Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:44:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 112568 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« -: март 01, 2017, 08:38:20 »

Честита Баба Марта! Бъдете здрави, румени и засмени! Много обичам март, нека темата е пълна с положителни емоции и хубави разкази  heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 01, 2017, 09:02:52 »

Честита Баба Марта! Напоследък се увличам със снимане, та ето ви една моя "творба" за поздрав  Wink



П.П. Пожелавам мартенската ни тема да достигне 100 страници, изпълнени с щастие!
« Последна редакция: март 01, 2017, 09:23:01 от Bube » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 01, 2017, 09:27:06 »

Честита Баба Марта! Пожелавам Ви много здраве, слънчеви дни и приятни емоции! smile

 Пролетта наближава, което много ме радва.  smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 01, 2017, 09:44:15 »

Честита Баба Марта малки, големи и още по- големи момичета. От здраве да не се отървете виЙ и вашите близки give_rose give_rose give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 01, 2017, 10:01:48 »

Честита баба Марта! Нека ни донесе усмивки, слънчеви дни  и положителни емоции  heart heart heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 01, 2017, 10:48:40 »

Честита Баба Марта,да сте живи и здрави,бели и червени,румени,засмени  heart heart heart
  Започвам да пиша,че Бубето каза 100 страници Wink След малко хващаме гората с малката,за сега слънцето се е скрило,но пък е 14 градуса,перфектно време give_rose
   Аз да ви кажа организирам 30 годишнината на кумата,избрах и страхотна торта,много съм доволна от себе си,темата ще е " На 30 с рози....",нещо ,като напомняне за Гетсби с перли,пера, ще има и черни балони,букета е същия ,като тортата,от тези кутии пълни с цветя.Много ги харесвам...Жалко,че няма много време да изтормозя Скай  heart sad То те щяха да пътуват за Малдивите,но го отложиха,заради малкия,та сега едно бързо парти им спретвам.Иухууууу,,нямам търпение...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: март 01, 2017, 10:54:40 »

Честита Баба Марта! Да ни са бели кахърите и червени от здраве бузите!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 01, 2017, 12:18:27 »

Тази вечер ще имаме гости.

От Погачата на Томи (04.06.16), хората идва ли у нас са: девер ми, сестра ми, братовчедка ми, нашите и свекърите. Всички тези си ги посрещам по пижама, ядене ядат ако има, или си носят, или си готвят.
Та от два дни се чудя - какво да си облека? То не е излизане да си обличам дрехи за навън, ама не може по пижама. Все пак ще трябва да са дрехи за навън, ама не много официани, не искам да изглежда,че се престаравам. За яденето реших да направя баница. Ама се сетих, че приятелката ми не яде баница. Съответно се почна "Ама кажи какво да ти приготвя"/"Ама не, недей да се притесняваш да правиш нещо". В крайна сметка ще си вземат каквото искат от Хепито до нас. И пак се чудя - нашите като им идват гости има мезета, десерт ... дали трябва да подготвям такива работи. Ама хич не ми се занимава, аз не ям мезета. За пиете ще има вода.  #асоциалентемерут
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 01, 2017, 12:32:11 »



Ай честит ви месец жена. biggrin biggrin biggrin

Пандич, аз също посрещам по пижама, или по клин и горнище на пижама, според настроението.
Ядат каквото са си купили, за мен носят буркани. Печката напоследък ми служи единствено за склад, готвя един път седмично, ако ми остане време от дете, тренировки, домашна работа и недотам домашна работа ( помагам от вкъщи)
Мезета винаги е добре да има, след като не са от ежедневните гости, така да ги нарека. Ама за какво да ги правиш, купи готови салати, примерно. pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 01, 2017, 13:20:24 »

Честита Баба Марта и от нас!Весели засмени и много здрави да сте всички!

Лоли, Моника е много по-добре благодаря!Кашля рядко, има остатъчен сопол, абе справихме се.Аз отчитам мн0ого по-разредено боледуване тая година в сравнение с предната.

Аз утре ще правя поредната торта, тоя път за племенника.Човечето става на цели 6 години.Порасна ми пред очите, помня го като малко и диво момченце на 1,5-2 години, което ми разказваше играта.Направо ми е носталгично!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #10 -: март 01, 2017, 13:41:28 »

Честита Баба Марта! Много здраве, усмивки и сбъднати желания!
Еми, много е мило това черно коте!
Днес напук на лошото време се разбих от ходене. До центъра, по целия център, по банки, пощи, магазини, накая минах по диагонал и сурках крака до вкъщи. Вече бях гладна и с други належащи физиологични нужди. Много съм доволна! Свърших си работа, накупих си разни дребни, но хубави неща, разгледах, разходих се.

Аз винаги предпочитам да посрещам гости по-така. Обичам хубава покривка, чинии, чаши, салфетки, свещи... Повечето неща ги предпочитам и в ежедневието. Може да идват нашите и свекърите, но избягвам да съм с анцуг примерно. Може блуза с клин или по-неофициална рокля. Пижами не нося, спя с нощници и ако съм с тях, ще загина от студ. Мразя да спя с дълъг ръкав или крачоли. В сред зима си спя с нощници с презрамки. От ръкавите направо ми възвира душата tease И аз не ям всичко, което слагам за гостите. После има кой да ги доизяде. Сега гостите ще са кът, че нали ММ е на диета по-рядко каним.

Да ви кажа - кумицата ми е изпратила колет. Някои от нещата си ги бях поръчала, а тя ми ги плати за рождения ден. Изпратила ни е мартеници. Имам и тениска, която ме разби! Гласи нещо, изръсено преди време от малката: Мама кара ПАСАТор и има едно надничащо човече. Много се смях! Аз също й пуснах мартеница, но пад формата на украса за вкъщи. Много ни е хубав този ритуал да си изпращаме по нещо дребно с повод и без. Създава настроение!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #11 -: март 01, 2017, 16:47:10 »

Здравейтеее

Честита Баба Мартааа! Да сте здрави, румени и засмяниии! Напълнихте ли ръцете с мартеничкиии?

Аз съм добре smile, чета ви отгоре, отгоре... много работа имам и не ми остава време хич а март се оказва най-натовареният месец до сега... стискайте палци, ще ви драскам от време на врем  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #12 -: март 01, 2017, 17:31:36 »

Само се записвам да ви следя  give_rose Честита Баба Марта на всички, дано на всички ни е хубав животът, само с бели и червени нотки  heart
Целувкен  heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #13 -: март 01, 2017, 21:14:58 »

Честита Баба Марта, момичета! Бъдете винаги весели и засмени!!!  heart
Имам рисунка на дъската в училище, ако не ми се смеете, ще ви я покажа.  pleasantry

Днес бях за пръв път на кафе (аз пих бира) навън с бебето НИ. Вече е доста по-голям, направо не мога да повярвам как расте. Не ме е страх вече да го взимам и оставям в количката...и да го драшмеля от поза в поза, докато го нося. Много съм доволна от себе си. Толкова е сладичък!!!  heart heart heart

"Сляпата Вайша" мен ме впечатли много. Бях скептична в началото от снимките, които бях гледала, но като го изгледах бях "Уауу". И ми харесва много повече от спечелилия Оскар. Не съм гледала другите. Провокира ме, накара ме да се замисля, има ясна идея, извод...държи те в напрежение и оставаш с ококорени очи...и вероятно точно този вид анимация направи разказа така впечатляващ.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #14 -: март 01, 2017, 21:40:43 »

Наде, показвай!
Аз сега нали съм без стационарка и не мога да качвам снимки. Даже на дребното имам много красиво нещо, което е оцветила, ама Цъ... Стои си само на телефона.
По повод бебетата, наши приятели бяха дошли на 20-я ден от раждането на малката. Двете адашки се бяха гушнали, а голямата само кудкудякаше колко било мъничко бебето, колко било сладко... Беше готова да го мушне в чантата и бегом към вкъщи! Много ми бяха мили! Е, година и половина по-късно и те си имаха едно за мачкане.

Миме, Свирчо е анимацията, която спечели Оскар. Piper  е на английски, потърси го в you tube.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines