Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 16:28:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 152665 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #480 -: февруари 17, 2017, 09:05:05 »

Добро утро!
Мери ми, беше ми много интересно споделеното от теб. Преди много години е имало неформално разделяне на театрални и филмови актьори. За съжаление след срива на българското кино през '90 години, са останали основно театралните. Телевизионният театър съвсем загина в тези години. Като се сетя само за Римска баня... Ако сега гледате първите епизоди на Стъклен дом, ще видите театралниченето на макс. После за щастие тези неща се изчистиха.
Гледах Любо Нейков вчера или онзи ден. Беше интересен погледът му, че самите режисьори те слагат в калъп. Затова и той самият не играе в драматични роли.
Не мога да предполагам за снимката, защото съм през телефона и не е същото като на "голям екран".
Ходи ми се зверски на Античния на Донев, ама се предполага, че ще спя на по три часа максимум по това време. Такива дългосрочни планове няма как да правя.
На гости на третата планета беше от първите такива сериали, които завъртяха по кабеларките. Беше ми голяма слабост! Малкълм много време ми беше простоват, преди да го приема като усмиване по свой начин на американския начин на живот. Виж за мен По средата е още по-добре направен в това отношение.
Свекърва, да е жив и здрав! Много усмихнат, активен и със свой поглед да открива света!
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #481 -: февруари 17, 2017, 11:07:05 »

Свекърва, да расте здрав, все така любознателен и много щастлив.

И аз гледам през телефона, но казвам в ляво момичето, на което се вижда само жълтия потник.

Бързам да излезем преди дребният да заспи.Много хубав и слънчев петък ви пожелавам.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: февруари 17, 2017, 11:31:24 »

Обожавам Малкълм! Ние ги редуваме - Малкъм, Приятели, По средата - и периодично гледаме отново и отново smile

Миленка, и аз като Свекърва предполагам момичето с оранжевата рокля  girl_wink

Свекърва, честит рожден ден на племенника - да е жив и здрав, да има прекрасно детство и да порасне добър човек!

Ние днес сме на интересно събитие - Science party в Музейко, на тема Привличане. Ще има интерактивни лекции, викторини, наблюдения с телескоп, дегустации на вина, музика и танци - надявам се, че ще ни е забавно.


П.П Тези дни е много рехаво дори в Месечната, призовавам всички отсъстващи да се завърнат!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #483 -: февруари 20, 2017, 09:01:31 »

Добро утро. Будете се, започва новата работна седмица.



Аз отидох на форумската среща.... кой би си представил, че е възможно? хахх lol))
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #484 -: февруари 20, 2017, 09:20:50 »

Добро утро!
Имахме два динамични дена. В първия Дребната ни опъна нервите след среща с баби и прабаби, но вчера беше слънце! Тъкмо да ни оправи деня. Видях снежната покривка в София, а тук беше мъгла и ноемврийски мрак целия ден.
Видяхме бебето на кумовете. То вече стана на почти 4 месеца, та си е човече. Забравила съм колко са им малки главичките, колко прозрачни ушите. Много ми беше интересно! После моето щураче ми се видя още по-голямо!
Ама, Наде, не така потайно! Я разкажете кой, какво, защо...  Има ли снимка с ръцете?
Чака ме щур понеделник с пазаруване, готвене, очаквам и от "кабеларката" посещение да сменят приемници. Припомням си идеята на Свекърва за калцуни, маски и манти и ми става смешно отсега. Дано не се хиля кат зелка пред тях.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: февруари 20, 2017, 09:37:06 »

Добро утро.При нас уикенда беше много наситен с празници.В събота семейно със всички баби, лели, чичовци и братовчеди отразихме на дребната празника, а вчера сестра ми имаше РД та още веднъж торта smile От цялата работа децата са най-доволни, голяма игра му дръпнаха.Моника снощи заспа в 20,30  shok толкова рано да е заспивала броени пъти.

На мен ми е ужасно изморено, но съм доволна и щастлива!

Хубава седмица!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: февруари 20, 2017, 09:49:46 »

Здравейте!

Форумската среща беше суууупер! Тони може да покаже ръчички smile Бяхме аз, булче, миленката, Тони, Машка, Бубе,Надето, Milenuity и Фери smile отдавна не съм била на такава голяма среща smile  както винаги, много е хубаво да се срещнеш със стари и да се запознаеш с нови съфорумки. А пък да срещнеш и Надето, направо джакпот стана срещата smile пак ще организирам smile

От вчера сме в Симеоново, тук зимата се завърна с пълна сила.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: февруари 20, 2017, 10:04:29 »

Добро утро!

Аз да се оплача, че колата ни отново е на ремонт.  sad Вчера бяхме вързани и само отидохме на пазаруваме (с такси  nea) и се прибрахме.
Тук е отново зима. Няма свършване вече. Тази година ми се видя дълга и студена.

От сутринта ми вдигат кръвното тия отгоре над нас. По принцип никой не живее, но идват от време навреме да ме дразнят. То е тропане, викане, влачене на мебели, метене...уЖасТ! diablo diablo diablo Вече обмислям варианти да се кача горе.  diablo За мен не е нормално да се чува чак толкова. Не знам само Алекс как така не се е събудил още. Добре, че пък тоя дето си цепи дървата в мазата (която е точно под спалнята ни) не е решил да го прави и днес. Вчера беше достатъчно.  beating
Нямам търпение да се махнем от тук nea

Ами аз половината ви познавам, пък Надето все едно я познавам и нея.  pardon

Не започва добре седмицата.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #488 -: февруари 20, 2017, 12:09:34 »

Добро утро smile И на мен ми хареса срещата, нищо че закъснях над час, ноооооо така е като госпожицата ни спретва афтър партита на час-два, не можем да се вдигнем сутрин  pardon Надето верно си беше попадение Wink
Миме, що, ще се местите ли? Нямате ли от кой да вземете кола докато вашата я оправят? Ние взимаме на тати,  верно, че е много стара и я очакваме всеки момент да издъхне, ма ни върши работа в такива моменти  pardon
И при нас е много снежно, но е красиво  heart Пекна слънце, та може и да се разтопи снега бързо smile
Панде, ще ви чакаме  heart
Маги, много добре звучиш, било то и изморена, радвам се, че Моника е имала хубав празник  give_rose
Отиваме на консултация, целувкен  heart

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: февруари 20, 2017, 13:33:04 »

Сняг, сняг... аз вече си бях прибрала ботушите!

Много се радвам, че дойдох на срещата, да ви видя и на живо  Wink Като се поправи времето, Пандето трябва да организира пак - може направо на пикник в парка!

При мен петък и събота бяха динамика, а вчера цял ден си бяхме у дома с милото - гледахме филми и ядохме, с това се изчерпва прекрасния ден  Girl_hide

Миме, не знаех, че ще се местите? Под наел или ще взимате нов апартамент?

Тази година сигурно ще си купуваме жилище, такъв е планът уж. Обаче да ви кажа, направо се хващам за главата, за какви пари става дума. То си ми беше ясно и от по-рано, когато оглеждахме преди сватбата, но сега имам чувството, че всичко е до небето завишено, а не получаваш качеството, за което продаваш и майка си, и баща си! Това е София...

Нещо пролетно  heart

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: февруари 20, 2017, 14:17:28 »

Бубе, прекрасни кокичета!

За апартамента, много пари искат в София прекалено много.Аз мога да дам няколко съвета и насоки като човек с малко дете, нанесъл се в жилище скоро, а и сестра ми взеха и те в София преди 3 години.Но зависи вие на какво сте се спрели и какви преспективи виждате
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: февруари 20, 2017, 14:39:05 »

Засега гледаме затворените коплекси в южните квартали, търсим си тристаен. Но тук има и друга уловка, трябва да си вземем и паркомясто, което се оказва отново на космическа цена. Може би трябва да преосмислим намеренията си и да разгледаме и старо строителство.

Едно знаем със сигурност, щом ще сме в София, поне да сме в покрайнините. Аз бях хвърлила око даже на Панчарево, но засега няма нищо подходящо - т.е. има само с малка квадратура, с цена на мезонет само заради гледката към езерото.

Все по-често се замислям да си купим в Самоков и да пътуваме, но пък това какъв живот ще е, всеки ден на там и обратно  nea

Абе, имаме 5 месеца да го измислим окончателно, дано дотогава да имаме ясен план за действие.



Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: февруари 20, 2017, 14:55:34 »

Аз новото строителство не го харесвам.Много малки площи.75 м2 не е тристаен апартамент, за какъвто масово го представят.Това са два нормални стаи и кухня.Но те съвместяват всичко на едно място.С две деца, жилището отеснява.То с едно е тясно с две е ад.Сестра ми си взеха стандартен около 100 м2 до зоологическата градина от към Симеоновско.Апартамента не беше ново строителство, плюса големи спални, има място за легла, гардероби, място около леглото.Хол, трапезария и бокс.Огромно място на което има къде да се играе и къде да се съберат хора да хапнат, 2 бани и тоалетни, голям плюс е това.Нямат парко място но покрай тях има къде да се пракира, а са с две коли.

Ние също сме в голям апартамент.За мен това е огромен плюс.Сега ще правим ремонт на хола и най-накрая ще се опитам да отделя Моника в нейна стая.До сега всички нейни празници са правени в огромния хол, мразя детските кътове, по това време на годината си тръгваме все болни от там.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #493 -: февруари 20, 2017, 14:56:25 »

Приветскиии

И аз много хубаво си изкарах на срещата, много ми беше приятно да се запозная и с Бубето, толкова е хубаво като има нови лица smile то и Тони не бях виждала на живо, ама не се брои хахаха

Бубе да не те разочаровам ама в момента са супер високи цените. Ние верно че изкарахме зверски късмет като купувахме, 630 евро ново строителство с акт 16, на 4 етаж от 8 етажа,паркомясто в затворен паркинг за 5000лв, единствено компромис направихме с квартала, не е престижен, ама става, има си инфрастуктура, училищата не стават ама ние ще го записваме в съседния. Сега в нашия квартал новото строителство е 850-900 евро квадрта... безумие. Дано случите на нещо

Хайде стига ви толкоз, трябва да се качвам на един КОЛ.

Аличка, Свекърва утре идва ли ви се до Хепито? На айлаче ще съм, ако искате да се видим smile

ЕДИТ


Маги аз новото строителство за нищо не го сменям, разликата в съседите е огромна, в нашия блок сме 30 годишни с деца на по 2-3 годинки, всички млади, интелигентни. Друго си е smile не мирише на зеленце smile
« Последна редакция: февруари 20, 2017, 14:58:26 от bulche91 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #494 -: февруари 20, 2017, 15:09:36 »

Булче, аз съм ЗА good Тъкмо ме е подгонила скуката smile
Манекенката е малко по- трътлеста от обекта, но представя жилетката подобаващо Wink
За шапката на Мимето обаче ще търсим друг модел blum


* 16508404_10207817685269482_4192576049389488491_n.jpg (57.14 KB, 300x404 - видяно 2122 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines