Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:41:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 112554 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: март 21, 2017, 10:27:58 »

Привет!

Аз обичам да ходя на зоологическа градина, но настина тази в София не е най-приятното място на света. Дори не ми се влиза при маймуните или в терариума заради миризмата. Мислех си, може би няма как да не мирише, това са си животни, но когато ходихме на зоо в Рим, е, нямаше нищо общо!

Все пак последния път, когато бях в софийската (миналото лято), останах приятно изненадана колко много осиновени животни има, това е едно добро начало.

Между другото, ако сте виждали табелките/картата на зоопарка, където са отбелязани животните, това е проект на моята бивша съквартирантка, тя ги е рисувала smile

Слонът си ми остава любимото животно, бих си гледала един на село. Все убеждавах дядо ми да махнем шестте крави и вместо тях да си гледаме слонче!

Панде, много си сладка с животните, родена си за фермер значи  Wink

По повод хубавото време, реших да изпращам милото сутрин на работа, тъкмо да ставам навреме и да се раздвижвам, че после съм цял ден на компютъра и я изляза, я не. Да видим дали ще се справя с това предизвикателство.

С пролетта ми се върна и желанието за пътуване. Ще си планираме едно около 1-и май. Чудим се за Охрид, Солун или пък пътешествие из родината. Ще имаме на разположение цяла седмица, та ще поскитосваме  smile

Тони, дано всичко при теб е наред! А за Киви... толкова мил жест, браво  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #346 -: март 21, 2017, 10:32:45 »

Много е идейно това пространство за маймуните! Гледах репортаж за зоопарк в някоя от балканските страни, ама пусто ще излъжа къде. Та маймуните не бяха в клетки, а в място, оградено от ров с вода. Така се използва естествен техен страх, а в същото време няма решетки. В София им са грозни клетките. Там ходихме в 45 градуса жега!!!

Аз пак съм по задачи. Дано днес да е ползотворно, че ще ме пишат по вестниците, ако още веднъж ме разходят за няма нищо.
На мен днес косата ми е ужасна , т.е. ще срещна всички познати. Нали знаете поверията - ако си с изправена коса, ще е на дъжд. Ако си с прическа - на вятър ....
На Тони подаръка ще видя вкъщи, че пече много и нищо не виждам.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: март 21, 2017, 10:41:09 »

Най-хубавата зоологическа градина, която съм виждала аз е в Берлин.. ам за първи път видях Полярна мечка, много ги харесвам  heart heart Софийската не съм посещавала от поне 3-4 години.. Т Обичайно в зоопарк се радвам най-много на лъвове, тигри и пантери. Домашни котки не харесвам и ме е страх, но лъвове и тигри искам даже и да галя smile  Мразя рисове, пуми и змии, страх ме е и са ми грозни smile

Али, при мен това с грима и косата е закон smile



« Последна редакция: март 21, 2017, 10:43:24 от alexandrova_90 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #348 -: март 21, 2017, 12:21:40 »

Татко беше очарован от зоопарка във Виена. Все още не беше реализиран дядо, но му направило впечатление колко е зелено и колко лабиринти има за забавления на децата. Не е нужно да има бънджи или батут с надути цени, за да е атрактивно едно място за малките.
Аз си свърших работата. На връщане исках да направя разходка, обаче обувката ми тръгна да се предава и се отказах. Много е слънчево и топло! Довечера пак ще сме до по-късно навън.
Снощи дребното трудно заспа. Още си носим последствията от близката среща с братовчеда. То да беше само режима... Дребната се скъса да кашля. Стича й се секрет като легне, но поне през деня е ок. Дано мине вече днес! Ако знаех, че племенникът е на инхалации и шепа уж хомеопатии, хич нямаше да ги събираме. А те ни поставиха пред свършен факт. Оплаках се!
Тони, май се досещам кой е дизайнер на бижуто. Ако е тази жена - вярвам, че ще ти донесе много усмивки, много позитивни мисли и емоции!
Ще се отдам на следобедно четене!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #349 -: март 21, 2017, 13:25:19 »

Али, досещаш се. Ти май ми беше казала, че я познаваш. Ако се видите скоро и предай, че е вълшебница!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: март 22, 2017, 08:32:20 »

Добро утро smile

Днес е безкрайно специален ден за мен.. Най-добрият ми приятел в целия свят и за всички животи назад и напред, има рожден ден.. Черпя ви виртуално за нейно здраве (Никол-кумата).



Празнично ми е и приповдигнато все едно аз имам рожден ден!!  heart heart heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: март 22, 2017, 08:40:31 »

Добро утро!

Дано и днес да е толкова слънчево и приятно, както беше вчера. smile

Стискайте палчета днес за брат ми, защото му предстоят много важни прегледи, от които зависи кандидатстването му. smile

Тони, честит рожден ден на кумата! Да е здрава, винаги да бъде до теб и да те подкрепя.  @}->--Много ви се радвам на приятелството.  smile


И едно кафе от мен, защото скоро не съм имала възможност да предложа.



Вълнуващ ден ви пожелавам!  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: март 22, 2017, 09:03:45 »

Добро утро.
Тони, да ти е жива и здрава кумата и много да ви радва smile

Миме, благодаря за кафето!

Аз днес имам много работа, пак отново, лошото е че съм зависима от колеги и това ме дразни но няма как.

Хубав и усмихнат ден!Сряда е!  yahoo
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #353 -: март 22, 2017, 10:19:32 »

Добро утро!
 Тони, да ти е жива и здрава кумата! Много се радвам на такива приятелства, за съжаление моята най-добра приятелка се принуди да живее надалеч, но пък и се радвам като я виждам усмихната и свежа по снимките. Другото, на което се радвам, е хубави отношения с кумове, явно е много рядко като чета и тук. Аз супер много се радвам, че с нашите кумове сме си все така близки, дори си запазихме вече морето, което ще съвпадне с първата ни годишнина. heart
 Най-накрая има слънце и всичко е наред, много ми е хубаво, но и някак невероятно. Вчера бях с къс ръкав, но не посмях да си съблека якето, че много ми е рязко от дебели блузи на тениски.
 Не знам защо, но на мен никога не са ми допадали нито зоологически градини, нито циркове и въобще места, на които има диви животни. Помня, че и в Пловдив, когато имаше зоологическа градина най-много деца се редяхме при козите и при маймуните. Няма да забравя и как се чуваше ревът на лъва през лятото като спяхме на отворени прозорци, тъй като сме доста близо до зоологическата градина. Балкански пак са тук и не знам дали да идем, вече 3 година се каним и все нещо не успяваме. Не знам дали ще ми хареса и затова не сме се задействали.
Хубав ден от мен  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #354 -: март 22, 2017, 10:39:42 »

Здравейте в този слънчев ден!
Ние сме си вкъщи с Дребосъчка. Вчера казаха, че доста е кашляла. Освен това някаква майка е вдигала скандали кой киха, кой кашля и тн. Та госпожите ни действат превантивно едва ли не. Бяхме на лекар - нищо особено не ни каза. Кашлицата е само като лежи. Дано бързо мине.
Тони, да ти е жива и здрава кумата! Страхотно е човек да е ограден с положителни емоции. И в това време няма как да не ти е празнично.
Хехе, Киви, аз всеки ден я виждам. Разнася бебока и търчи след голямото. Майка беше измислила игра -  отпадъците (ламаринените листове с изрезки) ги ползваме за шаблони. Дребното ми много рисува, а шаблонът е с най-разнородни форми от вече сътворени бижута.
Миме, успех на брат ти!
Спешно трябва да прегледам гардероба. Тук си е даже жежко като за март. Преходният сезон ще ми е тежък и от друга страна - освен обичайните действия, трябва да измисля гимнастика с всички дрехи и обувки по време на ремонта. Голяма врътня ще е!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: март 22, 2017, 10:53:21 »

Добро утро, аз приспах малкото животно и сега разглеждам из нета и се тъпча с витамини, че покрай недоспиването бая ми отслабна имунната система. diablo

Али, покрай ремонта бях пратила всичките си дрехи в друг апартамент, че инак дебел слой бял прах ги чакаше....

И една идея, като каза гардероб и дрехи:

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: март 22, 2017, 11:01:34 »

Привет!

Отново съм от рано на крак, изпратих милото и така си направих двучасова разходка. Определено е много ободряващо, а и с това слънце навън...

Тони, да е жива и здрава кумата, все така близки да сте си!

Миме, стискаме палци за брат ти  smile

Али, дано бързо ѝ мине на Мария, но щом като кашлицата се отключва само при лежане, надали има някакво възпаление.

Еми, много готино гардеробче, чудя се как успяват хората така прилежно да си подреждат дрехите? При мен ред се задържа само след прането...

С моята кума пък другата седмица сме за сватбена рокли, много ми се ходи, още повече като няма нужда аз да ги меря, а само да гледам и оценявам  danceg
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #357 -: март 22, 2017, 16:03:20 »

Аз днес осъзнах, че с една съфорумка сме в обща група във фейса. Не й писах, ама я познах. Интересно усещане беше.

Тони, нека бъде твоя сродна душа во век и веков. Да е жива и здрава.

Сега правя чеснови топки. Аз - най-големия фен на чесъна.

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: март 22, 2017, 16:15:28 »

Свърших малко работа, сега отивам да си взема блуза на калинки  blum

Наде, какви са тези чеснови топки? Нещо тестено ли?

Навън си е направо лято  Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: март 23, 2017, 07:43:04 »

Добро утро smile

Благодаря ви за пожеланията! smile

Наде, я раздухай и за групата, и за чесновите топки  funnytooth

Миме, стискам палци на брат ти, дано всичко се нареди, както ще е най-добре за него!

Днес ще гледам Красавицата и Звярът.. Много му се чудехме, но решихме все пак да го гледаме.. Колко много часове в оцветяване на книжки с тази тема съм изгубила  girl_impossible  heart

Бубе, завиждам за почивката. Мама няма да може да си вземе отпуск, че евентуално ще я оперират преди Великден... Илиян няма как да си вземе почивка с новата работа веднага... Най-рано ще обикаляме някъде през лятото.. Като изключим Великден, когато ще се в Силистра, но не го броя  pardon girl_haha
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines