Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:44:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 151922 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: февруари 23, 2017, 17:48:10 »

Помня един епизод на Приятели, Фийби как спореше с Рос и го заби с коментара, че до скпро твърдели как атома е най-малката частица, докато не го отворили и от там изкочили още неща. Та и някакси информацията която ни поднасят като нещо абсолютно е такава само докато се намери кой да я обори.

Сега прочетох и това за зодиите / преди ми е попадало, но си го припомних/. Ами аз като едно достойно дете лъв бях тотално извън контрол, просто нямаше сила която да ме спре да правя каквото съм си наумила. Днес когато ме видят познати на нашите, които са ме виждали като малка и всеки пита дали наистина съм аз и разказва своята история за мен / нарисувани паспорти, счупено видео, охапани деца, напсувани възрастни, рев и тръшкане/ такива забавни работи! Аз в пубертета пък бях що годе кротка, докато ставаше на моето де. Майка ми поне спря да ме "кълне" детето да е наполовина зло като мене, ей така да видя какво е, а пък той за сега е англче, пу-пу дано не се е метнал на мен!

Свекърва, тоя път и пръста си няма да мръдна.Нищо, че вече леко помогнах за развода на момичето / ама беше само съвет/. Аз дори не искам да ходя-някакси подобно събитие с бебе не ми се рискува  с вируси. А ако ни се разминат' силния шум и многото хора пък изобщо не са ми по вкуса, няма да има кучъде да нахраня или преобуя малкия... Абе не ми се ходи! А мм ме кара, не ускал да ходи сам.
« Последна редакция: февруари 23, 2017, 18:10:31 от ratatui » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: февруари 23, 2017, 18:18:51 »

Свекърва, вселенските въпроси започват от децата, сополите и снахите..., това е началото.
Някои, като Бубето имат призвание към тези научни въпроси, други, като мен, ще си останат почти напълно невежи... pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #572 -: февруари 23, 2017, 19:53:58 »

А представяте ли си какви сополи могат да дойдат от космоса  tease
Рат, сега се сетих, че разказваше тогава. Сега имаш перфектно оправдание, ако ти се накриви шапката, да си тръгнеш по всяко време от сватбата.
Нека има тук в групата по една бистра мисъл. Колко неща са ни разказвали Езра, Ина, Пандето. Няма да забравя изненадата ми, че навремето тестът за бременност е бил опит върху истински жаби, а не е било "жаба" наименование на апарата. Сега е ред на Бубето да ни ограмоти Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #573 -: февруари 23, 2017, 22:02:35 »

Хаха, да за жабата бях аз Wink Много смешно ми беше, как си го помислила за име на апарат, нещо като "магаре" за стола. smile
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35769.msg621621.html#msg621621
тцтцтц  било е 2013
« Последна редакция: февруари 23, 2017, 22:10:53 от svekarva » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: февруари 23, 2017, 22:22:53 »

Али, утрепА ма  funnytooth funnytooth
Това с жабата като го чух и малкото ми мозъче не е било достатъчно да се сети как става номера и си представях как са ги гонили с патешко ходене тия жаби да ги препикат.
Свекърва ,отново ме изумяваш иак помниш от преди години и откриваш из архивите всичко.
« Последна редакция: февруари 23, 2017, 22:24:46 от ratatui » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #575 -: февруари 24, 2017, 03:00:03 »

Хахаха.... галактически сополи, Алиии, направо си на път да спреш научния прогрес от съображения за сигурност. Той градинския сопол е чудо, пък галактическия... не НИ МОГА...
Бубе, много е интересно всичко. Ти падаш ли си по фантастика? Аз хич не гледах такива филми, но напоследък съм фен на Стар Трек. Чисто исторически сериалът е дори пророчески, е епизоди от преди много години екипажа си служи с таблети и безжични устройства, в американски сериал е предвидено сътрудничеството с руснаци в "космическа" програма... изобщо извън времето ми е самият филм. Виж Междузвездните войни са ми някаква смешка, измишльотина и хич не съм фен.
И сега да ви призова към повече умереност като се оплаквате от лъвчета и водолейчета, че аха да ми избягат колибритата. Той въпроса със 33/халичка не е решен още окончателно, а е и рано да се пуска заявка, във фаза проучване се намирам. Иначе за малките лъвчета всичко става с много ръмжене при тях, водолейчетата са просто по-тихи, но достатъчно харАктерни да постигнат същите резултати без много шум, но нека да са будни децата. Смятам, че от "заспали" бебета не излизат много активни хора, а изявено шило в торба като мен няма как да е фен на безхарактерни индивиди.
Рат, много серт тая твойта свека.... много ме дразнят такива родители, които вместо да се радват на младите тровят обстановката неусетно с претенциите си. Все едно няма да опре пак до вас съвсем, съвсем скоро... по-скоро от колкото си мисли. За сватбата иди, остави детето на вашите и иди като гост, да си починеш. Пак ще цитирам Кобилкина, която счупи интернетя с " НИ мога, НИ знам"... изобщо не се напрягай с тая сватба, отиваш наспана и щастлива, трябва да си до мъжа си в този момент ( като първата и за постоянно снаха). Използвай момента да си потанцувате като млади гаджета без дете, да си припомните вашите романтични моменти, пък свеката си има нова снаха за дъвкане да се оправят...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #576 -: февруари 24, 2017, 08:22:59 »

Киви, Ни мога, ни знам не е ли патент на майките мили за как ваш муж да ви заведе на Мальдиви?
Да, права си за присъствието на тържеството good, все пак това е важно събитие, тъкмо и нова рокля да си купи.
Рат, аз също си представях, че се действа директно върху жабата, обаче си мислех, че е в специален съд и притесненията ми бяха какво ще се случи, ако подскочи достатъчно високо и ти позабърше интимните части angry funnytooth
Хаха, не помня толкова, просто написах на полето горе, до лупата урина жаба и постът излезе smile
Езра вече завърши семестриално, браво на това момиче good Жалко, че не идва вече във форума, както и останалите, естествено.
Приятен ден на всички, аз отивам на среща със стара /не по възраст/ съфорумка smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #577 -: февруари 24, 2017, 08:30:52 »

Свекърва, коя коя кояя???? Приятно. kiss2

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: февруари 24, 2017, 08:31:19 »

Добро утро, не съм чела за тая жаба и т.н. ама ще се върна като имам време.Петък е  Bravo нямам търпение да свърши тази седмица, луднах. Снощи с всичкия си акъл правих домашен маршмелойс и домашни солети.И двете май станаха и ще се изядат.Поне солетите бяха дегустирани и одобрени.

Хубав ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #579 -: февруари 24, 2017, 08:36:36 »

Наде, с майката на Изабел, ако я помниш.  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #580 -: февруари 24, 2017, 08:47:27 »

Добро утро!
Посмях се със стари форумни случаи. Рат, това цветно си го представих: Ела, гадино скоклива, да те препикая как си трябва!
Киви, ти даже научно наименование даде. Като се обаждаме на педиатрите, ще ни питат след време: Ама за какъв сопол става дума - галактически или просто градински?
Малдивите нещо съм ги пропуснала... Кобилкина ми беше интересна в Шоуто на Слави, когато я привикваше в началото, че и сценаристите правеха закачки. После нещо много ми изпростя.
Днес ще е време за почивка при мен, че тия дни нещо се поуморих. Зареждам батериите за утре, че дребното няма да ме пита как съм. Леле, снощи с какви болки в ц*ц*те си легнах! Имам още толкова време пред мен, ако отсега е така...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #581 -: февруари 24, 2017, 08:56:33 »

http://www.maikomila.bg/2934-2/
« Последна редакция: февруари 24, 2017, 08:58:47 от svekarva » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #582 -: февруари 24, 2017, 09:16:41 »


Туй в оригинал е Кобилкина.... до къде стигнаха тия от липса на идеЙ .... НИ могаааа и ми се щр да НИ ги знам ... копирачки.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: февруари 24, 2017, 10:16:58 »

Киви, харесвам много фантастика, в нашия бранш май е неизбежно  pardon Самият жанр на Стар Трек е научна фантастика, докато Междузвездни войни е повече фентъзи (на мен си ми остава любим, намесването на религията/вярата чрез джедайството и реакцията към това на всички светове - много добре е развито според мен).

Да ви кажа, щом говорите за "галактически сополи", един учен - Фред Хойл - твърдял, че носовете ни пазят от космически вируси  tease Заради тези му изказвания никой никога повече не го е възприемал насериозно, а той е открил, че по-тежките елементи се зараждат чрез нуклеосинтез от Супер нови, а не веднага след Големия взрив (респективно, ако беше уважаван, за това би получил Нобелова награда)

Леле, Рат, все едно сапунка разказваш! Много ми е невероятно понякога за такива сватби, бракове, въобще сбъркани отношения. Имам една позната, която се ожени 2 седмици след като се сгоди, за току-що разведен мъж с дете, който доскоро си беше влюбен в жена си или поне така изглеждаше.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: февруари 24, 2017, 10:50:40 »

Добър ви ден!

Днес малко ще сменим маршрута на разходките и няямам търпение. Дано не се провалят плановете само.  smile Имам заявка за среща с мамата с близнаците и тъй.  pardon

Рат, страшна драма.  angry Не си го слагай толкова на сърце, да се оправят, вие да сте си добре.  Wink

Аз отсега се подготвям, че трябва да сме в добри отношения с бъдещата снаха, че иначе няма да видя очите на синчето. Кой знае каква ще намери, но ще се надяваме де.

Хайде хубав ден!


пп. Тия отгоре пак ми лазят по нервите и само ми развалят хубавото настроение.  diablo
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines