Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:33:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 111398 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #435 -: март 29, 2017, 07:44:19 »

Добро утро на всички  Sunshine Sunshine Sunshine

Наминавам на бързо, надявам се да имам повече време да пиша след няколко дни, когато годишното ще е зад гърба ми girl_impossible

Ей такива гледки ви пожелавам за Добро утро
 girl_wink

Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #436 -: март 29, 2017, 07:46:37 »

Добро утро и от мен!

Тони, браво за резултатите впечетляващо баистина. give_rose

За ревността аз съм по- скоро като Свекърва.
Телефони и други такива не пипам, лош спомен имам от едно гадже , все случайно виждаше разни неща в телефона.Не че съм имала какво да крия.
Едно бивша шефка много ровеше в телефона на мъжа си, тя си имаше и основание де.
От нея знам, че на старите апарати се помнеха 20 обаждания, ако е по-малко, значи е изтрито някое. smile

За зъбният камък и мен много ме боли и само на предните зъби ми се образува.

Али, като са две децата и да не са щури, какви неща измислят и творят.....
От две години сме тук, латекса е.... angry,
все нещо по случайност му се случва.....

Булче, бърза адаптация ви пожелавам.

marry me, размечтах се.

Хубав ден от мен !
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #437 -: март 29, 2017, 08:40:46 »

Добро утро!
Влизам да видя кой какво и ще действам по задачи. Ще купя част от подаръка за дръвчето, ще търся нещо като за тържество на лястовичката, ще хвърля поглед евентуално за нещо за изписване на мама-кит... Ако не ми се припикваше през 15 минути, можех и повече.
Е, ама вие не си мислете, че вкъщи е стерилно. От столовете в трапезарията е ожулена стената, в коридора с гумите на количката често се случваше да оближа стената, защото я пренасях до мястото й и още... Въпросът е малко от малко да се обяснява на детето, че това не е за един ден. Дребното така един път си нахлузи пантофите на ръцете и със засилка се метна на стената. Вътрешно щях да се пръсна от хилеж, обаче външно го раздадох много сериозно. Поражения от буйни реакции няма. По-скоро е нормална амортизация. Така де- едното не сме почнали и вече имаме идеи и материали за коридора. Прабаба ми казваше: Прах на тъпан не стои!
Пък за онова детенце, да е живо и здраво, но е от прекалено специалните, дето никой "копче" им казва. И в градината имаме едно такова...
Мери ми, много е кънтри  Wink Отвори кутията с детски спомени в мен!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: март 29, 2017, 08:52:37 »

Мери, е такива места обичам ама не само сутрин хаха.

Ние па с брат ми бяхме строени да си оправяме леглата и да не лепим лепенки из къщата. За съжаление това не помогна, щото сега и двамата сме мърльовци и секи си прави квот си знае в своя дом. biggrin biggrin biggrin

Маши, уби ме със смяната на приоритетите, и моят мъж е така- няма сили. pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: март 29, 2017, 09:16:41 »

Добро утро smile

Док е доволна от резултатите, иска обаче да проверя в друга лаборатория и да пусна предния хормон (ACTH), който не беше в норма.. Най-тъпото е, че има изследване, което дава абсолютно категоричен резултат, но в България, няма лаборатория, която да го прави  diablo Каза, че и на ЯМР, би се получил категоричен отговор, но мен ме е страх и не искам  huhhuh.gif Ще видя smile

На мен храненето не ми пречи никак, в началото ми се ядяха картофи сега нищо не ми се яде.. Понякога сладолед ми се дояжда, но не е болка за умиране. Правя и сладкиши, доста рядко, че мразя да правя сладки неща, но като ни се дояде.. Вместо сладко, ям плодове, като пак се ограничавам да са преди обяд, че после да ги изразходвам smile

Не знам, какво значи зоново хранене.. Този режим, който спазваме наистина помага при инсулинова резистентност. Много съм благодарна на бг-мама, че го пречетох и започнах от там да се интересувам  smile

Както и да е, слъчево ми е днес, пак ми се спи.. даже имам и сополи, ама карай да е весело smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: март 29, 2017, 09:47:15 »

Привет!
Много работа имам днес и ми е лудница.Наминавам да ви видя как сте и изчезвам.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: март 29, 2017, 13:22:28 »

Тони, браво за добрите резултати и за волята! Аз не знам дали бих могла да спазвам режим, пробвала съм няколко пъти през живота си, но съм такъв чревоугодник... живея, за да ям, а не ям, за да живея  pardon

Мери_ми, много хубаво настроение носи снимката и тази ваза-кана  heart

За ревността - имало е два случая, в които много ревнувах, все от едно и също момиче. И не е въпроса, че милото ми е давал повод, а че знаех какво се опитва тази госпожица. После като разбрах и какво му е говорила направо ми идеше да ѝ оскубя косата (защото ние бяхме и приятелки на всичкото отгоре).

Иначе мъничко ревност е някак гъделичкащо и приятно, разбира се, ако няма действителна заплаха.

 
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: март 29, 2017, 13:50:30 »

Здравейте!

Тони, успех!  ЯМР много пари, дано не ти се налага.

Булче, днес как е положението?

Ние бяхме малко на разходка по къра. Кърът водеше до Ринг мола, ама аз бях по анцуг и се върнах.

Днес ще готвя картофи по рецепта на Джейми Оливър, ама като за децата (демек само картофи lol )

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: март 29, 2017, 14:12:31 »

Хай, мацки!
Виждам, че всички сме що годе добре.
Само казвам бау и ще ви дочитам после. Днес тук се смениха 3 сезона  - само дето лято нямаше - сняг, студ, слънце, вятър и сега май пак има малко вятър и слънце. Вече се съмнявам, че тия хора не знаят какво е лято!!! girl_impossible а твърдят, че било имало
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #444 -: март 29, 2017, 14:42:15 »

Бях на едно представяне на Орифлейм. Мазаха ме, клепаха... Дано съм подобрила фасадата.
Бях и в H&M с надеждата да има интересни неща. За мъжки бебета почти нищо. За каката имаше летни рокли, ама аз бях на друга вълна. Търся светла блуза, ама 18 лв не ми се даваха. Трябва да побързам и да съчетая една нафарфальоцана пола. Мъжо ми секна разходката! Като се емнахме с него и пак шопинг - изолация за таван, лампи, крушки lol lol lol Видяхме и кума ни в действие. Консултира ни перфектно.
Отивам да мия зимни обувки и да разчиствам детската. Имаме план за действие!
Тони, ти можеш ли да ядеш продукти за диабетици? Или по съвсем друг режим се движиш?
Бубе, то да не ти идва до главата! За съжаление повечето стриктни режими са заради влошено здраве.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: март 29, 2017, 15:10:58 »

Не съм се заглеждала дори. Не ядем картофи, ориз, брашна никакви (само протеинов хляб от време на време); сладко, подсладители никакви, сокове, газирани (които така или иначе мразя), позволяваме си пълнозърнеста паста 1 път на месец и половина... друго не знам smile Тръгнахме от принципа на високо-мазнинно ниско-въглехидрано хранене и го поизменихме, че да не натежава много на живота хахах smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #446 -: март 29, 2017, 16:11:27 »

Тръгнахме от принципа на високо-мазнинно ниско-въглехидрано хранене и го поизменихме, че да не натежава много на живота хахах smile
И ти си от нашите Wink Трябва да метна една- две рецепти в онази тема за АИП.
Али, онези сладоледи имат подсладители, не са разрешени.
Тони, млечни храни ядете ли?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: март 29, 2017, 16:25:27 »

Добър ден!
Имам много да наваксвам, ама хубавото време и шефа ми предлагат по-интересни занимания от телефона, та ме прощавайте за дето не съм много в час.
Али, аз много харесвам дрешките от next, има и хубави за мъжки бебета.
Булче, горкия мъник! Дано бързо да се приапособи.
Тони, възхищавам ви се на волята. Макар половината от изброените да не ги ям/пия по принцип, трудно се ограничавам на сила. То си ми и личи де.
Гледам за ревност си говорите, аз съм много ревнива, а мм никога не ми е давал повод, но все пак проверката е висша форма на доверие и всеки миже да ползва тела на другия, понякога си ги сменяме ако единия излиза и няма батерия.
А за децата и пазенето, сигурно ви е кофти да направите ремонт и скоро да ина следи по стените, но пък това са бели кахъри. Аз съм решила да позволя рисунките по латекса, въпреки че мм сигурно ще гледа тъжно нашерените стени, както когато боядиса и на другия ден котката беше оставила лапи  tease
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #448 -: март 29, 2017, 17:35:18 »

Рат, наши съседи направиха специално стена с дъска за рисуване с тебешири. Решение винаги има. Пак е въпрос на правила - тук може, там не може...
По начало знам, че не е препоръчително хора без проблем със захарта да ядат подсладители. Така организмът става ленив в обработката на захар. Затова и питах.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #449 -: март 29, 2017, 19:49:25 »

Вчера ви похвалих малък Змей колко слуша и днес ми спря тока туй чааве... Спал е някъде към час и половина сумарно от сутринта, не са ми го сменили в болницата, това е доказателството. Ама то и аз съм виновна донякъде, че го емнах по задачи таман като се беше нагласил да дремне.
Зоновото хранене или хранене в зоната ( the zone diet) е нещо като начин на живот. Храните са разделени на въглехидрати, протеини и мазнини и съответно в групите има подразделение на добри, по-добри и не много препоръчителни храни. Целта е да се спазва на едно ядене определено съотношение между трите групи храни и за препоръчване е да се ядат предимно от най-добрите ххрани. Например порция пържола с гарнитура може да се гарнира със салата ( много добър въглехидрат) или с картофи( кофти избор). Недостатъка е голямото смятане и адаптиране на рецепти, но е напълно постижимо.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines