Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:17:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 162592 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #450 -: февруари 14, 2017, 22:14:55 »

Марта, ще ти отговоря за Актифрай. Това са едни фритюрници на Тефал, но за разлика от стандартните пържиш порцията картофи с една голяма лъжица олио ( включена е в комплекта). Вкуса не е на точно стандартния пържен картоф, но на мен ми харесва, на мъжа ми - не, още водим преговори за този уред.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: февруари 14, 2017, 23:00:57 »

Най-накрая се добрах до вас  tease Последните два дни Иван или реве или спи! Направо не зная какво се случва  crazy

Та, честит на всички Св. Валентин или Трифон Зарезан  heart
Много сте ми сладки днес какви сте вдъхновени, влюбени и окрилени  Girl_hide

Мацката от LaMartinia се казва Мария Илиева (ама не певицата Wink). Нямам представа дали е била част от форума, но многоо я харесвам. Следя я и в Instagram. Тя стой и зад сайта parentland.com - доста по-добър вариант на Милите майки. Авторите са различни, а тематиките доста разнообразни. Та, в Parentland пише и Йолина, за която многократно се е споменавало, че е съфорумка (голяма конспирация  pleasantry).

Ана Каренина на мен много ми хареса, но я четох може би в подходящ момент - объркан влюбено-разочарован, леко депресантски (страшно обяснение). Сега ако я започна, сигурно няма да я дочета  pardon А последният филм по книгата с Кийра Найтли е пълна загуба на време, според мен.

Маги, честита ти рожденичка! Да е жива и здрава, много будно, търсещо и откриващо дете <3
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: февруари 15, 2017, 00:14:26 »

Явно едни и същи имена се въртят в интернет пространството и тук е мястото да кажа, че много интелигентни дами съм имала възможността да "срещна" точно в този форум и съм много доволна от този факт smile

Аз тези дни съм като една пчеличка, прехвръквам от книга на книга, докато някоя ми задържи вниманието и май най-сетне намерих такава, това е "Къщата на духовете" на Изабел Алиенде.
Има и филм по тази книга от 1993 година с участието на Мерил Стрийп. smile

П.П И да се похваля и аз, че супер неочаквано половинката ме изненада с кутия хубави шоколадови бонбони за мен и бутилка червено вино за него по случай празника.... Брей, брей какви чудеса се случват тези дни.... Girl_hide
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #453 -: февруари 15, 2017, 07:26:57 »

Добро утро. Днес съм първа. Сервирам ви кафето рано рано. Събудих се половин час преди алармата, носи ми стрес и притеснение тръгването за Банкя. Потеглям след час и половина. Стискайте ми палци. Нека се представя като добър специалист, а не като теле никога не чувало за какво иде реч.  huhhuh.gif

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #454 -: февруари 15, 2017, 07:53:21 »

Наде, мерси за кафенцето и успех! Мен хич ме няма с алармите, с времето им свиквам и ако съм преуморена ги проспивам успешно. В тази връзка имаше гледах една аларма килимче, спира да звъни, когаъо станеш и стъпиш на него.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: февруари 15, 2017, 07:58:17 »

Къщата на духовете е страхотна книга, като всичките на тази авторка.  good

Аз се опитах да ида на кино, но предпочетохме да поспим в крайна сметка biggrin biggrin biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: февруари 15, 2017, 08:12:59 »

Добро утро smile

Благодаря за кафето, Наде kiss2 Успех! Ще се представиш на ниво, сигурна съм!  give_rose

Пицата ми се получи супер, макар да не обичам да ям много, май ще обичам да правя smile Илиян, който е изял всичките пици на света, който никога и нищо друго не е опитвал да хапне в Италия освен Пепероне, Дявола или Саласиче.. Ме удостои с медал за най-дообра пица Пеперони.. Пък, ако я бях правила и на пещ... ехее...  Wink Разкошно ни се получи. Гледахме филм и се гушкахме smile

Мисля, че съм гледала филма "Къщата на духовете" в университета, че се бях зарибила по Мерил Стрийп. Той там е и младият Антонио Бандерас, сега погледнах.. Истината е, че не помня почти нищо  huhhuh.gif sad

Утре ще ми е ужасен ден и още от сега ми е скапано  angry

Хубав ден на всички  give_rose
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #457 -: февруари 15, 2017, 08:29:00 »

Наде, успех и благодаря за кафето.

ЕмиBravo, добре сте решили.

Ще потърся книгата, заинтригувате ме.

И ММ донесе вино и бонбони, но не успях да ги опитам.

За алармите, след тримата, само да се чуе тропане и съм си отворила очите, много се дразня, защото имам чувството, че нямам дълбок сън и всичко ме събужда.

Много ми се спиии, но се очертава хубав и слънчев ден.



Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #458 -: февруари 15, 2017, 09:05:51 »

Добро утро!

Честит празник на патерица на всички!  heart heart heart Ние хапнахме суши, мм беше поръчал 150 хапки, направо се беше улял, на гладно храна не се поръчва  shok shok shok ще има за 3 дни поне

Аз Мама Нинджа я чета повече, има интересни статийки и ме забавлява.

Тия седмици включването ще ми е трудно, очертава ми се един супер натоварващ период, направо не знам как ще го мина... а и ми предстои пускане на звяра на ясла която май ще отложа до неговия рд.

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #459 -: февруари 15, 2017, 09:15:21 »

Добро утро, влизам само да кажа, че и аз съм фен на Осабел Алиенде и съм чела може би почти всичко нейно, препоръчвам  good
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: февруари 15, 2017, 09:16:31 »

Добро утро  smile Мен аларми трудно ме будят, дори да стана да ги изключа, нищо не ми пречи после пак да заспя. Затова сутрин ме буди любимият, нещо там ми бърбори, закача ме, та искам - не искам ставам  pardon

Наде, успех! Може би си казвала, но не съм запомнила, какво имаш да правиш там?

Вчера прекарахме страхотна вечер. Направихме си пикник на пода, имахме пица, гуакамоле и сладкиши. Преядохме обилно и до късно си гледахме сериали  heart

Тони, не се настройвай за предстоящ лош ден, просто не го мисли, ако наистина очакваш да е такъв, така страдаш два пъти.

Определено февруари тече много по-бързо от януари, съвсем не усетих кога сме го преполовили. Бяхме си запланували екскурзия този месец, а то не остана за кога...

Хайде от мен пък закуската, че като стана навреме и се сещам, че имало и такова хранене  Wink

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #461 -: февруари 15, 2017, 09:28:23 »

Добро утро!
Наде, сигурна съм в теб heart
Аз вино мразя, пък сега и няма как да пия каквото и да било. Имах бонбони и роза, освен вечерята от ММ. Малко от глупости ни се провали вечерта, но понякога и това се случва. Поне се изяснихме кой на какво и защо се дразни.
Аз аларми мога да проспя, обаче пукането на бейбифона ми се е набило в подсъзнанието. Реагирам като сумнанбул - хем спя, хем реагирам сравнително адекватно, без излишни приказки.
Току що вече осъзнах, че имам нужда от списък на хартия. Толкова интересни заглавия споменавате, а после ми е трудно да се връщам и ровя. Нали и аз явно съм контролфрийк, та имам тефтер и химикали в дясното чекмедже на компютъра. Започнах да пиша! Е, имам същите два предмета и в кухнята, но това не е за хвалене, защото често забравям какво е свършило и трябва да се купи. Та там е предварително направен списък за пазаруване.
Булче, щях да те питам какво направихте с яслата, а ти си споменала.
Миме, Анна Каренина ще ти хареса. Може да не я разбереш с разум, но е за голяма трагична любов. Както казах, това е книга, която се чете дълго време. Не може човек само на нея да се фокусира. Междувременно бях прочела още 2-3 книги, успоредно с нея. Трябва време, за да приемаш всичко в романа. Определено не е за всеки ден, а е за особено настроение. Трябва и малко ровене за странична информация защо това е така прието. Нямам идея дали новите издания имат по-подробни бележки под линия. Моята е много, много старо издание. Може би от 60-те.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: февруари 15, 2017, 09:36:45 »

Добро утро и от мен.Много благодаря, за всички пожелания за порасналото ми момиче!Тя имаше прекрасен ден вчера с много игри и хубаво настроение, тича, игра се, смя се, въобще усмивката не слизаше от лицето и!

Булче, дано ти мине леко седмицата.

Тони, браво за пицата, видях я аз във фейса, ама нали съм без глутен само преглъщам.

Наде, ще се справиш идеално!

Радвам се за романтичните ви вечери, за изненадите от любимите хора, за това че денят е бил специален!Аз имах подарък миди от моя мъж, понеже много обичам, а Плевен не е на морето, та рядко си взимам smile

Аз направих Наполеон по рецептата на Люси, един сайт с интересно рецепти.Но това за мен не е класическия Наполеон, за това ми беше интересно ако някой знае изпитана рецепта.

Хубав ден на всички, четох всичко но главата ми е празна  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #463 -: февруари 15, 2017, 10:39:41 »

Привет и от мен следпразнично Wink
И при нас нещата се пренаредиха, цъфнах за втори път на "За народното творчество 1". Родният се провини няколко пъти преди това, та бях бясна. Съответно стъпих накриво и си навехнах крака diablo
Обаче се смях на воля, чак със сълзи. Истина е, че всеки път Камен Донев вмъква нови неща и макар постановката скоро да има 450- "годишнина", може да се преоткрива. Хехе, той така бързо каканиже, че и не всичко може да се чуе и осмисли веднага. Докато реагираш и то дошла нова порция смях.
На когото не харесва "Приятели", няма да се понрави и това.  pardon Едното семейство от приятелите ни го оприличиха на "пошлост и простотия", доста от седящите наоколо не се и усмихнаха. На нас обаче ни се откачиха ченетата и чак прегракнахме от хилеж.
Да, блогърите из интернет се преплитат яко, взаимно си гостуват и ако забравя от кого точно съм чела нещо, като го срещна на друго място, мир не ми дава, докато не се убедя, че е официално обявено, а не крадено. Няма начин, повечето са от бг.мама или дир.бг, оттам се е почнало. В някой момент са имали интересни контакти и с нашия форум и са оставили диря и тук. За съжаление вече сме им много под нивото във всяка сфера на битието и творчеството. blush
Марта, от 2010, покрай сватбата на големия син се развявам тук. Ярките личности откривам като чета стари неща smile, така си осмислям част от времето и си сверявам часовника с по- младите от мен.
Приятен и ползотворен ден! Майка ми от вчера е без телевизор, че нещо разбута дистанционното и днес ще търся ново. Като остане без занимания, почва да капризничи и да ми лази по нервите. Поне не забравям как се брои до 100 smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: февруари 15, 2017, 11:24:12 »

Свекс, аз обожавам Донев и не гледам Приятели. good

универсално дистанционно ли ще й търсиш?
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines