Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 00:54:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 155167 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #510 -: февруари 21, 2017, 10:20:53 »

Миме, аз ги виждам, а съм и през телефона.
В такъв случай щом това няма да е "твоето нещо", опцията да сте в по-добър квартал като комуникация мисля, че е повече от добро решение  good
Наде, това е като моя шеф, където не може да проумее защо аджеба има правила. Той е свикнал в бизнеса да е на рекъл и казал, а защо като участваме за обществени поръчки трябвало толкова документи и писане.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: февруари 21, 2017, 10:33:47 »

Миме, аз ги виждам, а съм и през телефона.
В такъв случай щом това няма да е "твоето нещо", опцията да сте в по-добър квартал като комуникация мисля, че е повече от добро решение  good

 И аз мисля така. good

Пффф, значи не ми се получава криенето нещо.  nea
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: февруари 21, 2017, 10:50:50 »


Пффф, значи не ми се получава криенето нещо.  nea
Сайтът, от който публикуваш, не ми е познат , но в снимка. бг можеш да правиш заключени албуми,  които не са видни за разглеждащите сайтът,  но снимките от тях тук се виждат.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #513 -: февруари 21, 2017, 10:54:20 »

Снимка.бг се скапаха официално и затриха сума снимки, та не са опция. Най- добре трий след няколко дни от сайта.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: февруари 21, 2017, 11:06:23 »

Снимка.бг се скапаха официално и затриха сума снимки, та не са опция. Най- добре трий след няколко дни от сайта.

Аз не й препоръчвам да я ползва,  само обяснявам,  че може да прави скрити албуми,  но те важат само за сайта,  за тук не.
Не знам каква й е целта.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: февруари 21, 2017, 11:15:35 »

Ко значи, че Панда яко говори smile Ми бърборко съм, да lol

Аз срещи по парковете с бебета не организирам. Тях ги играя всеки ден и без организация lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: февруари 21, 2017, 11:21:15 »

Абе Тони защо не пише?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: февруари 21, 2017, 13:31:54 »

Маги, нямам време да чета, надникнах в темата на Лоли, писах и после влязох, но тук има много коментари.. Имам много работа, тази седмица у нас е Къща за гости smile Днес посрещаме 2 приятели на ММ, утре идва и кумата.. Нямам време  angry

Тъкмо да ви долипсвам малко. За строителство в София, мога да питам Илиян. Той работи с всички фирми и има много близка позната строителна надзорничка, която ни препоръча и нашия човек, от който си купихме апартамента. Няма майстор, който е влязъл в нас и да не е казал, че по-добро ново строителство отдавна не е виждал. Купихме го за 550 евро (с малко връзки, оказа се от Враца човека) 2014, сега един съсед, който имаше 3 апартамента в кооперацията, понеже мястото е било негово, продаде единия за 800 или 850 евро/кв. м което е  shok Метрото ще е на 1 минута от нас, но е в проект все още, представям си тогава. Иначе в началото бях много против да живеем в Овча Купел, сега не бих отишла да живея другаде. Ние сме по-скоро в Красно село де, ама  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: февруари 21, 2017, 15:59:32 »

Снимка.бг и мен много ме дразни. Първо там качвах, после снимките изчезваха и се появяваха, когато пожелаят.
А целта ми беше да показвам снимките за седмица примерно и после да ги заключвам и да не се виждат. Сложих парола на албума в сайта, но явно нещо не се получава.


Ние се разходихме хубаво. Алекс беше послушен и спа. Видях се с две майки в парки, та си побъбрихме, че не се бяхме виждали от месеци. Видяхме се и с майка ми и се прибрахме. Алекс на връщане заспа малко преди да се приберем и трябваше да го пренасям, но не се събуди и още спи. Ох, много ми е хубаво, когато и времето се оправя.  smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #519 -: февруари 21, 2017, 16:09:46 »

Видях се с две майки в парки

Имаш предвид онея зелените якета, нали?  danceg danceg danceg

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: февруари 21, 2017, 16:46:18 »

Снимка.бг и мен много ме дразни. Първо там качвах, после снимките изчезваха и се появяваха, когато пожелаят.
А целта ми беше да показвам снимките за седмица примерно и после да ги заключвам и да не се виждат. Сложих парола на албума в сайта, но явно нещо не се получава.




Ако идеята е да ги показваш за седмица във форума и после да ги заключваш после,  това няма как да стане.
Може да ги заключваш само за посетителите в сайта,  където публикуваш снимките.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #521 -: февруари 21, 2017, 17:44:49 »

Да, аз затова казвам да се трият в сайта след седмица. После ги качваш наново с ограничен достъп, ако искаш да ги пазиш за твое ползване.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: февруари 21, 2017, 18:16:35 »

Имаш предвид онея зелените якета, нали?  danceg danceg danceg



Ко речИ? girl_impossible


Явно няма да ми се получат нещата със снимките.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: февруари 21, 2017, 21:49:42 »

Свеки, и в София не можах да ида на среща, че бях сама С децата , мъжът в командировка, леля ми болна, свекърите в Рим. И днес също пропуснах за съжаление пловдивската среща, но след 2 месеца най-сетне мъжът ми си взе отпуск и сме във Велинград.
То по едно време се говореше за дружно посещение на Свекърва в Пловдив и си викам, ха дано, та и аз да намажа, но не би. То не е късно де. Дано на следващата среща да мога да дойда.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: февруари 22, 2017, 08:39:47 »

Добро утро!Хич не сте активни последните дни, ще има санкции smile Как я карате споделете?
Ние вчера като се прибирахме попаднахме на цъфнали коккичета, едва ги спасих от Моника.Но ми стана едно хубаво, викам си идва пролетта.Сетих се как всичко ще цъфне, ще покара тревата и ще стане красиво smile Ех обичам май всички сезони аз smile
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines