Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:52:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 151919 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #600 -: февруари 25, 2017, 12:22:12 »

Здравейте smile

Много се радвам за Фиби, пожелавам и още успехи smile

Чери, как си? Тук много често те призоваваме да си дойдеш, да знаеш smile

Нали все си говорим за книги, онзи ден си направих профил в https://www.goodreads.com/ . Толкова класики искам да прочета, дано успея някога smile

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: февруари 25, 2017, 12:47:37 »

Добре съм, Пандич.  Wink
Чакам едни работи да се случат, защото в момента съм много на пауза по независещи от мен причини и ми е напрегнато, в най-кратки срокове се очаква да имам яснота и смятам да намина да ви разказвам.  smile

Иначе никак не съм спряла да ви мисля и да се опитвам да отделя малко време за форума, ама таман посегна към компа... и трябва нещо друго да захващам.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: февруари 25, 2017, 13:48:47 »

Жалко,  че не може да стане с монтажа. Винаги е много затрогващо и хубав спомен.
При тази организация няма много варианти,  особено за изненада в деня.
Всичко,  което се сещам са все материални неща,  които са по-скоро подарък, не изненада.
Казваш обикновени хора са lol

Нямам ФБ,  обаче имам на разположение профила на сестра ми,  ако реша,  че нещо ми трябва. Та тя пък е приятелка с теб,  тъй че те държа под око хахаха.

Но шегата настрана,  когато те засега ми е много приятно,  просто присъствието ти е осезателно и забележимо. Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: февруари 25, 2017, 14:18:46 »

Завърнах се от Велинград, 5 дни с едно дете на 4 г. Ми се отразиха мноооого добре. Наспах се, плувах, ядах пих и се веселих. Така и пълноценно внимание можеш да обърнеш на детето и всичко. Иначе с двете е пълна лудница.
Свеки, защо Фиби не пише вече, много ми бяха интересни нейните истории. Тях съм ги виждала на живо, даже си говорихме.
Чери, за изненадата нямам никакви идеи. Аз даже не обичам много изненади и ако някой ми беше направил нямаше да се зарадвам много , защото исках всичко да е по мой план. Но ти си ги знаеш хората.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: февруари 25, 2017, 16:55:09 »

Марри, каква сестра? Чакай, че тотално ме обърка и ме загуби  shok shok

Руми, аз също мисля като теб, но имах една изненада на сватбата и всъщност бях супер очарована.  give_rose

Нищо де, ще го измисля. До август време да искаш. Все още има шанс да не мога да отида на сватбата, ама това тотално съм го заключила като невъзможна опция в съзнанието ми.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #605 -: февруари 25, 2017, 17:09:40 »

Ехеее, Чери е на линия! Нека, нека! Стискам палци да намираш време за нас. Ще помисля за изненада и ако се сетя нещо, ще пиша.
Радвам се за Фиби! Определено внасяше колорит, когато пишеше. Руми, имаше разни дандании и нещо много я обстреляха тогава. Заради разни злобни коментари много народ се оттегли. Жалкото е, че бяха все интересни хора!
Миме, по твоя въпрос ще кажа, че има много връзки по инерция. Изчерпани хора, които няма какво да си кажат , как взаимно да се развълнуват. Сватба, бебе и тн са по-скоро и те по инерция, уж като естествено продължение на връзката. В един момент обаче хората се сепват, че не живеят по начин, по който биха искали. Като добавим и очакванията на близки и роднини... Ето ти още една причина за раздялата - живееш заради това какво ще кажат хората и как ще го приемат те.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #606 -: февруари 25, 2017, 18:10:46 »

Марри, каква сестра? Чакай, че тотално ме обърка и ме загуби  shok shok



Така е то с ФБ, все някой някъде гледа look , без въобще да подозираш lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #607 -: февруари 25, 2017, 18:40:35 »

Нещо май ме урочасахте и не мога да намеря сватбата на Чери нито в скрити, нито в открити. Да не е изтрита? blush
Работата във ФБ определено е на "изуй гащи". Всички, които твърдят, че нямат профил, оптимално ползват този на майка си, баща си, свекърва си или изобщо нещо с чуждо или измислено име. Нямам против, но не виждам и нужда да се отрича. Няма как да се влиза в повечето сайтове без това,  така че е ясно от много време по коментарите кой какво и къде е чел.
За Фиби работата се случи във ФБ групата на майките от форума. От тук има само добри спомени и твърди, че е въпрос на мързел, че не влиза. По- удобно и е във ФБ и на никого не е отказала приятелство. Тя е малко като Джоси, като идва тук с кола на всички носи подаръци и лекарства. Опитвам се да я навия пак да се включва, защото определено е ярка индивидуалност и както казва Мари, представя един различен свят. Много сме се смяли за нейна сметка, ръсеше страхотни бисери и в най- сериозните разговори. Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: февруари 25, 2017, 19:06:39 »


Работата във ФБ определено е на "изуй гащи". Всички, които твърдят, че нямат профил, оптимално ползват този на майка си, баща си, свекърва си или изобщо нещо с чуждо или измислено име. Нямам против, но не виждам и нужда да се отрича. Няма как да се влиза в повечето сайтове без това,  така че е ясно от много време по коментарите кой какво и къде е чел.


Това май са камъни в моята градина blush

По друг начин разбирам това да имаш профил във ФБ, а именно, както тук, заставаш с името си, публикуваш, участваш в групи, или там както се нарича, споделяш информация(с какво се храниш, с кого излизаш, къде, какви мисли споделяш и прочие).

В този смисъл, не, нямам профил и не желая да имам.

Ползвам ФБ, точно за да влизам в публикации, които ме интересуват и за да мога да общувам, с който му е чак толкова невъзможно да ползва скайп, а нямаме друга връзка, т.е чата. Не създавам свои собствени приятелства.

А колкото, кой какво откъде е чел и какво си личи има много начини за сдобиване с информация, включително получавам копия от статии, които верно някой е чел във ФБ, но аз ги получавам просто като копие.



Та това е. Не мисля хората, които имат профил за нещо по-особен тип, всеки има право да решава, не демонстрирам, че нямам профил,което ме прави по-еродирана личност, ако така изглежда.



Получавам доста противоречиви сигнали от тук напоследък......
« Последна редакция: февруари 25, 2017, 19:11:13 от Marri » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #609 -: февруари 25, 2017, 19:27:55 »

Свекс, темата ми е изтрита преди доста време. Не се хаби да я търсиш   Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #610 -: февруари 25, 2017, 20:01:25 »

Оф, така и предположих Wink Мислех да я прочета пак във връзка с изненадата за кумовете.  smile
Мари, за мен нещата са или имаш, или нямаш профил, независимо за какво и как го ползваш. Ти повдигна въпроса и ми стана смешно как стресна Чери funnytooth Не съм тръгнала да правя конспирации, ясно ми е, че всеки има право на лично пространство.  smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #611 -: февруари 27, 2017, 09:24:56 »

Я, Чери се завърнала! Добре дошла и да наминаваш редовно  Wink

Ние имахме динамичен уикенд - нали бяха Сирни заговезни, ходихме по гости, у нас посрещахме... доста се уморих честно казано. Пък и в събота имахме годишнина с моя любим - 8 години заедно  heart

Тази седмица поне е къса, за 3-и март планираме някоя патриотична екскурзия.

Тъкмо малко се оправи времето и сега пак сивота!

Хайде, събуждайте се вече, понеделник е, но пък дано да е хубав  smile

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #612 -: февруари 27, 2017, 09:37:37 »

Добро утро. smile

Оскарите по оригинален сценарий ли трябва да бъдат? Не по книга? Как така "Аз преди теб" няма нито една номинация? Аз ли съм единствената, която толкова се впечатли от този филм? И в номинациите за най-добър филм го нямаше и "Пасажери"... яко странни Оскари.....за мен.
"Сляпата Вайша" не спечели....

Бубе, как мина годишнината? kiss2 Благодаря за кафето.

Мари, изваждаш думи от контекста и търсиш под вола теле. От бременността е. Ууусаааа....

Чериheart
« Последна редакция: февруари 27, 2017, 09:39:50 от nadelina88 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: февруари 27, 2017, 12:19:29 »

Добър ден!
Свекърва, ксто споменд Фиби аз честоси я спомням сега подаръка й  икраси нощното шкафче. Дано я навиеш да се завърне.
Бубе, честита годишнина-още много много да отпразнувате.
Ние почивните дни май ще ходим в Смолян.
И малко извън всички теми, но ако някоя знае за добър златар в София, трябва ми за изработка на нещо по поръчка, а не от готов каталог и ако може с мое злато?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: февруари 27, 2017, 13:21:24 »

Рат, с две ръце препоръчвам Дуо - от там са ни халките (а и на много други съфорумки), по наш дизайн и платихме с наше злато. Човекът много си разбира от занаята, златни ръце има  good

Наде, не сме правили нищо специално на деня, защото трябваше да ходим на гости, само си направихме кратка фотосесия и се разходихме, припомняйки се колко време е минало от онази първа за нас целувка  heart

Къде са всички? Да направим някой призоваващ ритуал?

Хваща ме пролетната умора или някакъв друг вид мързел, но толкова неща имам на главата, а само ми се спи и лежи. Бях се заела поне да отслабвам за лятото, но тази събота и неделя си наваксах за цялата седмица режим и сега не ми се започва пак...
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines