Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:52:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 112547 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: март 24, 2017, 07:43:22 »

Добро утро smile

На мен Красавицата и Звярът ми хареса много, само дето исках Звярът да си остане звяр.. Много противен актьор. Обожавам приказки, а пък "приказки с хора", както им казвах като малка.. Обожавам на 100-тна степен.

Хубав петък... Нямам търпение да стане 17ч smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: март 24, 2017, 08:23:49 »

На мен Красавицата и Звярът ми хареса много, само дето исках Звярът да си остане звяр..
Хубав петък... Нямам търпение да стане 17ч smile

И аз така...и по двете точки Girl_hide
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: март 24, 2017, 08:38:36 »

Добър ден!Днес съм офисна и ще ви наглеждам.Вчера се разбих, голямо ходене, напече ме слънцето, отделно че и жега голяма, но видях щъркел.Първия за тази година.Летците от Долна правеха и м ного полети и фигури в небето, та и на самолети се нагледах.Сега ще дебна отворените врати на летището да заведа дребната, че тя много се кефи на самолети!

Хубав и усмихнат ден от мен!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: март 24, 2017, 09:19:45 »

Здравейте smile

Ей, Тони изненада ме, че ти е харесало Красавицата и звяра. Ти нали харесваше драми разни?

Ние с Бамбук днес ще събираме багаж, че ще ходя на работа.

Много ми е приятно това слънце, жалко, че идва дъжд.

Хубав ден!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: март 24, 2017, 09:20:18 »

Добро утро!

Петък е! Сигурно много любим на всички работещи, освен на тези, които работят и в събота. pardon

Много се радваме на хубавото време. Чудесно е за разходки. Много бързо ми минават дните така. На ден минаваме по 10-13км. в обикаляне.

Още не знам подробности за брат ми, но мисля, че всичко е минало добре вчера. Днес ще говорим по-подробно. Успял е дори костюм за бала да си купи. Изпрати ми снощи снимки, амии много ми е готЕн значи.  smile Чудих се, кога порасна и той? Бал ще има, ще кандидатства. До вчера ходихме да го прибираме от детска градина, както се казва, днес цял мъж стана.
Не съм много сигурна как е пълното наименование на специалността, която иска. Класиранията мисля, че ще се и в зависимост от това как ще се представи на матурата и на изпитите. Събота и неделя ще има физически и общообразователен изпит в Плевен. Дано се представи добре, защото го виждам, че е много ентусиазиран.  smile

На мен много ми се ходи на Красавицата и звяра. Както и на няколко постановки.

Ако в неделя е хубаво времето мисля да изчистя и нашите прозорци, защото вече ми вадят очите, като заблести слънцето.  nea

Хайде хубав ден! smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #380 -: март 24, 2017, 09:32:57 »

Добро утро!
Мен малкото ме прави хампи и си правя изводи разни...
Маги, по 12-ти април няма ли да имате авиошоу? Тогава тук на летището в Крумово е страхотна организация. Качвах се една година в кабината на хеликоптер, музеят е с безплатен вход и има разни други атракции. Спомням си като дете, че дядо ми ме заведе да гледам Сините ангели, но на друго летище. Може би на Граф Игнатиево е било. Много е атрактивно дори за възрастни.
Имаме приятел, който е в Плевен, но той е по-скоро инженерна специалност. Сега щял към София да се прехвърля. Нещо като допълнителна квалификация ли и аз не разбрах. Хич не съм в час с военните неща. Затова и казвам, че свекър ми не е типичен военен. Грам не говори за работа, чинове и тн. По-скоро разказва разни шоу програми - как например някакви войници се ядосали на началника си и му зазидали входа на канцеларията, че чак и цокъла на коридора направили. В понеделник било изненада! Таткото на този наш приятел е от антивоенните. Та защото много говореше, падна му се зет военен и синът му е напът. Въпросният баща говори, че ако вражески армии спрат водата, войската ни сама ще се предаде. Много ги бъзика как се къпят по три пъти на ден.
Аз дочух, че ще има Красавицата и Звяра, ама хич и не обърнах внимание, че е игрален.
Терасата я оправих с огромен мерак. Имам още малко работа по нея, но аз си обожавам това място! Винаги с желание го кипря.
Имам желание за разходки. Следобед ще ви посетя пак.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: март 24, 2017, 09:47:46 »

Панде, комедии не гледам, не си падам по комикси и подобни анимации (Марвел примерно) smile Не, че обичам само драми, факт повечето смислени филми, които се сещам при въпрос "Кой е най-хубавия филм, който си гледал някога" са драми smile  pardon

Харесвам и трилъри много smile Психо-трилъри също  smile

И ние с брат ми скоро трябва да отидем по магазините за костюм, макар той да не иска да ходи на бала си  crazy Той за последните 6 години 3 пъти е сменял училището, заради "футболизма" си (както обичам да му казвам). Пък сегашният му софийски клас са само момчета и имат във випуска общо 8 момичета, може и затова да е Girl_hide Но гаджето му го убеди да отиде Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #382 -: март 24, 2017, 10:25:05 »

Ейц, какъв комплимент само blum.
Мен Мильо Лудия лично ме е задявал, Златю Бояджиев - също smile Казаха ли ви за размерите на мъжкото достойнство на Мильо?  Oh my ...

хахах да да, казаха ни smile от начало клиентите бяха потресени но после им стана забавно и даже ходиха да му казват желания smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #383 -: март 24, 2017, 10:55:28 »

Чудя се защо му се тикат по ухото хора, а то значи нова традиция имало - да си казват желания  smile. В началото в скулптурата имаше монтиран микрофон с автентичен запис на гласа и приказките му, скоро не съм го чувала.
Достойнството му наистина беше забележително и майките на половосъзрели девойки само плашеха с него;), а на влезнали в пубертета момчета разправяха, че Мильо е откачил от много онанизъм. Изобщо, всички гледаха да са по- далече от него, но пък и можехме да го имитираме с  "Айдаааааа".
И аз видях щъркел heart То сливите вече и почти прецъфтяха, пролет е, няма съмнение. Котката и тя от няколко дни спи в моите крака И Родният може да се върти спокойно до късна есен. Wink
Прекрасен ден на всички good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: март 24, 2017, 11:06:49 »

О, отдавна не сме ходили до Пловдив.Допътува ми се.А и имаме близки от там.

Сливите-джанките ли имаш предвид.Ей не можем се разберем с южна БГ какво е слива, какво е джанка  blum

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: март 24, 2017, 11:16:31 »

Тук сливите/джанки те първа ще цътят.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #386 -: март 24, 2017, 12:09:11 »

Хаха, Маги, всичко е слива, сортове слива са Джанка /дива слива/, Афъска /сладките, дето се ядат зелени/, Ренглота и разни други Wink.
Май дивачките са цъфнали, тях виждам по дворове и в парка. Даже са си навързали мартениците по тях. Сега стои красиво, ама като избелеят от слънцето и се проскубят от вятър и дъжд, чак на гнусно го докарват sad.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #387 -: март 24, 2017, 13:38:38 »

Аз вече свалих мартениците, защото ме влудяват мокри. Оставих само тази от ММ, но тя е по-скоро като гривна. Забелязах и цъфнала афъска пред блока, ама слезем ли долу се отнасям.
Булче, разсмя ме с Кючук Париж! По принцип не е от най-тачените квартали, но името си му е колоритно. Години наред нямаха добра връзка с останалата част от града, а и е пренаселен от край време. Имаше нещо със заселването му след войните, ама не помня в детайли. Аз го приемам по-скоро като индустриална зона, макар да не е точно така.
Хехе, Мильо е бил символ за цяло поколение. Една комшийка разказва за него, че има спомен от ученическите си години. Не е имало как да остане незабелязан, понеже по цял ден е обикалял по центъра да задява градските жени. Уж доста заможни омъжени жени са го прибирали, къпали и използвали по предназначение  Wink За една медицинска сестра се говори как го заплашила уж да мълчи, а насред центъра той един ден се проникнал: ...кееее, да знайш! На никого не съм казал, че съм те е..л. Та къде истина, къде градски легенди. Баща ми беше в културен шок , когато изтипосаха скулптурата.
По този повод се сещам за много готина статия във вестник за пловдивски скулптури и паметници. Кой от кого с по-хумористични прякори като Фильо Сервитьора за Филип Македонски. Рендето също беше голямо недоразумение.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #388 -: март 24, 2017, 14:56:08 »

Ще гледате ли мача утре?
Аз мислех да отида на стадиона, но парите изтекоха безвъзвратно и ще ми се размине. И си вкарах муха, че заради идеята ми да отида се контузиха любимите ми Георги Миланов и Владо Стоянов...най най-любимите ми в националния. Ако продължа да искам да отида и някой друг ще се контузи.  angry
Сега съм потресена, че отново малката перука ще пази. Сипах си бира от ярост и си чета злостни коментари в спортала.

Миме, палци на брат ти!

Тони, навийте това момче за балааааааааа....купете му костюм без него хахахха коч-парти ще е .. и в това няма лошо!

Щъркелите май ви казах, че в Петричко бяха още началото на март. Аз махнах мартениците на 5 март. Лястовичка не съм видяла.

"Красавицата и звяра" съм гледала друг филм. Нещо не ми се връзва Хърмаяни за Красавицата....ама....може да му се пробвам.


П.П. Питахте ме за топките. Рецептата е взаимствана и преформулирана от мен от един хляб с подправки. Готово тесто правя на топчета (правила съм и гевречета, и солети, и спирали...всякакви форми) и изпичам. После мажа с предварително направен сос от олио, чесън, сол, червен пипер, черен, чубрица, люто.
« Последна редакция: март 24, 2017, 14:58:28 от nadelina88 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: март 24, 2017, 15:33:52 »

Наде, аз футбол гледам само на световно и европейско и то пак не е задължително.Не обичам, отделно в БГ е голяма мафия и затриха спортните бази и ме е яд.

Свекърва
, джанката си е джанка  blum ние много я уважаваме и голямо ядене пада в началото на лятото.Най-обичам със сол  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines