Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:10:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 111408 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #45 -: март 03, 2017, 15:26:49 »

П.П. Най- хубавото слово за празника:
http://tochitsa1.blogspot.bg/2015/03/303.html

Колко съдържателна статия !!! Накара ме много да се замисля. Благодаря ти  give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #46 -: март 05, 2017, 13:43:22 »

Нямам време, ама влизам само да кажа, че в петък около 14-14:30 май видях Еми, с червените чизми около НДК беше седнала на една пейка с количката....бях 99% сигурна, че е тя, но не се престраших  blush Аз бях с ММ и с количката (бежова), ако и тя случайно се е усъмнила  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 05, 2017, 23:03:18 »

аз съм била, даа, близо до мен ли си минала? Там минават много колички, та по цвета няма да се ориентирам. smile
Следващия път свиркай де beating , аз съм изключително лош физиономист и разчитам на вас.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 06, 2017, 08:25:10 »

Добро утро!
Като гледам мрачното време навън и ми става криво, че почивните дни свършиха. Много хубаво ни беще в Смолян, ама за кратко  nea . Този път и времето поне беше прекрасно и даже до пистите се качихме.
 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 06, 2017, 08:46:38 »

Добро утро.Тук все още времето е хубаво, но ще се разваля.Ние се разбихме почивните дни и сега аз съм с течащ нос.Пфуу, това най-го мразя.

Хубава и усмихната седмица от мен!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #50 -: март 06, 2017, 09:32:52 »

Честита нова седмица!

Майка ми онзи ден ми сервира, че говорила с попа да ни пее молитва за бебе и да ни даде ръчичка (това е някаква лечебна ръчичка, която двойки от цяла България отиват да взимат, за да си имат бебе, може и да сте чували). Та сега с Митко спим с ръчичка. Ядоса ме ужасно майка ми иначе, понеже без да ме пита тръгнала да прави някакви неща и ми ги сервира на готово. А да не отида е по-зле...не че не бих отишла, ама това се прави, когато аз взема решението да го направя. Прави се с истинска вяра и спокоен дух. Ако не отида, след разговор с попа, си е грях. Много ми беше гадно, ама сега вече съм по-спокойна от станалото.

Ина
, ако искаш аз мога да ти пратя игри за компютър...и материали за принтене (вие май имате принтер?).
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 06, 2017, 10:14:50 »

Грях е месенето на майка ти, не го мисли другото. Ако не ти е ок, не ходи. heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #52 -: март 06, 2017, 11:14:48 »

Здравейте!
Предстои ми щура седмица и се надявам да се вместя в графика. Имам много административни задачи. Трябва да оправям изследвания, да ходя на преглед, трябва и с малко банкови занимавки да се "забавлявам". Повечето банки са наслагали нови такси да обслужване по сметките, така че си проверете. Аз останах шокирана, а отидох само за документ с номера на айбана. Всеки ден имам по нещо! Само да сме здрави и да имам сили.
Вчера бяхме по женски по магазините. Отрази ми се много добре, макар и да имаше тичане след дребното. Ходихме с дъщерята на комшиите. (На онзи същия, където ми учеше детето на глупости, а аз му обещах да ме отмъстя. Е, боядисвам косата на дъщеря му. Време беше да я кача в колата и да я науча да харчи пари  blum ).
Следобед ходихме в един парк. С ММ тренирахме спортно ходене, а едно 3-годишно с колело без педали ни задаваше темпото. Видях се с моята класна. Така ме зареди тази жена! Толкова ми се радва за бременността. Тя беше бременна с второто, когато бяхме 12 клас и много мило беше, когато първо каза на нас, а едва след това информира всички останали в училище. Голямата й дъщеря пък редовно беше с нас по екскурзии. Много силна връзка създадохме с класната тези 5 години!
Понеже си свърших гоблена, сега съм в активно търсене на нов проект. Снощи ми дойде страхотна идея! От майка имам филми с диапозитиви на много приказки. Между 20 и 30 може би. Като обикалям, ще потърся по фотостудиата дали не могат да ми ги дигитализират. Невероятно детайлни са на рисунък всички кадри! Имам и вата да търся, че играчките от филц стоят полуушити.
Хайде, яхвам метлата! И да пишете, че следобед да имам за четене, докато чакам при АГ-то.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 06, 2017, 12:29:36 »

Не усетих как минаха почивните дни, а уж бяха три...

Много ми е мрачно, когато навън е така сиво. Ама, ще се стягам и с воля ще си оправя настроението!

В събота имахме много гости - за Тодоров ден събираме цялата рода на рачник, защото е празник на нашето село. Страшно се уморих, но пък малко се бях асоциализирала напоследък, та е хубаво да видиш хора smile

Имаме си вече сватбен филм!!  heart И трейлър, но още нямам линк за него, за да ви го кача. Противно на очакванията ми, само от второто гледане започна да ми харесва! (мислех, че няма да се понасям да се гледам записана, както не обичам да слушам гласа си на запис, но не е толкова зле) Много се радвам, че въпреки всичките ми колебания си направихме видео! Толкова много неща си припомних и толкова много още научих, че са се случили  tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #54 -: март 06, 2017, 12:34:57 »

Еми, аз само ти фиксирах ботушите и ми светна червена лампа, ма понеже не бях 100% сигурна ми се стори странно да отида до теб без да сме се виждали наживо и да ти кажа: Здрасти, аз съм Фериботка lol Ако не беше споменала за червените чизми изобщо нямаше да те отразя де  blush Иначе да, точн покрай теб минахме, но и бързахме за една друга среща... pardon
Мойто Чочи спа точно колкото да успея да си отворя лаптопа...имам една статия за довършване до довечера трябва да съм я пратила, добре че поне вали да не ме изкушава времето навън.
ММ вчера замина към Майненско, снощи спах много зле (не само заради бебето), а и понеже много ми липсваше и се будех често  sad Да минава бързо тази седмица, че не помня да сме се разделяли за повече от 2-3 дена, пък откакто Бебка се роди изобщо...
Иначе мама е при нас, ходи на работа де, но се прибира тук, така че си имам помощ, жива и здрава да ми е  heart
В този ред на мисли, дайте идеи с какво да зарадвам свекървата и мама  huhhuh.gif Мама си поръча четки за коса, че им е време за смяна, но за другата баба съм се поизчерпала откъм идеи  huhhuh.gif Трябва да си зарадвам и с нещо момиченцето, нали е женско  heart За себе си май ще си поръчам едни четки за грим, на които отдавна им се точа...не че много се гримирам в момента де, ма е така, да си ги имам  Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #55 -: март 06, 2017, 13:32:08 »

Тук се смениха 3 сезона днес! Тъкмо се зарадваш, че изпече слънце, и трябва да мяташ шал на врата. crazy
Наде, щях да ти казвам - този ритуал не съм го чувала. По вашия край знам, че някои носят кукли на гроба на Ванга. Тя е обичала много кукли и някои жени дори сами правят от подръчни материали. Не се сърди на майка ти! Жената с добро чувство го е направила.
Бубе, и аз съм с две ръце За видеото. Толкова много неща се виждат на него. На нашата сватба комшиите бяха завардили входа и бяха препречили с пейки. По супер смешен начин взеха парите на ММ. Това няма как да го видя без видеото. Освен всичко друго остава и спомен за следващото поколение и отваря класически въпрос"Аз къде съм?".
Търся подарък за детски рожден ден. Понеже този път е за момиче, та ми е трудно. Смешно, ама факт! Купих една рокля и мисля да допълня с фиби, шноли, ще направя и герданче. Обещала съм и на моето момиченце нови гердани. Всяка сутрин се кичи с розовеещи перлички! После ги маха за градината, но вечер процедурата се повтаря.  heart
За 8-ми март съм в ступор. Нямам идея какво да вземем за бабите ни за ЧРД. Майките ни ще минат с цветя на този ден.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 06, 2017, 13:42:29 »

Маги, бързо оздравяване!
Али, дано всичко да свършваш по най-бързия и лезен начин.
Бубе, още много пъти щ3 го тледаш с кеф видеото /преди да ти втръсне и да не искаш да го виждаш скоро/. Съвсем различно се преживяват събитията от деня като ги видиш на видео.
Фери, има ли хоби свека ти?
Ние не празнуваме 8.03, а годишнина от сватбата на нашите и нали съм плод на тяхната любов са длъжни да ме черпят. Ама тази година май тате няма да ги има, а и в ресторант аз не влизам с малкия, май ще сме си у дома с мама на гости.
С
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 06, 2017, 14:22:19 »

Здравейте smile

Наде, аз бих много избесняла, добре, че вече си го приела. А ти вярваш ли в такива работи? Аз .... 50/50 50 - такива работи, ама и 50 - най-добре си е медицината
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 06, 2017, 14:56:46 »

Ох, нямам време да ви прочета дори.

Наде, аз бих побесняла.Едно че не вярвам на такива неща, второ не обичам да правят нещо за мен без да са ме питали.Аз винаги питам и говоря с хората, а това е голямо вмешателство в личното пространство.И остав' другото, но ако ти се съобразиш не се знае мъжът ти как ще се почувства.Те са много по-раними от колкото си мислим и има неща за който не приемат вмешателства.

Бубе, суперско е да имате видео.И след 10 години можете да седнете и да си го гледате а спомените оживяват!

Ние бяхме в София почивните дни.Ходихме до Декатлон, до Джъмбо.Значи с Моника в Джъмбо е ад, имам чувството, че ще потроши половината магазин и ще трябва да плащам, да плащам.В Декатлон се родих.Тя си хареса една тротинетка, кара я през повечето време.успяхме и маратонки да и вземем и топка си изпроси.Въобще добре беше.

Тия пост го пиша поне 30 минути!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #59 -: март 06, 2017, 15:22:12 »

Факт, че е гадно вмешателство! Обаче... след като изгубих бебето, по инициатива на баба или на майка бяха носили някакъв мой потник на жена, дето лее куршум. Значи аз потници не нося. Кой знае колко е бил стар, отпреди ерата на бодитата. Обаче го нарочили, че е мой. Сервираха ми го, че трябва да го облека и понося за малко. То не ти стига цялата останала олелия, ама и това... Както и да е, някак го приех! Метнах го в гардероба и приключи въпросът. Нямах сили да се ядосвам и беснея по моя си начин. В обичайни обстоятелства щях така да ги насмотам, че да не смеят друг път да ме занимават с техни приумици. diablo В един момент осъзнах, че това е от безпомощност. Нямаше какво да направят за мен. Това беше нещо, което поне тях можеше да успокои, да  си кажат, че нещо са направили, че са помислили за мен.
Така че, Наде, позволи на майка ти да вярва в чудеса!
Маги, тротинетките на Декатлон са страхотни! Ако става дума за модел с две колела отпред и в най-разрични цветови комбинации - на повечето деца около нас накупиха такива след неуспешни други модели.
Ние с маратонките сме супер. Имаме цели 4 чифта от есента, които все още стават. Обаче сандали - 0 (нула!). По магазините още нищо не са заредили по-пролетно и може до лятото с ботуши да си кара горкото дете Girl_hide
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines