други фирми, към които точи лиги  smile

Свирчо не съм го гледала, и Вайшата не съм. Предвид на това, че не си падам по анимация, алтернативната такава (Вайшата) би ми се харесала повече, сладникави анимации не понасям smile

Снощи гледах LION, това понеже сме на тема филми. Горещо препоръчвам!  good

Хубав ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #19 -: март 02, 2017, 08:44:34 »

Добро утро!
Малката ми разказа играта тази нощ. Не й се спеше и измисляше какво ли не. Към 3:30 пита дали може да стане и да играе. Ако се събуди преди нас, я обличам и оставям да играе тихо. После ставаме и ние. Ама това по принцип е чак към 7.
Явно е имало причина - тази сутрин имаше температура. Ниска, ама в неподходящ момент. Нашите искаха да я водят на почивка с тях тези дни. Сега се следим и чакаме. Температурата спадна, ама нищо не се знае. Имаше як рев тази сутрин - Искам на градинатаааааа!  pardon Пфу, изтикахме зимата без един сопол, без едно закашляне, без вирус. Стискайте палци да мине на майтап и това!

Тони, голяма въртележка около вас. Чакаме те с хубави неща да се завръщаш!
Свекърва, да, от миналата тема е. Мимето явно не е видяла линка, та затова писах.
Хайде, лек ден! Дано днес има повече слънце и по-малко вятър. Искам хубаво пролетно време с подобно настроение!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 02, 2017, 08:45:35 »

Аз до анимациите още не съм стигнала. Гледах Аз, Даниел Блейк и мн ми хареса. Сега е ред на Lion. С нощници не мож спя, студено ми е, лятото спя с комплектчета но те си имат къси панталонки в тях.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #21 -: март 02, 2017, 08:47:29 »

Привет, Тони! Провет на всички!
Залипсвала си ни, дааа. Мерси за кокичетата, усмихват неспящата красавица. Иначе много неща са ви се струпали, но дано да е това и да ме идват други.
От чаения календар посланието за месеца е "Красотата е въпрос на любов". И ако и вие като мен сте устновили, че от летния ви гардероб ви стават само очилата, просто се обичайте по-силно.


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 02, 2017, 09:11:37 »

И ако и вие като мен сте устновили, че от летния ви гардероб ви стават само очилата, просто се обичайте по-силно.


 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
ЩЕ ПАДНА!
 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 02, 2017, 09:50:24 »

Здравейте smile

Тони, на мен ми беше залипсвала, чудех се дали си заета или си заминала някъде. Аз само за консултации съм ползвала гръдни хирурзи, след пневмонията, за биопсия на лимфни възли. Бях решила, че ще дам да ме реже само д-р Петко Цонев от Онкологията, но за щастие се разминах, защото на втория скенер се бяха прибрали.
И ММ лятото започна нова работа, в нов бранш, заплатата беше същата, но всичко друго беше на съвсем друго ниво. След 10 дена на новата работа каза, че се чуди къде е спал 8 години. Дано и на Илиян да му харесва. Много е хубаво мъжът да се прибира в добро настроение от работа smile

От филмите с Оскати съм гледала само Зоотрополис smile Много е готин, 3-4 пъти съм го гледала.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 02, 2017, 10:09:31 »

Привет и от мен.Али, дано се размине малката.Ние не успяхме и стигнахме до пристъп, но пак е по-рядко в сравнение с миналата година!

Тони
, липсваш, как да не липсваш!Много неща са ви се струпали.Майната им на колите, важното е да са здрави хората!Браво за Илиан!Моя мъж точно така в годината на раждане на МОника смени работата си и започна да учи.После вика, много застрелян съм бил, толкова години да блъскам там.Парите бяха по-малко, но ето сега го повишиха, има как да израства, учи нови неща, интересно му е!

Лоли, и аз като теб правя като имам гости.Сега за рождения ден на дребната нямах сили накрая, но бях поканила много близки на сърцето ми хора и направих салати, торта, само пиците поръчах готови, че нямах сили за нищо.След няколко часа с 4 деца повярвай ми идеше ми само да се гътна в леглото.Но изкарах един страхотен сервиз, чаши за вино...абе обичам да ми е хубаво подредено.

Киви, как са зверчетата?

Аз ни един филм не съм гледала.Ни Вайшата, ни тоя Свирчо, така че пропускам целия разговор.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 02, 2017, 10:12:56 »

Добро утро!
Честита баба Марта с малко закъснение! Желая ви много здраве и любов този месец!
Киви, от миналата тема помня, че споменаваше млечния бар на открито- аз т 2 дни се престрашавам и съм горда от себе си. Малко е хладно на моменти и с дебели връхни дрехи не е много удобно, но хубави времена предстоят.
Сега ще се връщам да чета, че само отгоре отгоре погледнах.
Изчетох ви:
Тони, стискам палци да намерите добър хирург. Поздравления за новата работана Илиян! А за колата добре, че е бил малкия дявол.
Гости и аз обичх да посрещам с покривки, свещи, поне 4степенно меню и т.н. Е зависи от гостите де,ако идваха за мач не съм правула такива неща. Сега не сме имали гости от повече от година и някак съм загубила соц умения. Панди, аз бих сложила мезета-сирена и едно с местни деликатеси, ей така за разкош ядки. Посрещам вече всички по пижама и за ужас на мм те са за кърмене, еми съдба! Добре, че почти никой не идва у нас.
Али, как успяваш да спиш с нощница не знам, аз имам чувствотлче щесе удуша, много ги мразя! Даже в болницата си носех пижами, а у нас си спя по тениска само.
Още щях да пиша, ама швфа ме натиска да го забавлявам.
« Последна редакция: март 02, 2017, 10:29:50 от ratatui » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 02, 2017, 10:18:19 »

Добро утро!

Днес се очертава да е по-хладно, но слънчево. Дано поне да няма вятър.

При нас и тази нощ не беше спокойна. Голямо въртене, голямо нещо. По едно време спеше с главата надолу.  pardon

Тони, дано всичко при майка ти е наред. Добре, че са се разминали само с това, че иначе е страшно.
Браво и на Илиян. Да му е честита новата работа.

И Влади се е мотивирал за повишение. Дано в близкото бъдеще да се случат нещата. Доста се развива в тази фирма. Като знам от къде тръгна и сега къде е, ехеее.

Али, дано минат леко нещата при вас, без усложнения.  good

Филми не съм гледала никакви.  nea
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 02, 2017, 10:46:40 »

Забравих да кажа за гостите. Приятелката ми до преди година беше от ежедневните гости, защото живееше в съседния блок. Но след това смени гаджето и квартирата и се виждаме най-много веднъж в месеца, а него съм го виждала веднъж. Но добре мина, всички ядохме баница, тя яде кисело мляко lol Бамбук беше послушен и си игра с тях smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #28 -: март 02, 2017, 10:57:51 »

При нас са спокойни нещата. От една доза панадол температурата спадна. Сега се наблюдаваме по-скоро.
Хехе, при мен смяната на нощниците е само, че зимата са памучни, а лятото сатенени. Не ми е студено, макар спалнята да е северна и не я топлим. Обичаме да спим на хладен въздух. Родихме се с електрическото одеяло. Пускаме го само докато легнем и го спираме. Така не натръпваме в ледените чаршафи.
За работата на мъжа е повече от важно каква е. Татко години наред го преструктурираха и вечно беше тегава тема смяната на баш шефа му. Сега вече виждам колко по-спокоен е той.
 ММ в старата работа в началото е бил на много добра заплата. После шефовете са решили, че много пари му дават и уж на заплата и процент докарваше малко над половината от старото плащане. В сегашната работа отиде заради спокойствието, не се работи в събота и неделя, заплатата беше малко по-висока. Обаче редовно му я актуализираха, че даже и редовно бонуси има. Няма как да не е доволен! Има и шанс да учи, което го реши след като вече работеше там. Заплатата е важна, но не е единственият критерий за семеен човек.

Тони, предчувствието е голяма работа! Тенекии се оправят или сменят. Другото е важно!

Отивам да рисувам балони, дъга и какво ли още не...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #29 -: март 02, 2017, 12:29:24 »

Отивам да рисувам балони, дъга и какво ли още не...

Много яко, някоя стена ли ще украсиш?

Аз пък днес като пратих на змейовете баща им на работа реших, че е стратегически момент да си подредя преждите без да го шокирам с количества. Затрупах цяла спалня... крафтърките и техните материали, Скай ще ме разбере сигурна съм smile

Маги, змейовете са супер. 32 има празник днес, а 31 гостува на бабите си от понеделник поради особени обстоятелства в Оксфорд. Вече нямам търпенние да си го взема.

Рат, поздравления за новия бизнес, пожелавам ти успех с бара. Аз ща не ща, в неделя откривам сезона, ще ходим по задачи. Онзи ден купих униформа за сервитьорката, за да е достъпна, но красива.
« Последна редакция: март 02, 2017, 12:33:44 от Kiwi » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines