Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:37:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 112564 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: март 02, 2017, 12:49:27 »

Киви, честит месец на З2!
Хихи, да не вземеш и ти като Ина да си купиш някаква униформа, дето да го същиса Wink
За преждите ми си ми съвсем ясна. Аз извадих преди година всички, снимах ги и ги натиках във вакуумни торби. Потеглиха към избата, което пък е последна спирка пред кофата за боклук, а в компа има законспирирана папка "куфари". До папка "книги", където пък в екселски файлове са всички книги и кои в коя кутия са, пак в мазето. Не зная дали някога им идва време на всички тези работи, дето "някога може да потрябват". smile
Тук е доста духовито, чак се чудя дали да не се отдам на тихи занимания в закрито помещение.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #31 -: март 02, 2017, 13:12:38 »

Не, Киви, баламосвах дребното. Имам идея за едни облаци под прозорците на детската, ама първо свекърът да свърши грубата работа.
Май ще й се размине почивката на моята кокона. Ние пък бяхме решили да обиколим, да видим за детско колело и разни работи за ремонта.
Темата за колелото ми е много болна, че това за баланс внезапно си го поискаха ин-лоу. Така ме хващат бесовете! Когато се местиха, ни го подариха, защото племенникът не го искал, респективно се отърваха от колелото. Дребното много го обича и е страшна! Да, ама мъжо взе, че го боядиса в уникален цвят. Сега си го поискаха обратно, щото да го дадели на техни приятели, че внезапно много го харесаха. Ама това, че го ползваме... Пфу, само глупости с тях! Купи си и не го мисли!
Аз не показвам разни ръкоделия, материали, конци, хартии и тн накуп. На час по лъжичка  blum Ама и не си мълчим - вчера ми се похвали какви ключове си купил. Аз не ровя из неговите съкровища, той не се интересува от моите.
Остава ми съвсем малко да довърша гоблена! По груби сметки е работа за максимум два дни, ама без болно дете вкъщи.
Отивам да се забавлявам, докато някой си взима сиестата.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 02, 2017, 14:15:05 »

По повод предчувствието.. Във вторник Илиян ми звъня сигурно 5 пъти, ние обикновено не се чуваме през деня повече от 1, защото сутрин излизаме заедно, вечер пак и не си мрънкаме само да се питаме "как си, какво правиш" по 5 пъти.. Всеки от пътите, когато ми звъннеше бях сигурна, че ще ми каже, че са го одобрили за тази работа.. И така и стана  pardon

Ау, колко много бих се ядосала и бих го казала/показала, ако ми се случи подобно нещо, Али  diablo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 02, 2017, 14:44:56 »

Аз ако мога да не се похваля за покупка, деликатно я мятам  в гардероба и я броя към старо но неносено, ако ме попита мъжката аудитория. pardon  pleasantry
Моят таралеж яде навсякъде, стига да нося шише със съдържание  tease. Затуй си купих червени велурени чизми, да предупреждават отдалеч че храня горски обитател, гладен при това. diablo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 02, 2017, 15:14:02 »

Говорете ми вие за подреждане. Реших да се подредя. Купих си 2 шкафа. За момента имам свободни 2 чекмедженца и още поне 3 торби за прибиране. Един познат ме будалка и ми вика - я, я прати снимки на работното място. Викам - ти сега какво, подиграваш ли ми се, то сега ДАЖЕ е подредено pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #35 -: март 02, 2017, 15:23:34 »

Хахаха, Скай, в теб не съм се съмнявала! На теб ти трябват две ателиета, не две чекмеджета!
Еми, аз така правя само с обувките. Ама взеха да ме усещат  funnytooth

Аз съм казвала за "случайни предчувствия" - моето дребно беше вдигнало температура от нищото една вечер. В същия момент ММ ми звънна да каже, че са му влезли с все сила в багажника. Цяла вечер чакаха КАТ в убийствен дъжд, а аз не смеех да му кажа вкъщи какво действие се развива. Съвпадение или каръщина?!

Млечен бар само веднъж съм отваряла навън. То моето си беше такова овъртане в телесни течности, че не беше гледка за всеки. С една ръка стисках бебето, а с другата държах помпата, на другия чучур, че му течаха уплътненията. Направо"изворът на белоногата". И да се оперя така в някой парк ще вземат ексхибиционалистите даже да се червят. Да не говоря много - от три дни дините не са ме боляли. Време беше да се укротят.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 02, 2017, 15:40:44 »

Аз никога не съм кърмила навън. Но аз навън повече от 2-3 часа неиздължам и си се прибирахме за яденето му.

Довечера идват свекърите. От сега ме дразнят  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 03, 2017, 08:03:50 »

Добро утро!

Честит празник!!!!
Позволявам си да честитя празника с една снимка на сладурче, което видях във фейсбук! Стопли ми душата  heart heart heart heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #38 -: март 03, 2017, 11:43:17 »

Честит празник !!

Много хубава снимка  heart

Минавам да прося тука: някоя мила сьфорумка има ли вьзможност да прати ма моето бьлгарче едно букварче, че вече чете на чужди езици и има нужда от такова  blush
Сьрдечно благодаря  give_rose

По другата тема, нали знаете, ако не цял свят, то цяла Европа е виждала моите ненки, че вече общо ми се сьбират почти 4 години млеконадой. Хич не се свеня да ги вадя в какьвто и да е контекст включително в родината  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 03, 2017, 12:50:40 »

 Снимката е на дете на наша съфорумка smile
Честит празник smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #40 -: март 03, 2017, 12:57:29 »

Много тайнствено звучи  smile

Но момченцето е много красиво, а самата снимка е хем идейно замислена, хем прекрасна като снимка  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #41 -: март 03, 2017, 13:31:04 »

Честит празник на всички!
Много ми се искаше да усетим по-добре атмосферата, но за съжаление сме си застопорени вкъщи. Миналата година на този ден бяхме с ММ да свършим работа на един приятел и съвместихме пътуването с ходене до Цари Мали град. Днес е разкошно време за път и дано тези, които имат възможност, да отидат на някое значимо място.
Снимката е прекрасна! heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #42 -: март 03, 2017, 13:36:54 »

Честит Празник! Днес 32 показа, че кръвта вода не става и ми организира едно хубаво будуване... много ми се искаше да идем някъде със змейовете, но и утре ще е ден, в крайна сметка няма нужда да правим чудеса от храброст.
Ина, твоя млечен бар викаш има клонове в цяла Европа smile Бизнеса е сериозен.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: март 03, 2017, 14:02:30 »

Честит празник!
Имам братовчедка, етърва и близка приятелка, които са рожденици днес. А, забравих и две бивши колежки. Едно време много се раждаха на този празник и всички бяха особено горди smile
Ние се опитахме да се качим на Бунарджика, където е костницата на руските войни, паднали в Руско- турската освободителна война /не съм сигурна дали все още името и е така/. По пътя срещнахме пълчища екзалтирани хора над 70г. със знамена и пеещи революционни песни. Направихме кръгом и дотам. sad Мразя да попадам в масовки. Ще отидем друг път.
Снимките с написано по тях ми приличат на руските неми филми, дето под разрошен и загледан нейде си младеж се появяваше надпис "Он сейчас думает!". Българчето си личи, че е българче по ред други индикации. Иначе и аз съм фен на Тонита.
Ина, с удоволствие ще ти пратя букварче. Дано съм първата записала се blum. Искаш ли и учебна тетрадка?
Хехе, понеже забравих да купя ново знаме, на терасата съм провесила две родопски одеала, пак са бяло, зелено и червено. Хем и слънцето ще ги види преди да ги прибера по торбите Wink
П.П. Най- хубавото слово за празника:
http://tochitsa1.blogspot.bg/2015/03/303.html
« Последна редакция: март 03, 2017, 14:12:07 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #44 -: март 03, 2017, 14:05:03 »

Не знаех, че има учебни тетрадки.
Да, много искам, мерси  thank you

Искам всичко, което Марта може да използва, за да се учи да чете и пише, и което да е на нейното ниво, а не твьрде сложно.  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines